اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتقادات،پیشنهادات،سوال ها و نظرها در مورد عملکرد تالار گفتگو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    با درود خدمت ادمین عزیز
    امیدوارم راهی را که شروع کرده اید به موفقیت ختم شود.

پیشنهاد اول : جلوگیری از ایجاد تاپیکها یا تالارهای بحث آزاد است.تاپیکهایی که از هرچه سخن گفته میشود.

پیشنهاد دوم :دوستانی که سیگنالی را اعلام میکنند موظف به پیگیری موقعیت اعلام شده و سر انجام آن باشند.

پیشنهاد سوم: احتمالاتاپیکهایی بوجود خواهد آمد که باعث ایجاد حاشیه های سنگین خواهد شد.سیاست مدیریت سایت نسبت به چنین تاپیکها یا موضوعاتی شفاف باشد.
    موضوعاتی که یا برای تسویه حساب شخصی ایجاد میشوند یا برای کلاه برداری از تازه کاران یا برای مبارزه با این کار ( عموما کسانی که ضرر های بزرگی در بازار داشته اند اینچنین موضوعاتی را پیش میکشند)

پیشنهاد چهارم: از بوجود آمدن فضای منفی در انجمن جلوگیری شود. جملاتی مثل : این بازار هیولاست،امکان نداره ،در هر حال شما بازنده اید،پشت پرده یک سری کسانی هستند که نمیخواهند شما سود کنید و...

پیشنهاد پنجم: موضوعات روانشناسی بازار ،تالار جداگانه ای میطلبد.

ارادتمند

پ.ن:
    در بخش آخرین ارسالها چرا نویسنده پستها مشخص نیست؟و چرا تعداد آخرین پستهای ارسالی که نمایش داده میشوند محدود است؟

سلام دوست عزیز

پیشنهادات خیلی خوبی هست

من فکر میکنم در بخش اتوترید و بخش تحلیل بنیادی نیاز به نیرو داریم تا گسترشش بدیم

ما سیاست های این فروم رو به روشنی مشخص کرده ایم و برای اینکه جو این فروم کاملا حرفه ای و سالم باشد تلاش میکنیم
    http://pcmbrokers.org/forum/showthread.php/28-افتتاح-فروم-پرسپولیس-کپیتال-منجمنت

امیدوارم حمایت و فعالیت دوستان منجر به رسیدن این فروم به هدف اصلی خود که در لینک بالا گفته شده شود.

اخرین ارسال ها را از منوی بالای فروم کنار منوی انجمن هم دیده می شود.

نظر

باسلام حضور دوستان عزیز

به نظرم وجود یک قسمت که بتوان در مورد اقتصاد عمومی مناطق .کشورها . قاره ها . نقاط قوت وضعف و وابستگی هرکدام به دیگری چقدره .این کمک می کنه که دیدگاه بلند مدت پیدا میکنیم وشاخصها را بهتر درک کنیم

نظر

نرم افزار ثبت معاملات و گزارشگیری

با سلام

چند روز پیش به این فکر افتادم که کار کاغذ بازیم در زمینه مدیریت سرمایه خاتمه بدم و به فکر تهیه نرم افزاری قدرتمند در این زمینه باشم که این کارها را سریعتا انجام بده.

من به صورت زیر معاملاتم ثبت میشه (البته ناگفته نماند ایده های گرفته شده از بنت ای مکدوول هست که استاد بزرگ در این زمینه میباشند)

ثبت تک معاملات
        ثبت معاملات در روز
        ثبت معاملات در طول هفته
        ثبت معاملات در طول ماه
        ثبت معاملات در طول سال

و گزارشگیری میزان سود ، ضرر ، ror ....

که عملکرد فرد رو به صورت کامل نمایش میده و از نطر روانی کاملاً باید رعایت بشه.

ممنون میشم کسی در این زمینه ما را همراهی کند و بتوانیم نرم افزار جامع و کاملی تهیه کنیم.

تمام ایده ها و طرح ها آماده است و فقط باید برنامه نویسی با من در ارتباط باشه و مرحله به مرحله تکمیل کنیم.

