اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به مسابقه ستاره بهاری پی سی ام بروکرز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    سلام
    فکر می کنم این جمله شما به واقعیت نزدیک باشه ، کلا اگه پستهای ایشون رو ببینید یکسره در تعریف و تمجید بروکر بوده

من راجع به بروکر پرسپولیس هیچ نظری ندارم ، نه مثبت نه منفی ، ولی اینگونه تبلیغات گوبلزی یکسویه نخ نما شده شک برانگیز هست آقایان مدیران ، ضمنا کلمه بروکر نما هم ساخته و پرداخته همین آقایان هست ، آقایان به عنوان شخص ثالث نگاه کنید ، وقتی بروکری میاد و به طور غیر مستقیم دایما تکرار می کنه که من بهترین بروکر هستم در دنیا و بقیه کلاهبردار هستند شما چه فکری می کنید ؟ اصلا اینطوری بگم ، من هر روز میام ادعا می کنم من بهترین تریدر دنیا هستم و وارن بافت و دیگران پیش من هیچ هستند بیایید و سرمایه خودتون رو به من بسپارید ، خدا وکیلی پیش خودتون چی فکر می کنید ؟؟؟؟؟؟

هیچگونه سعه صدری در انجمن نیست و قوانین انجمن از سوی ناظر سایت و مدیران رعایت نمیشه ، شما شاید بتونید جلوی فعالیت عده ای رو بگیرید ولی به زور نمی تونید کسی رو وادار به فعالیت در فروم بکنید ، با این شیوه ای که در پیش گرفته اید به زودی فروم خلوت خواهد شد

موفق باشید
    با توجه به این که در دوره کنونی و عصر حاظر تمام بیزینس ها از خرد گرفته تا کلان همگی بر پایه تبلیغات فعالیت میکنند و از این طریق خدمات و محصولات خود را به مشتریان و مخاطبان مربوطشون معرفی و عرضه میکنند، آیا تا کنون دیده اید که شرکتی، محیطی یا ابزاری را برای تبلیغات خود فراهم آورد بعد در آن بگوید که بهتر از من هم هست ؟
    ساده تر از همه آنها آکهی های تلویزیونی که در بین برنامه ها کم نیستند، آیا تا الان دیدید که شرکتی در محدوده زمانی تبلیغ خودش که بهش اختصاص داره بیاد و وسط بگه بهتر از منم هست ؟

اگر چنین رفتاری را از یک مجموعه بیزینسی با افکار سالم دیدید آنگاه شما چه فکری در مورد آن میکنید ؟
    فرض بر این که کلمه بروکر نما هم ساخته این مجموعه باشد، آیا این موضوع برای شما اهمیت دارد و یا شفاف سازی که در آن شده اهمیت دارد ؟
    به هیچ وجه جلوی فعالیت هیچ کاربری گرفته نشده، شما در این چند ساله چند نفر را دید که بن شده باشند ؟ در بدترین شرایط تاپیکهای متخلف بسته شده اند ( مانند محاسبات ورتکس و ستاره داود در حوزه بازار های مالی ) ولی باز در همان موارد هم اجازه ادامه فعالیت به کاربر داده شد و ایشان هنوز کاربریشان فعال می باشد تا هر زمان که اراده کردند به صورت عمومی فعالیت نمایند. پس با این ادعای شما کاملا مخالف هستم که مدیریت فروم در پی جلوگیری از فعالیت کاربران است. حداقل یک نفر را نام ببرید که بن دائم شده باشد. در ادامه هم عرض کنم که کدام کاربر در این فروم وادار به ورود و فعالیت شده ؟؟ خواهشا اگر کسی از روی اجبار وارد و فعالیت می نماید مارا هم در جریان بگذارد
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام دوستان،

آقا من واقعا هنوز نفهمیدم چرا هر دفعه که این بروکر یه برنامه ای یا یه سرویس جدیدی رو اعلام میکنه یه عده خاص یهو میریزن توی اون تاپیک و کلی وقت میزارن که ببینین چه عیب و ایرادی از لا و لوی اون پیدا میشه که پیرهن عثمانش کنن و یه وصله ای بهش بچسبونن که دیدین گفتم اینا قابل اعتماد نیستن.

