اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتقادات،پیشنهادات،سوال ها و نظرها در مورد عملکرد تالار گفتگو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تشکر و انتقاد و پیشنهاد

با سلام و احترام
    من واقعا افتخار میکنم که یک بروکر ایرانی رگوله شده و بدون ریکوت وجود داره و از شما بابت ایجاد این بروکر تشکر میکنم و این باعث خوشحالی ماست که بروکری ایرانی از همه بروکرهای روسی که در ایران فعالیت دارند از بعضی لحاظ برتر است
    ولی متاسفانه اکثر ایرانی ها با روسی ها کار میکنند تا با بروکر شما
    ایا توجه کرده اید که دلیلش چه چیز میتواند باشد؟
    همه ایرانی ها دوست دارند با پلتفرم متاتریدر 4 مثل الپاری کار کنند که همه جفت ارزها و نقره و طلا و نفت را یکجا دارد
    ولی متاسفانه کسی که بخواهد با بروکر شما کار کند باید که حساب برای ارزها و یک حساب جداگانه برای طلا و نقره داشته باشد
    اشکال دوم اینست که در اول سایت لینک مستقیم برای افتتاح حساب و دانلود نرم افزار ندارید و بازدیکنندگان باید با چند کلیک دنبال نرم افزار بگردند

از نظر من یک برو کر خوب مشخصات زیر را دارد
    دارای رگوله (دارید)
    بدون ریکوت ( دارید)
    دارای همه جفت ارزها و طلا و نقره و نفت ( ندارید)
    افتتاح حساب با حداقل سرمایه (ندارید)
    پلتفرم متاتریدر ( ندارید)
    اسپرد کم (نگفتید چقدره)
    لوریج بالا (نگفتید چقدره)
    امکان ترید با حداقل لات سایز (نگفتید چقدره)
    ارائه تحلیل های روزانه به مشتریان
    نظر سنجی برای اینکه بدانید تریدرها به چه بروکری علاقه مندن و چه انتظاراتی از بروکر ها دارند

شاید موارد فوق برای شما مهم نباشد ولی برای تریدر های ایرانی مهم است چرا هیچ توضیحی در مورد میزان اسپرد و لوریج و حداقل لات سایز نداده اید؟

پیشنهاد میکنم موارد فوق را رعایت کنید تا جزو بهترین بروکر ها باشید
    و ما هم از شر بروکر های اشغال روسی نجات پیدا کنیم و به بروکر شما پناه بیاوریم
    ویرایش توسط alireza84karimi : https://www.traderha.com/member/2832-alireza84karimi در ساعت 11-20-2011, 07:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط omid1111 نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید چطور میتونم پست هام رو افزایش بدم؟
      سلام دوست عزیز
      شما میتوانید با راهنمائی دیگر اعضاء و ارائه تحلیل و غیره افزایش پست دهید.

نظر

پیشنهاد

پیشنهاد میکنم به کسانی که در بروکر پرسپولیس افتتاح حساب می کنند حداقل این امکان را بدهید که بتوانند در فروم های اختصاصی مثل بخش تریدری بدون 30 پست فعالیت داشته باشند
        بالاخره این فروم برای بروکر پرسپولیس هست و کلاینت ها هم باید یه مزایایی داشته باشند و به این شکل مشتری های خودتون هم افزایش پیدا میکنه، از جناب آقای مهدی مدیرعامل بروکر خواهشمندم حتما در این مورد یک بررسی انجام بدهند.
        قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذارم

نظر

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

نوشته اصلی توسط freedom نمایش پست ها
          پیشنهاد میکنم به کسانی که در بروکر پرسپولیس افتتاح حساب می کنند حداقل این امکان را بدهید که بتوانند در فروم های اختصاصی مثل بخش تریدری بدون 30 پست فعالیت داشته باشند
          بالاخره این فروم برای بروکر پرسپولیس هست و کلاینت ها هم باید یه مزایایی داشته باشند و به این شکل مشتری های خودتون هم افزایش پیدا میکنه، از جناب آقای مهدی مدیرعامل بروکر خواهشمندم حتما در این مورد یک بررسی انجام بدهند.
          قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذارم
          با سلام و تشکر از شما
          این امکان برای مشتریان بروکر فراهم است
          منتها چون ما ای دی همه انها را نداریم خودشان باید به ای دی pcmwebmaster یک پیام خصوصی دهند و تقاضا کنند که دسترسی شان فعال شود

