اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به مسابقه ستاره بهاری پی سی ام بروکرز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

من هم نمیدونم این عدد 14 از کجا اومده ولی شما خودت رو به اون راه نزن دادش. موضوع رو چرا عوض میکنی؟ شما اسم پرسپولیس و مدیر سابقش لرز به گرده ات میندازه خوب مگه مجبوری بیای توی فروم اینا. خوب نیا. اینهمه به قول رفیقتون فروم ف ا ر ک سی فارسی هست. خوب تشریف ببرین اونجاهاااااااااااااا. البته هستین که اونجاهاااااااااا همین الانش هم و تا بتونین هم علیه پی سی ام سمپاشی صادقانه!!! :-))))) میکنین به هر حال. فقط اونجاهااااااااا یک فرق با این فروم داره که باید اونجاهااااا یکی دو هفته صبر کنین تا یک پست کسی بزنه که شما یک جوابی بدین و یا بگیرین. ولی خوب خیلی زیادن اونجاهااااا اینه که خوب تشریف ببرین اونجاهااااااا دیگه.

نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
    دوست خوبم میشه از شمـــآ که همیشه در جهت آگاهی و موفقیت تریدرهای ایرانی فعالیت انجام میدین خواهش بکنم جهت اطلاع عموم و جلوگیری از در دام کلاهبرداران افتادن جامعه تریدرهای ایران ما رو هم از نام این 14 بروکر مطلع بکنید فـــــکر میکنم تمامی دوستانی که این ادعای شما مبنی بر تنها 14 بروکر در دنیا هستن که متاتریدر خودشون رو به بازار وصل کردن و دارن سالم کار میکنن خوندن کنجکاو هستن نام 14 بروکر رو بفرمایید .... بی صبرانه منتظر اعلام نام این 14 بروکر هستم البته که 13 تا یکشو که فرمودین همین پرسپولیس خودمون 13تای باقی کدومها هستن در بین این همه بروکری که همگی متاتریدر رو به عنوان پلت فرم ارائه میدن ....... با تشکر ..

نظر

نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
      اولا این فرمایش شما با صحبتهای چند سال پیش مجموعه شما خیلی فرق می کنه ، ثانیا این چیزی که شما میگین در مورد هر چیزی صدق می کنه ، از چاقوی جراحی هم برای نجات جان بیمار میشه استفاده کرد هم برای بریدن شاهرگ کسی ،این دلیل نمیشه که چاقوی جراحی بد باشه ، ولی قدیمی های این بازار خوب یادشون هست تبلیغات شما رو در مورد متاتریدر

در خصوص ادعای شما مبنی بر اینکه فقط 14 بروکر در دنیا از این ابزار استفاده می کنند مدرکی دارید ؟ من الان میگم من تریدری هستم که فقط 5 نفر تو دنیا مثل من هستند ، شما می پذیرید ؟

بنده به شخصه هیچ خصومتی با این انجمن و بروکر ندارم ، منتها سعی دارم این مطلب رو منتقل کنم که روشی که در پیش گرفته اید روش خوبی نیست ، چه نوع تبلیغات و چه نوع برخورد گزینشی با کاربران
      شما چرا انتظار دارین حرف ها و تهمت هایی که به بروکر زده میشه رو همه بدون مدرک بپذیرند ولی برا حرف بقیه مدرک میخواین؟ جالبه همه آخر حرفهاشون میگن بنده هیچ خصومتی با این انجمن و بروکر ندارم ولی ساعتها وقت میزارن و انشا مینویسین که ملت رو بیدار و هوشیار کنن که چرا بروکر چند سال پیش گفته متاتریدر بد بوده الان خودش استفاده میکنه.

نظر

سلام

بنده با فرمایش ناظر محترم در اینکه اینجا فضای سالمتر و علمی تر هست صد در صد موافقم که دلیل واضحی هم داره که همین حضور بنده و شما و خیل کاربرانی هست که ثبت نام کرده اند ، و اکنون این فوروم تبدیل به درختی بزرگ شده که ریشه در عمق خاک دوانده و لذا با بد گوئی و سیاه نمائی تعدادی ، موجودیتش به خطر نمیوفته و ضمنا بنده همانگونه که مینویسم اینجا را مثل خونه خودم میدانم به همون اندازه خودم را برای حفظ حیثیت و امنیت ان سهیم میدانم ،

تنها یک ولی که در ذهنم هست اینکه هر چه یک موسسه بزرگتر میشه نوع مدیریت انجا هم باید بزرگتر بیاندیشد و بزرگتر رفتار کنه ، در قیاس مثل مقایسه یک بقالی با یک سوپر مارکت چند ظبقه میماند که ممکنه نشه از بقالی یک قوطی کبریت دزدید ولی روزانه صد ها مورد از این نوع در سوپر مارکت زنجیری اتفاق میوفته بدون انکه صاحب و مدیرش خم به ابرو بیاره ، جون او به مراحل بالاتر رشد می اندیشد تا درگیری با جند خاطی ، ضمن اینکه در اینگونه مکانها که یک طرفش مسائل مالی هست ، تلرانس تحمل افراد به شدت کاهش پیدا میکنه و خیلی ها علت زیانشان را به ان فوروم و ان بروکر مربوط میدانند ، از اینرو امکان ایجاد تنش بالاتر و مدیریت نیز مشگلتر میشود

