اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
    من یکساله حساب ریل دارم با این بروکر اینم یکسری پوزیشن های هیستوریم هست که حجم اونها در حد صدم بوده شما ملاحظه بفرمایید

اقا من تازه با این بروکر اشنا شدم اما دارم کمکم نا امید میشم من همین یک ساعت پیش از چت انلاین خانم نگار همین سوال رو کردم اما بهم گفت بر طلا حجم 0.1 هستش اتفاقا ازش دوبارم پرسیدم اما حالا شما این جوری میگی و ظاهرا حق هم داری !!!!!! این همه نا هماهنگی برا یک بروکر اصلا جالب نیست که هیچ اخرش هم هنوز نمیدونیم که بالاخره چی میشه طلا رو تو حساب واقعی با حجم 0.01 معامله کردیا نه در این بروکر.... !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها
      اقا من تازه با این بروکر اشنا شدم اما دارم کمکم نا امید میشم من همین یک ساعت پیش از چت انلاین خانم نگار همین سوال رو کردم اما بهم گفت بر طلا حجم 0.1 هستش اتفاقا ازش دوبارم پرسیدم اما حالا شما این جوری میگی و ظاهرا حق هم داری !!!!!! این همه نا هماهنگی برا یک بروکر اصلا جالب نیست که هیچ اخرش هم هنوز نمیدونیم که بالاخره چی میشه طلا رو تو حساب واقعی با حجم 0.01 معامله کردیا نه در این بروکر.... !!!!
      نمی دونم والا شاید بی اطلاع بودند
      البته تا همین چند وقت پیش هم 0.01 غیرفعال بود اما حجم 0.1 برای حساب 2000 دلاری اونم برای ترید روی طلا واقعا خیلی زیاده به قول دکتر با این حجم معامله کردن فقط چند روز مهمون حساب هستید
      0.1 طلا از لحاظ مارجین تقریبا برابر 0.5 لات یورو /دلار هست که حداقل یک حساب 5000 تایی لازمه برا این کار.

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

اقا مصطفی عزیز و با مرام

بنظر میرسه فقط شما میتونی ما را از ابهام نچات بدهی ؛؛ البته حرف اقا احسانو نمیشه ندید گرفت ،، ضمنا استیتمنت ارائه کرده

بهر صورت اگه این پست را ملاحظه کردید لطفا راهنمائیمون بکن اقا مصطفی عزیز

ممنون
        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
          احسان جان از این خبر بهتر فکر نمیکنم میتونستم انتظارشو داشته باشم ،، بقول قدیمی ها خوش خبر باشی و ممنون

افا مجمد رضا لطفا اگه ممکنه سوالتو به زبون خودمون بپرس شاید جوابی برات پیدا بشه
          سوالم اینه که میگم من در بروکر ان تو حساب واقعی دارم و بهم گفتن که به خاطر تغییر قوانین بازار های مالی و اینجو چیز ها از اول سال 2014 ...... لوریج ها رو از 1:200 به 1:10 کاهش بدهد !!!!!!!!! میخواستم بدونم این قانون در پرسپولیس هم وجود دارد ????? وایا واقعا محدودیتی در دادن لوریج به مشتری از طرف بروکر جدیدا به وجود امده ??? چون قبلا تاجایی که من اطلاع نداشتم در این ضمینه دیگه زیاد محدودیتی نداشتیم . اگه دوستان اطلاع دارن ممنون میشم کمکم کنید .

