اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پلتفرم معاملاتی PCM Trader

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    تو متاتریدر من سرور لایو نیست فقط دمو موجوده مشکل کجاست و باید چه بکنم ممنون

نظر

• با سلام
      دوستان عزیز حتما حتما تا انتها بخونید :
      بنده بروکرهای متعددی رو در چند سال گذشته تجربه کرده ام و در حد توان و شدیدا پیگیر، به دنبال پشت پرده ی بروکرهای گوناگون و نحوه ی کار آنها و از همه مهمتر راستی آزمایی ادعا ها و خدمات بروکرها و نمایندگان آنها بوده ام . در تک تک آنها حساب ریل باز کردم و مدتی رو با اونها کار کردم. هر بروکری رو که فکر بکنید. در تمام این مدت با کنجکاوی تمام، تمام زیر و بم کار رو درآوردم و بعضا پشتیبان های فارسی زبان و یا انگلیسی زبان رو کلافه کردم با طرح سوالات مختلف و به چالش کشیدن نحوه ی انجام معاملات و قوانین خاص در بروکر. چون عقیده داشته و دارم که این کار رو به عنوان شغل اول و اصلی خودم ، هم دوست دارم و هم باید بهش مسلط باشم و بدونم در چه فضایی سرمایه ی خودم رو بکار میگیرم.
      این مقدمه نسبتا طولانی رو گفتم تا نهایتا به همه ی دوستانی که این مطلب رو میخونن ، بروکر Pcm رو پیشنهاد بدم.
      شاید در نگاه اول این پیشنهاد ، متعصبانه ، کمی نامتعارف و ناخوشایند به نظر بیاد برای دوستانی که هنوز تجربه ی کار با بروکر pcm رو ندارن. ولی مجبورم به عنوان شخصی بی طرف - تکرار می کنم کاملا بی طرف - که هیچ نفعی از این صحبت ها نمیبره حقایق بروکر بسیار خوب و متعهد pcm رو بگم. در مورد جزییات بازار و شرایط خرید و فروش و شرایط بسیار عالی و بسیاری جزییات دیگر ، به هیچ وجه قابل مقایسه با بسیاری از بروکرهای مرسوم نیست. من این بروکر و تیم پشتیبانی اون رو به معنای واقعی به چالش کشیدم و اونها در تمام این مدت (بر خلاف خیلی از بروکرهای دیگه) با برخورد بسیار عالی و ادب و احترام کامل و با صبوری به تمام سوال ها و مشکلات من رسیدگی کردن. مخصوصا سرکار خانوم شکیبا که بسیار حرفه ای و محترمانه و با تعهد کاری، در تمام مدت بنده رو راهنمایی کردند و همه ی دوستان و همکاران ایشان ، مشتری مداری رو به معنای واقعی کلمه و در عمل نشان دادند و ثابت کردند. اینکه واقعا به انتقادات و پیشنهادات مشتری ها توجه میشه و در دستور کار قرار میگیره. اینکه چقدر یک بروکر میتونه برای رضایت مشتری انعطاف به خرج بده.
      دوستان :
      خدا میدونه که من هیچ نفعی از زدن این حرف ها نمیبرم. فقط خواستم در این بازار پر زرق و برق و پر هیاهو و پر سر و صدا ی فارکس که هر بروکر ادعایی داره ، باید در عمل ببینیم که کدوم از همه صادق تر و در عین حال بی ادعا تره. بروکر خوب و موفق PCM با شرایط استثنایی و کاملا رقابتی، قطعا جای خودش رو بعد از سالها فعالیت، پیدا کرده و گوی رقابت رو از هم صنفی های خودش خواهد گرفت.
      امیدوارم به مطالبی که صادقانه خدمتتون عرض کردم توجه کرده و حتما همکاری با این بروکر رو امتحان کنید تا تفاوت بین بروکر خوب و بد رو دریابید. والبته به صحت عرایض بنده پی ببرید.
      ببخشید که زیاد شد.
      یا حق

نظر

• با سلام به بر و بچ پی سی ام .

من مدتی با هات فارکس کار میکنم و راضی هستم تا حدی .
        خواستم دموی پی سی ام رو کار کنم و اسپرد ها رو ببینم و مقایسه کنم با بروکر خودم اما ...

اما به هیچ عنوان امکان ثبت حساب دمو در سایت پی سی ام و در قسمتهای مشخص شده برای باز کردن حساب دمو وجود نداره و مدام خطا نشان داده میشه ! چرا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman9511 نمایش پست ها
          با سلام به بر و بچ پی سی ام .

من مدتی با هات بازار تبادلات ارزی کار میکنم و راضی هستم تا حدی .
          خواستم دموی پی سی ام رو کار کنم و اسپرد ها رو ببینم و مقایسه کنم با بروکر خودم اما ...