خدا به شما هم صبر بده

موسوی
        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-19-2015, 08:25 PM
        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

دوستان کافیه دیگه
          ضرر های این بازار باعث تشویش ذهنی و بدخلقی برخی دوستان شده و اثراتش را در پست های حاشیه ای این دوستان میبینیم...بهتر است به جای تخلیه روانی خود فکر اصلاح روند کاری خود باشید
          پیشنهاد میکنم برای تلطیف فضای فروم به مناسبت سال جدید دوستانی که از این بازار سود مستمر دارند لطف کنند ایده ها نظرات استراتژی اندیکاتور یا هر چیزی که فکر میکنند به کار دوستان تازه وارد می آید را به این دوستان به عنوان عیدی در اختیارشان قرار دهند

با تشکر...موفق باشید

نظر

دوست عزیز سلام
            به قول معروف مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید ،اینکه مدیران (همچنین مدیران در سایه) همیشه القا کرده اند این است که بقیه بروکرها دزد و کلاهبردار هستند و فقط پرسپولیس سالم هست ، برخوردهای ناپخته جنابعالی یکی از مشکلات این فروم هست ، نمونه اش پست شماره 15 شما در مورد کاربر farhad ، شما به عنوان ناظر سایت هنوز نمی دانید که افشای پیغام خصوصی کاری به دور از اخلاق هست ، منتها برای اینکه حقانیت ! خودتون رو ثابت کنبد دست به هر کاری می زنید ، شما به جای اینکه با حاشیه سازان برخورد کنید به آنها پر و بال می دهید ، ناظر سایت و مدیران سایت باید کاملا بی طرف باشند (منظورم در درگیری های پیش آمده بین کاربران هست ) اینکه مجری قانون طرفداری از کسی یا جریانی بکنه باعث بروز فاجعه میشه

چیزی که وظیفه من بود :
            من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم ، خواه پند گیر خواه ملال

زنده باشید
            من نمیدونم اصلا این بحث که این بروکر یا فروم گفتند بقیه بروکر ها دزد و کلاه بردار هستند از کجا سرچشمه گرفته که اینجا اینقدر روش زوم میشه واقعا جالبه که اینقدر شفاف و واضح این 4 تا آی دی دارن باهدف مشخص این طرح مسابقه را به بیراهی میکشن دیگه گیری نبود به قوانین بدن بحث را کشیدن به این که آی فلانی فلان حرف را زده من بدم اومده و بهم برخورده خب آخه شما خودت اگه شخصا ربطی به بقیه بروکر ها نداری و اینا را عمدا تخریب نمیکنی که یه طرح خوب گذاشتن چرا داری سنگ بقیه بروکر ها را به سینه میزنی؟؟؟
            اصلا فرض میگیریم که اینا هم گفته باشن که بقیه بروکر ها متقلبن چرا شما 4 تا فقط دارید جوش و جلا میزنید ؟؟؟ مگه شما مدافع حقوق بقیه بروکر ها هستید ؟؟؟ حالا اگرم ساعتها وقت نمیزاشید برای نوشتن و ارسال کردن این پستهای بیهوده آدم شک نمیکرد میگفت دارن نظرشون را میگن ولی خودتون حواستون هست شما 4 تا چند ساعته دارید یکله پست میزنید ؟ نفعتون چیه که ثابت کنید این بروکر بده چون قبلا گفته بقیه بروکرها نماها کلاه بردارن؟ مگه دروغ گفت. مگه چند صد نفر ادم توی همین پرایم و امثالهم به خاطر همین بی اطلاعی ها خانمان سوز نشدن؟

بابا خجالت بکشید دیگه

نظر

اولا این فرمایش شما با صحبتهای چند سال پیش مجموعه شما خیلی فرق می کنه ، ثانیا این چیزی که شما میگین در مورد هر چیزی صدق می کنه ، از چاقوی جراحی هم برای نجات جان بیمار میشه استفاده کرد هم برای بریدن شاهرگ کسی ،این دلیل نمیشه که چاقوی جراحی بد باشه ، ولی قدیمی های این بازار خوب یادشون هست تبلیغات شما رو در مورد متاتریدر

در خصوص ادعای شما مبنی بر اینکه فقط 14 بروکر در دنیا از این ابزار استفاده می کنند مدرکی دارید ؟ من الان میگم من تریدری هستم که فقط 5 نفر تو دنیا مثل من هستند ، شما می پذیرید ؟

بنده به شخصه هیچ خصومتی با این انجمن و بروکر ندارم ، منتها سعی دارم این مطلب رو منتقل کنم که روشی که در پیش گرفته اید روش خوبی نیست ، چه نوع تبلیغات و چه نوع برخورد گزینشی با کاربران
              کاملا مشخصه که هیچ خصومتی با این بروکر و فروم ندارید آقا خودت شاید نفهم باشی ولی بقیه را فرض نکن
              ببین تو این چند ساعته چنتا پست زدی فکر کنم خیلی وقت بود منتظر بودی یه بهانه ای پیدا کنی تا عقده ها تو خالی کنی به قولی اینا همش تاثیر ضرر کردناتونه تو بازار یا به قول خودتون آدم های در سایه بروکر هایی هستید که بلند نیستند سالم رقابت کنند و 4 تا آدم بیکار و بی فرهنگ مثل شما را مامور میکنن