ارادتمند خلیل

نظر

حاج خلیل عزیز یک همچیم نرم افزاری واقعاً نیاز هست و بشدت به تریدرها کمک خواهد کرد.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            حاج خلیل عزیز یک همچیم نرم افزاری واقعاً نیاز هست و بشدت به تریدرها کمک خواهد کرد.
            بله مهندس جان ، این کارها جز اساسی کار یک تریدر هست و متاسفانه تریدرهای ایرانی از این ناحیه خیلی می لنگن.

اگر ایده های که من روی کاغذ پیاده میکنم بتونیم کامل تر و شیک تر در نرم افزاری پیاده کنیم ، کارها سریعتر انجام میشه با کیفیت خیلی بالاتر.

مثلاً ثبت معاملات روی کاغذ همراه با عکس ان ترید نیست اما در نرم افزار میتوانی هر معامله که ثبت میکنیم تحلیل و دلایل رو کنارش بزاریم...

فکر نوینی هست و تا به حال نرم افزاری ندیدم ، اگر بتوانیم اولین اقدام خودمون انجام بدیم، هم برای تریدرها فوق العاده مفید خواهد بود هم واسه شرکت کاپیتال که این نرم افزار برنامه نویسی کردند و به فکر تریدرها بودند و میتونم بگم بدون شک برای همه مفید خواهد بود و استقبال خوبی خواهد شد.

ارادتمند خلیل

نظر

در مور تالار گفتگوی پرسپولیس کپیتال

سلام خدمت همه

ما چند تا بچه های فعال فروم دور هم جمع شدیم و تصمیم گرفتیم برای هدفمند کردن فروم پرسپولیس کپیتال ایده های خودمون رو کتبا پیاده سازی کنیم و بعد هر کدوم رو یکی یکی عملیاتی کنیم.

نتیجه ای که امروز گرفتیم این بود که 3 تا موضوع را اول از همه بررسی کنیم:

1.چه چیزهایی از این فروم انتظار داریم
              2.به چه کسانی احتیاج داریم
              3.کار ها را به افراد مناسب واگذار کنیم

هر کدام از دوستان که ایده های نو و ماندگار و اثر گذار برای برآورده شدن این اهداف دارند اینجا مطرح کنند و کسانی که قصد دارند مشارکت کنند لطفا در پیام خصوصی شهر محل سکونت و یا ای دی یاهوشون رو به من بدهند.

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط حاج خلیل نمایش پست ها
                بله مهندس جان ، این کارها جز اساسی کار یک تریدر هست و متاسفانه تریدرهای ایرانی از این ناحیه خیلی می لنگن.

اگر ایده های که من روی کاغذ پیاده میکنم بتونیم کامل تر و شیک تر در نرم افزاری پیاده کنیم ، کارها سریعتر انجام میشه با کیفیت خیلی بالاتر.

مثلاً ثبت معاملات روی کاغذ همراه با عکس ان ترید نیست اما در نرم افزار میتوانی هر معامله که ثبت میکنیم تحلیل و دلایل رو کنارش بزاریم...

فکر نوینی هست و تا به حال نرم افزاری ندیدم ، اگر بتوانیم اولین اقدام خودمون انجام بدیم، هم برای تریدرها فوق العاده مفید خواهد بود هم واسه شرکت کاپیتال که این نرم افزار برنامه نویسی کردند و به فکر تریدرها بودند و میتونم بگم بدون شک برای همه مفید خواهد بود و استقبال خوبی خواهد شد.

ارادتمند خلیل
                خلیل جان ایده بسیار عالی ای هست . من هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم .
                برای برنامه نویسی میتونی با حمید ذنوبی هماهنگ کنی. این کارست .
                مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

ظاهرا پست های شما و جواب من در حین انتقال از تاپیک قبلی به اینجا اشتباها پاک شدند و شما هم دوباره نوشتید که از این بابت پوزش می طلبیم.

