اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کسب سود مستمر از بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کسب سود مستمر از بازار

هدف از زدن این تاپیک فقط اثبات یک چیزه و اونهم اینکه اگه تا الان نتونستیم در بازار به نتیجه دلخواه برسیم مشکل فقط و فقط از جانب خودمونه نه بازار.خیلی از دوستان متاسفانه بعد از چندیدن سال فعالیت در این بازار و بعد از اونکه نتونستن در این بازار به موفقیت برسن شروع میکنن به متهم کردن بازار بروکرها ای بی ها و ...تمام اصول تکنیکال و فاندامنتال رو زیر سوال میبرن و به این نتیجه میرسن که چون من نتونستم از این بازار سود کنم دیگه هیچ کس نمیتونه در این کار موفق بشه. این بازار سرابه و ....در حالیکه نفرات برتر حسابهای پم بروکرها و همچنین نفرات برتر سایت mql چنین چیزی رو ثابت نمیکنه.اگه من نتونستم سود کنم باید شکستم رو بپذیرم و بگم من نتوستم در این حرفه موفق باشم.این حرفه مناسب روحیه من نیست. اگه این کار اسان بود 90 درصد توش بازنده نبودن .نمیخام تکرار مکررات کنم به کرات این جملات رو شنیدیم فقط میخام ثابت کنم با رعایت مدیریت سرمایه میتوان به همه اهداف مد نظر در این بازار رسید اگه نتونم ادعام رو در این تاپیک ثابت کنم تو همین تاپیک برای همیشه از فارکس خداحافظی خواهم کرد....

بالانس اولیه حساب:300 دلار
    مدت زمان افتتاح حساب:یک روز
    مجموع ریسک پوزیشنهای باز:4 درصد
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

احسنت به این جسارت و شجاعت

با اآرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

نظر

بالانس فعلی حساب:327 دلار
      مدت زمان افتتاح حساب:3 روز
      درصد سود:9 درصد
      مجموع پیپ کسب شده:210 پیپ
      تارگت هفتگی مد نظر:کسب 4 درصد سود
      گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

کسب سود مستمر از بازار

اثبات نياز نداره
        شما در سايت ام كيو ال دنبال تريدري بگرد كه درادان زير ١٥ داشته باشه و تونسته باشه ٤٠ هفته در بازار دوام بياره برايند خوب هم داشته باشه اونوقت موجودي حساب هم بالاي ٣٠٠٠ دلار باشه
        اگر يافتي اينجا اعلام كن كه ما هم خبردار شيم
        ديگه اونجا يك عالمه تريدر است
        بنده معتقدم حسابهاي پم تبليغاتي بروكرها جفنگي بيش نيست
        ویرایش توسط osmeta : https://www.traderha.com/member/20763-osmeta در ساعت 04-13-2016, 11:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
          اثبات نياز نداره
          شما در سايت ام كيو ال دنبال تريدري بگرد كه درادان زير ١٥ داشته باشه و تونسته باشه ٤٠ هفته در بازار دوام بياره برايند خوب هم داشته باشه اونوقت موجودي حساب هم بالاي ٣٠٠٠ دلار باشه
          میبخشید ! شما دنبال استیمنت خوشگل میگردی یا میخوای سود کنی ؟

هدف اصلی سود کردن از بازاره . این آقا در عرض یه هفته سود یک سال بانکی از یه حساب 300 دلاری بدست آورده .دیگه چی میخوای از این بهتر ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
            میبخشید ! شما دنبال استیمنت خوشگل میگردی یا میخوای سود کنی ؟

هدف اصلی سود کردن از بازاره . این آقا در عرض یه هفته سود یک سال بانکی از یه حساب 300 دلاری بدست آورده .دیگه چی میخوای از این بهتر ؟!

عزیز درسته که در یک هفته اینقدر بدست اورده

ولی در یک هفته بعد و هفته های بعدتر چقدر از دست داده ؟

صحبت و بحث اکثر دوستان سر این هست که ایا تریدری وجود دارد که بتواند یک سرمایه قابل توجه را در فارکس برای سالیان سال مدیریت کند و از ان سود بگیرد و بتواند زندگی اش را بچرخاند .