اقا چکار داری ایشون چند سال پیش چی گفته ؟ عرضه داری برو تو مسابقه سود کن بعد بیا جار بزن

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                سلام
                نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها

بنده با فرمایش ناظر محترم در اینکه اینجا فضای سالمتر و علمی تر هست صد در صد موافقم که دلیل واضحی هم داره که همین حضور بنده و شما و خیل کاربرانی هست که ثبت نام کرده اند ، و اکنون این فوروم تبدیل به درختی بزرگ شده که ریشه در عمق خاک دوانده و لذا با بد گوئی و سیاه نمائی تعدادی ، موجودیتش به خطر نمیوفته و ضمنا بنده همانگونه که مینویسم اینجا را مثل خونه خودم میدانم به همون اندازه خودم را برای حفظ حیثیت و امنیت ان سهیم میدانم ،

تنها یک ولی که در ذهنم هست اینکه هر چه یک موسسه بزرگتر میشه نوع مدیریت انجا هم باید بزرگتر بیاندیشد و بزرگتر رفتار کنه ، در قیاس مثل مقایسه یک بقالی با یک سوپر مارکت چند ظبقه میماند که ممکنه نشه از بقالی یک قوطی کبریت دزدید ولی روزانه صد ها مورد از این نوع در سوپر مارکت زنجیری اتفاق میوفته بدون انکه صاحب و مدیرش خم به ابرو بیاره ، جون او به مراحل بالاتر رشد می اندیشد تا درگیری با جند خاطی ، ضمن اینکه در اینگونه مکانها که یک طرفش مسائل مالی هست ، تلرانس تحمل افراد به شدت کاهش پیدا میکنه و خیلی ها علت زیانشان را به ان فوروم و ان بروکر مربوط میدانند ، از اینرو امکان ایجاد تنش بالاتر و مدیریت نیز مشگلتر میشود

خدا به شما هم صبر بده

موسوی

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                دوستان کافیه دیگه
                ضرر های این بازار باعث تشویش ذهنی و بدخلقی برخی دوستان شده و اثراتش را در پست های حاشیه ای این دوستان میبینیم...بهتر است به جای تخلیه روانی خود فکر اصلاح روند کاری خود باشید
                پیشنهاد میکنم برای تلطیف فضای فروم به مناسبت سال جدید دوستانی که از این بازار سود مستمر دارند لطف کنند ایده ها نظرات استراتژی اندیکاتور یا هر چیزی که فکر میکنند به کار دوستان تازه وارد می آید را به این دوستان به عنوان عیدی در اختیارشان قرار دهند

با تشکر...موفق باشید

دوستان لطفا دیگه به این بحث ها پایان بدید برید ببینید واقعا چنتا تاپیک بحث های حاشیه ای تو این بخش وجود داره بعد بگید ..... میکنن و محدودیت ایجاد میکنن. خداییش تو چنتا فروم این جور بخشهاشون تعداد تاپیکهاش بالا هست ؟ غیر از این که این خودش نشانه آزادی بیان و نظر هست ؟
                دیگه هر چه قدر که خواستید تخریب و حاشیه سازی کنید کردید و از هیچ بهونه و صحبتی غافل نشدید تا سوءاستفاده کنید

امیدوارم که دیگه این تاپیک هم مختومه بشه و بیشتر از این آبروی ایرانی بودن را نبریم. لطفا به پیشنهاد اقا محسن توجه کنیم و تمرکز و انرژیمون را بزاریم برای موفقیت تو این مسابقه، که فعلا تنها همین کار عاقلانه هست.
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

دوست خوبم میشه از شمـــآ که همیشه در جهت آگاهی و موفقیت تریدرهای ایرانی فعالیت انجام میدین خواهش بکنم جهت اطلاع عموم و جلوگیری از در دام کلاهبرداران افتادن جامعه تریدرهای ایران ما رو هم از نام این 14 بروکر مطلع بکنید فـــــکر میکنم تمامی دوستانی که این ادعای شما مبنی بر تنها 14 بروکر در دنیا هستن که متاتریدر خودشون رو به بازار وصل کردن و دارن سالم کار میکنن خوندن کنجکاو هستن نام 14 بروکر رو بفرمایید .... بی صبرانه منتظر اعلام نام این 14 بروکر هستم البته که 13 تا یکشو که فرمودین همین پرسپولیس خودمون 13تای باقی کدومها هستن در بین این همه بروکری که همگی متاتریدر رو به عنوان پلت فرم ارائه میدن ....... با تشکر ..
                  این جزء اطلاعاتی هست که بنده جهت حضور در فعالیت های بروکری در جریانشان هستم، ولی شما ظاهرا قصد دارید در حیطه کاری که تا به حال فعالیت نداشته اید نظر کارشناسی بدهید.
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

