اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کسب سود مستمر از بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    هفته هفتم هم به پایان نرسید متاسفانه....ریسک زیاد روی حساب و پایان تلخی بر حساب.سرنوشت این حساب هم به پایان رسید.از موقعی که چند نفر سابسکریبد کردن اصلا روند ترید کردن من تغییر کرد و ترس از اینکه سابسکریبدها ضرر نکنن باعث شد استاپها را جابجا کنم و ریسک حساب بالا رفت.از دو دوست عزیزی هم که در فروم سابسکریبد کردن و نتونیستم سودی نصیبشون کنم عذرخواهی میکنم.بدلیل غیر فعال کردن حساب مبلغ سابسکریب به حساب mql شون واریز میشه.اگه ضرری هم روی حسابشون اعمال شده من متقبل میشم.از طریق ایدی یاهو من با من در تماس باشن.نیاز به ارامش بیشتری دارم برای ترید کردن.میخوام یه مدت از جو فرومهای مختلف دور بشم.همچنین باید به فکر یک پلن مدیریت سرمایه قوی باشم که حسابی تو این زمینه ضعیفم.
    بالانس اولیه حساب:300 دلار
    بالانس فعلی حساب 0 دلار:
    برداشت از حساب:810 دلار
    پروفیت کسب شده:610 دلار
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

شما همین روش را هم ادامه بدید سود مستمر از بازار گرفته اید نیازی نیست حتما حساب چند صد برابر بشه

با گذشت زمان مقدار اولیه موجودی را افزایش بدید
    موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear1 نمایش پست ها
      این حساب هم به زودی از بین میره
      این بازار به کسی سود نمیده
      شما چرا درس نمیگیرید؟،چند بار باید آدم از یه سوراخ گزیده بشه؟
      تو چند روز که رفتید چه اتفاقی افتاد دوباره برگشتید؟
      کاملا ریکاوری کردید؟
      مدیریت سرمایه یاد گرفتید؟
      کنترل احساستون رو دارید؟
      سیستم جدید یاد گرفتید یا همونو بهینه کردید؟
      به نظر من شما همون تریدر قبل هستید و به زودی این حساب و همه سودی که تو حساب قبل داشتید از بین میره!

این کاربر به دلیل ورود مجدد با ای دی جدید ( قبلی به دلیل نقض قوانین فروم بن شده بود ) مجدد اخراج میشود
      دلیل : نگارش تحریک آمیز برای فعالان محترم فروم تریدر ها بدون هیچ جنبه آموزشی و کمک به آنها.
      بدون هیچ پست مفید آموزشی، تحلیلی فقط نگارش با هدف تحریک دیگر کاربران فروم
      تو که درس گرفتی بکش بیرون بذار بقیه ضررشونو بکنن
      چقدر وقت میزاری پای فروم فارکسی که به ملت حالی کنی نمیشه سود گرفت
      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
      There is also a time to buy and a time to sell
      !