خدائیش این کار اینها خیلی تابلو تره تا کسانی که میگین دارن به قصد طرفداری پست میزنن. آقا من خودم هم مشتری فیوچرزشون هستم هم بازار ارزشون. تا الان مشکل خاص و پیچیده ای که حل نشده باشه نداشتم. آدم اگه چیز خوبی میبینه باید به بقیه هم معرفی کنه. نمیدونم چرا بعضی ها میگین طرفداری کردن جرمه؟ ولی توهین و تهمت فریبکاری رو جرم نمیدونین و اسمش رو میزارین انتقاد.

یعنی نشده یه تاپیکی باز بشه و این عده ظاهر نشن. بابا بس کنین دیگه. دیگه شورش در اومده. تا چند سال دیگه میخواین این کار رو ادامه بدین فقط به خاطر اینکه این بروکر یه چیزایی رو افشا کرد که کسی جراتش رو نداشت یا داشت ولی از عمد نمیخواست افشا کنه چون نونش از تو روغن در میومد.
      ویرایش توسط gold-trader : https://www.traderha.com/member/4361-gold-trader در ساعت 03-19-2015, 06:29 PM

نظر

بنده خودم سایت و فروشگاه اینترنتی دارم میدونم راه اندازی یه وب سایت و نگه داری اون چه هزینه هائی داره و چقدر از وقت آدم در روز میگیره. از دوستان خواهشم می کنم کمی قدرشناس باشن و از محیط گرم و صمیمی که در این فروم ایجاد شده استفاده ببرن.
        واقعا بعضی وقت ها به لحن نوشته های بعضی از دوستان که نگاه میکنم فکر میکنم حتما دارن آبونمان پرداخت می کنن که اینقدر طلب کارن.
        بی شک کسانی که تو این فروم نوشته های تند و حمله ای دارن(نه انتقاد سازنده) کسانی هستند که متاسفانه در این بازار چیزی جز ضرر کسب نکردند!!
        به امید موفقیت همه دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
          پی سی ام حساب پم داره سیدی عزیز. منتها این فروم ماشاللاه اینقدر به بروکر لطف داره که هنوز عده زیادی اصلا خبر ندارن.

مدیران محترم فروم، ببخشیدا منظور بدی ندارم ولی حقیقته. این مثلا فروم بروکر هست ولی ملت اینجا اصلا خبر ندارن پی سی ام چیا داره. از وقتی مدیریت ایرانیش عوض شد به فروم فارسی و ماها کمتر اهمیت داده میشه.

سیدی جان، پی سی ام حساب پم داره ولی توی این فروم مطرح نشده. تعدادی هم از حساب گردانهاش با همون روشی که شما گفتی انتخاب شدن در طول چند سال گذشته.

در مورد این مسابقه هم من با همون 500 دلار شرکت میکنم ولی اگه میشد بعدش یک امکانی برای ادامه داشته باشه عالی بود.
          واقعا منم تعجب کردم که الان فهمیدم حساب پم داره این بروکر . وباید اطلاع رسانی میشد که یه جورایی هم بد نشد اطلاع رسانی نکردن و اینطوری فهمیدیم چون اون موقع دوباره یه شر به پا میشد و مخالفای بروکر مثل الان و همیشه شروع میکردند به بدگویی و جو سازی منفی. یه چیزی هم الان به ذهنم رسید که شاید علت معرفی نکردنشون این باشه : همیشه تو فروم مدیرا در هر موردی میگن ما با بروکر در رابطه نیستیم و مستقل هستیم و از طرف بروکر فقط حمایت میشیم بارها این جمله را گفتن و حتی برای پیگیری مسائل هم میگن باید از طریق کابین پیام بدید و ما نمیتونیم کمکی بکنیم. شاید به همین خاطر اصلا خبر نداشتن که اطلاع بدن

ولی به هر حال من که از این مسابقه استقبال میکنم و اتفاقا یه سیستمی پیدا کردم که میشه اینجا محکش بزنم اگه موفق شدم که اول از همه خودم سودشو کردم برای همیشه و همچنین سود جایزه را و اگرم نشدم فرض میگیرم اینم یه حساب مثل حساب معمولی بوده برام