نظر

انتقادات و پیشنهادات در مورد عملکرد تالار گفتگو

سلام دوستان عزیز

لطفا مشکلات مربوط به فروم و پیشنهاداتی که در جهت ارتقای فروم به بهترین تالار در زمینه بازار های مالی دارید را اینجا برای ما مطرح کنید

نظر

باز کردن صفحه جدید

با سلام
              بنده هر بار که وارد فروم شما میشم و هر بار که به یه صفحه جدید دیگه میروم باید یوزر و پسورد رو دوباره وارد کنم و حتی گزینه تشکر نیز به این صورت است.
              poor

نظر

بهتره هر موضوعی که روش کلیک میکنیم مستقیم به صفحه اخر هدایت بشه نه صفحه اول
                چونکه مطالب صفحه اول قدیمی شده و مجبوریم دوباره روی اخرین صفحه کلیک کنیم

نظر

یک ایده فوق العاده

از مسوولین این سایت تقاضا دارم برای هر جفت ارز و طلا و نقر و نفت یک تایپیک جداگانه درست کنن
                  تا هر کس هر تحلیلی در هر تایمی داشت تو تایپیک مخصوص خودش بگذاره چه تحلیل تکنیکالی باشه و چه فاندامنتالی
                  مزایای این کار:
                  جلوگیری از پراکندگی تحلیل ها مثلا اگر کسی خواست تحلیلهای یورو را ببیند مجبور نباشد به ده تایپیک سر بزند
                  اگر دقت کنید میبینید که حداقل ده موضوع با عنوان تحلیل یورو دلار داریم
                  جلو گیری از اتلاف وقت مثلا بعضی اوقات میبینیم دو یا سه نفر یک تحلیل مشابه تو تایپیک های مختلف گذاشتن اگر همه تحلیلها ی یک ارز تو یک تایپیک جداگانه باشد دیگر بقیه وقتشان را صرف ان ارز نمیکنند
                  و تحلالیهای اقایان نیما ازادی و مصطفی روبین و سایر تحلیلگران بصورت جداگانه نباشد بلکه بصورت یکپارچه باشد
                  خواهشا دوستانیکه موافق هستن اعلام کنند
                  ویرایش توسط alireza84karimi : https://www.traderha.com/member/2832-alireza84karimi در ساعت 11-23-2011, 12:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط zarrinmehr نمایش پست ها
                    بهتره هر موضوعی که روش کلیک میکنیم مستقیم به صفحه اخر هدایت بشه نه صفحه اول
                    چونکه مطالب صفحه اول قدیمی شده و مجبوریم دوباره روی اخرین صفحه کلیک کنیم

با سلام
                    دوست عزیز پیشنهاد خوبی است ولی بهتر بگم در تمام فروم ها به این صورت است.
                    poor

نظر

پیشنهاد و نظر سنجی

از مسوولین این سایت تقاضا دارم برای هر جفت ارز و طلا و نقر و نفت یک تایپیک جداگانه درست کنن
                      تا هر کس هر تحلیلی در هر تایمی داشت تو تایپیک مخصوص خودش بگذاره چه تحلیل تکنیکالی باشه و چه فاندامنتالی
                      مزایای این کار:
                      جلوگیری از پراکندگی تحلیل ها مثلا اگر کسی خواست تحلیلهای یورو را ببیند مجبور نباشد به ده تایپیک سر بزند
                      جلو گیری از اتلاف وقت مثلا بعضی اوقات میبینیم دو یا سه نفر یک تحلیل مشابه تو تایپیک های مختلف گذاشتن اگر همه تحلیلها ی یک ارز تو یک تایپیک جداگانه باشد دیگر بقیه وقتشان را صرف ان ارز نمیکنند
                      و تحلالیهای اقایان نیما ازادی و مصطفی روبین و سایر تحلیلگران بصورت جداگانه نباشد بلکه بصورت یکپارچه باشد

لطفا یک نظر سنجی در فروم قرار دهید تا ببینیم دوستان حاظر هستن به جای اینکه تحلیلهای خودشان را در تایپیکی خودشان با اسم خودشان ساخته اند قرار دهند بیایند در تایپیکی با اسم جفت ارزها قرار دهند
                      مثلا چند تایپیک با اسمهای زیر ساخته شود
                      eur/usd
                      gbp/usd
                      aud/usd
                      usd/chf
                      usd/cad
                      eyr/jpy
                      gbp/jpy
                      gold
                      silver
                      oil
                      و ................