نظر

من که خودم شخصا سطح بروکر پرسپولیس را از نظر اعتبار این قدر بالا میبینم که اصلا نمیتونم با بقیه بروکر هایی که الان دارن با ایرانی ها کار میکنن مقایسش کنم .
            همه میدونیم در محیط اینتر نت شایعات و اخبار خیلی سریع و گسترده پخش میشن
            اما تو این چند سال کی دیده خداییش یه نفر از اجرای دستورات معاملاتی این بروکر شاکی باشه ؟
            تا حالا یه نفز بوده بگه سر استاپ و تی پیم بازی در آورده باشن ؟ . یا تا الان شادو هایی که گهگاه در بروکر نما ها هست را کسی در پلتفرم پرسپولیس دیده ؟
            همه اونایی که تو این بازار سابقه دارن خوب میدونن اگه یه بروکر بخواد اذیت کنه با شرایط فعلی براش سادست . ولی کو یه شاکی از پرسپولیس ؟
            با وب مانی کار نمیکنن درست . ولی بهتر . وب مانی چیه غیر از یه فرایند اضافه ؟ با اون قیمتهای خرید و فروش . ریال از هر بانکی میشه واریز و برداشت کرد . چی از این معتبر تر و راحت تر . اصلا این خودش یه افتخاره که برای واریز و برداشت محتاج و وابسته روسها نباشیم
            اسپردش بالاست درست . ولی اگه کمی قدر دان باشیم این اسپرد بالا را میزاریم کم این فروم . کدوم بروکری تا الان برای فارسی زبانها چنین محیطی را محیا کرده ؟ وجود همین محیط میدونید برای ما چقدر ارزش داره ؟ کم در طول روز تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ازش میگیریم . اونم از اساتید شناخته شده و معتبر ؟ کم سیستم معاملاتی درش آموزش داده شده همراه با کارگاه لایو ؟ اینا همش کم اون اسپرده
            مهامله درست باشه ، ریسک به ریوارد منطقی باشه ، نقاط درست تشخیص داده شده باشن این چند پیپ باعث ضرر کسی نمیشه
            حد اقل میزان سرمایه گذاریش بالاست و لاتیج بالا داره ؟ اینم که بارها گفتن دارن روش کار میکنن
            ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            از معامله با احساس ماشینی
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

از نظر واریز وبرداشت فعلا خوب است اگر ایشاله در اینده نزدیک بین بانکی شود دیگر خیلی عالی خواهد بود.

اما اشکالات ان یکی لات بالاست(0.1)ودیگری نداشتن oco

ودرضمن چندبار درحین خبر اذیتم کرد از نظرتاخیری که دراجرای فرامین بوجود میاورد چون حساب ریل است دیگه جریت نکردم درمواقع خبر پوزیشن بندینگ کارکنم

خوب بود حال که شعبه ای هم درامریکای شمالی باز کرده پلتفرش را عوض میکردوکاربرانش را از شر mt4 راحت کرده واز پلتفرم های پیشرفته استفاده میکرد
              ویرایش توسط asbehzad : https://www.traderha.com/member/2898-asbehzad در ساعت 10-08-2013, 01:42 AM
              مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                از نظر واریز وبرداشت فعلا خوب است اگر ایشاله در اینده نزدیک بین بانکی شود دیگر خیلی عالی خواهد بود.

اما اشکالات ان یکی لات بالاست(0.1)ودیگری نداشتن oco

ودرضمن چندبار درحین خبر اذیتم کرد از نظرتاخیری که دراجرای فرامین بوجود میاورد چون حساب ریل است دیگه جریت نکردم درمواقع خبر پوزیشن بندینگ کارکنم

خوب بود حال که شعبه ای هم درامریکای شمالی باز کرده پلتفرش را عوض میکردوکاربرانش را از شر mt4 راحت کرده واز پلتفرم های پیشرفته استفاده میکرد
                بهزاد جان مطمئنی لاتیج بالاست برا شما
                والا من الان هیستوریم چک کردم تقریبا از 8 ماه پیش پوزیشن با حجم 0.01 دارم
                الانه که بیان منو دستگیر کنن

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

حوصله نشد این یوزر لاگ اوت کنم و با یوزر عادی ام پست درج کنم

تمام سرمایه دلاری ام جای اینکه در وبمانی باشه در بروکر پرسپولیس هست چرا که این وبماتیه ممکنه روزی مثل ایگولد و لیبرتی باشه "دوستان قدیمی میدونن چی میگم"

حساب مینی ام که ده هزار دلار هست پابلیکه و حساب اصلی ام پریوایته در بروکر پی سی ام هست و کاملاً راضی هستم.