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
            با توجه به این که در دوره کنونی و عصر حاظر تمام بیزینس ها از خرد گرفته تا کلان همگی بر پایه تبلیغات فعالیت میکنند و از این طریق خدمات و محصولات خود را به مشتریان و مخاطبان مربوطشون معرفی و عرضه میکنند، آیا تا کنون دیده اید که شرکتی، محیطی یا ابزاری را برای تبلیغات خود فراهم آورد بعد در آن بگوید که بهتر از من هم هست ؟
            ساده تر از همه آنها آکهی های تلویزیونی که در بین برنامه ها کم نیستند، آیا تا الان دیدید که شرکتی در محدوده زمانی تبلیغ خودش که بهش اختصاص داره بیاد و وسط بگه بهتر از منم هست ؟

اگر چنین رفتاری را از یک مجموعه بیزینسی با افکار سالم دیدید آنگاه شما چه فکری در مورد آن میکنید ؟
            فرض بر این که کلمه بروکر نما هم ساخته این مجموعه باشد، آیا این موضوع برای شما اهمیت دارد و یا شفاف سازی که در آن شده اهمیت دارد ؟
            به هیچ وجه جلوی فعالیت هیچ کاربری گرفته نشده، شما در این چند ساله چند نفر را دید که بن شده باشند ؟ در بدترین شرایط تاپیکهای متخلف بسته شده اند ( مانند محاسبات ورتکس و ستاره داود در حوزه بازار های مالی ) ولی باز در همان موارد هم اجازه ادامه فعالیت به کاربر داده شد و ایشان هنوز کاربریشان فعال می باشد تا هر زمان که اراده کردند به صورت عمومی فعالیت نمایند. پس با این ادعای شما کاملا مخالف هستم که مدیریت فروم در پی جلوگیری از فعالیت کاربران است. حداقل یک نفر را نام ببرید که بن دائم شده باشد. در ادامه هم عرض کنم که کدام کاربر در این فروم وادار به ورود و فعالیت شده ؟؟ خواهشا اگر کسی از روی اجبار وارد و فعالیت می نماید مارا هم در جریان بگذارد
            سلام
            اول اینکه من نیت بدی ندارم و خیر و صلاح این انجمن و کاربران اونو می خوام ، علتش هم اینه که فضای سالمی وجود داشته باشه برای تبادل نظر
            دوم دوست عزیز ، حرف شما کاملا درسته ولی ، اگر خاطرتان باشه در ابتدای تاسیس این بروکر چقدر در مذمت متاتریدر تبلیغ می کردید ، که متاتریدر برای کلاهبرداری هست و از این حرفها ، ولی بعد خودتون به متاتریدر رو آوردید ، اینجا دو حالت پیش میاد ، یا تبلیغات اولیه شما در مورد متاتریدر دروغ بوده یا اینکه زبانم لال به جمع کلاهبرداران پیوسته اید ، در مورد تبلیغات حق با شماست ولی نه به صورت چاپلوسی تهوع آور ، عده ای کاربر که بدون شک یا در قبال چاپلوسی امتیازی از شما می گیرند ، یا اینکه مدیران در سایه هستند ، مطلب بعدی اینکه در تمام تبلیغاتی که شما اسم بردید همیشه سعی دارند القا کنند که کیفیت خدمات ما بهتر از دیگران هست ، دیگه هیچوقت همه رقبا رو دزد و کلاهبردار خطاب نمی کنند ، چیزی که تو این انجمن به فراوانی پیدا میشه

در خصوص جلوگیری از فعالیت هم منظور بنده رو متوجه نشدید ، منظور من این بود با رفتاری که مدیران سایت ، علی الخصوص ناظر سایت ، در پیش گرفته اند کاربران را دلسرد می کنند ، برخورد مغرضانه و خارج از قوانین حاشیه امنیت رو از بین می بره ، مطمئنا کسانی که چیزی در چنته دارند در چنین فضایی کار نمی توانند بکنند ، (خود بنده سواد آنچنانی ندارم)

در جواب اون دوستی که مغرضانه نوشته که بنده قصد تخریب این بروکر را دارم :
            دوست عزیز کسی که قصد تخریب داشته باشه نمیاد تو انجمن خود بروکر این کار رو بکنه ، منتها متاسفانه تو فرهنگ غنی !!!!!!!!! ما هنوز فرق بین تخریب و انتقاد مشخص نیست

پایدار باشید

نظر

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
              یعنی جنابعالی واقعا فکر میکنی کسی باور میکنه که جنابعالی راجع به پرسپولیس هیچ نظری نداری؟؟؟ نظرت نه منفی نه مثبت؟؟؟؟ این امثال جنابعالی و دروغهای شما هست که نخ نما شده.