من نام کاربری دیگه ای در فروم ندارم وگرنه این پست رو با اون میزدم

-سپاس از بروکر پرسپولیس که این مسابقه رو فراهم کرده ، امیدواریم افرادی بتونن ازین مسابقه لذت ببرن .
                    - اگر امکانش باشه دوره ی مسابقه هم بیشتر شود چه در این تورنومنت چه بعدی ها هم جالبه .
                    -اگر باعث رشدی در جامعه تریدری یا تحلیلی نمیشیم حداقل باعث افتش هم نشیم
                    آخه چی بگیم واقعا ...!
                    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

در جواب خط قرمز رنگ : دوست عزیزم کاملا حق باشماست واژه بــــروکرنــــما مخصوص این فــروم و از تراوشات مغزی جناب ادریس زاده معرف است که جالب با اینکه عاشقان سینه چاکی مثل شما در این فروم داشت وقتی کارش تموم شد حتی یک پست خشک و خالی از بابت این همه حمایت شما عزیزان از این بروکر نزد و رفت و کلی بعد یواش یواش خبرش درامد ! در صورتی که این خیلی رویا بافی است که اگه فکر میکنید این بروکر جامعه هدفش تریدر های اروپا و ... است و همه میدونیم که این تحریم ها برای تریدر ایرانی محدویت ایجاد کرد اما برای این بروکر فرصت شد ! و این پولی که استاد ادریس زاده به جیب زدش از همین تریدر های ایرانی مشغول در این فروم بوده که 100البته نوش جونش و 100البته که همش هم از طریق گرفتن اسپرد یا همون کمیسیون خودمون بوده و یه وقتی حرف تو دهن من نزارین که منظورم از پول به جیب زذن راهی بجز اسپرد و کمیسیون ماملات بوده که من چنین منظوری ندارم چون ابزار اثبات این موضوع رو هم ندارم .... اما از بحث اصلی دور نشیم که همون خط قرمز رنگ است ! بله آقای ادریس زاده این واژه رو به ادبیات ف ا ر ک س ایران اضافه کرد امـــــــــــــــــــــــــا چــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟؟؟؟؟ دلیش این بود که جناب استاد اول که اینجا رو باز کردش پیش خودش گفت در بین این همه غول بروکری که در دنیا هستش { اینرو در نظر داشته باش که 8 سال پیش در ایران بازار تبادلات ارزی قانونی بود و بزرگانی هچون ACM , MIG ,ووووو در ایران وجود داشتن و جهت افتتاح حساب محدودیتی نبود} کی میاد توی بروکر من حساب باز بکنه با اون اسپردهای وحشت ناک اون موقش و و تازه تاسیس بودن از یک طرف ! و اختمالا اون جمله معروف که میگه برای موفقیت یا باید اولین باشی یا بهترین یا تابلو ترین !!!!!! که آقای ادریس زاده و تشکیلاتش نه اولین بود نه بهترین و تنها گذینش روی میز ! تابلو ترین شدن بود و ایشون چرخید و چرخید و برای تابلو و مطرح کردن خودش و بروکرش اول اگه یادتون باشه آمد و اصل داستان و پلت فــرم اصلی بروکر ها که همون متاتریدر است رو برد زیر سوال و توی 4تا سایت و مجله هم مصاحبه کرد که آره هرچی ضرر میدین مال متاتریدر است و از اونجایی که میگن دروغ هرچی بزرکتر باشه برای مردم باورش آسونتر هستش ایشون هم مدعی شده بود که اصلا متاتریدر نمیتونه به بازار وصل بشه و هر بروکری که متاتریدر داره در اصل داره خودش روبروی مشتری وایمیسته و خرید و فروشها در بازار ثبت نمیشه ! و اهای ایرانی ها چه نشستید که دارن پولتون رو بروکرها با تقلب میگیرن !!! و فقط وفقط بروکر من و پلت فرم من هستش که به بازار وصل هستش !!! بعد از مدتی دید نه بابا این متاتریدر خفن تر از این حرفهاست که من بتونم با این حرفها کلش بکنم و از اونجایی که میگن درختی رو که نمیتونی قطع بکنی بشین زیر سایش و حالشو ببر ! ایشون هم پلت فـــرم متاتریدر رو اضافه کرد !! اما خوب حالا با این مصاحبه های قبلی چکنیم ؟ من خودم (ادریس زاده) این همه مصاحبه کردم که متاتریدر آفلاین هستش و رسما گفتم که هر بروکری که متا داره کلاهبردار !!! اینو چیکارش بکنم !!! که ناگهان واژه بــــــــــــــــــروکر نــــما به دذهن استاد رسید و در جواب کسانی که مصاحبه های استاد رو یادشون بود گفـــــت " تیم من و خودم تونستیم اون مشکلاتی که متاتریدر داشت که به بروکر امکان تقلب رو میده برطرف کردیم و این متاتریدری که pcm داره با باقی فرق داره و اینجوری بود که مصاحبه های خودشون که فکر کنم بایه سرچ ساده بشه پیداش کرد از این محور که هر بروکری که متاتریدر داره کلاهبردار است رو به این محور تغییر دادن که بروکرها به 2دسته تقسیم میشن 1 - بروکر واقعی مثل پرسپولیس 2- بروکر نــما یعنی همه بروکرها بجز پرسپولیس .... بله دوست من بروکر نما از اون روزی بوجود آمد که آقای استاد بهد از کلی بدوبیراه به متاتریدر گفتن و کلی انگ کلاهبردار بودن هر بروکری که متاتریدر داره ! خودشون هم متاتریدر رو به عنوان پلتفرم مجبور به انتخابش شد ! دوست عزیز باور کن اگه زمان به عقب برگرده استاد تجربه الان رو داشتن هیچ وقت اون مصاحبه درباره رد متاتردر رو انجام نمیداد که بعدش جهت ماست مالی کردن اون مصاحبه جعلی مجبور به عنوان واژهای جعلی تر بــــــروکرنــــما بشن ! راستی فکر کنم شما از اون دوستانی هستی که اون مصاحبه رو نخوندی هنوز پیسنهاد میدم نام ادریس زاده رو توی گوگل یه سرچی بکن !
                      و درباره خط بنفش : وقتی شما با یک همچین منطق خوبی { دوست دارم و بکسی هم ربط نداره } در زندگی دارین چرا به دیگران اجازه نمیدن مثل شما کاملا منطقی درباره بروکر محبوب شما نظر بدن خوب اونها هم دوست دارن بگن و به کسی هم ربطی نداره !

