اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بانوی شرقی عزیز معیارهای شما برای قضاوت در مورد یک بروکر واقعی اشتباه است. در واقع شما میگید اگر فلان بروکر به من اسپرد ثابت و پایین ، بدون کمیسیون، با شرایطی که من بتوانم ترید کنم به من بدهد من اون بروکر رو خوب میدونم.

آیا واقعا چنین بروکری بنگاه خیریه باز کرده که به یک ایرانی حساب میکرو، اسپرد ثابت و پایین و بدون کمیسیون و بدون هزینه نقل و انتقال پول و کلا شرایط گل و بلبل بدهد و این رو شما مشتری مداری میدانید؟

نه اینطور نیست. اون بروکر یا بهتر بگیم بروکرنما در واقع فقط به دنبال جذب اصل پول شما است نه سود شما و مشتری مداری.

این شما هستید که باید بتونید در شرایط ایده آل یک بازار واقعی سود بگیرید نه اینکه برای بازار شرط و شروط بزارید و بگید اگر بروکر برای من بازار این چنینی بسازد من میتوانم ترید کنم. در واقع همچنین بروکری که بازاری با شرایط ایده آل شما بسازد پیدا میشود ولی پشت قضیه کارهای دیگری هم اتفاق خواهد افتاد که به وفور همه ما دیده ایم.

کسانی که در فرومها فعالیت میکنند همانطور که خودتان هم ذکر کردید معمولا کسانی هستند که در حال آموزش هستند و اینکه تعداد افراد دارای حساب ریل در بین اعضای یک فروم کمتر باشد کاملا طبیعی است و گرنه کیه که از مزایا و درستکاری این بروکر با مدیریت ایرانی بی خبر باشه.

اکثرا ممکنه دانشجو و یا تازه کار باشند و باز کردن حساب 2000 دلاری براشون در ابتدا سخت باشه. همین که این بروکر یک محیط فرهنگی بسیار مناسب در اختیار ما گذاشته باید خیلی هم ممنونشون باشیم و در مسائل بیزینسی و سیاست های شرکت ما دخالتی نداشته باشیم. اونها شرایطشون رو نوشتند و هر موقع هم که خودشون لازم بدونند تغییرش میدهند.

آیا تا به حال بروکری رو دیدید که اینقدر شفاف کار کرده باشه؟ خیلی از این به اصطلاح بروکرها حتی وقتی از انلاین ساپورتشون چند تا سوال میپرسین طوری به هم میریزن که مشخص میشه یه ریگی تو کفششون هست.

در حال حاضر پلتفرم پی سی ام به راحتی با پلتفرم های اف ایک سی ام و بروکرهای آمریکایی معتبر رقابت میکند و حتی در بسیاری موارد بسیار بهتر از انها عمل کرده است. اسپردها بسیار مناسبه و من حتی موقع خبر هم ترید میکنم.

امیدوارم این بروکر همچنان و با قدرت به پیشتازی خودش در این حیطه ادامه دهد و دغدغه ما برای داشتن یک بروکر خوب دائمی را برای همیشه پایان دهد. بین الملی شدن این بروکر کار بزرکی بود که انجام شد و تا حد زیادی به اطمینان بیشتر ما به این بروکر کمک کرد.

پی سی ام تنها بروکری بود که برای اولین بار افراد در ایران رو با واقعیت بازار آشنا کرد. من مقالات سایتشون رو خوندم و کلی مطلب یاد گرفتم. همون مقالاتی که حالا یه عده خودشون تکرار میکنند (البته به این دلیل که خودشون رو از اتهامات گذشتشون و سودهایی زیادی که از آی بی گری به جیب زدند تبرئه کنند).

نمونش سعید خاکستر ای بی میلینوم که وقتی این شرکت پول ایرانی ها رو بالا کشید یهو ایشون متحول شد و توبه کرد و درمورد معایب مارکت میکرها شروع به افاضه فضل کرد. حالا معلوم نیست پول هایی که بالا کشیده شد چقدرش در جیب ایشون رفت.
    ویرایش توسط ahmad2010 : https://www.traderha.com/member/4365-ahmad2010 در ساعت 10-09-2013, 11:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
      خیلی برام جالبه که بعضی ها میان کارمزد وبمانی رو که عیب می دونن اما 20 تا 40 درصد کارمزدی که صرافی به جیب می زنه این وسط اصلا" دیده نمیشه یعنی اون حرومه و این حلال؟؟!!!!
      شما اگر با بانک هم بخواهید نقل و انتقال انجام بدید این کارمزد از شما میگیرند . من ترجیح میدم با صرافی کار کنم تا با وب مانی که همش بخام دنبال مشتری بگردم برای نقد کردنش . تریدر حرفه ایی این 20 دلار کارمزد براش هیچ . چون از بابت بروکرش مطمئن و با خیال راحت تمرکزش میزاره رو کارش نه کارمزد صرافی .