به قول ایرج میرزا: برو این دام بر مرغ دگر نه
              ما از این نصیحت ها لازم نداریم عزیزم.

بله واژه بروکرنما رو سالها پیش مدیر این بروکر اولین بار وارد زبان فارسی کرد و من شخصا از این بابت خیلی مدیونم به این شرکت و اگه ازش طرفداری میکنم (که به وضوح دارم میکنم) به خاطر اینه که دوست دارم اینکار رو بکنم و فکر نمی کنم به کسی مربوط باشه این موضوع.
              در جواب خط قرمز رنگ : دوست عزیزم کاملا حق باشماست واژه بــــروکرنــــما مخصوص این فــروم و از تراوشات مغزی جناب ادریس زاده معرف است که جالب با اینکه عاشقان سینه چاکی مثل شما در این فروم داشت وقتی کارش تموم شد حتی یک پست خشک و خالی از بابت این همه حمایت شما عزیزان از این بروکر نزد و رفت و کلی بعد یواش یواش خبرش درامد ! در صورتی که این خیلی رویا بافی است که اگه فکر میکنید این بروکر جامعه هدفش تریدر های اروپا و ... است و همه میدونیم که این تحریم ها برای تریدر ایرانی محدویت ایجاد کرد اما برای این بروکر فرصت شد ! و این پولی که استاد ادریس زاده به جیب زدش از همین تریدر های ایرانی مشغول در این فروم بوده که 100البته نوش جونش و 100البته که همش هم از طریق گرفتن اسپرد یا همون کمیسیون خودمون بوده و یه وقتی حرف تو دهن من نزارین که منظورم از پول به جیب زذن راهی بجز اسپرد و کمیسیون ماملات بوده که من چنین منظوری ندارم چون ابزار اثبات این موضوع رو هم ندارم .... اما از بحث اصلی دور نشیم که همون خط قرمز رنگ است ! بله آقای ادریس زاده این واژه رو به ادبیات ف ا ر ک س ایران اضافه کرد امـــــــــــــــــــــــــا چــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟؟؟؟؟ دلیش این بود که جناب استاد اول که اینجا رو باز کردش پیش خودش گفت در بین این همه غول بروکری که در دنیا هستش { اینرو در نظر داشته باش که 8 سال پیش در ایران بازار تبادلات ارزی قانونی بود و بزرگانی هچون ACM , MIG ,ووووو در ایران وجود داشتن و جهت افتتاح حساب محدودیتی نبود} کی میاد توی بروکر من حساب باز بکنه با اون اسپردهای وحشت ناک اون موقش و و تازه تاسیس بودن از یک طرف ! و اختمالا اون جمله معروف که میگه برای موفقیت یا باید اولین باشی یا بهترین یا تابلو ترین !!!!!! که آقای ادریس زاده و تشکیلاتش نه اولین بود نه بهترین و تنها گذینش روی میز ! تابلو ترین شدن بود و ایشون چرخید و چرخید و برای تابلو و مطرح کردن خودش و بروکرش اول اگه یادتون باشه آمد و اصل داستان و پلت فــرم اصلی بروکر ها که همون متاتریدر است رو برد زیر سوال و توی 4تا سایت و مجله هم مصاحبه کرد که آره هرچی ضرر میدین مال متاتریدر است و از اونجایی که میگن دروغ هرچی بزرکتر باشه برای مردم باورش آسونتر هستش ایشون هم مدعی شده بود که اصلا متاتریدر نمیتونه به بازار وصل بشه و هر بروکری که متاتریدر داره در اصل داره خودش روبروی مشتری وایمیسته و خرید و فروشها در بازار ثبت نمیشه ! و اهای ایرانی ها چه نشستید که دارن پولتون رو بروکرها با تقلب میگیرن !!! و فقط وفقط بروکر من و پلت فرم من هستش که به بازار وصل هستش !!! بعد از مدتی دید نه بابا این متاتریدر خفن تر از این حرفهاست که من بتونم با این حرفها کلش بکنم و از اونجایی که میگن درختی رو که نمیتونی قطع بکنی بشین زیر سایش و حالشو ببر ! ایشون هم پلت فـــرم متاتریدر رو اضافه کرد !! اما خوب حالا با این مصاحبه های قبلی چکنیم ؟ من خودم (ادریس زاده) این همه مصاحبه کردم که متاتریدر آفلاین هستش و رسما گفتم که هر بروکری که متا داره کلاهبردار !!! اینو چیکارش بکنم !!! که ناگهان واژه بــــــــــــــــــروکر نــــما به دذهن استاد رسید و در جواب کسانی که مصاحبه های استاد رو یادشون بود گفـــــت " تیم من و خودم تونستیم اون مشکلاتی که متاتریدر داشت که به بروکر امکان تقلب رو میده برطرف کردیم و این متاتریدری که pcm داره با باقی فرق داره و اینجوری بود که مصاحبه های خودشون که فکر کنم بایه سرچ ساده بشه پیداش کرد از این محور که هر بروکری که متاتریدر داره کلاهبردار است رو به این محور تغییر دادن که بروکرها به 2دسته تقسیم میشن 1 - بروکر واقعی مثل پرسپولیس 2- بروکر نــما یعنی همه بروکرها بجز پرسپولیس .... بله دوست من بروکر نما از اون روزی بوجود آمد که آقای استاد بهد از کلی بدوبیراه به متاتریدر گفتن و کلی انگ کلاهبردار بودن هر بروکری که متاتریدر داره ! خودشون هم متاتریدر رو به عنوان پلتفرم مجبور به انتخابش شد ! دوست عزیز باور کن اگه زمان به عقب برگرده استاد تجربه الان رو داشتن هیچ وقت اون مصاحبه درباره رد متاتردر رو انجام نمیداد که بعدش جهت ماست مالی کردن اون مصاحبه جعلی مجبور به عنوان واژهای جعلی تر بــــــروکرنــــما بشن ! راستی فکر کنم شما از اون دوستانی هستی که اون مصاحبه رو نخوندی هنوز پیسنهاد میدم نام ادریس زاده رو توی گوگل یه سرچی بکن !
              و درباره خط بنفش : وقتی شما با یک همچین منطق خوبی { دوست دارم و بکسی هم ربط نداره } در زندگی دارین چرا به دیگران اجازه نمیدن مثل شما کاملا منطقی درباره بروکر محبوب شما نظر بدن خوب اونها هم دوست دارن بگن و به کسی هم ربطی نداره !
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-19-2015, 07:52 PM
              {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