همانطور که قبلا گفتم مواردی که مورد نظر شماست گزارشهای حسابداری هستند در سطح یوزر (تریدر). در mt4 چنین امکاناتی در نظر گرفته نشده ولی بعضی از پلتفرمهای خوب و از جمله پلتفرم اختصاصی پرسپولیس کپیتال که بزودی معرفی شده و تعلیم داده خواهد شد امکانات بهتری در این زمینه دارند. در مورد پلتفرم جدید ما در صورت نیاز امکاناتی که مورد نظر و مفید برای تریدرها است قابل اضافه شدن هستند. موردی در باره ثبت جرئیات احساسی تریدها گفته بودید که اینجا تکرار نکردید ولی برای من به عکس خیلی جالب بود و اگر توضیح بدید منظورتون چی بود ممکنه برای خیلها مهم باشد. من شخصا به مواردی که دیگران روی آن کار نکرده اند و جنبه نوآوری دارد بیشتر علاقمند هستم. موارد دیگر در حد تعریف گزارش گیری در پلتفرم است و تیم نرم افزاری ما حدود 2 ماه دیگر کمی آزادتر خواهد بود و می توانیم چنین برنامه ای را بنویسیم. امکان نوشتن آن برای mt4 هم هست.

با سلام

چند روز پیش به این فکر افتادم که کار کاغذ بازیم در زمینه مدیریت سرمایه خاتمه بدم و به فکر تهیه نرم افزاری قدرتمند در این زمینه باشم که این کارها را سریعتا انجام بده.

من به صورت زیر معاملاتم ثبت میشه (البته ناگفته نماند ایده های گرفته شده از بنت ای مکدوول هست که استاد بزرگ در این زمینه میباشند)

ثبت تک معاملات
                  ثبت معاملات در روز
                  ثبت معاملات در طول هفته
                  ثبت معاملات در طول ماه
                  ثبت معاملات در طول سال

ممنون میشم کسی در این زمینه ما را همراهی کند و بتوانیم نرم افزار جامع و کاملی تهیه کنیم.

تمام ایده ها و طرح ها آماده است و فقط باید برنامه نویسی با من در ارتباط باشه و مرحله به مرحله تکمیل کنیم.

ارادتمند خلیل
                  کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                  رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                  ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                  sigpic

نظر

سلام به بروکر پرسپولیس
                    یک پیشنهاد دارم اگر بررسی کنید کمال تشکر دارم.
                    سوال:اگر شما که کلاس سوم باشید حاضرید با کلاس اول ها همکلاس باشید و درسهای تکراری بشنوید یا اینکه دوست دارید مطالب جدید یاد بگیرید؟
                    فروم خیلی عالی پیش میرود ولی اگر لول های در فروم ایجاد شود که کسانی که ریل دارند یا فلان قبولی رو گرفتن بیان یک لول بالاتر چند حسن دارد که بیان میکنم:
                    1-تلاش تریدرها برای رسیدن به لول های بالاتر (فعالتر شدن)
                    2-مشخص شدن افرادی که به درجه بالاتر صعود کردن برای کمک گرفتن یا مشورت گرفتن برای پروژه ها
                    3-از سر درگمی در آمدن اماتورها در این همه تاپیکه و گاهی کج فهمی از مطالب پیشرفته
                    4-کمک به استادان از طرح سوالات تکراری برخی تازه واردها در فروم
                    5-بوجود آمدن استادن جدید برای کمک به استادان قدیمی و حرفی که برای لولهای پایین آموزش دهند
                    شادی سراسر وجودتان
                    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                    account demo

نظر

با سلام

ساختار فروم از دید بنده در سطح کلان:

- بخش بنیادی (زیر بخش ها میتواند بخش های تحلیلی و آموزشی باشد که انشالله بحث های تخصصی هم کم کم به زیرمجموعه اضافه میشه از جمله بازارهای جانبی...)