شما فرض کنید اصلا کارمزد صرافی بشه صفر . وقتی کسی نتونه تو این بازار سود کنه ..............

نظر

نوشته اصلی توسط gold-trader نمایش پست ها
        شما اگر با بانک هم بخواهید نقل و انتقال انجام بدید این کارمزد از شما میگیرند . من ترجیح میدم با صرافی کار کنم تا با وب مانی که همش بخام دنبال مشتری بگردم برای نقد کردنش . تریدر حرفه ایی این 20 دلار کارمزد براش هیچ . چون از بابت بروکرش مطمئن و با خیال راحت تمرکزش میزاره رو کارش نه کارمزد صرافی .

شما فرض کنید اصلا کارمزد صرافی بشه صفر . وقتی کسی نتونه تو این بازار سود کنه ..............
        مبحث سود کردن که اصلا" جدای همه ی این حرفا و بحث ها هست دوست عزیز کسی به اون کاری نداره من حرفم اینه پس دیگه از این پس کارمزدی که وبمانی میگیره نباید یک عیب بدونیم براش همین .این به سود کردن و ترید کردن یوزر چه ربطی داره ؟؟!!

نظر

من اصلا کارمزد عیب نمیدونم ، اگر در قبالش خدمات خوب دریافت کنم . حالا وب مانی باشه یا چیز دیگه .در حال حاضر من با صرافی خیلی راحتم .
          دو سال هم هست که دارم با این شرکت کار میکنم و کاملا راضیم .

نظر

نوشته اصلی توسط gold-trader نمایش پست ها
            سلام

در بازار واقعی اسپرد شناور . من خودم دارم ریل کار میکنم با این شرکت . خیلی هم راضیم . برای نقل و انتقال پول هم به هر حال یک کارمزدی داره . فرقی نمیکنه از طریق صرافی باشه یا بانک .

ما که با این شرکت هیچ مشکلی نداریم و ازشون هم راضی هستیم .
            سلام

تو رو خدا این رو نگید که بازار واقعی و اسپرد شناور چون برای من بسیار خند دار هستش. چون با پوزش من رو یاد یک ضرب المثل می اندازه که میگه " هر کسی که سبیل داشت که بابای ادم نیستش"

بازار واقعی و اسپرد شناور یعنی اینکه نمیشه اسپرد شناور رو هم مثل همه چیز های دیگر در متاتریدر شبیه سازی کرد.

تو رو خدا این رو نفرمایید.

با تشکر

در مورد هزینه های نقل و انتقال هم اگر برای شما امکان دارد یکبار برای من حساب کنید برای واریز 2000 دلار به حساب بروکر با احتساب نزخ دلار و درهم و ضریب تبدیل و کارمزد صرافی باید چقدر ریال بدهم

و در همین لحظه اگر بخواهم 2000 دلار برداشت کنم با احتساب مواردی که گفتم چند ریال به حساب من واریز خواهد شد.

این میزان اختلاف برای من مهم هستش و ممنون میشوم تا در این خصوص کمکم کنید.

با سپاس و تشکر
            امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad2010 نمایش پست ها
              بانوی شرقی عزیز معیارهای شما برای قضاوت در مورد یک بروکر واقعی اشتباه است. در واقع شما میگید اگر فلان بروکر به من اسپرد ثابت و پایین ، بدون کمیسیون، با شرایطی که من بتوانم ترید کنم به من بدهد من اون بروکر رو خوب میدونم.

آیا واقعا چنین بروکری بنگاه خیریه باز کرده که به یک ایرانی حساب میکرو، اسپرد ثابت و پایین و بدون کمیسیون و بدون هزینه نقل و انتقال پول و کلا شرایط گل و بلبل بدهد و این رو شما مشتری مداری میدانید؟

نه اینطور نیست. اون بروکر یا بهتر بگیم بروکرنما در واقع فقط به دنبال جذب اصل پول شما است نه سود شما و مشتری مداری.

