اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معاملات سهامهای امریکایی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
    مگر کسی دیوانه است حسابش را بدهد دست کسی دیگر دوست عزیز؟
    سلام shangil جان
    shangil جان خیلی از ایرانی ها که اقامت دارند اصلا نمیدونند فار.کس. چی هست و تریدر نیستند منظور من این بود که کسی حساب باز کنه اما سرمایه با خود طرف باشه که اگر مثلا کال شد سرمایه خود طرف از بین برود نه صاحب حساب

نظر

تو سهام تحلیل ساعتی نداریم . روزانه و هفتگی . اپل رو مدتهاست زیر نظر دارم منتظر بودم اگه رو 200 دلار تثبیت بشه وارد خرید بشم تا 220 دلار
      سهام خیلی راحت تر از فارکس هست

حالا سوال جدید : کدوم بروکر سهامهای اسیایی و مخصوصا چینی رو ارایه میده ؟
      چین اقتصاد رو به رشدی داره و مخصوصا شرکتهای با زمینه ی فناوری در حال رقابت با شرکتهای امریکایی هستند

نظر

در ضمن به خصوصی جواب بدید
        بعلت اینکه پستهای من کمتر از 30 هست به خصوصی نمیتونم جواب بدم جوابتون رو در پستهای قبلی دادم

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
          مجدد بررسی کردم داخل بروکرایی که من باهاشون کار می کنم امارکتس قریب به 80 سهم امریکایی را در متاتریدر با لورج 1000 داخل حساب استانداردش ارایه میده
          چجوری باهاش پول رد و بدل میکنی ؟

نظر

بروکری که خودم مدنظر دارم 1500 تا سهام امریکایی ارایه میده . . . ولی حیف . . .

نظر

نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
              سلام shangil جان
              shangil جان خیلی از ایرانی ها که اقامت دارند اصلا نمیدونند فار.کس. چی هست و تریدر نیستند منظور من این بود که کسی حساب باز کنه اما سرمایه با خود طرف باشه که اگر مثلا کال شد سرمایه خود طرف از بین برود نه صاحب حساب
              خب ed عزیز
              مگر کسی باز دیوانه هست پول رو بریزه حساب دیگری ؟!

نظر

دوستان ای دی من dalgalarkalan تلکرام
                در مورد ترکیه سوال داشتین هر چی

نظر

دوستان ای دی من dalgalarkalan تلکرام
                  در مورد ترکیه سوال داشتین هر چی
                  خب حالا من چند تا سوال دارم لطفا همینجا جواب بده .

برای افتتاح حساب نیاز به پاسپورت و کارت اقامت هست . با کارت اقامت توریستی حسابی که باز میکنند دایمی هست یا موقت ؟ کارت اقامت توریستی رو چطوری میتونیم دریافت کنیم ؟

نظر

بروکر هایی که گفتم واریز و برداشت ریالی دارند

داخل تلگرام سرچ کنید یاخود سایت بروکر ها راهنماییتون می کنند

roboforex\AMARKETS
                    گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

@Roboforex_Persian
                      گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

[MENTION=17393]ama[/MENTION]rkets_iransupport
                        گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

[MENTION=17393]ama[/MENTION]rkets_iransupport
                          گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط hoseintaheri نمایش پست ها
                            خب حالا من چند تا سوال دارم لطفا همینجا جواب بده .

برای افتتاح حساب نیاز به پاسپورت و کارت اقامت هست . با کارت اقامت توریستی حسابی که باز میکنند دایمی هست یا موقت ؟ کارت اقامت توریستی رو چطوری میتونیم دریافت کنیم ؟
                            من زیاد اینجا نمیام ولی این رو جواب میدم.
                            صفحه قبل پست من رو بخونید متوجه میشید جریان رو. حساب دایم موقت نداریم که حساب باز شد تمام شد رفت.
                            خیلی از بانکها اصلا حساب باز نمیکنند برا ایرانی ها حتی اگر اقامت داشته باشید. تنها بانکی که فقط با پاسپورت حساب باز میکنه زراعت هست. میری یه کد مالیاتی میگیری و پاسپورت و محل اقامت که میتونه هتل باشه رو میبری حساب باز میکنن هر چند الان اونم سخت شده با این وضعیت.
                            کارت اقامت توریستی وقتی هست که بخوای اینجا بمونی. شما میتونی 90 روز بدون کارت اینجا بمونی قانونا.

نظر

حساب دمو amarket صد و بیست تا سهام داره . . .
                              اندکی امیدوار شدیم

نظر

نوشته اصلی توسط hoseintaheri نمایش پست ها
                                حساب دمو amarket صد و بیست تا سهام داره . . .
                                اندکی امیدوار شدیم
                                در امارکتس اسپرد نسبت به روبوکمتر هست
                                گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

پردازش ...
                                X