سلام
                مطلب بعدی اینکه در تمام تبلیغاتی که شما اسم بردید همیشه سعی دارند القا کنند که کیفیت خدمات ما بهتر از دیگران هست ، دیگه هیچوقت همه رقبا رو دزد و کلاهبردار خطاب نمی کنند ، چیزی که تو این انجمن به فراوانی پیدا میشه

در خصوص جلوگیری از فعالیت هم منظور بنده رو متوجه نشدید ، منظور من این بود با رفتاری که مدیران سایت ، علی الخصوص ناظر سایت ، در پیش گرفته اند کاربران را دلسرد می کنند ، برخورد مغرضانه و خارج از قوانین حاشیه امنیت رو از بین می بره ، مطمئنا کسانی که چیزی در چنته دارند در چنین فضایی کار نمی توانند بکنند ، (خود بنده سواد آنچنانی ندارم)

پایدار باشید
                کدام بروکری بوده که به فراوانی در این انجمن نام برده شده و صفت و ذزد و کلاهبردار بهشون داده شده؟ فکر میکنم این حرفی که زدین برعکسش به فراوانی دیده شده یعنی تا تونستن در مورد پی سی ام مغرضانه صحبت شده.

اطمینان صد در صد دارم کسانی که سابقه فروم نویسی و فعالیت در این جور سایتها را دارند فضایی سالم تر از اینجا تا به حال ندیده اند. هیچ گاه نبوده که انتقادات سازنده نادیده گرفته بشه ولی توقع بی اعتنایی در قبال توهین به کسانی که شبانه روزی روی فروم برای حفظ محیط تخصصی آن تلاش و برنامه ریزی میکنند دور از منطق و عقل هست.