این شما هستید که باید بتونید در شرایط ایده آل یک بازار واقعی سود بگیرید نه اینکه برای بازار شرط و شروط بزارید و بگید اگر بروکر برای من بازار این چنینی بسازد من میتوانم ترید کنم. در واقع همچنین بروکری که بازاری با شرایط ایده آل شما بسازد پیدا میشود ولی پشت قضیه کارهای دیگری هم اتفاق خواهد افتاد که به وفور همه ما دیده ایم.

کسانی که در فرومها فعالیت میکنند همانطور که خودتان هم ذکر کردید معمولا کسانی هستند که در حال آموزش هستند و اینکه تعداد افراد دارای حساب ریل در بین اعضای یک فروم کمتر باشد کاملا طبیعی است و گرنه کیه که از مزایا و درستکاری این بروکر با مدیریت ایرانی بی خبر باشه.

اکثرا ممکنه دانشجو و یا تازه کار باشند و باز کردن حساب 2000 دلاری براشون در ابتدا سخت باشه. همین که این بروکر یک محیط فرهنگی بسیار مناسب در اختیار ما گذاشته باید خیلی هم ممنونشون باشیم و در مسائل بیزینسی و سیاست های شرکت ما دخالتی نداشته باشیم. اونها شرایطشون رو نوشتند و هر موقع هم که خودشون لازم بدونند تغییرش میدهند.

در حال حاضر پلتفرم پی سی ام به راحتی با پلتفرم های اف ایک سی ام و بروکرهای آمریکایی معتبر رقابت میکند و حتی در بسیاری موارد بسیار بهتر از انها عمل کرده است. اسپردها بسیار مناسبه و من حتی موقع خبر هم ترید میکنم.

امیدوارم این بروکر همچنان و با قدرت به پیشتازی خودش در این حیطه ادامه دهد و دغدغه ما برای داشتن یک بروکر خوب دائمی را برای همیشه پایان دهد. بین الملی شدن این بروکر کار بزرکی بود که انجام شد و تا حد زیادی به اطمینان بیشتر ما به این بروکر کمک کرد.

پی سی ام تنها بروکری بود که برای اولین بار افراد در ایران رو با واقعیت بازار آشنا کرد. من مقالات سایتشون رو خوندم و کلی مطلب یاد گرفتم. همون مقالاتی که حالا یه عده خودشون تکرار میکنند (البته به این دلیل که خودشون رو از اتهامات گذشتشون و سودهایی زیادی که از آی بی گری به جیب زدند تبرئه کنند).

نمونش سعید خاکستر ای بی میلینوم که وقتی این شرکت پول ایرانی ها رو بالا کشید یهو ایشون متحول شد و توبه کرد و درمورد معایب مارکت میکرها شروع به افاضه فضل کرد. حالا معلوم نیست پول هایی که بالا کشیده شد چقدرش در جیب ایشون رفت.
              بحث رقابت بروکر ها از بحث بنگاه خیریه جدا است احمد اقا . اگر پرسپولیس هم این امکانات را به مشتریانش بدهد که صد در صد این اتفاق در اینده به دلیل رقابت می افتد باز هم میگید پرسپولیس بنگاه خیریه باز کرده

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                سلام

تو رو خدا این رو نگید که بازار واقعی و اسپرد شناور چون برای من بسیار خند دار هستش. چون با پوزش من رو یاد یک ضرب المثل می اندازه که میگه " هر کسی که سبیل داشت که بابای ادم نیستش"

بازار واقعی و اسپرد شناور یعنی اینکه نمیشه اسپرد شناور رو هم مثل همه چیز های دیگر در متاتریدر شبیه سازی کرد.

تو رو خدا این رو نفرمایید.

با تشکر

در مورد هزینه های نقل و انتقال هم اگر برای شما امکان دارد یکبار برای من حساب کنید برای واریز 2000 دلار به حساب بروکر با احتساب نزخ دلار و درهم و ضریب تبدیل و کارمزد صرافی باید چقدر ریال بدهم

و در همین لحظه اگر بخواهم 2000 دلار برداشت کنم با احتساب مواردی که گفتم چند ریال به حساب من واریز خواهد شد.

این میزان اختلاف برای من مهم هستش و ممنون میشوم تا در این خصوص کمکم کنید.

با سپاس و تشکر

در این لینک گفته شده :

http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%A...html#post95372

نظر

.