سلام،
                      دیدم شما نشستی و کلی وقت صرف کردی تا تراوشات ذهنی خودت را به شخصی که نه تا به حال دیدیش و نه حتی احتمالا یکبار باهاش صحبت کردی نسبت میدی. در فرومی که خود اون شخص پایه گذار بوده کمال بی حرمتی و وقاحت رو نسبت به همین شخص انجام میدی. صرف اینکه چقدر از این کار زشتت خجالت میکشی با نه فقط خواستم منم وقت بزارم و خاطراتی رو برای دوستان تازه کار تعریف کنم که بدونن و بفهمن چی بوده که طوری شده که بعد از 8 سال این بذر کینه و نفرت در اعماق وجود بعضی ها آنچنان ریشه دونده که هنوز با شنیدن هر گونه خبر موفقیتی از این بروکر خونشون طوری به جوش میاد که اینطوری به در و دیوار میزنن.

یه زمانی بود یه سری فروم بودند تحت سلطه آدمهایی که خودشون رو تریدرهای افسانه ای میدونستند و این فرومها منابع درآمدی داشتن که کسی زیاد بهشون گیر نمی داد که این درآمدها داره از کجا میاد.
                      یک شخصی اومد مطالبی رو مطرح کرد که در آن زمان نه کسی بهش فکر کرده بود و نه کسی اطلاعاتش رو داشت و نه جراتش رو که بخواهد اینگونه بیان کنه. در زمانی که اطلاعات در این زمینه بسیار کم بود و عده قلیلی هم که این اطلاعات رو داشتند نیز به صلاح نمی دیدند که آن را برای عموم تریدرها مطرح کنند. شوکی باید به جامعه فارکس در ایران وارد میشد تا جلوی سواستفاده از عدم دسترسی به اطلاعات درست برای ایرانی ها را بگیره.
                      بعد از اون اطلاعات بود که تریدرهای ایرانی که به لحاظ اطلاعات فنی و تکنیکال ترید در سطح بالایی قرار داشتند به فکر تحقیق بیشتر در این زمینه افتادند و اون موقع بود که مدیران همین سایت ها و فرومها به ناگهان برآشفته شدند که چطور یه نفر به خودش اجازه داده چنین اطلاعاتی رو منتشر کنه.
                      طوری شده بود که یه لشکر بسیج شده بودن تا به محض شنیدن نامی از این شرکت و یا این شخص شروع کنن به لقب دادن بدترین و رکیک ترین کلمات به این شخص و شرکت. از کثیفترین دروغها و زشت ترین کارها هم ابایی نداشتند اما خوب در واقع حرفی غیر از توهین هم برای زدن نداشتند ولی هر چی با شدت بیشتری این کار رو میکردند میدیدن تریدرها دارن بیشتر به قضیه مشکوک میشند.
                      پس از مدتی که دیدند دیگر نمیتوانند جلوی این افزایش سطح عمومی اطلاعات را بگیرند گفتند چه ترفندی به کار بگیریم. این بود که شروع کردند همان حرف های خود بروکر پی سی ام رو بر علیه خودش استفاده کنند شاید که از این راه به هدفشون برسند که این راه هم تاثیری نداشت. در واقع تصمیم گرفتند حالا که دیگه همه چی رو شده همون واژه بروکر نما رو برای همین بروکر استفاده کنند. در واقع خواستند که دست پیش رو بگیرن که پس نیفتند.
                      ولی در نهایت دیدند هیچ کدوم این راه ها تاثیر نداره، گیر دادن که چرا پی سی ام خودش متاتریدر آورده. در حالیکه بروکرهای بزرگ دیگری هم بودند که قبلا از متاتریدر استفاده نمیکردند ( به دلیل عدم قابلیت وصل شدن به بازار ) و همزمان با پی سی ام شروع به ارائه متاتریدر کردند.
                      خود متاکوتس سازنده نرم افزار متاتریدر به این نکته اقرار کرد که پلتفرمش برای یک طرفه نبودن و وصل شدن با بازار ساخته نشده و برای این کار نیاز به ابزارهای اضافی داره. ولی ظاهرا طرفدارهای متاتریدر در ایران هنوز حاضر نیستند زیر بار این حرف ساده هم بروند. حالا چرا، بماند.
                      این بود که یه دسته موندن که که منافع نامشروعشان به خاطر حقایقی که پی سی ام به تریدر ها گفت محدود یا به کل قطع شد و بعضا مسائل قانونی هم پیدا کردند.
                      یه دسته هم اغلب اونایی بودن که حتی زحمت یکبار خواندن مطالب رو به خودشون ندادن و صرفا جو گیر اون دسته باقی ماندند.
                      دسته سوم هم به خاطر شوک روانی ناشی از شنیدن این مطلب که سالها زندگی و پولشان را به نام ترید در بازار با یک بازی کامپیوتری از ایشان به یغما برده اند، هنوز از سر لجبازی و اینکه دوست ندارن حقیقت آزارشون بده از کسی که از رویا خارجشان کرد خوششون نمیاد.
                      خلاصه اینکه هنوز که هنوزه بعد از 8 سال به محض شنیدن یه خبری از یک مورد دیگه از پیشرفت ها و دستاوردهای این شرکت، یک دسته یاد از دست رفتن پول های باد آوردشون میفتند، یه دسته دیگه هم یاد سالهای از دست رفته زندگیشون که توی توهم و رویای پولدار شدن در اون بروکرنماها گذروندن و ناگهان کاسه داغ تر از آش میشن که چرا این بروکر میگه اونا بروکرنما بودن و متاتریدر پلتفرم وصل شدن به بازار نیست.
                      من ندیدم که پی سی ام بروکرز هیچ وقت در مورد تک تک حرفهایی که گفته و نوشته از اون اول مورد نقضی گفته باشه و یا خواسته باشه حرفی رو عوض کنه. امیدوارم که شما ها هم یه روزی به خودتون بیاین.

