اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کسب سود مستمر از بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز نحوه محاسبه اسپرد gold یک کم متفاوته با بقیه جفت ارزها.مقدار اسپرد طلا در بروکرهای مختلف متفاوته و از 4 تا 10 پیپ متغیره.بنابراین مقدار اسپرد طلا در بروکر شما4 پیپه و شما در حساب نوع اولتون مشکلی ندارید.اما در مورد لوریج حساب بستگی به خودتون داره هر چه لوریج حسابتون پایین تر باشه mql بطور اتوماتیک لوریج حساب رو مد نظر قرار میده و پوزیشن هایی که من در حسابم میگیرم با لات کمتری روی حساب شما گرفته میشه.پیشنهاد من اینه که همون حساب نوع اول باز کنید چون هر چه شرایط دو حساب به هم نزدیکتر باشه کیفیت کپی شدن سیگنالها نیز بهتر خواهد بود.
    موفق باشید.
    [ATTACH=CONFIG]4685[/ATTACH]
    دوست عزیز اسپرد طلا رو به نسبت سایر جفت ارزها در حساب ndd fibo ملاحظه یفرمایید.

نظر

دوست عزیز اسپرد طلا در بروکر شما سه پیپه.در طلا وقتی تعداد پیپ بین دو نقطه رو بوسیله crosshairمتاتریدر اندازه گیری میکنید یه عدد سه رقمی نمایش داده میشه که عدد اول نشون دهنده تعداد پیپ بین دو نقطه ست و به بقیه اعداد کار نداریم.

موفق باشید.
      گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

دوست عزیز اسپرد طلا در بروکر شما سه پیپه.در طلا وقتی تعداد پیپ بین دو نقطه رو بوسیله crosshairمتاتریدر اندازه گیری میکنید یه عدد سه رقمی نمایش داده میشه که عدد اول نشون دهنده تعداد پیپ بین دو نقطه ست و به بقیه اعداد کار نداریم.

موفق باشید.

پس ظاهرا مشکلی نیست
        ممنون دوس عزیز

نظر

سلام دوست عزیز
          وقت بخیر
          بنده امروز حسابم را به حساب شما متصل کردم. اما با کمی تاخیر اینکارو انجام دادم. ولی بازم همه پوزهای شما برای منم گرفته شد. لات پوزهای شما هرکدام 3صدم هست اما برای بنده 1صدم گرفته شده. تنظمیات حسابم را ارسال میکنم. لطفا بررسی بفرمایید مشکل از کجاست؟
          22.jpg

نظر

سلام دوست عزیز
            سایت mql بسته به لوریج حساب بالانس حساب و تنظیماتی که موقع ثبت نام انجام دادید لات سایز پوزیشن ها رو تغییر میده تا ریسک حسابها یکی بشه.اگه لوریج حساب و بالانس حسابتون رو بدونم بهتر میتونم راهنمایتون کنم.
            موفق باشید.
            گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

هدف از زدن این تاپیک فقط اثبات یک چیزه و اونهم اینکه اگه تا الان نتونستیم در بازار به نتیجه دلخواه برسیم مشکل فقط و فقط از جانب خودمونه نه بازار.خیلی از دوستان متاسفانه بعد از چندیدن سال فعالیت در این بازار و بعد از اونکه نتونستن در این بازار به موفقیت برسن شروع میکنن به متهم کردن بازار بروکرها ای بی ها و ...تمام اصول تکنیکال و فاندامنتال رو زیر سوال میبرن و به این نتیجه میرسن که چون من نتونستم از این بازار سود کنم دیگه هیچ کس نمیتونه در این کار موفق بشه. این بازار سرابه و ....در حالیکه نفرات برتر حسابهای پم بروکرها و همچنین نفرات برتر سایت mql چنین چیزی رو ثابت نمیکنه.اگه من نتونستم سود کنم باید شکستم رو بپذیرم و بگم من نتوستم در این حرفه موفق باشم.این حرفه مناسب روحیه من نیست. اگه این کار اسان بود 90 درصد توش بازنده نبودن .نمیخام تکرار مکررات کنم به کرات این جملات رو شنیدیم فقط میخام ثابت کنم با رعایت مدیریت سرمایه میتوان به همه اهداف مد نظر در این بازار رسید اگه نتونم ادعام رو در این تاپیک ثابت کنم تو همین تاپیک برای همیشه از بازار تبادلات ارزی خداحافظی خواهم کرد....