Rocco fund
      13:21 26.12.2016

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear2
        میدونی چرا میام
        دو تا علت داره
        یکی اینکه یه عده هستند اطلاع ندارن و من دلم نمیخواد ضرر کنن،بعضیها دوست هستند و بعضیها مثل صاحب این تاپیک آدم با شخصیتی هستند که دلم نمیاد ضرر کنن
        دوم اینکه یه عده هستند که در برخورد با افرادی که ضرر کردند جوری رفتار میکنند که انگار خودشون سود میکنند و ضرر کننده ها ناقص العقل هستند!
        وقتی میبینم اون دسته دوم ضرر میکنن میام تا یادشون بی افته تحقیرهاشون و اینکه خودشون هم چیزی بارشون نیست!افرادی مثل شما
        lمن عده كمي رو ديدم تو اين بازار سود مي كنند اندازه انگشتان يك دست اونها هم به يك بخور نمير از اين بازار راضي اند مثلا ماهانه كمتر از 500 دلار با سرمايه هايه 20 تا30 ميليوني ولي امان از روزي كه طمع كنند!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear2
          میدونی چرا میام
          دو تا علت داره
          یکی اینکه یه عده هستند اطلاع ندارن و من دلم نمیخواد ضرر کنن،بعضیها دوست هستند و بعضیها مثل صاحب این تاپیک آدم با شخصیتی هستند که دلم نمیاد ضرر کنن
          دوم اینکه یه عده هستند که در برخورد با افرادی که ضرر کردند جوری رفتار میکنند که انگار خودشون سود میکنند و ضرر کننده ها ناقص العقل هستند!
          وقتی میبینم اون دسته دوم ضرر میکنن میام تا یادشون بی افته تحقیرهاشون و اینکه خودشون هم چیزی بارشون نیست!افرادی مثل شما
          به نظر من سود کردن در این بازار خیلی سخت هست ولی غیرممکن نیست. کسانی که وارد این بازار میشند باید به این موضوع توجه کنند تا متوجه زیانهای سنگین نشند.
          به نظر من هم باید توقعات را پایین اورد و انتظار سودهای نجومی نداشت. این حرفه هم مثل سایر مشاغل دیگه احتیاج به تجربه بسیار زیادی داره و حتی بیشتر و به راحتی هم نمیشه موفق شد ولی با رعایت یک سری اصول و فاکتورها دست یافتنیست.
          ویرایش توسط حسـین : https://www.traderha.com/member/5297-حسـین در ساعت 06-08-2016, 04:43 AM

نظر

با تشکر از همه دوستان
            این حساب مشخص میکنه میشه از این بازار سود دائم با کنترل ریسک گرفت یا خیر.هدف اینه که با کنترل ریسک حداقل یکسال این حساب دوام بیاره.هنوز که اتفاقی برای حساب نیفتاده و خیلی خوشبینم که این اتفاق نیز نخواهد افتاد به امید خدا.خیلی دوست ندارم اون بحث همیشگی و تکراری سودده بودن بازار تو این تاپیک شکل بگیره به هر حال من یه ادعایی کردم و این ادعا را با حرف نه بلکه با عمل ثابت خواهم کرد.
            اندکی صبر سحر نزدیک است....
            با ارزوی موفقیت برای همه دوستان علی الخصوص جناب target عزیز
            پی نوشت در جواب دوست عزیز clodfear
            من همیشه ایدیم iran_trader بوده و هست و خواهد ماند. یاد ندارم در فرومی بن شده باشم .مدیران فروم گواه این ادعای من هستند.
            ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 06-08-2016, 06:37 PM
            گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

با تشکر از همه دوستان
              بارها گفتم من یک تریدر اماتورم و همیشه نیاز دارم به توصیه های دوستان.همین توصیه هاست که داره کم کم عادات بد ترید رو از من دور میکنه.از این بابت از همه دوستان تشکر میکنم و درخواست میکنم هر کجا شاهد تخطی از قوانین ترید از جانب من بودن به من گوشزد کنن.خوب حساب قبلی که بدون رعایت اصول مدیریت سرمایه با 610 دلار پروفیت تقریبا طی دو ماه کلوز شد.یک حساب جدید 200 دلاری باز کردم و هدف اینکه با رعایت اصول مدیریت سرمایه و کنترل ریسک حداقل یکسال دوام بیارم.
              بالانس اولیه حساب:200 دلار
              بالانس فعلی حساب:215 دلار
              درصد سود:7 درصد
              مدت زمان افتتاح حساب:3 روز
              سلام مجید جان
              شما وقتی اینجوری میگی 7% سود یعنی هنوز هم توقعت زیاده از بازار
              ما کاری نداریم که کی چند صد درصد سود کرده
              شما در 3 روز 7% سود کردی که خیلی زیاد هست
              شما باید ماهی بین 5% تا 10% سود کنی.حالا بیشتر بهتر.(دقت کن ماه ماه ماه ی 5 تا 10%) نه روز یا هفته
              اما 3 روز 7% خیلی ریسک هست هنوز

