اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مسابقه ستاره بهاری پی سی ام

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام

با توجه به این که برخی شرکت کنندگان عزیز هنوز اقدام به شارژ حساب ننموده اند و برخی نیز تقاضای تمدید جهت واریز وجه داشته اند، لذا جهت بررسی این امر شروع مسابقه به تعویق افتاده و بالافصله پس از اتمام بررسی ها با اعلام قبلی مسابقه آغاز خواهد شد.
    تمام تلاش بر این است که با توجه به تعداد انبوه شرکت کنندگان شرایطی مهیا گردد که درصد بالایی از شرکت کنندگان بتوانند در بهترین شرایط در مسابقه قرار گرفته و شروع کند، به همین خاطر نیاز به بررسی برخی مسائل گردید که نتیجه آن تاخیر در شروع مسابقه می باشد.
    ممنون از پاسخ گویی تون
    پس لطفا شرایط ما رو هم در نظر بگیرید
    حالا که به این دلایلی که فرمودید مسابقه به تاخیر افتاده این رو هم در نظر بگیرید که شاید بعضی افراد مثل من نظرشون در مورد شرکت در مسابقه عوض بشه و بخوان حساب مسابقه رو ببندن و یا منتقلش کنن به حساب اصلی شون
    واسه حل این مشکل حداقل می تونید اجازه ترید روی حساب مسابقه رو بدید که افرادی مثل من از این تغییرات از پیش برنامه ریزی نشده شما که با کمال احترام باید بگم نشان دهنده عدم برنامه ریزی مناسب هستش متضرر نشن
    امیدورامدرک کنید که از بروکر معتبری مثل پرسپلیس خیلی بیش از این انتظار میره و ما حق داریم که به این تاخیر و بلاک شدن حسابا معترض باشیم
    چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
    if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها
      من واقعا خسته شدم از دست این کابین شخصی اول که یه مرجع ندارین برای قیمت دلار بعدش خودمون فک میکنیم به اندازه 500 دلار ریال واریز کردیم بعدش میبینیم که نه درست نبوده و فقط 490 دلار منطور شده بعدش به اندازه 10 دلار ریال واریز میکنیم میگن کمتر از 300 هزار نمیشه واریز کرد و حالا هم میریم میبینیم اکانت مسابقه باز نمیشه و میگه ذیزیبل هست بعدش تو کابین شخصس تو حسابها حساب مسابقه بالانس زده 0 نمیدونم اون 490 دلار کجا رفته یکی نیست جواب بده از این سردر گمی نچات پیدا کنیم
      سلام

در مورد مرجع قیمت دلار برای پایه محاسبات توسط مشتریان محترم برای واریز و برداشت ها همانگونه که در تاپیک پیشنهادات و انتقادات عرض کردم، جهت رفاه حال مشتریان عزیز شخصا پیگیر خوام بود و بلافاصله پس از کسب نتیجه حتما در فروم اطلاع رسانی خواهم کرد تا مشتریان محترم جهت نقل و انتقالت خود به آن منبع مراجعه فرمایند.
      جناب طاهر عزیز حسابهای مسابقات به این دلیل از دسترس خارج شده اند که زمان شروع مسابقه به تعویق افتاده و بلافاصله با آغاز مسابقه این حسابها در دسترس شرکت کنندگان عزیز قرار خواهند گرفت. در مورد 0 نشان دادن موجودی حساب مسابقه ای در کابین شخصی شرکت کنندگان عزیز که حساب خود را شارژ نموده اند جای هیچ گونه نگرانی نیست و بلافاصله قبل از شروع شدن مسابقه اینگونه اطلاعات حساب نمایش داده خواهند شد.

از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
        ممنون از پاسخ گویی تون
        پس لطفا شرایط ما رو هم در نظر بگیرید
        حالا که به این دلایلی که فرمودید مسابقه به تاخیر افتاده این رو هم در نظر بگیرید که شاید بعضی افراد مثل من نظرشون در مورد شرکت در مسابقه عوض بشه و بخوان حساب مسابقه رو ببندن و یا منتقلش کنن به حساب اصلی شون
        واسه حل این مشکل حداقل می تونید اجازه ترید روی حساب مسابقه رو بدید که افرادی مثل من از این تغییرات از پیش برنامه ریزی نشده شما که با کمال احترام باید بگم نشان دهنده عدم برنامه ریزی مناسب هستش متضرر نشن
        امیدورامدرک کنید که از بروکر معتبری مثل پرسپلیس خیلی بیش از این انتظار میره و ما حق داریم که به این تاخیر و بلاک شدن حسابا معترض باشیم
        سلام

بنده به جنابعالی حق میدهم و امید وارم با شکیبایی و بزرگواری خویش هم عذر بنده نوعی را پذیرا باشید و هم ما را در این امر یاری فرمایید. جناب jiomanjy عزیز حق باشماست ولی اگر از حجم شرکت کنندگان عزیز و عدم تکمیل مراحل ثبت نام ( مثلا شارژ نکردن حساب ) مطلع بودید متوجه میشدید که چه چندگانگی وجود دارد.
        مجددا از جنابعالی و تمام شکرت کنندگان دیگر بابت این تاخیر که عامل ان هم برخی شرکت کنندگان بودند شخصا عذر خواهی میکنم و از این که با صبر و شکیبایی خود مارا همیاری میفرمایید سپاسگذارم.