- بخش تکنیکی و فنی (بخش های تخصصی الیوت ، هارمونیک ، کلاسیک ، سیکل های زمانی ، اندری ، گن ... میتونه باشه)

- بخش اتوتریدینگ (که میتواند انواع مختلف اعم از اکسپرت ، اندیکاتور ، اموزش .... تقسیم شود)

- بخش تریدری ( شامل تالار تحلیل های روزانه ، تالارهای محرمانه ، تالارهای گروهی ، تاپیک های شخصی ...)

- بخش روانشناسی ( مهمترین بخش از نظر خودم !!! )

- بخش مدیریت سرمایه (که بحث پیشرفته ای متواند باشد ..)

- نرم افزارهای مالی (که در نامش معلوم هست ، نرم افزارهای لازم با تهیه آموزش ... )

- بخش عمومی

این نظر من در مورد ساختار بندی کلی هست.

ارادتمند خلیل

نظر

با سلام

ساختار فروم از دید بنده در سطح کلان:

- بخش بنیادی (زیر بخش ها میتواند بخش های تحلیلی و آموزشی باشد که انشالله بحث های تخصصی هم کم کم به زیرمجموعه اضافه میشه از جمله بازارهای جانبی...)

- بخش تکنیکی و فنی (بخش های تخصصی الیوت ، هارمونیک ، کلاسیک ، سیکل های زمانی ، اندری ، گن ... میتونه باشه)

- بخش اتوتریدینگ (که میتواند انواع مختلف اعم از اکسپرت ، اندیکاتور ، اموزش .... تقسیم شود)

- بخش تریدری ( شامل تالار تحلیل های روزانه ، تالارهای محرمانه ، تالارهای گروهی ، تاپیک های شخصی ...)

- بخش روانشناسی ( مهمترین بخش از نظر خودم !!! )

- بخش مدیریت سرمایه (که بحث پیشرفته ای متواند باشد ..)

- نرم افزارهای مالی (که در نامش معلوم هست ، نرم افزارهای لازم با تهیه آموزش ... )

- بخش عمومی

این نظر من در مورد ساختار بندی کلی هست.

ارادتمند خلیل
                        خسته نباشی . خوب اینکه کپی ساختار فرومهایی مثل قیمتها و سرمایه است پسر جون .

حالا تهش اینجا هم میشه یه جایی مثل همون فرومها . آخرش که چی . بیا بابا جون یه ایده جدید بده .
                        ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 03-18-2012, 02:30 PM دلیل: سعی کنیم که همه با هم اینجا خوب صحبت کنیم و به نظرات هم احترام بزاریم

نظر

اون دوتا فروم هم (صرف نظر از جهت دار بودنشون) حداقل به ظاهر در مورد آنلاین تریدینگ هست اینه که شباهت ساختاری با این فروم خواهند داشت به هر حال. ولی من هم موافقم که خوبه طرحی نو دراندازیم. فقط وقتی ضعف چیزی گفته میشه به جاست نحوه اصلاحش هم پیشنهاد بشه. شما خودتون نظرتون چیه آقای روزبه؟

نظر

نرم افزار

با سلام

ثبت تک معاملات
                            ثبت معاملات در روز
                            ثبت معاملات در طول هفته
                            ثبت معاملات در طول ماه
                            ثبت معاملات در طول سال

ارادتمند خلیل

سلام
                            یه نیم نگاهی به این دو نرم افزار بندازین:
                            1- Forex Control Center
                            2 - MT4iDesktop

چرخ رو اختراع نکن ، بچرخون

نظر

نوشته اصلی توسط salehi نمایش پست ها
                              سلام
                              یه نیم نگاهی به این دو نرم افزار بندازین:
                              1- Forex Control Center
                              2 - MT4iDesktop

چرخ رو اختراع نکن ، بچرخون
                              سلام

ممکنه کمی بیشتر در مورد این 2 نرم افزار توضیح بدین؟این نرم افزارها چی کار میکنند؟ایا خودتون ازشون استفاده کردین؟

رایگان هستند یا پولی؟از کجا باید تهیشون کنیم؟

ممنون از شما

نظر

باسلام خدمت مدیران تالار یک پیشنهاد داشتم واون اینکه تاریخ ارسال پست ها در کنار انها زده بشه ! با تشکر
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X