نظر

سلام اقا محسن عزیز
                من این هفته از عملکردم راضیم چون اکثر قوانین رو رعایت کردم.اورتریدینگ رو کاهش دادم در حساب قبلی من شاید هفته ای 20 الی 25 پوزیشن میگرفتم ولی مجموع تریدهام رو این حساب تا این لحظه هفت تاست.درسته من تو سه روز 7 درصد سود کردم ولی تو این هفته دو تا استاپ خوردم و اجازه دادم پوزیشن ها استاپ بخوره تا از ضررهای بزرگ جلوگیری بشه.درصد سودم از 7 درصد به دو درصد رسید.پس بطور میانگین من اگه همین رویه رو ادامه بدم میانگین ماهیانه ده الی 15 درصد سود میگیرم که همون سود منطقی و بدون ریسک هست.
                ممنون بایت توصیه دوستانتون اقا محسن و با ارزوی موفقیت برای شما
                گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

با تشکر از همه دوستان
                  این حساب مشخص میکنه میشه از این بازار سود دائم با کنترل ریسک گرفت یا خیر.هدف اینه که با کنترل ریسک حداقل یکسال این حساب دوام بیاره.هنوز که اتفاقی برای حساب نیفتاده و خیلی خوشبینم که این اتفاق نیز نخواهد افتاد به امید خدا.خیلی دوست ندارم اون بحث همیشگی و تکراری سودده بودن بازار تو این تاپیک شکل بگیره به هر حال من یه ادعایی کردم و این ادعا را با حرف نه بلکه با عمل ثابت خواهم کرد.
                  اندکی صبر سحر نزدیک است....
                  با ارزوی موفقیت برای همه دوستان علی الخصوص جناب target عزیز
                  پی نوشت در جواب دوست عزیز clodfear
                  من همیشه ایدیم iran_trader بوده و هست و خواهد ماند. یاد ندارم در فرومی بن شده باشم .مدیران فروم گواه این ادعای من هستند.
                  سلام اقا مجید
                  همونطور که میدونید رعایت مسایل روحی روانی در این بازار خیلی اهمیت داره. بنده هر وقت دارای شرایط خوب به لحاظ روانی هستم همین قدر هم در کنترل رفتار و احساسم موفق ترم. و هر چقدر این تسلط بر خود بیشتر باشه، موفقیتم در عمل به پلن و در نتیجه در معاملاتم به همین اندازه بیشتره. مطمینا همین موضوع در مورد شما هم صدق میکنه.
                  از اونجایی که این مدت پیگیر تاپیک خوب شما هستم به وضوح دیدم که دارای ارامش خاصی هم در ترید هم در نوشته هاتون در پاسخ به موضوعات مختلف هستید، مطمینم با این پتانسیل احتمال موفقیت برای شما بسیار بالاست.

براتون ارزوی موفقیت می کنم.
                  ویرایش توسط حسـین : https://www.traderha.com/member/5297-حسـین در ساعت 06-09-2016, 08:34 PM

نظر

نكته اي كه دوست دارم در موردش نظر بدين اينه كه شما قصدتون فقط فروختن سيگنال هست؟ يا اينكه دوست داريد سود خوبي از بازار بگيريد؟ فروختن سيگنال زمان زيادي ميبره و نتيجش مشخص نيست لينكي كه پايين گذاشتم طرف تو مدت 6 هفته تونسته 140 تا سابسكريبد 30 دلاري جمع كنه اون هم به خاطر اينكه 100 درصد معاملاتش مثبت بوده! چرا كسي كه كارش رو بلده و ميتونه سود خوبي بگيره حتما بايد يك صدم و دو صدم لات معامله كنه؟
                    لينك :https://www.mql5.com/en/signals/189778