نظر

با سلام , با توجه به ایمیل ارسالی از سوی شما مبنی بر روع مسابقه از روز دوشنبه آینده , من تا امروز پلتفرم مربوط به پی سی ام را باز نکردم , امروز که سری زدم به دلیل مساله اسپرید که قبلا در پست دیگری به آن اشاره کرده بودم که با ایراد اکانت disable مواجه شدم . از طریق کابین تریدر رفتم و اطلاعات متاتریدر خودم رو چک کردم , متاسفانه 500$ واریزی رو هم نشون نمی داد حساب .
          میشه دلیل این قضیه رو توضیح بدین ؟ من الان باید چی کار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
            سلام

بنده به جنابعالی حق میدهم و امید وارم با شکیبایی و بزرگواری خویش هم عذر بنده نوعی را پذیرا باشید و هم ما را در این امر یاری فرمایید. جناب jiomanjy عزیز حق باشماست ولی اگر از حجم شرکت کنندگان عزیز و عدم تکمیل مراحل ثبت نام ( مثلا شارژ نکردن حساب ) مطلع بودید متوجه میشدید که چه چندگانگی وجود دارد.
            مجددا از جنابعالی و تمام شکرت کنندگان دیگر بابت این تاخیر که عامل ان هم برخی شرکت کنندگان بودند شخصا عذر خواهی میکنم و از این که با صبر و شکیبایی خود مارا همیاری میفرمایید سپاسگذارم.
            با سلام مجدد
            از آنجا كه در دو مورد پاسخ هايي كه داديد جواب هاي شما كلي بود و من جواب هيچ يك از سوالاتمو دقيق نگرفتم مجبورم يه پيام ديگه بنويسم و سوال ها و خواسته هام رو شفاف تكرار كنم
            خواهشمندم پاسخ سوال رو بديد
            1-مسابقه قراره از هفته بعد هم شروع نشه؟
            يعني بيش از يه هفته تاخير داريد؟
            جواب اين سوال بله يا خيره كه اميدوارم پاسخش رو اين بار شفاف بگيد

2- در صورتي كه جواي سوال فوق بله مي باشد و تا شروع مسابقه حساب ها باز نميشن، من درخواست انصراف از مسابقه و اجازه انتقال موجودي حسابم به حساب اصليم رو دارم
            چون نمي تونم بيش از اين تاخير رو تحمل كنم
            من روي حرف شما حساب باز كردم و حساب مسابقه ساختم
            اگه مي دونستم اينجوري پيش ميره هرگز اين كار رو نمي كردم
            حالا كه حرف شما دو تا شده من مي خوام پولمو به حساب اصليم منتقل كنم و به كار و زندگيم برسم
            لطفا مسئوليت پذيري نشون بديد و همكاري بفرماييد چون شكيبايي اصلا جزو گزينه هاي من نيست
            با تشكر

نظر

با سلام
              متاسفانه نمیدونم این مشکل همیشگی هست یا فعلا بدین صورت شده ولی کابین تریدر خیلی خیلی زیاد از دسترس خارج میشه من تقریبا نمیتونم بدون اینکه حداقل 7 8 بار هر صفحه رو رفرش کنم وارد کابین یا هر کدوم از صفحه ها بشم .
              امیدوارم که با پیگیری شما این مشکل حل بشه
              در مورد نرخ هم منتظر اطلاع رسانی تون هستیم .
              با تشکر - میلاد

نظر

این چه وضعیه؟
                هر روز عقب میندازین
                اول که می گفتید به دلیل استقبال زیاده
                حالا می گید به دلیل به حد نصاب نرسیدن شرکت کننده هاست
                اصلانخواستیم
                مگه ما علاف شماییم؟
                پست هامون رو هم که تایید نمی کنید چون بر خلاف خواسته تونه
                پولمونو بلوکه کردید حق اعتراض هم نداریم
                پولمونو بدید

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
                  با سلام مجدد
                  از آنجا كه در دو مورد پاسخ هايي كه داديد جواب هاي شما كلي بود و من جواب هيچ يك از سوالاتمو دقيق نگرفتم مجبورم يه پيام ديگه بنويسم و سوال ها و خواسته هام رو شفاف تكرار كنم
                  خواهشمندم پاسخ سوال رو بديد
                  1-مسابقه قراره از هفته بعد هم شروع نشه؟
                  يعني بيش از يه هفته تاخير داريد؟
                  جواب اين سوال بله يا خيره كه اميدوارم پاسخش رو اين بار شفاف بگيد