نظر

علی جان شما کاملا درست گفتی همه رو. ولی این درسته که پی سی ام که اون موقع اسمش پرسپولیس بود و مدیر اونوقتش 6-7 سال پیش تنها منبعی بود که در مورد وصل نبودن متاتریدر به هیچ بازاری صحبت کرد. اینم که الان خود این شرکت متا تریدر ارایه میده هم درسته. پس یک نفر که اطلاعات محدودی داشته باشه براش این مطلب میشه سئوال. حالا این رفقا هم یا واقعا نمیدونن بریج Bridge چیه و فرق متاتریدر بریج دار با متاتریدری که سیمش توی قوطیه چیه یا اینکه از این مطلب که خیلیا اینو نمیدونن سو استفاده میکنن برای تخریب پی سی ام و ترور شخصیت کسی که همه تریدرهای ایرانی که از متاتریدر استفاده میکنن بیش از هر کس دیگه بهش مدیونن.

ولی من فکر میکنم یکی دو تا کار هست که اگر انجام میشد خوب بود. حالا چه این افرادی که میان چنین مطالبی مینویسند از روی قصد و برای تخریب پی سی ام باشه و چه از روی کم سوادیشون. یکی اینکه خیلی خوب میشد اگر یک تاپیک هایی داشتیم توی این فروم که مسایل فنی مربوط به پلتفرم و مخصوصا بریج توش با جزئیات توضیح داده میشد. دومیش هم اینکه اگر در باره تاریخچه تاسیس پی سی ام و اینکه چه راهی رو در طول 8 سال طی کرد و از کجا به کجا رسید و ... مفصلا نوشته میشد خیلی عالی بود. و اینکه کاش میشد با آقای ادریسی یک مصاحبه دیگه ترتیب داده بشه. جای خالی ایشون کاملا حس میشه.

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها

سلام،
                        دیدم شما نشستی و کلی وقت صرف کردی تا تراوشات ذهنی خودت را به شخصی که نه تا به حال دیدیش و نه حتی احتمالا یکبار باهاش صحبت کردی نسبت میدی. در فرومی که خود اون شخص پایه گذار بوده کمال بی حرمتی و وقاحت رو نسبت به همین شخص انجام میدی. صرف اینکه چقدر از این کار زشتت خجالت میکشی با نه فقط خواستم منم وقت بزارم و خاطراتی رو برای دوستان تازه کار تعریف کنم که بدونن و بفهمن چی بوده که طوری شده که بعد از 8 سال این بذر کینه و نفرت در اعماق وجود بعضی ها آنچنان ریشه دونده که هنوز با شنیدن هر گونه خبر موفقیتی از این بروکر خونشون طوری به جوش میاد که اینطوری به در و دیوار میزنن.