هیچکدوم از ما بخیل نیستیم . از خدا میخواهیم یک همچون تریدری از بچه های همین فروم باشد و از همین کارگزاری ، که بتواند یک استیتمنت چند ساله با سود مستمر ارائه دهد بنده خودم یک اکانت صدهزار دلاری با مدیریت ایشان باز میکنم .

ولی متاسفانه تا بحال تریدری با استیتمنت چند ساله با سوددهی مداوم و بدون کال شدن مقطعی ندیده ام .

دوستان عزیز : اینجا صحبت از پول هست یعنی اصلی ترین موضوع زندگی هر کدوم از ما ادما .

مقداری دقیقتر به مسئله نگاه کنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
              اثبات نياز نداره
              دوست عزیز اینکه میشه از بازار سود گرفت یا نه با کیفیت سود گرفتن از بازار دو بحث کاملا جداست.ما مبحثی داریم تحت عنوان ریسک به ریوارد ایا شما درصد سودهای اونهایی رو که درادون حسابش تو mql بالا رفته رو در نظر میگیرید یا فقط ریسک اونو مورد توجه قرار میدید.ریسک همیشه در کنار ریوارده بله نفر اول mql دراون حسابش 44 درصده ولی ایا به درصد سودی هم کرده توجه میکنید.اصولا درادون یه معیاره برای سنجش ریسک حساب نه اینکه کسی میتونه از بازار سود بگیره یا نه.نکته دیگه مدت زمانه ایا کسی که چهار سال داره فعالیت میکنه و درادون حسابش 30 درصد این درادون رو میشه بد دانست.موجودی حساب هم نقشی در تعیین سودده بودن حساب نداره اگه کسی توانایی سود کردن داشته باشه با یک دلار هم میشه از بازار سود گرفت.در مورد حسابهای پم نیز این حسابی که من دارم روش کار میکنم حساب پمه.بروکر این حق رو داره به هر نحوی برای خودش تبلیغ کنه اگه حساب پم رو به عنوان یک تبلیغ برای بروکر در نظر بگیریم ولی این ملاک نیست که کسایی که در حسابهای پم دارن سود میکنن الکیه.

نظر

من اطلاع ندارم شما از ماني منجمت سر در مياري يا نه
                درادان براساس اكويتي شما محاسبه ميشه
                شما براساس موجودي حسابت درصد ريسك و ريوارد و حجم معامله تو تعيين ميكني
                درادان بشما ميگه در هيچ حالتي اگر پلن مديريت سرمايه داشته باشي دان بالاي ٢٠ نخاهد رفت
                شايد متوجه نميشيد دان ٢٠ يعني چه
                يعني يك پنجم حساب شما خالي شده دلاور
                اگر به همين ترتيب ادامه بدي
                راه شما به تركستان ميباشد
                شما در بازار سود خاهي كرد. به شرط انكه بتونيد دورهاي زيادي بازي كنيد ولي با دان بالا تعداد راند بازي شما كم ميشه
                چون پولي نداري كه باهاش بازي كني
                نسبت ريسك به ريوارد براي هر پوزيشن بكار ميره
                درادان براي كل موجوديت
                دلاور اگر در هر پوز سه درصد ريسك كني كه دان شما به بالاي ٢٠ نميرسه
                تازه اگر ٧ راند متوالي ببازي دان ميشه ٢٠ درصد
                يعني اينطوري بهت بگم دان بالاي ٢٠ يعني شما كلا تعطيلي

