اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یه فرد معمولی ماهی چند درصد درامد داره ؟؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    بنظر من زیاده و برای بلند مدت محقق نمیشه.

بازدهی از دید من توی محدوده 7 تا 12 درصد منطقی و معقول است.
    کمه
    زیر 20 درصد ارزش نداره

منطقی و معقول 50 درصد هست خیلیم راحته

نظر

50 درصد یکم سخته

شما میدونی که 50 درصد ماهی در بیاری با توجه به افزایش سرمایه هرماه ، سر 15 ماه پول 1000 دلاری میشه 1،500،000 ( یک نیم میلیون دلار )

دوستان

در تاپیک بعدی روش محبوب خودمو منتشر میکنم . این طوری که تست دوساله روی audchf انجام دادم نشون میده فوق العادس !!!!

معروف به سیسم پیشرفته 5-12

اونجا همتونو میبینم . ولی پیشاپیش ازتون میخوام کمک کنید این سیستمو بهینه کنم .

دوست عزیزی میگفت برای پیشرفت باید چیزیو که احتیاج داری ببخشی ( مثلا من یک سیستم عالی میخوام بنابر این بهترین سیستم های خودمو منتشر میکنم )

نظر

ممنون از دوست خوبم

ادماي موفق هميشه ميبخشند ولي در مقابل چيزي كه ميبخشند بيشتر به دست ميارند

نظر

سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
          من که میگم مثلا 20 درصد خوبه با سرمایه کم خودم که میتونه 1000 دلار یا حداکثر چند هزار دلار باشه میگم. این رو هم باید در نظر گرفت که اگر سرمایه من 1000000 دلار باشه آیا ضربان قلبم با سود 20 درصد یا ضرر 10 درصد همون اندازه تغییر خواهد کرد که با این سرمایه کوچک تغییر میکنه؟ در مورد خودم که مطمئنم نه.( حداقل فعلا که اینطور باید باشه)

راستی نه فقط رسا بلکه در سایر جاها هم قیمت دلار ریال آپدیت نیست.
          ارادتمندتان احمد
          شب و صحرا و گل و سنگ---همه دل داده به آواز شباهنگ...........

نظر

من فکر میکنم در هر کاری باید ابتدا خوب تجربه کسب کرد بعد دنبال سود کردن بود و فکر میکنم یک سال کار در فارکس نمیتونه تمام تجربیات لازم رو برای یک تریدر خوب شدن بشما بده با توجه به وسعت و عمق این بازار

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
              بنظر من زیاده و برای بلند مدت محقق نمیشه.

بازدهی از دید من توی محدوده 7 تا 12 درصد منطقی و معقول است.
              استاد به نظر شما کسی که سرمایش حداکثر 1000 دلاره این بازدهی میتونه براش خوب باشه؟!

مطمئنن بعد از چند ماه خسته میشه..یجوری حس میکنه مزدش به اندازه تلاشش نیست...

اما برای سرمایه های بالای 10-20 هزار تا خیلی هم خوبه...
              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                استاد به نظر شما کسی که سرمایش حداکثر 1000 دلاره این بازدهی میتونه براش خوب باشه؟!

مطمئنن بعد از چند ماه خسته میشه..یجوری حس میکنه مزدش به اندازه تلاشش نیست...

اما برای سرمایه های بالای 10-20 هزار تا خیلی هم خوبه...
                با اجازه استاد گرامی PCMTrader
                دوست عزیز این شغل هم مثل هر شغل دیگه ای زحمت خودش را داره و این تفکر که این شغل راحت و آسونی با درآمد بالاست یک تصور کاملا اشتباه هست.
                یک جمله ای بود که چند روز پیش جناب PCMTrader توی سایت نوشته بودند که مفهومش این بود توی این شغل هر وقت خیلی خوشحال یا خیلی ناراحت شدید بدونید اشکالی در کار هست.

با توجه به تجربه کسانی که در این بازار سالهاست کار می کنند 7-12 درصد سود، سودی ست که علاوه بر اینکه بدون فشار روحی زیاد به دست میاد، تبدیل به سود مداوم و همیشگی میشه ضمن اینکه اصل سرمایه در معرض خطرات جدید قرار نمیگیره.

نظر

اوامر شما درست ولی این یک تریدر خوب یا چی محک زده مبشه . این طور باشه هر کی از راه برسه میگه من تریدر نمونه 2012 هستم !!!!

یک سوال : مراحل اموزشی که باید طی کنیم تا به یک تریدر قابل تبدیل بشیم چیه چون من خودم شخصا گیج شدم و منبع خوبی برای اموزش ندارم .

اگه یکی از افراد با تجربه میومد و اموزشارو سطح بندی میکرد ( مثلا کتب مدرسه از ابتدایی تا دانشگاه ) اینقدر همه سردرگم نبودند .