اما به هیچ عنوان امکان ثبت حساب دمو در سایت پی سی ام و در قسمتهای مشخص شده برای باز کردن حساب دمو وجود نداره و مدام خطا نشان داده میشه ! چرا ؟
          سلام

ضمن تشکر از حسن توجه شما آیا از طریق همین لینک ( http://broker-fa.net/ ) اقدام می نمودید؟
          لطفا مجددا از طریق لینک بالا اقدام کنید و هرگونه پیام خطای احتمالی را به صورت تصویری از طریق لینک زیر ارسال نمایید تا بررسی و در صورت نیاز با جنابعالی مکاتبه شود.

http://broker-fa.net/forex/%D9%81%D8...7-%D9%85%D8%A7

نظر

• دوست عزیز چرا در سایت اصلی pcm ادرسی از سایت فارسیش نیست ؟؟

نظر

• سلام

لطفا راهنمایی کنید

من پلاتفرم متاتریدر اصلی بروکر را دانلود کردم

PCM TRADER
              version: 4:00 Build 1031
              ( Dec 2016 17)

اما الان که میخواهم یک اکسپرت بنویسم که روی این بروکر کار کنه در قسمت MetaEditor به من متاتریدر ورزن 5 میدهد

PCM TRADER
              version: 5:00 Build 1031
              ( Dec 2016 17)

حالا تکلیف چی هست؟ اگر بخواهیم برای حساب خودمان نزد PMC یک اکسپرت بنویسیم ؟

باید به زبان متاتریدر 5 اکسپرت بنویسیم یا متاتریدر 4
              (منطقی با توجه به پلاتفرم به متاتریدر 4 اما متاادیتور ورژن 5 هست و دستورات متاادیتور MQL5 هستند پس راه حل چیست ؟)

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
                سلام

لطفا راهنمایی کنید

من پلاتفرم متاتریدر اصلی بروکر را دانلود کردم

PCM TRADER
                version: 4:00 Build 1031
                ( Dec 2016 17)

اما الان که میخواهم یک اکسپرت بنویسم که روی این بروکر کار کنه در قسمت MetaEditor به من متاتریدر ورزن 5 میدهد

PCM TRADER
                version: 5:00 Build 1031
                ( Dec 2016 17)

حالا تکلیف چی هست؟ اگر بخواهیم برای حساب خودمان نزد PMC یک اکسپرت بنویسیم ؟

باید به زبان متاتریدر 5 اکسپرت بنویسیم یا متاتریدر 4
                (منطقی با توجه به پلاتفرم به متاتریدر 4 اما متاادیتور ورژن 5 هست و دستورات متاادیتور MQL5 هستند پس راه حل چیست ؟)

با تشکر
                سلام
                احتمالا تنظیمات اولیه اکسپرت را بر روی متاتریدر 5 قرار داده اید. در این مورد با یک متخصص اکسپرت نویسی مشورت کنید.

نظر

• سلام امروز تو پلتفرم بنده کندلها در تایمهای بالای 5 دقیقه با 5 دقیقه تاخیر باز میشدن،که البته هنوزم همینطوره مثلا 16:20 برای 15 مین باز میشد یا 16:35 برای 30 دقیقه و 17:05 برای 1ساعته،برای شما هم همینطور بوده؟

نظر

• با سلام،

کاربران گرامی، لینک دانلود پلتفرم پی سی ام تریدر به روز رسانی شده است.

لطفا دوستانی که در پلتفرم قدیمی مشکل دارند از لینک ورژن جدید پلتفرم را دانلود و نصب نمایند:

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

با احترام

نظر

• با سلام
                      موقع نصب متاتریدر از من پراکسی سرور و لاگین پسورد میخواد مشکل چی هست؟ با تشکر
                      خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• با عرض سلام متاتریدر شما از کار افتاده و زده no connection چطوری درستش کنم ؟
                        متاتریدر سایت های دیگه رو دارم به خوبی داره کار میکنه
                        اما این زده عدم اتصال
                        مشکل از کجاست ؟

نظر

• Pcm trader

نسخه اندروید pcm trdaer live در دسترس هست؟

نظر

• نصب متاتریدر۴ و ۵

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                            با سلام،

کاربران گرامی، لینک دانلود پلتفرم پی سی ام تریدر به روز رسانی شده است.

لطفا دوستانی که در پلتفرم قدیمی مشکل دارند از لینک ورژن جدید پلتفرم را دانلود و نصب نمایند:

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

با احترام
                            سلام.متاتریدر ۴ نصب کردم پیغام به روزرسانی میده و بعدش یه خطا.متا تریدر ۵ رو هم نصب کردم تو بخش سرچ سرور، pcmtrader_live و دمو رو پیدا نمیکنه.البته من با گوشی وصل میشم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
                            فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام بنده آخرین ورژن را نصب کردم ولی گزینه sell یا buy مستقیم را ندارد و حتمآ باید از طریق مارکت و یا پندینگ انجام شود علت چیست؟

نظر

• سلام متاتریدرم وصل نمیشه به اینترنت از روز یکشنبه هست

زده no connection
                                متاتریدر جدید هم نصب کردم نشد

نظر

پردازش ...
                                X