اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معاملات سهامهای امریکایی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• معاملات سهامهای امریکایی

با سلام
    بنده قصد ترید روی سهامهای خارجی از قبیل بازار بورس نیویورک یا سهامهای اسیایی مخصوصا چینی را دارم . لازم به ذکر است بنده روی بازارهای مالی تسلط کامل دارم و تازه کار نیستم . اما مشکل اینجاست که بخاطر تحریمها در حالت عادی چنین چیزی میسر نیست مگر اینکه تحریمها را دور بزنیم . حالا سوال من ا اعضای انجمن این هست که ایا کسی رو میشناسند که چنین کاری کرده باشه و تحریمها رو دور زده باشه . هدف من بازار ف ا ر ک س نیست . بروکرهای زیادی هستند که ف ا ر ک س را برای ایران ارايه میدهند ولی سهام را به ایران نمیدهند . یه ویندزور هست که اون هم 13 تا سهام رو بیشتر ارايه نمیده . حالا ما برای اینکه تحریمها رو دور بزنیم و سهام معامله کنیم 2 مشکل داریم : 1-نقل و انتقالات پول 2-ارايه مدارکی دال بر سکونت و اقامت ما در کشوری بغیر از ایران

خودم تحقیقات زیادی کرذم و به نتایجی هم رسیدم ولی میخواهم ببینم اگر کسی تو این سایت هست که چنین کاری کرده باشه تجربه اش رو با ما در میان بگذارد یا اگر کسی رو خارج از محیط این فروم میشناسید که چنین کاری کرده باشه تجربه اش رو در میون بذاره .
    و اما نتایج تحقیقات خودم :

بعد از بالا و پایینهای فراوان به این نتیجه رسیدیم که میتونیم مستر کارت متصل به یک بانک مثلا اذربایجانی تهیه کنیم تا اینجا مشکل شماره 1 حل هست
    اما برای حل مشکل شماره 2 یکی از موسساتی که در زمینه ی مهاجرت کار میکنه میگه میتونه مدارکی دال بر سکونت ما در ترکیه فراهم کنه ( در مورد آذربایجان این تحقیق رو انجام ندادم ) .
    اما اینجا چند تا سوال وجود داره : بروکر میتونه بفهمه و اصلا تحقیق میکنه ببینه این حسابی که تو اذربایجان هست متعلق به یک فرد با ادرس ایرانی هست یا خیر ؟ 2-برای بروکر این شبهه بوجود نمیاد که چرا بانک در اذربایجان هست و محل سکونت ترکیه هست و پاسپورت ایرانی ؟ ( البته با پاسپورت ایرانی مشکلی ندارند ) . یا اینکه این سوالات و تردیدها زاییده ی ذهن شکاک من هست و اصلا بروکر در این حد مته به خشخاش نمیذاره که بخاد همه چیز رو اعتبار سنجی کنه و کاراگاه بازی در بیاره ؟

خب نظر دوستان چی هست ؟
    ویرایش توسط hoseintaheri : https://www.traderha.com/member/6301-hoseintaheri در ساعت 04-08-2019, 04:00 PM

خود شرکتی که مستر کارت با بانک اذربایجانی ارایه میده میگه که خیلی از ف ا ر ک س کارها و بورس بازها دارن با کارتهای ما کار میکنند و مشکلی هم ندارند .
    ویرایش توسط hoseintaheri : https://www.traderha.com/member/6301-hoseintaheri در ساعت 04-08-2019, 04:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hoseintaheri نمایش پست ها
      با سلام
      بنده قصد ترید روی سهامهای خارجی از قبیل بازار بورس نیویورک یا سهامهای اسیایی مخصوصا چینی را دارم . لازم به ذکر است بنده روی بازارهای مالی تسلط کامل دارم و تازه کار نیستم . اما مشکل اینجاست که بخاطر تحریمها در حالت عادی چنین چیزی میسر نیست مگر اینکه تحریمها را دور بزنیم . حالا سوال من ا اعضای انجمن این هست که ایا کسی رو میشناسند که چنین کاری کرده باشه و تحریمها رو دور زده باشه . هدف من بازار ف ا ر ک س نیست . بروکرهای زیادی هستند که ف ا ر ک س را برای ایران ارايه میدهند ولی سهام را به ایران نمیدهند . یه ویندزور هست که اون هم 13 تا سهام رو بیشتر ارايه نمیده . حالا ما برای اینکه تحریمها رو دور بزنیم و سهام معامله کنیم 2 مشکل داریم : 1-نقل و انتقالات پول 2-ارايه مدارکی دال بر سکونت و اقامت ما در کشوری بغیر از ایران

خودم تحقیقات زیادی کرذم و به نتایجی هم رسیدم ولی میخواهم ببینم اگر کسی تو این سایت هست که چنین کاری کرده باشه تجربه اش رو با ما در میان بگذارد یا اگر کسی رو خارج از محیط این فروم میشناسید که چنین کاری کرده باشه تجربه اش رو در میون بذاره .