بالانس اولیه حساب:300 دلار
              مدت زمان افتتاح حساب:یک روز
              مجموع ریسک پوزیشنهای باز:4 درصد

سلام دوست عزیز
              با توجه به اینکه رو مسیله مدیریت سرمایه تاکید داشتید این چند روزه دراو داون زیادی به حساب وارد شده.
              با آرزوی موفقیت لطفا مسیله مدیریت سرمایه را بیشتر در نظر بگیرید
              با تشکر

نظر

تو شش هفته دان شده 40
                ببینم میتونی 40 هفته دوام بیاری
                در ثانی شما فکر اینو بکن که شروع حساب بجای 300 دلار فرضا 6000 دلار بود
                میخام بدونم اینقدر کنترل روانی داری که وقتی دان رو حساب 6 کا بشه 40 درصد ت!!!!ت صمیم اشتباه نگیری یا مرتب به مانی لاس فکر نکنی ؟؟؟؟؟
                اگر بمن بگین مهمترین نکته بازار بازار تبادلات ارزی چیه :::
                وقتی دان رسید به بالای 20 بهترین کار اینکه تمام پوزها رو ببندی و از بازار خارج بشی
                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-20-2016, 10:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                  تو شش هفته دان شده 40
                  میخام بدونم اینقدر کنترل روانی داری که وقتی دان رو حساب 6 کا بشه 40 درصد ت!!!!ت صمیم اشتباه نگیری یا مرتب به مانی لاس فکر نکنی ؟؟؟؟؟
                  وقتی دان رسید به بالای 20 بهترین کار اینکه تمام پوزها رو ببندی و از بازار خارج بشی

حالا چرا گیر دادین به این بنده خدا؟!
                  شما بلدی برو باغچه خودتو بیل بزن!

نظر

با سلام اگر ممکنه در مورد این پیام که جدیدا از طرف یکی از بروکرها برای اینجانب ارسال شده بیشتر توضیح بدید.با تشکر.

Please note since 22th May 2016 a new swap regime will be added to trading accounts. This means all open positions will be charged overnight rate every GMT midnight
                    So please coordinate your trading method with new regime.
                    از کلیه دوستان و مخصوصا اساتید محترم انجمن (pcm) تقاضا دارم در صورت امکان ایرادات ترید اینجانب را متذکر شوند تا هم برای من و هم برای بقیه کسانی که طالب یادگیری به شیوه صحیح ترید میباشند و مطالب این تاپیک را دنبال میکنند مفید واقع شود . با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط hameddz نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز
                      با توجه به اینکه رو مسیله مدیریت سرمایه تاکید داشتید این چند روزه دراو داون زیادی به حساب وارد شده.
                      با آرزوی موفقیت لطفا مسیله مدیریت سرمایه را بیشتر در نظر بگیرید
                      با تشکر
                      چشم اقا حامد عزیز
                      من تو این ماه ریسک زیادی رو به حساب تحمیل کردم که نتیجه شو در درادون حساب دیدم.البته نباید غافل از درصد سود نیز باشیم سود 400 درصدی در یکماه قطعا بدون ریسک بدست نمیاد.ولی چون تعداد سابسکربدها داره افزایش پیدا میکنه قطعا باید ریسک رو کاهش بدم چون نمیتونم این ریسکو رو حساب بقیه هم به قیمت سودهای گزاف در ماه انجام بدم.
                      موفق باشید....

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                        تو شش هفته دان شده 40
                        سلام دوست عزیز
                        ایشالله با کاهش ریسک 40 هفته هم دوام میاریم.
                        ممنون بابت توصیتون

نظر

نوشته اصلی توسط shahramgh نمایش پست ها
                          با سلام اگر ممکنه در مورد این پیام که جدیدا از طرف یکی از بروکرها برای اینجانب ارسال شده بیشتر توضیح بدید.با تشکر.

Please note since 22th May 2016 a new swap regime will be added to trading accounts. This means all open positions will be charged overnight rate every GMT midnight
                          سلام دوست عزیز
                          پیام خاصی نیست شیوه محاسبه بهره شبانه(swap) در بروکرتون تغییر کرده.بروکر درخواست کرده متد تریدینگتون رو همگام کنید با بهره شبانه.در کل پیام خاصی نیست بهره شبانه تاثیر زیادی در عملکرد ترید شما نداره شما به فعالیتتون ادامه بدید.
                          موفق باشید.

نظر

قراره از تاریخ مورد نظر رو حساب ها سواپ اضافه بشه به اضزای هر روز باز بودن پوزیشن یک مقدار ثابت اضافه یا کم میشه بر روی تر ترید

نظر

با سلام
                              با تشکر از راهنمایی شما عزیزان یعنی علاوه بر اسپرد برای هر پوزیشن باز در هر شب بهره کم میشود و اگر کم میشود نحوه محاسبه خاصی دارد ؟ اگر ممکنه در این مورد هم راهنمایی کنید .
                              از کلیه دوستان و مخصوصا اساتید محترم انجمن (pcm) تقاضا دارم در صورت امکان ایرادات ترید اینجانب را متذکر شوند تا هم برای من و هم برای بقیه کسانی که طالب یادگیری به شیوه صحیح ترید میباشند و مطالب این تاپیک را دنبال میکنند مفید واقع شود . با تشکر.

نظر

با سلام
                                با تشکر از راهنمایی شما عزیزان یعنی علاوه بر اسپرد برای هر پوزیشن باز در هر شب بهره کم میشود و اگر کم میشود نحوه محاسبه خاصی دارد ؟ اگر ممکنه در این مورد هم راهنمایی کنید .
                                اصولا عدد بهره شبانه برای هر ارزی ثابت هست حالا بعضی ها منفی هست بعضی ارزها مثبت که اگر از پشتیبانی بروکر سوال کنید لیست این عددها رو به شما میده یا شاید در خود سایت بروکر این لیست موجود باشد

نظر

پردازش ...
                                X