با احترام
                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-19-2015, 07:34 PM

نظر

سلام
                  اول اینکه من نیت بدی ندارم و خیر و صلاح این انجمن و کاربران اونو می خوام ، علتش هم اینه که فضای سالمی وجود داشته باشه برای تبادل نظر
                  دوم دوست عزیز ، حرف شما کاملا درسته ولی ، اگر خاطرتان باشه در ابتدای تاسیس این بروکر چقدر در مذمت متاتریدر تبلیغ می کردید ، که متاتریدر برای کلاهبرداری هست و از این حرفها ، ولی بعد خودتون به متاتریدر رو آوردید ، اینجا دو حالت پیش میاد ، یا تبلیغات اولیه شما در مورد متاتریدر دروغ بوده یا اینکه زبانم لال به جمع کلاهبرداران پیوسته اید ، در مورد تبلیغات حق با شماست ولی نه به صورت چاپلوسی تهوع آور ، عده ای کاربر که بدون شک یا در قبال چاپلوسی امتیازی از شما می گیرند ، یا اینکه مدیران در سایه هستند ، مطلب بعدی اینکه در تمام تبلیغاتی که شما اسم بردید همیشه سعی دارند القا کنند که کیفیت خدمات ما بهتر از دیگران هست ، دیگه هیچوقت همه رقبا رو دزد و کلاهبردار خطاب نمی کنند ، چیزی که تو این انجمن به فراوانی پیدا میشه

در جواب اون دوستی که مغرضانه نوشته که بنده قصد تخریب این بروکر را دارم :
                  دوست عزیز کسی که قصد تخریب داشته باشه نمیاد تو انجمن خود بروکر این کار رو بکنه ، منتها متاسفانه تو فرهنگ غنی !!!!!!!!! ما هنوز فرق بین تخریب و انتقاد مشخص نیست

پایدار باشید
                  سلام مجدد

در مورد مشخصات و قابلیت های متاتریدر هنوز هم بر همان ادعاها پایبندیم. همین الان هم متاتریدر میتواند نامناسبترین ابزار برای ترید باشد ولی لطفا به این مهم توجه فرمایید که پی سی ام بروکرز درست است که از متاتریدر 4 استفاده میکند ولی برای اتصال مشتریانش به بازار واقعای بریجی ( پل ارتباطی به بازار واقعی ) تهییه نموده که متاتریدر را به بازار واقعی متصل مینماید و در حال حاظر تنها 14 بروکر در کل دنیا از این ابزار بهره میبرند. درواقع اگر این بریج وجود نداشته باشد و در اختیار بروکری نباشد، آن بروکر از نظر فنی اصلا قادر نیست که دستورات معاملاتی مشتریانش را به بازار منتقل کند و تنها با وجود این بریج این امر میسر میگردد. تکنولوژی که در آن زمان وجود نداشت و این امر بارها عنوان شده است.
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-19-2015, 07:36 PM
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

مدیریت فروم خیلی بد عمل میکنه. یعنی شما واقعا فکر میکنید امثال sardar و farhad2010 و erfan باید توی این فروم اجازه فعالیت داشته باشن؟ واسه چی؟

نوشته هاشون رو بخونین. ببینین با غیظ و نفرتی راجع به (پی سی ام نه ها، پرسپولیس) حرف میزنن؟ ببینین کسی رو که یکساله دیگه ربطی به این شرکت نداره چجوری فراموش نمیکنن؟ ببینین چجوری قضیه متاتریدر بریج دار و متا تریدر بدون بریج و اینکه بریج برای متاتریدر در چه زمانی بوجود اومد مغلطه میکنن؟

اینها همون ها هستن که 6-7 سال پیش وقتی پرسپولیس گفت که ف ا ر ک س تو ایران کلا کلاهبرداریه دشمن خونی پرسپولیس و مدیرش شدن. 2 دسته هم هستن:

1) اونایی که از شنیدن حقیقت بهشون شوک وارد شد و کلا شروع کردن به هذیون گفتن.

2) اونایی که دزدیشون قطع شد یا کم شد یا براشون دردسر درست شد.