سلام

مثل اینکه شما اصلا پست من رو مطالعه نکردید و اگر لطف کنید بفرمایید من کی و کجا گفتم که
                  در واقع شما میگید اگر فلان بروکر به من اسپرد ثابت و پایین ، بدون کمیسیون، با شرایطی که من بتوانم ترید کنم به من بدهد من اون بروکر رو خوب میدونم.
                  لطفا برداشت های خودتون رو به اسم دیگران با خط قرمز درج نفرمایید.

خوب ظاهرا که شما این پاراگراف من رو مشاهده نکردید که در خصوص سود و بنگاه خیریه صحبت کردی به همین خاطر یک بار دیگر هم نوشته قبلی خودم رو عنوان می کنم شاید ببنید که در این خصوص نظر یکسانی داریم

برای مقدمه عرض کنم که پرسپولیس هم مثل همه شرکت های دیگر یک شرکت هستش که به سود دهی بنگاه اقتصادی خودش فکر می کنه و هر کسی بگه که من یک شرکت ایجاد کردم و به سود ان فکر نمی کنم همه میدانیم که این یک دروغ بزرگ خواهد بود چون اگر یک شرکت به سود دهی خودش فکر نکند پس چرا ایجاد شده و تازه اگر سود نکند که ورشکست خواهد شد.
                  با سپاس و لطفا یک بار دیگر هم پست من رو مطالعه کنید
                  ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-09-2013, 11:55 AM
                  امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                    بحث رقابت بروکر ها از بحث بنگاه خیریه جدا است احمد اقا . اگر پرسپولیس هم این امکانات را به مشتریانش بدهد که صد در صد این اتفاق در اینده به دلیل رقابت می افتد باز هم میگید پرسپولیس بنگاه خیریه باز کرده
                    صد در صد بحث رقابت واقعی که در کار باشه هر شرکتی باید پیشرفت کنه.
                    ولی این چیزهایی بانوی شرقی عنوان کردند بحث رقابتی نیست. توی هر بروکری دیگه ای ببینید اسپردها در حساب میکرو بالاتره. حساب های مختلف با شرایط مختلف باز میکنند. طوری که سود بروکر هم تامین بشه. نه اینکه بگند شما بیا با 500 دلار حساب میکرو با اسپرد بین بانکی و بدون کمیسیون بگیر هزینه نقل و انتقال رو هم نمیخواد بدی تازه ما خودمون 100 درصد هم بونوس میزاریم روش بهت میدیم برو حالشو ببر. آیا این منطقیه؟

نظر

صد در صد بحث رقابت واقعی که در کار باشه هر شرکتی باید پیشرفت کنه.
                      ولی این چیزهایی بانوی شرقی عنوان کردند بحث رقابتی نیست. توی هر بروکری دیگه ای ببینید اسپردها در حساب میکرو بالاتره. حساب های مختلف با شرایط مختلف باز میکنند. طوری که سود بروکر هم تامین بشه. نه اینکه بگند شما بیا با 500 دلار حساب میکرو با اسپرد بین بانکی و بدون کمیسیون بگیر هزینه نقل و انتقال رو هم نمیخواد بدی تازه ما خودمون 100 درصد هم بونوس میزاریم روش بهت میدیم برو حالشو ببر. آیا این منطقیه؟

اتفاقا چیزهایی که گفتم بحث رقابت و دیدگاه و خط و مشی شرکت هستش که بخواهد در چه رنجی از مشتریان این بازار فعالیت کند و اینکه اصلا تمایل دارد فعالیت کند یا خیر و همانطور که در پست دوم خودم هم گفتم وقتی شرکت نمیخواهد در حساب های میکرو فعالیت کند و این رنج از مشتریان را نمیخواهد دیگر بحثی نیستش

و در مورد دنیای رقابت و میزان اسپرد های و درصد های نقل و انتقال هم حتما کسانی که الان دارند کار می کنند راضی هستند و همین رضایت برای شرکت کافی هستش و اینکه بروکری اسپرد های 3-4 پپی ارائه میدهد و ان یکی هم اسپردهای 5-6 پپی حتما دلایلی دارد که ما از ان بی اطلاع هستیم.