بعد از بالا و پایینهای فراوان به این نتیجه رسیدیم که میتونیم مستر کارت متصل به یک بانک مثلا اذربایجانی تهیه کنیم تا اینجا مشکل شماره 1 حل هست
      اما برای حل مشکل شماره 2 یکی از موسساتی که در زمینه ی مهاجرت کار میکنه میگه میتونه مدارکی دال بر سکونت ما در ترکیه فراهم کنه ( در مورد آذربایجان این تحقیق رو انجام ندادم ) .
      اما اینجا چند تا سوال وجود داره : بروکر میتونه بفهمه و اصلا تحقیق میکنه ببینه این حسابی که تو اذربایجان هست متعلق به یک فرد با ادرس ایرانی هست یا خیر ؟ 2-برای بروکر این شبهه بوجود نمیاد که چرا بانک در اذربایجان هست و محل سکونت ترکیه هست و پاسپورت ایرانی ؟ ( البته با پاسپورت ایرانی مشکلی ندارند ) . یا اینکه این سوالات و تردیدها زاییده ی ذهن شکاک من هست و اصلا بروکر در این حد مته به خشخاش نمیذاره که بخاد همه چیز رو اعتبار سنجی کنه و کاراگاه بازی در بیاره ؟

خب نظر دوستان چی هست ؟
      بروکر اگر بروکر باشه بله مته روی خشخاش میزاره. بروکرهای واقعی و درست حسابی برای ایرانی حساب باز نمیکنند. بنده خودم 6 ماه پیش در دوکاسکوپی حساب باز کردم ولی پول نریختم چون میدونستم بعدا تحریم میشه و احتمالا بلوکه پول. البته ساکن ترکیه بودم اقامت موقت. البته به قول شما پاسپورتم هم برا ایران بود
      بانک ازربایجانی هم همینطور مراقب باشید پولتون دود نشه. بلوکه میکنن میره پی کارش
      بله بروکر به راحتی میتونه با خواستن مدارک اقامتی بفهمه چی به چیه. بازم میگم بروکر درست حسابی اصلا خودش رو به خاطر حتی 100 هزار دلار شما به دردسر نمیندازه چون سود اصلیش از جایی هست که باید باهاش رابطش درست باشه!
      شما میتونی بیای ترکیه اقامت کوتاه مدت بگیری از همینجا حساب باز کنی و بعد تموم شد برگردی ایران.
      به هیچ کسی هم اعتماد نکن
      از ما گفتن!
      ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 04-08-2019, 04:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
        شما میتونی بیای ترکیه اقامت کوتاه مدت بگیری از همینجا حساب باز کنی و بعد تموم شد برگردی ایران.
        به هیچ کسی هم اعتماد نکن
        از ما گفتن!
        به نظر شما اگر بیام ترکیه و اقامت موقت بگیرم و بعد برگردم ایران که ظاهرا 2-3 روز بیشتر طول نمیکشه میتونم به خواسته ام برسم و حساب با تمام امکانات باز کنم و کد مالیاتی و مدارک اقامت موقت بگیرم و خیالم راحت باشه ؟
        یه موسسه مهاجرتی هست میگه تمام این کارها رو انجام میده . یعنی حساب بانکی با تمام امکانات باز میکنه و مدارک دال بر اقامت در ترکیه هم میده بدون اینکه نیاز به زندگی در تیکه باشه . البته میگه یکی دو روز باید حضوری برم ترکیه . نظرت چیه ؟

نظر

با سلام

خب نظر دوستان چی هست ؟
          سلام
          به نظر من یک ایرانی مطمئن پیدا کن که خودش افتتاح حساب کند و اقامت داشته باشد وبعد شما با حسابش کار کن (با وی .پی. ان به حسابش متصل شو) که اگر به مشکلی برخورد طرف دوباره مدارک ارسال کندو حساب مسدود نشود

نظر

دوستان من بعلت اینکه کمتر از 30 پست دارم نمیتونم پیام خصوصی جواب بدم . پس همینجا جواب میدم .
            دوستی که در مورد مستر کارت اذربایجانی پرسیده بودن سایتش این هست و من هنوز تجربه ای ندارم واستفاده نکردم

https://www.iranicard.com

دوست دیگه ای که در مورد مقدار سرمایه پرسیده بودن باید بگم حداقل سرمایه برای معاملات سهام 5000 دلار هست . بدلیل اینکه سهام رو با کمتر از 1 لات نمیشه معامله کرد . تازه با لوریج 200 میتونی 10 لات معامله کنی .