اینم که تهدید میکنن میریم توی فرومهای ف ا ر ک سی دیگه علیهتون سمپاشی صادقانه!!! (خیلی باحال بود) میکنیم و فروم ف ا ر ک سی زیاده و از این حرفا همش دروغه. اولا مطمئن باشین همین الانم دارن این کارو میکنن. دوما دیگه فروم ف ا ر ک سی فرسی که یک دهم اینجا باشه هم وجود نداره و نخواهد داشت.

اینه که با خیال راحت بنشون کنین اینقدر غمنامه فردوسی ننویسن. اصلا کلا بنشون کنین. خودشون دفعه بعد وقتی با یک آی دی جدید اومدن و مجبور شدن یکبار دیگه 70-80 تا پست بزنن که بگن من کاربر قدیمی هستم و از این قصه ها، هوای ادبیاتشون رو اقلا بیشتر خواهند داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
                      کدام بروکری بوده که به فراوانی در این انجمن نام برده شده و صفت و ذزد و کلاهبردار بهشون داده شده؟ فکر میکنم این حرفی که زدین برعکسش به فراوانی دیده شده یعنی تا تونستن در مورد پی سی ام مغرضانه صحبت شده.

اطمینان صد در صد دارم کسانی که سابقه فروم نویسی و فعالیت در این جور سایتها را دارند فضایی سالم تر از اینجا تا به حال ندیده اند.
                      دوست عزیز سلام
                      به قول معروف مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید ،اینکه مدیران (همچنین مدیران در سایه) همیشه القا کرده اند این است که بقیه بروکرها دزد و کلاهبردار هستند و فقط پرسپولیس سالم هست ، برخوردهای ناپخته جنابعالی یکی از مشکلات این فروم هست ، نمونه اش پست شماره 15 شما در مورد کاربر farhad ، شما به عنوان ناظر سایت هنوز نمی دانید که افشای پیغام خصوصی کاری به دور از اخلاق هست ، منتها برای اینکه حقانیت ! خودتون رو ثابت کنبد دست به هر کاری می زنید ، شما به جای اینکه با حاشیه سازان برخورد کنید به آنها پر و بال می دهید ، ناظر سایت و مدیران سایت باید کاملا بی طرف باشند (منظورم در درگیری های پیش آمده بین کاربران هست ) اینکه مجری قانون طرفداری از کسی یا جریانی بکنه باعث بروز فاجعه میشه

چیزی که وظیفه من بود :
                      من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم ، خواه پند گیر خواه ملال

زنده باشید

نظر

سلام مجدد

در مورد مشخصات و قابلیت های متاتریدر هنوز هم بر همان ادعاها پایبندیم. همین الان هم متاتریدر میتواند نامناسبترین ابزار برای ترید باشد ولی لطفا به این مهم توجه فرمایید که پی سی ام بروکرز درست است که از متاتریدر 4 استفاده میکند ولی برای اتصال مشتریانش به بازار واقعای بریجی ( پل ارتباطی به بازار واقعی ) تهییه نموده که متاتریدر را به بازار واقعی متصل مینماید و در حال حاظر تنها 14 بروکر در کل دنیا از این ابزار بهره میبرند. درواقع اگر این بریج وجود نداشته باشد و در اختیار بروکری نباشد، آن بروکر از نظر فنی اصلا قادر نیست که دستورات معاملاتی مشتریانش را به بازار منتقل کند و تنها با وجود این بریج این امر میسر میگردد. تکنولوژی که در آن زمان وجود نداشت و این امر بارها عنوان شده است.
                        اولا این فرمایش شما با صحبتهای چند سال پیش مجموعه شما خیلی فرق می کنه ، ثانیا این چیزی که شما میگین در مورد هر چیزی صدق می کنه ، از چاقوی جراحی هم برای نجات جان بیمار میشه استفاده کرد هم برای بریدن شاهرگ کسی ،این دلیل نمیشه که چاقوی جراحی بد باشه ، ولی قدیمی های این بازار خوب یادشون هست تبلیغات شما رو در مورد متاتریدر

در خصوص ادعای شما مبنی بر اینکه فقط 14 بروکر در دنیا از این ابزار استفاده می کنند مدرکی دارید ؟ من الان میگم من تریدری هستم که فقط 5 نفر تو دنیا مثل من هستند ، شما می پذیرید ؟