فکر نکنم یک بیزینس در ایران زیر 20 میلیون تومان بشه راه اندازی کرد ، حداقل اینه یک پراید بخری و مسافر کشی کنی !!

پس یک حساب زیر ده هزار دلار چندان مناسب یک فرد که از این راه امرار معاش میکنه جالب به نظر نمیاد !

بروکر پرسپولیس از بیشتر نقاط دارای قوت هست و نقاط ضعف اگر داشته باشه در حال ارتقاء خودش به سمت رفع آنهاست و نباید در این زمینه بی مهری صورت بگیره.

این بروکر قابل مقایسه با مارکت میکر های که الان با ایرانی ها کار میکنند نیست.در تمام آنها حساب داشتم بازی تمام آنها را شب و روز لمس کردم !

حساب میکرو برای شروع کار با اصول ، لازم و ضروری است که شرکت در پی برآورده کردن این نیاز هست !

نحوه واریز و برداشت وبمانی ، لیبرتی و ایگولد خدا بیامرز اصلاً برای حساب های سنگین منطقی نیست . الان با واریز ریالی و برداشت ریالی چه منافاتی وجود داره؟

الان که در آمریکای شمالی شعبه زده شده و با استاندارد های درجه یک در حال پیش رویی است، چشم روی این موارد بستن عجیب هست .

باز عنوان میکنم اگر نقاط ضعفی داره تلاش در پی رفع آنهاست و این به کمک همه افراد نیاز هست. انتقادها باید سازنده باشد تا پیشرفت حاصل شود.

از اینکه یک بروکر با مدیریت و چندین پرسنل فارسی به صورت اینترنشنال در حال فعالیت هستند افتخار میکنم.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                    بهزاد جان مطمئنی لاتیج بالاست برا شما
                    والا من الان هیستوریم چک کردم تقریبا از 8 ماه پیش پوزیشن با حجم 0.01 دارم
                    الانه که بیان منو دستگیر کنن
                    سلام
                    لطفا یکی از مدیران این تناقض رو رفع کنند اینکه این دوست عزیز چطوری لات 0.01 داشته ولی مدیران بروکر می فرمایند که حداقل لات 0.1 هست؟
                    آیا مشکلی در سرورهاتون هست؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط abaszakani نمایش پست ها
                      سلام
                      لطفا یکی از مدیران این تناقض رو رفع کنند اینکه این دوست عزیز چطوری لات 0.01 داشته ولی مدیران بروکر می فرمایند که حداقل لات 0.1 هست؟
                      آیا مشکلی در سرورهاتون هست؟؟

سلام

در حال بررسی .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

بنده به اشتباه زیر پست بالا را تشکر زدم . وامکان برگرداندن تشکر نیست .
                        لطفا ناظر و یا ادمین محترم ، تشکر بنده را از زیر پست 39 بردارند . چون اصلا موافق این گونه دید گاه وانتظار نیستم .

پ ن : ما که اینجا جمع نشدیم بروکر ایرانی را نقد و بررسی کنیم و با دیدن چنین موردی زود به حاشیه بریم . اونم با این همه نقطه و علامت تعجب
                        این تاپیک جهت نظر سنجی هست . نظراتی که بر پایه علم و خیر خواهی باشه . نه پیدا کردن بقول شما سوتی و بعد هم طلبکاری . بررسی کردن کی تاحالا درست کردن ( به معنایی که در ذهن شما هست ) بوده ؟
                        صبر کنید پاسخ داده بشه بعد شما که کیبوردت فارسی نداره و به سختی تایپ میکنی بیا و علامت تعجب ردیف کن و بگو سو تی و فاجعه و غیره
                        در ضمن شما که دارید چند ساله ریل کار میکنید پس تا الان بهترین بروکر ها را شناختید . دیگه چرا اینجا دنبال جواب قانع کننده از یک بروکر ایرانی هستید ؟ وقتی که معتقدید چنین رخدادی فقط در بروکر ایرانی میفته
                        هر کس با توجه به نوع انتظاراتش و شرایطش یک بروکر را انتخاب میکنه ، ونیاز به یه برادر بزرگتر سراپا گوش نداره .