نظر

دوست عزیز طبق قوانین مدیریت سرمایه ما مجازیم مبلغی بین 2 تا 5 درصد از اصل سرمایه رو در هر ترید درگیر کنیم.خوب ما همون 3 درصد رو که در پست شما هست مد نظر قرار میگیریم یعنی بر فرض اینکه ما هفت استاپ متوالی بخوریم دان ما به بیست درصد می رسد.ایا روش تحلیلی وجود داره که تضمین کنه ما بیشتر از هفت استاپ متوالی نخواهیم خورد.چنین سیستمی وجود نداره و هیچ وقت هم به وجود نخواهد اومد.پس درادون بالای بیست برای هر حسابی ممکنه اتفاق بیفته اما مسئله ای که اینجا مهمه اینه که این درادون در چه بازه زمانی اتفاق افتاده.ایا از نظر شما کسی که بطور متوسط ماهیانه ده درصد طی مدت چهار سال از بازار سود گرفته و در این مدت یکبار درادون حسابش به بیست رسیده این حساب دیگه تعطیله و این روش تحلیلی کارامد نیست.مهم بازدهی حساب در طول زمانه...

نظر

کسب سود مستمر از بازار

كم پيش مياد شما ٧ راند متوالي استاپ بخوريد روي يك ارز تابحال واسه من كه اتفاق نيفتاده
                    اما هر زمان اتفاق افتاد يك هفته از بازار ميام بيرون و با يك حساب جديد شروع ميكنم
                    به هرحال مشكلي در شناسايي. پروفيت يا استاپ داشتم كه اين اتفاق افتاده والا فرق من با يك اماتور چيه
                    بيشتر عدم كنترل رواني است كه موجب بالا رفتن دان ميشه و حركت دادن استاپ
                    يعني براي همه تريدرها دادن استاپ مشكل است كه باعث بالارفتن دان ميشه
                    حالا اينو در هيستوري شما هم خاهيم ديد
                    اما اگر بازده ده درصدي در ماه رو هدف قرار دهيد فكر نميكنم با ريسك هر پوز سه درصد بهش برسي و مجبور ميشي قوانين خودتو يك لحظه كنار بزاري و همونجا بازار شكارت ميكنه
                    تازه شما هنوز هيچي نشده ميگي ٥ درصد ريسك [emoji848][emoji848]طبق قوانين دو درصد است حالا ما با تخفيف خدمتتون ٣ درصد عنوان كرديم
                    بعد از اينكه يك سيستم خارق العاده اكتشاف نمودي تازه بايد دو سالي كار كني روي روح و روانت كه اين استاپ دادن رو قبول كني
                    اونم بعد از اينكه ميفهمي استاپ بيخود خوردي و بازار گولت زده[emoji24][emoji24][emoji24] عصباني نشي و انتقام نگيري
                    اگر بانك دويچه حتي بتونه با تريدرهاي نابغه اين بازار رو پيش بيني كنه از مايكروسافت و اينتل هم پولدارتر ميشه
                    ولي نميشه
                    فاركس واسه بانكها با اونهمه تشكيلات مثل يكسهم ميمونه با ريسك بسيار بالا كه درصد كمي از سرمايه رو بهش اختصاص ميدم و انتظار صفر شدن يا دو شدن سرمايه رو دارن
                    ویرایش توسط osmeta : https://www.traderha.com/member/20763-osmeta در ساعت 04-14-2016, 09:08 PM

نظر

هفته اول با موفقیت به اتمام رسید.
                      بالانس فعلی حساب:341 دلار
                      مدت زمان افتتاح حساب:یک هفته
                      درصد سود:13 درصد

نظر

هفته دوم با موفقیت به اتمام رسید.
                        بالانس فعلی حساب:363 دلار
                        مدت زمان افتتاح حساب:دو هفته
                        درصد سود:21 درصد

نظر

هفته سوم نیز با پایان اولین ماه میلادی شروع فعالیت باموفقیت به اتمام رسید.
                          بالانس فعلی حساب:400 دلار
                          مدت زمان افتتاح حساب:سه هفته
                          درصد سود:30 درصد

نظر

اقا واقعا خسته نباشی

کسب 215 % سود در 24 روز خیلی عالیه .امیدوارم همیشه در سود باشی .

نظر

ممنون اقا هادی عزیز
                              برای کسب این سود درادون زیادی رو به حساب تحمیل کردم متاسفانه.
                              با امید موفقیت برای همه دوستان.

نظر

پردازش ...
                              X