خواهش میکنم افرادی که سطح تجربه بالایی دارند این کارو برای ما مبتدی ها انجام بدن

نظر

نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها
                    اوامر شما درست ولی این یک تریدر خوب یا چی محک زده مبشه . این طور باشه هر کی از راه برسه میگه من تریدر نمونه 2012 هستم !!!!

یک سوال : مراحل اموزشی که باید طی کنیم تا به یک تریدر قابل تبدیل بشیم چیه چون من خودم شخصا گیج شدم و منبع خوبی برای اموزش ندارم .

اگه یکی از افراد با تجربه میومد و اموزشارو سطح بندی میکرد ( مثلا کتب مدرسه از ابتدایی تا دانشگاه ) اینقدر همه سردرگم نبودند .

خواهش میکنم افرادی که سطح تجربه بالایی دارند این کارو برای ما مبتدی ها انجام بدن
                    قطعا یک تریدر خوب شخصی که در یک دوره زمانی مشخص مثلا یک سال سود خوبی داشته باشه و هر چقدر این سود بیشتر باشه و سرمایه اصلی کمتر در معرض خطر قرار گرفته باشه این موفقیت بیشتره. چون هدف از اینکار دقیقا داشتن سود روی معاملات هست.
                    ولی بنابر تجربه یک تریدر خوب شخصی ست که با برنامه ای مشخص و بدون هیجان کار میکنه و هدف مشخصی (از نظر دریافت سود و در معرض ریسک قرار گرفتن) را هم مدنظر داره. و از اونجایی که سنگ بزرگ نشونه نزدنه کسی که هیجان زده و بدون برنامه یا با یک برنامه سطحی وارد این بازار میشه یک تریدر به اصطلاح استاندارد نیست.
                    در واقع میشه اینطور هم گفت که یک تریدر خوب دو مشخصه بارز داره، اول اینکه از لحاظ ذهنی در این کار بالغ شده و یا اصول روانشناسی و مدیریت سرمایه را کاملا درک کرده.
                    و دوم اینکه برنامه ای بر مبنای دانشی که از تحلیل ( تکنیکال و فاندامنتال ) داره را به روشنی با در نظر گرفتن همه شرایط (و همچنین برنامه زمانی مشخص) را در کار ترید خودش پیاده و اجرا میکنه.

و هیچکس در این بازار بدون تجربه به مرحله بلوغ نمیرسه. به شما پیشنهاد میکنم بخش روانشناسی و مدیریت سرمایه را مطالعه کنید. یک تاپیک خیلی جالب هم تحت عنوان پنج مرحله تکامل یک تریدر هست که به نظر من واقعا ارزش خوندن را داره.

در مورد اینکه چه مسیری باید طی بشه که یک شخص به یک تریدر موفق تبدیل بشه از اساتید خواهش میکنم در این مورد راهنمایی مون کنند.
                    ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 10-15-2012, 11:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها

با درود دوست عزیز
                      ببخشید که بنده جواب میدم
                      توصیه میکنم شما ویدیو های جلسات آموزشی جناب آزادی رو که در همین سایت هست به ترتیب و با دقت ببینید که بیشتر نیازهای تحلیلی و تریدری شما مرتفع میشه!!!!

با سپاس
                      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

نوشته اصلی توسط radfarl نمایش پست ها
                        با اجازه استاد گرامی PCMTrader
                        دوست عزیز این شغل هم مثل هر شغل دیگه ای زحمت خودش را داره و این تفکر که این شغل راحت و آسونی با درآمد بالاست یک تصور کاملا اشتباه هست.
                        یک جمله ای بود که چند روز پیش جناب PCMTrader توی سایت نوشته بودند که مفهومش این بود توی این شغل هر وقت خیلی خوشحال یا خیلی ناراحت شدید بدونید اشکالی در کار هست.

با توجه به تجربه کسانی که در این بازار سالهاست کار می کنند 7-12 درصد سود، سودی ست که علاوه بر اینکه بدون فشار روحی زیاد به دست میاد، تبدیل به سود مداوم و همیشگی میشه ضمن اینکه اصل سرمایه در معرض خطرات جدید قرار نمیگیره.

ممنون جناب رادفر سخن شما کاملآ میتن ..بنده هم موافقه صحبت های شما هستم و شدیدآ مدیریت سرمایه رو قبول دارم..و من اصلا منظورم این نبود که سرمایه اولیه روی یک ریسکی قرار بگیره که با یک معامله من خیلی خوشحال یا ناراحت بشم..نظر شخصی بنده اینکه بیشتر از 1- 2 درصد در معامله نباید ریسک کرد حتی اگه به پوزیشنی که میگیریم 100 درصد اعتماد داشته باشیم چون بازار قطعیتی نداره (البته عرض کردم نظر شخصی هستش)

من فکر میکنم کسی که سرمایه کمی داره مثلا 500-1000 دلار با توجه به استرسی که این بازار برای اکثر ترید ها ایجاد میکنه (هرچند کم ریسک) با سود مداوم 7 درصد شاید اون فرد یه حالت فرسایشی براش رخ بده و برگرده ببینه با این همه تلاشی که کرده و وقتی که گذاشته فقط تونسته ماهیانه 50-60 دلار دراره!(در صورت برداشته ماهیانه سود!)