نظر

ممنون جناب تارگت عزیز
                      در این بازار حرف اول رو مسایل روانشناسی میزنه.این بازار رو دوست دارم چون انسان را مجبور به تغییر میکنه صبور بودن تنها بخشی از تغییری ست که بازار در وجود انسان نهادینه میکنه.
                      با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
                      جناب mehdy78 عزیز
                      خیلی پیگیر اینجور استیتمنت ها نباشید تجربه ثابت کرده استیتمنت هایی به این صورت که بدون هیچ نویزی به سمت بالا حرکت کرده پایانی جز شکست و حرکتی با شیب تند به سمت پایین نداره.ضرر جز لاینفک این بازاره.اینجور استیتمنتها معمولا با تریدهای بدون استاپ در جهت روندهای بلند مدت ساخته میشه.
                      با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

نظر

با سلام خدمت دوستان خصوصا جناب iran_trader
                        بنده از اول مطالب رو خوندم و واقعا از شخصیت جناب iran_trader متحیر شدم که اینطور روحیه عالی دارن
                        البته بنده در جایگاهی نیستم که از ایشون خرده بگیرم ولی گفتنش خالی از لطف نیست
                        اشتباه اول عدم مدیریت سرمایه به عبارتی نداشتن برنامه مشخص
                        دوم اتصال حساب دوستان که علت اصلی این قسمت بود که بار فشار روانی رو زیاد کرد.
                        اگر مورد دوم انجام نمی شد بنظرم حساب اول فعلنه ادامه داشت و ترس شما بیشتر ازین بود که به حساب دوستان ضرر وارد نشه

نظر

نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
                          كم پيش مياد شما ٧ راند متوالي استاپ بخوريد روي يك ارز تابحال واسه من كه اتفاق نيفتاده
                          اما هر زمان اتفاق افتاد يك هفته از بازار ميام بيرون و با يك حساب جديد شروع ميكنم
                          به هرحال مشكلي در شناسايي. پروفيت يا استاپ داشتم كه اين اتفاق افتاده والا فرق من با يك اماتور چيه
                          بيشتر عدم كنترل رواني است كه موجب بالا رفتن دان ميشه و حركت دادن استاپ
                          يعني براي همه تريدرها دادن استاپ مشكل است كه باعث بالارفتن دان ميشه
                          حالا اينو در هيستوري شما هم خاهيم ديد
                          اما اگر بازده ده درصدي در ماه رو هدف قرار دهيد فكر نميكنم با ريسك هر پوز سه درصد بهش برسي و مجبور ميشي قوانين خودتو يك لحظه كنار بزاري و همونجا بازار شكارت ميكنه
                          تازه شما هنوز هيچي نشده ميگي ٥ درصد ريسك [emoji848][emoji848]طبق قوانين دو درصد است حالا ما با تخفيف خدمتتون ٣ درصد عنوان كرديم
                          بعد از اينكه يك سيستم خارق العاده اكتشاف نمودي تازه بايد دو سالي كار كني روي روح و روانت كه اين استاپ دادن رو قبول كني
                          اونم بعد از اينكه ميفهمي استاپ بيخود خوردي و بازار گولت زده[emoji24][emoji24][emoji24] عصباني نشي و انتقام نگيري
                          اگر بانك دويچه حتي بتونه با تريدرهاي نابغه اين بازار رو پيش بيني كنه از مايكروسافت و اينتل هم پولدارتر ميشه
                          ولي نميشه
                          فاركس واسه بانكها با اونهمه تشكيلات مثل يكسهم ميمونه با ريسك بسيار بالا كه درصد كمي از سرمايه رو بهش اختصاص ميدم و انتظار صفر شدن يا دو شدن سرمايه رو دارن
                          جمله بولد شده خیلی جالب بود و قابل تامل

نظر

پردازش ...
                          X