شما اول باید شرایط اقتصادی اون کشورر و صنعت و زمینه ی اون سهام رو تحلیل فاندامنتال کنید و تکنیکال وارد بشید .

نظر

بروکر روبو روی یک نرم افزار خاصی500 تا بیشتر نماد سهام امریکایی ارایه میده

با لورج 20

روی متاتریدر با حساب استاندارد هم 55 تا نماد از شرکت های امریکایی ارایه میده
              ویرایش توسط mojir : https://www.traderha.com/member/10335-mojir در ساعت 04-08-2019, 06:22 PM
              گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
                بروکر روبو روی یک نرم افزار خاصی500 تا بیشتر نماد سهام امریکایی ارایه میده

با لورج 20

روی متاتریدر با حساب استاندارد هم 55 تا نماد از شرکت های امریکایی ارایه میده
                برای ایران ارایه میده ؟

برای ایران هم ارایه بده با لوریج 20 نمیتونیم کاری کنیم

نظر

برای ایران ارایه میده ؟

برای ایران هم ارایه بده با لوریج 20 نمیتونیم کاری کنیم
                  روی متاتریدر در حساب استانداردش تا لورج هزار ارایه میده و بیشتر نماد های سر شناس هست منتهی سهام خیلی پر ریسک هست مراقب باشید
                  گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

مثل اینکه تا لورج 2000 ارایه مده این سهام اپل هست که اسپردش 9 دلار هست
                    گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

برای بررسی بیشتر
                      گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

به نظر شما اگر بیام ترکیه و اقامت موقت بگیرم و بعد برگردم ایران که ظاهرا 2-3 روز بیشتر طول نمیکشه میتونم به خواسته ام برسم و حساب با تمام امکانات باز کنم و کد مالیاتی و مدارک اقامت موقت بگیرم و خیالم راحت باشه ؟
                        یه موسسه مهاجرتی هست میگه تمام این کارها رو انجام میده . یعنی حساب بانکی با تمام امکانات باز میکنه و مدارک دال بر اقامت در ترکیه هم میده بدون اینکه نیاز به زندگی در تیکه باشه . البته میگه یکی دو روز باید حضوری برم ترکیه . نظرت چیه ؟
                        به هیچ وجه پول به چنین ادمایی نده اضافی پول میگیرن. بله لازمه بیای ترکیه
                        خودت میتونی انجام بدی ایرانی های ترکیه که این کارها رو میکنن اکثرا کلاه بررار هستن یا خیلی خوبش زیاد پول میگیرن الکی
                        بیا من خودم برات با هزینه کم حساب باز میکنم اگر ترکی بلد نیستی . هزینه هم فقط به خاطر رفت و آمد میگیرم. اگر خودتون ترکی بلدین که فبها. تنها بانکی که با پاس فقط حساب باز میکنه زراعت است. نیازی به اقامت و اینا هزینه الکی نیست مدرکی دال بر اقامت ارایه بده الکی فردا بفهمن پول بلوکه میشه به چنین افرادی گوش ندید
                        حجم پول زیاد باشه من میگم چیکار کن که بهترین باشه. موسسه هرقدر بگیره من خیلی کمتر رو میگیرم برات انجام میدم یا خودت انجام بده
                        بله کد مالیاتی هم میشه گرفت راحت.
                        حساب هم تمام امکانات که حسابهای مختلفی هست. حساب اصلی باز میشه بقیه با اینترنت حل میکنی منتهی برا ورود به اینترنت بانک همیشه برات باید اس ام اس بیاد که خب اون رو باید یه کاری بکنی
                        ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 04-09-2019, 12:26 AM

نظر

در ضمن به خصوصی جواب بدید

نظر

نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
                            سلام
                            به نظر من یک ایرانی مطمئن پیدا کن که خودش افتتاح حساب کند و اقامت داشته باشد وبعد شما با حسابش کار کن (با وی .پی. ان به حسابش متصل شو) که اگر به مشکلی برخورد طرف دوباره مدارک ارسال کندو حساب مسدود نشود
                            مگر کسی دیوانه است حسابش را بدهد دست کسی دیگر دوست عزیز؟

نظر

مجدد بررسی کردم داخل بروکرایی که من باهاشون کار می کنم امارکتس قریب به 80 سهم امریکایی را در متاتریدر با لورج 1000 داخل حساب استانداردش ارایه میده
                              ویرایش توسط mojir : https://www.traderha.com/member/10335-mojir در ساعت 04-09-2019, 12:57 AM
                              گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

پردازش ...
                              X