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 10-08-2013, 01:02 PM
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                          لطفا ناظر و یا ادمین محترم ، تشکر بنده را از زیر پست 39 بردارند . چون اصلا موافق این گونه دید گاه وانتظار نیستم .

پ ن : ما که اینجا جمع نشدیم بروکر ایرانی را نقد و بررسی کنیم و با دیدن چنین موردی زود به حاشیه بریم . اونم با این همه نقطه و علامت تعجب
                          این تاپیک جهت نظر سنجی هست . نظراتی که بر پایه علم و خیر خواهی باشه . نه پیدا کردن بقول شما سوتی و بعد هم طلبکاری . بررسی کردن کی تاحالا درست کردن ( به معنایی که در ذهن شما هست ) بوده ؟
                          صبر کنید پاسخ داده بشه بعد شما که کیبوردت فارسی نداره و به سختی تایپ میکنی بیا و علامت تعجب ردیف کن و بگو سو تی و فاجعه و غیره
                          در ضمن شما که دارید چند ساله ریل کار میکنید پس تا الان بهترین بروکر ها را شناختید . دیگه چرا اینجا دنبال جواب قانع کننده از یک بروکر ایرانی هستید ؟ وقتی که معتقدید چنین رخدادی فقط در بروکر ایرانی میفته
                          هر کس با توجه به نوع انتظاراتش و شرایطش یک بروکر را انتخاب میکنه ، ونیاز به یه برادر بزرگتر سراپا گوش نداره .

سلام

من برای حساب میکرو ، با شرکت صحبت کردم . به زودی تکلیفش مشخص میشه .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

چی شد؟؟!!!پست 39 حذف شد؟ تا یک پست انتقادی زده شد پست رو حذف کردند؟؟یعنی چی عجب ..... بیانی حکمفرماست تو این فروم!!!!!

نظر

چرا به جای جواب سوال من که اتفاقا از تعداد لایک هایی که داشت میگرفت نشون میداد سوال و شبهی منطقی بود که هم برا من هم برا دوستان دیگه به وجود امده بود ! به جای جواب دادن پست من رو لطف کردین و حذف کردین !!!! در صورتی که نه من حرفبدی زدم نه توهین!!! وکلا در دنیا هدف از این رومها وفضاهای گفتگو همینه که افراد بتونن ازادانه و در فضایی دوستانه نظرات ونتقادات هم دیگر رو بشنون و در سایه این بحث و گفتگو پیشرفت کنن !!! نه اینکه فقط از هم به به و چه چه کنن !! و کوچیکتریت صدای مخالف رو بخوان حذف کنن !!!

نظر

درضمن عزیزم من الان حدود 7-8 سالی هست که در بورکر که اتفاقا در دوبی هم هست حساب ریل دارم و کلا هم راضی هستم و اینکه دنبال یک بروکر دیگه میگردم اینه که همین طور که اگه پست های قیلی منو ببینی شرکت ان تو از اول سال 2014 دیکه لوریج حساب هاشو 1:10بالاتر نمیده و از طرفی من در ایران هستم و فکرکنم دیگه انقدر اطلاعات داری که بدونی داستان تحریم و این چیزا رو به این دلیل هستش که دنبال یک بروکر دیگه میگردم و اصلا دلیلی برا دروغ گفتن به شما نمیبنم که شما بخای بااین لحن بد جواب بدی !!!!!!!
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-08-2013, 02:14 PM دلیل: حذف نام بروکر

نظر

پردازش ...
                                X