و هر چه در نوشته های خودم گشتم ندیدم که درخواستی داشته باشم که بگوییم بروکر نباید کمسیون بگیرد یا نگیرد و اصلا صحبتی از کمسیون نکردم ولی به نظر هزینه های نقل و انتقال بالاست و از انجایی که این بروکر به قول خودشان که در سایت گفته اند تنها بروکر قانونی برای ایرانی ها هستند

یک حساب ریالی باز کنند و دریافت و برداشت ها رو با حساب ریالی و با در نظر گفتن همان هزینه انتقال بین بانکی انجام بدهند که صرافی این همه دولا و پهنا حساب نکند و به نظر من که این یک درخواست منطقی هستش بروکر یک حساب ریالی داشته باشد و حتی با معرفی یک لینک جهت قیمت مثلا درهم یا دلار که بین مشتری و بروکر شاخص باشد بیاید با لحاظ کردن هزینه های انتقال پول به دبی دریافت های مستقیم ریالی داشته باشد.

و تنها بروکر قانوی برای ایرانی ها یک حساب ایرانی معرفی کند که دریافت و پرداخت ها به حساب بروکر باشد نه به حساب صرافی که یک بار هزینه تبدیل ریال به دلار رو بگیرد و بار دیگر هزینه تبدیل دلار به درهم را بگیرد و بعدش هم هزینه حواله رو بگیرد و در برگشت هم این داستان تکرار شود.

و فکر نمی کنم که این گفته یا درخواست غیر منطقی باشد که شما می فرمایید غیر منطقی هستش در صورتی که من هم این درک رو دارم که شرکت باید با گرفتن اسپرد ها سر پا باشد و منبع درامد ان گرفتن همین اسپردها هستش ولی در دنیای رقابت که شما فرمایش می کنید میشود با تغییراتی جذب مشتری بیشتر داشت که همانطور که قبلا گفتم این موضوع به سیاست شرکت برگشته و ما نمی توانیم در ان دخالت داشته باشم لطفا پست دوم من رو مطالعه بفرمایید.

با تشکر
                      امضاء

نظر

در مورد نقل و انتقالات شخصاً صحبت های با جناب دریس زاده انجام داده ام . "شش الی هفت ماه پیش بود اگر ذهنم یاری کند"

پیشنهادم خوبه و اتفاقاً قبول هم دارند منتهی در این شرایط حاضر امکان پیاده سازی نیست منتهی در آینده حتماً صورت خواهد گرفت و آن هم چیزی نیست جز ایجاد یک صرافی و اخذ مدارک در ایران و امارات متحده !

اینجور افراد به گفته شما به راحتی با کمیسیون خیلی کمتر از آن چیزی که دیگر واسطه ها انجام میدهند نقل و انتقال صورت خواهد گرفت ، اینجا دست ما باز هست و برای مشتریانمان میتوانیم شرایط خاصی داشته باشیم.

منتهی در حال حاضر شخصاً به هیچ عنوان توصیه نمیکم با شرکت های مثل وبمانی و غیره کاراهای نقل و انتقال پول های سنگین انجام دهید.

چند سال هست که وبمانی ام خاک میخورد ، پول یک معامله ام واسه صرافی بدم به صرفه و اطمینان تر هست تا اینکه با یک بنگاه ناکجا آیاد انجام بدم که دستم بهشون نمیرسه باید در این زمینه منطقی بود حرف یه قرون دو هزار نیست

قبلاً در مورد حساب میکرو و خدمات به مشتریان در این زمینه مدیران دیگر صحبت نمودند و خدا سر شاهده نه از این مسئله آگاهم و نه دستم بازه توی این زمینه و نه... و نمیتوانم هیچ اظهار نظری بدم منتهی امیدوارم که در این زمینه هرچه سریعتر اطلاع رسانی شود

بی شک اکثر افراد در فروم به گفته شماها دانشجو هستند از جمله خودم و در حال ارتقای دانش خودمان هستیم و چنین حساب های ریل میکرو برای تست استراتژی هامون و پیاده سازی پلان واقعاً کارآمد هست و اگر راه اندازی شود بی شک بالای 80% افراد گزینه یک را انتخاب خواهند کرد

پس صبور باشید تا مدیران اجرایی در این زمینه پیگیری کنند " کار یک روز و دو روز نیست پس صبور باشید که باز میگم هیچ چیز مثل صبر به انسان سود نمیرساند"

نظر

با سلام

از همه دوستانی که در این نظر سنجی شرکت کردند ممنونم. برای بررسی بیشتر پستها و با توجه به اینکه موضوع تاپیک در صفحات آخر عوض شده در حال حاضر تاپیک را میبندیم تا بتوانیم پستها رو بررسی کرده و پست های غیر مرتبط رو منتقل کنبم. با توجه به اینکه سرم کمی شلوغه تا چند روز آینده این کار رو انجام خواهم داد.

با تشکر مجدد از همگی

نظر

پردازش ...
                          X