یه زمانی بود یه سری فروم بودند تحت سلطه آدمهایی که خودشون رو تریدرهای افسانه ای میدونستند و این فرومها منابع درآمدی داشتن که کسی زیاد بهشون گیر نمی داد که این درآمدها داره از کجا میاد.
                        یک شخصی اومد مطالبی رو مطرح کرد که در آن زمان نه کسی بهش فکر کرده بود و نه کسی اطلاعاتش رو داشت و نه جراتش رو که بخواهد اینگونه بیان کنه. در زمانی که اطلاعات در این زمینه بسیار کم بود و عده قلیلی هم که این اطلاعات رو داشتند نیز به صلاح نمی دیدند که آن را برای عموم تریدرها مطرح کنند. شوکی باید به جامعه بازار تبادلات ارزی در ایران وارد میشد تا جلوی سواستفاده از عدم دسترسی به اطلاعات درست برای ایرانی ها را بگیره.
                        بعد از اون اطلاعات بود که تریدرهای ایرانی که به لحاظ اطلاعات فنی و تکنیکال ترید در سطح بالایی قرار داشتند به فکر تحقیق بیشتر در این زمینه افتادند و اون موقع بود که مدیران همین سایت ها و فرومها به ناگهان برآشفته شدند که چطور یه نفر به خودش اجازه داده چنین اطلاعاتی رو منتشر کنه.
                        طوری شده بود که یه لشکر بسیج شده بودن تا به محض شنیدن نامی از این شرکت و یا این شخص شروع کنن به لقب دادن بدترین و رکیک ترین کلمات به این شخص و شرکت. از کثیفترین دروغها و زشت ترین کارها هم ابایی نداشتند اما خوب در واقع حرفی غیر از توهین هم برای زدن نداشتند ولی هر چی با شدت بیشتری این کار رو میکردند میدیدن تریدرها دارن بیشتر به قضیه مشکوک میشند.
                        پس از مدتی که دیدند دیگر نمیتوانند جلوی این افزایش سطح عمومی اطلاعات را بگیرند گفتند چه ترفندی به کار بگیریم. این بود که شروع کردند همان حرف های خود بروکر پی سی ام رو بر علیه خودش استفاده کنند شاید که از این راه به هدفشون برسند که این راه هم تاثیری نداشت. در واقع تصمیم گرفتند حالا که دیگه همه چی رو شده همون واژه بروکر نما رو برای همین بروکر استفاده کنند. در واقع خواستند که دست پیش رو بگیرن که پس نیفتند.
                        ولی در نهایت دیدند هیچ کدوم این راه ها تاثیر نداره، گیر دادن که چرا پی سی ام خودش متاتریدر آورده. در حالیکه بروکرهای بزرگ دیگری هم بودند که قبلا از متاتریدر استفاده نمیکردند ( به دلیل عدم قابلیت وصل شدن به بازار ) و همزمان با پی سی ام شروع به ارائه متاتریدر کردند.
                        خود متاکوتس سازنده نرم افزار متاتریدر به این نکته اقرار کرد که پلتفرمش برای یک طرفه نبودن و وصل شدن با بازار ساخته نشده و برای این کار نیاز به ابزارهای اضافی داره. ولی ظاهرا طرفدارهای متاتریدر در ایران هنوز حاضر نیستند زیر بار این حرف ساده هم بروند. حالا چرا، بماند.
                        این بود که یه دسته موندن که که منافع نامشروعشان به خاطر حقایقی که پی سی ام به تریدر ها گفت محدود یا به کل قطع شد و بعضا مسائل قانونی هم پیدا کردند.
                        یه دسته هم اغلب اونایی بودن که حتی زحمت یکبار خواندن مطالب رو به خودشون ندادن و صرفا جو گیر اون دسته باقی ماندند.
                        دسته سوم هم به خاطر شوک روانی ناشی از شنیدن این مطلب که سالها زندگی و پولشان را به نام ترید در بازار با یک بازی کامپیوتری از ایشان به یغما برده اند، هنوز از سر لجبازی و اینکه دوست ندارن حقیقت آزارشون بده از کسی که از رویا خارجشان کرد خوششون نمیاد.
                        خلاصه اینکه هنوز که هنوزه بعد از 8 سال به محض شنیدن یه خبری از یک مورد دیگه از پیشرفت ها و دستاوردهای این شرکت، یک دسته یاد از دست رفتن پول های باد آوردشون میفتند، یه دسته دیگه هم یاد سالهای از دست رفته زندگیشون که توی توهم و رویای پولدار شدن در اون بروکرنماها گذروندن و ناگهان کاسه داغ تر از آش میشن که چرا این بروکر میگه اونا بروکرنما بودن و متاتریدر پلتفرم وصل شدن به بازار نیست.
                        من ندیدم که پی سی ام بروکرز هیچ وقت در مورد تک تک حرفهایی که گفته و نوشته از اون اول مورد نقضی گفته باشه و یا خواسته باشه حرفی رو عوض کنه. امیدوارم که شما ها هم یه روزی به خودتون بیاین.

نظر

اوف. یک روز به این فروم سر نزدم ببین چه خبر شد تو این تاپیک. واقعا که.