بنده به شخصه هیچ خصومتی با این انجمن و بروکر ندارم ، منتها سعی دارم این مطلب رو منتقل کنم که روشی که در پیش گرفته اید روش خوبی نیست ، چه نوع تبلیغات و چه نوع برخورد گزینشی با کاربران
                        ویرایش توسط erfan : https://www.traderha.com/member/5836-erfan در ساعت 03-19-2015, 07:52 PM

نظر

دوست عزیز سلام
                          به قول معروف مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید ،اینکه مدیران (همچنین مدیران در سایه) همیشه القا کرده اند این است که بقیه بروکرها دزد و کلاهبردار هستند و فقط پرسپولیس سالم هست ، برخوردهای ناپخته جنابعالی یکی از مشکلات این فروم هست ، نمونه اش پست شماره 15 شما در مورد کاربر farhad ، شما به عنوان ناظر سایت هنوز نمی دانید که افشای پیغام خصوصی کاری به دور از اخلاق هست ، منتها برای اینکه حقانیت ! خودتون رو ثابت کنبد دست به هر کاری می زنید ، شما به جای اینکه با حاشیه سازان برخورد کنید به آنها پر و بال می دهید ، ناظر سایت و مدیران سایت باید کاملا بی طرف باشند (منظورم در درگیری های پیش آمده بین کاربران هست ) اینکه مجری قانون طرفداری از کسی یا جریانی بکنه باعث بروز فاجعه میشه

چیزی که وظیفه من بود :

زنده باشید
                          سلام،

شما انتظار داشتید که پیام های غیر مودبانه و تهدید آمیز ایشون رو نادیده بگیرم ولی ایشون به صورت عمومی و خصوصی هر چی که خواستند بگند به اسم انتقاد. این از نظر شما برخورد سالم و پخته هست؟ به نظر من این انتظار شما ناپخته هست. من از ایشان یا کسی دیگری نه طرفداری کردم و نه توهین کردم و متقابلا به کسی هم اجازه توهین نمیدهم. در نظر داشته باشید که ناظرسایت یک نفر نیست و به صورت شیفتی عوض میشود. من در شیفت خودم این حق را دارم که به کسی اجازه توهین ندهم.

نظر

همین بیطرفی و (بهتر بگم بی اعتنایی) به امثال این آی دی ها و برعکس عدم برخورد با حاشیه سازان بوده که باعث شده امثال این آی دی ها به خودشون جرات بدن که بیان تنها فروم علمی آنلاین تریدینگ فارسی رو سعی کنن به هم بزنن و خراب کنن. شما که میگی مدیران در سایه، اخوی خودت از زیر آفتاب بیا بیرون قربونت چشمامون کور شد بسکه معلومه کی هستی. :-)

دوست عزیز سلام

چیزی که وظیفه من بود :

زنده باشید
                            ویرایش توسط piraste : https://www.traderha.com/member/4362-piraste در ساعت 03-19-2015, 07:51 PM

نظر

سلام مجدد

دوست خوبم میشه از شمـــآ که همیشه در جهت آگاهی و موفقیت تریدرهای ایرانی فعالیت انجام میدین خواهش بکنم جهت اطلاع عموم و جلوگیری از در دام کلاهبرداران افتادن جامعه تریدرهای ایران ما رو هم از نام این 14 بروکر مطلع بکنید فـــــکر میکنم تمامی دوستانی که این ادعای شما مبنی بر تنها 14 بروکر در دنیا هستن که متاتریدر خودشون رو به بازار وصل کردن و دارن سالم کار میکنن خوندن کنجکاو هستن نام 14 بروکر رو بفرمایید .... بی صبرانه منتظر اعلام نام این 14 بروکر هستم البته که 13 تا یکشو که فرمودین همین پرسپولیس خودمون 13تای باقی کدومها هستن در بین این همه بروکری که همگی متاتریدر رو به عنوان پلت فرم ارائه میدن ....... با تشکر ..
                              {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

سلام مجدد

سلام

آقا ما همه این چیزها رو خیلی وقته فهمیدیم. ولی دلیل اینکه یه عده به قول خودشون قدیمی هنوز حالشون بد میشه از اینکه که بروکر گفته متاتریدر قبلا بد بوده الان خودش استفاده میکنه رو نفهمیدیم.

نظر

پردازش ...
                                X