به نظره بنده برای سرمایه های زیر 5000 تا 20-25 درصد در ماه معقول باشه و برای سرمایه های بیشتر 7-12 درصد ماهیانه...

(ضمنآ اینها همه نظراته شخصی بنده هستش و نظراته دیگران برام کاملا قابل احترامه)
                        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها

ممنون جناب رادفر سخن شما کاملآ میتن ..بنده هم موافقه صحبت های شما هستم و شدیدآ مدیریت سرمایه رو قبول دارم..و من اصلا منظورم این نبود که سرمایه اولیه روی یک ریسکی قرار بگیره که با یک معامله من خیلی خوشحال یا ناراحت بشم..نظر شخصی بنده اینکه بیشتر از 1- 2 درصد در معامله نباید ریسک کرد حتی اگه به پوزیشنی که میگیریم 100 درصد اعتماد داشته باشیم چون بازار قطعیتی نداره (البته عرض کردم نظر شخصی هستش)

من فکر میکنم کسی که سرمایه کمی داره مثلا 500-1000 دلار با توجه به استرسی که این بازار برای اکثر ترید ها ایجاد میکنه (هرچند کم ریسک) با سود مداوم 7 درصد شاید اون فرد یه حالت فرسایشی براش رخ بده و برگرده ببینه با این همه تلاشی که کرده و وقتی که گذاشته فقط تونسته ماهیانه 50-60 دلار دراره!(در صورت برداشته ماهیانه سود!)

به نظره بنده برای سرمایه های زیر 5000 تا 20-25 درصد در ماه معقول باشه و برای سرمایه های بیشتر 7-12 درصد ماهیانه...

(ضمنآ اینها همه نظراته شخصی بنده هستش و نظراته دیگران برام کاملا قابل احترامه)

سلام

بنظر من سود تقریبا ماهی 10 درصد یک سود منطقی و دست یافتنی تو بازه بلند مدت .فرقی نمیکنه سرمایه ما چقدر باشه ممکن من صد دلار حساب داشته باشم . نباید بیام درصد ریسک بالا ببرم که چون سرمایم کم پس من باید تو این بازار ماهی صدردصد سود کنم .
                          من به سودی فکر میکنم و برنامه ریزیم بر اون اساس تعریف میکنم که تو یک پروسه بلندمدت دست یافتنی باشه . وگرنه همه ما میدونیم اگر کسی با ریسک بالا وارد بشه حتی میتونه سرمایش به هر میزان که باشه تو یک روز دو برابر کنه . ولی آیا همیشه همینطور ؟
                          پس نگاهمون به بازار باید منطقی باشه . اگر کسی با این دید بیاد تو بازار مطمئن باشید حتما موفق میشه .
                          ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 10-16-2012, 06:39 PM
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

ممنون مصطفی جان..به نظرم تریدری که براساسه محاسباته بلند مدتی که انجام داده اگه در آخر به نتیجه دلخواهش برسه میشه اسمشو یه تریدر موفق گذاشت..حتی با سود ماهیانه 5 درصد.

ضمنا یه غذر خواهی از جناب مهران بخاطر اشتباه خطاب کردن مخاطبم..

نظر

ماهی ده درصد واقعا زیاده

باورتون نمیشه یک سری به کسب های تو بازار سری بزنید

طرف یک میلیارد سرمایه کارش هست 50 میلیون در نمیاره

تازه تو این وضعیت اقتصادی شاید ضرر هم بده
                              یادمان باشد :
                              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

دوستان فکر کنم که بهترین جواب به این سوال توجه به واقعیت است نه اینکه ما چی فکر می کنیم و چی دوست داریم . جناب آقای آزادی در پایان دوره آموزشی یک فایل اکسل را در فروم قرار داداند که دوستان بطور هفتگی آن را کامل کرده و در اینجا آپلویدکنند که سود هفنگی و ماهیانه و فصلی را مشخص میکرد که فکر کنم اگر همه همکاری میکردیم (اول خودم ) واین کار را میکردیم بطور واقعی درصد سود واقعی بدست آمده برای افراد مشخص میشد . (درصد سود منطقی با مدیریت سرمایه و کمترین فشار و استرس که به زندگی خودمان هم برسیم )
                                فکر کنم که اگر بخواهیم این مورد را مجددا فعال کنیم زحمت آن با اقا مصطفی باشد .
                                زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

پردازش ...
                                X