نظر

من هم با دوستان موافقم که ادامه این تاپیک اتلاف وقته ولی خوبه چند تا موضوع ازش نتیجه گیری بشه.

یکی اینکه یک تعدادی هستند که چون سرمایه دات کام و اتوتریدینگ و اینجور .... تقشون دراومد به ناچار میان توی فروم پی سی ام ولی کماکان دشمن خونی پی سی ام هستند به خاطر آموزشها و ارتقا اطلاعاتی که تریدرهای ایرانی مدیونش هستند و اینم که از روی کم سوادیشون باشه من اصلا قبول ندارم. اینها آی بی های ف ا ر ک سی هستند که میخوان توی این فروم آدم شکار کنن ببرن توی اون بروکر نماهایی که ازشون درصد میگیرن. من به مدیریت فروم پیشنهاد میکنم اینها رو کلا از فروم بندازن بیرون. مثلا همین آی دی که بنده با فلانی عزیز و لحنی که خودتون میتونین توی اوم پست ببینین باهاش صحبت کردم مدعیه که کاربر قدیمیه و پستهام رو ببینین و .... این معرکه رو راه انداخت. یک نگاهی به پستهاش بکنین. همشون منفین. یعنی اصلا کارش توی این فروم اینه که ملت رو مایوس کنه و همش بگه که از این بازار نمیشه سود گرفت و ... در حالی که مطمئنم توی بقیه فرومها و وبلاگها و فیسبوک و .... چارت حسابش رو که 1560000% سود در کمتر یک ثانیه نشون میده توی یک بروکرنما با شیپور جار میزنه. کسی که سعی در تخریب در لباس صحبت منطقی میکنه و بعدش میاد به مدیر سایت که توی پیام خصوصی ازش خواهش میکنه که رفتارش رو تصحیح کنه در جواب تهدید میکنه که میرم بر علیهتون سمپاشی میکنم و ... اصلا برای چی باید حق استفاده از فروم بهش داده بشه؟

بعدش هم جناب پیراسته کاملا درست گفتند که خوبه چنین تاپیکهای آموزشی فنی و تاریخچه بروکر و ... ایجاد بشه ولی .. من شخصا انتقاد داشتم از این فروم و بروکر که هنوز جوابی بهش داده نشده. به هر حال به عنوان یک مشتری قدیمی بروکر از حسابم راضیم چون هیچوقت اتفاقات عجیب و غریبی که برای حسابها توی بروکرنما ها پیش میاد برای حساب من در پی سی ام پیش نیومده.

و یک چیزی هم که خیلی خوبه دوستان بفهمند اینه که انتخاب بروکر مناسب معنیش این نیست که اگر جای دیگه ضرر میدادید حسابتون رو بیارید توی پی سی ام فوری سود میکنید ولی اگر بروکرتون از متاتریدری استفاده میکنه که اردرها رو به بازار نمیفرسته هیچوقت سود نمیکنید. حالا اینکه به خاطر تحریمها تنها بروکر درست که برای ما مونده پی سی ام هست یک حقیقته که منکرش نمیشه شد. ولی حتی تحریمها هم برداشته بشن باز هم حسابهای کوچیک رو بروکر های بزرگ حتی جوابش رو هم نمیدن و خوب حالا شرایط همینه. تعریف و تمجید من هم از پی سی ام که کاملا علنی هست و از روشهای غیر مستقیم توش استفاده نمیشه به خاطر این هست که از بروکرم راضیم. یعنی نباید حق داشته باشم اینو بگم؟

به هر حال اگر عده ای از دوستان از حرفهای من خوششون نمیاد متاسفم و قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم.

سال نو بر همگی مبارک.
                            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-23-2015, 11:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها

یکی اینکه یک تعدادی هستند که چون سرمایه دات کام و اتوتریدینگ و اینجور .... تقشون دراومد به ناچار میان توی فروم پی سی ام ولی کماکان دشمن خونی پی سی ام هستند

.
                              تو این تاپیک من نمیخواستم پستی بزنم ولی دوست عزیز شما به 80 درصد یوزرای همین سایت داری توهین میکنی.مگه غیر اینه همه با این سایت ها با بازار تبادلات ارزی اشنا شدیم یعنی دور از جون بقیه حمال بودیم.تعطیلی سایت هم بخاطر شرایط مملکتمون بوده.اخه سایت یا فروم چه گناهی داره که شما به .... تشبیه میکنید. درست نیست
                              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-23-2015, 11:45 PM

نظر

ساسان جان مشخصا منظور ایشون این نبوده اتفاقا منم اول یکم جا خوردم ولی در ادامه می بینید که گفتن اونایی که : به ناچار میان توی فروم پی سی ام ولی کماکان دشمن خونی پی سی ام هستند

واقعنم وقتی نگاه به این سبک بازی ها و جنجال ها میکنیم می بینیم که تنها نفرات قلیلی هستند . مثلا این سبک بازی اخیر در مورد مسابقه فقط توسط 3 نفر اتفاق افتاد که منظور ایشون هم فقط این جور شخصیتها هستند.

نظر

پردازش ...
                                X