2- در صورتي كه جواي سوال فوق بله مي باشد و تا شروع مسابقه حساب ها باز نميشن، من درخواست انصراف از مسابقه و اجازه انتقال موجودي حسابم به حساب اصليم رو دارم
                  چون نمي تونم بيش از اين تاخير رو تحمل كنم
                  من روي حرف شما حساب باز كردم و حساب مسابقه ساختم
                  اگه مي دونستم اينجوري پيش ميره هرگز اين كار رو نمي كردم
                  حالا كه حرف شما دو تا شده من مي خوام پولمو به حساب اصليم منتقل كنم و به كار و زندگيم برسم
                  لطفا مسئوليت پذيري نشون بديد و همكاري بفرماييد چون شكيبايي اصلا جزو گزينه هاي من نيست
                  با تشكر
                  بنده هم با گفته های ایشان موافقم
                  1 هفته عقب افتاد و اگه قراره یه هفته دیگه عقب بیفته حساب ها را فعال کنید تا اون موقع بتونیم ترید کنیم و از روز شروع مسابقه میتونین موجودی جدید را منظور کنین
                  پسندیده نیست 2 هفته عقب بیفته و بدتر از اون اکانت دیزیبل باشه .

نظر

با سلام،

همانظور که عرض شد تا زمانی که پول تمام شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقه به حسابشان نرسد و معیارهای تصمیم گیری شده بروکر جهت شروع مسابقه برآورده نشود امکان شروع مسابقه وجود ندارد.
                    با توجه به اینکه عده ای از دوستان تمایلی ندارند زمان بیشتری بابت شروع مسابقه صبر کنند میتوانند از طریق کابین تریدری درخواست برداشت پولشان را بدهند و از این بابت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و هزینه انتقال پول هم بروکر متقبل میشود.

تعدادی از شرکت کنندگان مسابقه نیز روی حساب های مسابقه ترید انجام داده بودند که به هر میزان سودی که داشتند بهشون تعلق میگیره و اونهایی هم که ضرری داشتند ضررها توسط بروکر کاور میشود و از موجودی حساب مسابقه شان کم نمیشود.

با احترام

نظر

• پس ما میتوانیم در حال حاضر درخواست انتقال موجودی از حساب مسابقه ای به حساب دیگرمان بدیم ؟
                      تا شروع مسابقه دوباره حساب را شارژ کنیم که با این تفاصیل و برنامه ریزی احتمال به هم خوردن مسابقه خیلی بالاست چون نه تنها به تعداد شرکت کنندگان اضافه نمیشه بلکه کم میشه و افرادی مثل من هستند که درخواست انتقال یا برداشت را خواهند داشت

نظر

• بهترین کار اینه حداقل بشه رو حسابمون ترید کنیم تا مسابقه شروع شه لطفا بررسی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها
                          پس ما میتوانیم در حال حاضر درخواست انتقال موجودی از حساب مسابقه ای به حساب دیگرمان بدیم ؟
                          تا شروع مسابقه دوباره حساب را شارژ کنیم که با این تفاصیل و برنامه ریزی احتمال به هم خوردن مسابقه خیلی بالاست چون نه تنها به تعداد شرکت کنندگان اضافه نمیشه بلکه کم میشه و افرادی مثل من هستند که درخواست انتقال یا برداشت را خواهند داشت
                          سلام

بله این امکان وجود دارد. میتوانید میزان موجودی در حساب مسابقه خود را به حساب دیگر خود انتقال داده و یا اگر حساب دیگری ندارید، یک حساب جدید در کابین شخصی خود افتتاح نمایید و موجودی را به آن حساب منتقل فرمایید.

نظر

• پس مسابقه این هفته هم شروع نمیشه ؟
                            تاریخ دقیق بدین خواهشا ما بتونیم برنامه ریزی کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                              سلام

بله این امکان وجود دارد. میتوانید میزان موجودی در حساب مسابقه خود را به حساب دیگر خود انتقال داده و یا اگر حساب دیگری ندارید، یک حساب جدید در کابین شخصی خود افتتاح نمایید و موجودی را به آن حساب منتقل فرمایید.
                              من درخواست انتقال دادم ولی پیغام :
                              کاربر گرامی انتقال وجه بین حساب های مسابقات امکان پذیر نمی باشد.
                              و نتونستم به اکانت خودم انتقال بدم

نظر

• سلام

شرکت کنندگان عزیزی که قصد انتقال موجودی حساب مسابقه خود به حساب اصلی را دارند لطفا شماره هر دو حساب مورد نظر خود، یعنی شماره حساب مسابقه و شماره حساب اصلی را از طریق پیام خصوصی برای بنده ارسال فرمایند تا این نقل و انتقال برای شرکت کنندگان محترم صورت گیرد.

با احترام

نظر

پردازش ...
                                X