منتظر پاسختان هستم
                      با تشکر

نظر

با سلام خدمت آقای آزادی
                        دوست عزیز در مورد گروهی که قرار هست تشکیل شود با توجه به اینکه بازار نیویورک ودیگر کشورها چون هر کدام در حدود 9 ساعت میباشد و ما اگر بخواهیم به طور کامل در کل ساعات در بازار حضور داشته باشیم خسته کننده میشود و در پوزیشن هایی که انتخواب میکنیم در دراز مدت دچار اشتباهاتی میشویم که این گروه از هم میپاشد.
                        بنده خیلی مشتاقم که در این گروه شرکت کنم ولی مدت زمانی که باید در این گروه فعال باشم خیلی طولانی میباشد ولی به نظر بنده مثلا اگر برای هر جفت ارز بیش از یک نفر تحلیل گر باشد این خستگی از بین میرود و این کار جذاب و شیرین خواهد بود
                        بنده را بابت این پیشنهاد عفو کنید
                        با تشکر
                        poor

نظر

من در اینجا از مجموعه گروه پرسپولیس کپیتال بابت ارائه این کلاس ها و دعوت از نیما جان تشکر وقدردانی میکنم.

نظر

با تشکر از آقای زرین مهر به نظر من ایشان درست می گویند. مسئولین فروم لطفا به آقایان آزادی و روبین منطق ایشان و نظر من را منتقل کنید. امیدوارم دوستان با این کار مشکلی نداشته باشند. متشکرم

نوشته اصلی توسط zarrinmehr نمایش پست ها
                            مزایای این کار:
                            کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                            رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                            ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                            sigpic

نظر

در مورد فروم

سلامی گرم خدمت دوستان گرامی

بی مقدمه برم سر اصل مطلب
                              ما تصمیم داریم این فروم رو به فعال ترین و حرفه ترین فروم در زمینه ارایه اخبار،آموزش و تحلیل در بازارهای مالی واقعی تبدیل کنیم

تعدادی زیادی از دوستان ما روی این موضوع به ما کمک میکنند ولی ما نیاز داریم افراد زیادی به پر بار شدن فروم ما کمک کنند و مطالب به روز،جدید و .. قرار دهند

پیشنهاد دوستان برای بهبود سایت و ارتقای ان به بهترین فروم فعال چیست؟

پیشاپیش ازتون تشکر میکنم

نظر

پیشنهاد

با درود خدمت ادمین عزیز
                                امیدوارم راهی را که شروع کرده اید به موفقیت ختم شود.

پیشنهاد اول : جلوگیری از ایجاد تاپیکها یا تالارهای بحث آزاد است.تاپیکهایی که از هرچه سخن گفته میشود.

پیشنهاد دوم :دوستانی که سیگنالی را اعلام میکنند موظف به پیگیری موقعیت اعلام شده و سر انجام آن باشند.

پیشنهاد سوم: احتمالاتاپیکهایی بوجود خواهد آمد که باعث ایجاد حاشیه های سنگین خواهد شد.سیاست مدیریت سایت نسبت به چنین تاپیکها یا موضوعاتی شفاف باشد.
                                موضوعاتی که یا برای تسویه حساب شخصی ایجاد میشوند یا برای کلاه برداری از تازه کاران یا برای مبارزه با این کار ( عموما کسانی که ضرر های بزرگی در بازار داشته اند اینچنین موضوعاتی را پیش میکشند)

پیشنهاد چهارم: از بوجود آمدن فضای منفی در انجمن جلوگیری شود. جملاتی مثل : این بازار هیولاست،امکان نداره ،در هر حال شما بازنده اید،پشت پرده یک سری کسانی هستند که نمیخواهند شما سود کنید و...

پیشنهاد پنجم: موضوعات روانشناسی بازار ،تالار جداگانه ای میطلبد.

ارادتمند

پ.ن:
                                در بخش آخرین ارسالها چرا نویسنده پستها مشخص نیست؟و چرا تعداد آخرین پستهای ارسالی که نمایش داده میشوند محدود است؟
                                ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 01-09-2012, 02:37 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X