اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دهمین سالگرد افتتاح پی سی ام بروکرز و بونوس های ویژه این مناسبت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این بونوس که از تاریخ 24 بهمن الی 23 اسفند به تمامی واریزی های 1000 الی 5000 دلاری تعلق میگیرد به مقدار 100% مبلغ واریز در این بازه زمانی میباشد که شرایط به شرح ذیل هستند.

• این بونوس تنها یک بار در طول زمان اعلام شده قابل استفاده می باشد.
    • امکان برداشت بونوس زمانی میسر میشود که به اندازه مقدار بونوس دریافت شده تقسیم بر 3، حجم معاملات بسته شده باشد. سلام این تقسیم بر 10 چرا شد تقسیم بر3 ای بابا چرا جواب سولات داده نمیشه تا تصمیم گیری کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
      لطفا جواب بدین ممنون
      سلام دوست عزیز. یه کم صبر داشته باشین جواب همه سوال ها داده میشه. تعدا سوال ها زیاده و مسئولین فروم 24 ساعته کار نمیکنند به هر حال روز تعطیل هم دارند. ممنون از بردباری شما.

1-اگر من بخواهم یک حساب را تو چند مرحله شارج کنم مثلا تو چند روز هر روز مقداری بونوس به همه واریزها تعلق میگیره یا فقطبه واریز اولی تعلق میگیره
      بونوس فقط به اولین واریزی تعلق میگیره.
      2- اگر من دو نوع حساب باز کنم میکرو -مینی و هر دو را شارج کنم به هر دو حساب بو نوس میدین یا یکی
      روی حساب های به اسم شما فقط به یک حساب بونوس تعلق میگیره.

با تشکر

نظر

این بونوس که از تاریخ 24 بهمن الی 23 اسفند به تمامی واریزی های 1000 الی 5000 دلاری تعلق میگیرد به مقدار 100% مبلغ واریز در این بازه زمانی میباشد که شرایط به شرح ذیل هستند.

• امکان برداشت بونوس زمانی میسر میشود که به اندازه مقدار بونوس دریافت شده تقسیم بر 3، حجم معاملات بسته شده باشد. سلام این تقسیم بر 10 چرا شد تقسیم بر3 ای بابا چرا جواب سولات داده نمیشه تا تصمیم گیری کنیم
        سلام،

بله شرایط جدید تقسیم بر 3 هست. با تشکر

نظر

سلام.
          آیا شرایط بونوس 50 درصد هم تغییر کرده قبلا تقسیم بر 30 در سه ماه بود ظاهرا الان شده تقسیم بر 10. آیا مدت زمان هنوز همان سه ماه است یا اضافه شده است؟
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mmreaz نمایش پست ها
            سلام.
            آیا شرایط بونوس 50 درصد هم تغییر کرده قبلا تقسیم بر 30 در سه ماه بود ظاهرا الان شده تقسیم بر 10. آیا مدت زمان هنوز همان سه ماه است یا اضافه شده است؟
            با تشکر
            سلام. بله. مدت زمان همون 3 ماه هست. در واقع بونوس رو بروکر جهت استفاده در معاملات میده. بنابراین فقط به شرایط برداشت فکر نکنید. میشه از بونوس مدت ها در حساب استفاده کرد و معاملات بهتری انجام داد.

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
              سلام. بله. مدت زمان همون 3 ماه هست. در واقع بونوس رو بروکر جهت استفاده در معاملات میده. بنابراین فقط به شرایط برداشت فکر نکنید. میشه از بونوس مدت ها در حساب استفاده کرد و معاملات بهتری انجام داد.

با احترام
              خیلی ممنون از پاسخگویی شما
              ایا این بونوس 100 درصد جدید هم دارای محدودیت زمانی برای ترید به اندازه 1/3 بونوس می باشد یا خیر ؟ ایا بعدا ممکن است محدودیت زمانی به ان اضافه شود؟

نظر

این بونوس تا کی تو حساب موجود است اگر به شرایط برداشت نرسید بعد 3 ماه باز هم موجود است

نظر

نوشته اصلی توسط mmreaz نمایش پست ها
                  خیلی ممنون از پاسخگویی شما
                  ایا این بونوس 100 درصد جدید هم دارای محدودیت زمانی برای ترید به اندازه 1/3 بونوس می باشد یا خیر ؟ ایا بعدا ممکن است محدودیت زمانی به ان اضافه شود؟
                  سلام. محدودیت زمانی برای حصول شرایط برداشت آن 3 ماه هست. شرایط ممکن است تغییر کند. یک سوم بونوس رو شما از کجا نوشتین؟

نظر

این بونوس تا کی تو حساب موجود است اگر به شرایط برداشت نرسید بعد 3 ماه باز هم موجود است
                    بله توی حساب برای ترید کردن باقی میمونه. معمولا تا یک سال.

نظر

سلام. محدودیت زمانی برای حصول شرایط برداشت آن 3 ماه هست. شرایط ممکن است تغییر کند. یک سوم بونوس رو شما از کجا نوشتین؟
                      ببخشید در صفحه اول گفته شده محدودیت زمانی برای انجام معامله به منظور کسب حد لاتیج مورد نیاز برای برداشت بونوس وجود ندارد چه طور شده است دوباره محدودیت زمانی پیدا کرده است و سوال دوم این است چرا بعد از یک سال بونوس دیگر توی حساب نیست نمی توانی با ان معامله کنی

نظر

خودتون تو صفحه اول شرایط را به 1/3 بونوس تغییر دادید و توی شرایط چیزی از محدودیت زمانی گفته نشده
                        من با کابین تریدری صحبت کردم گفتند اگر تا 12 مارچ به شرایط ترید 1/3 برسید میتونید بونوس را برداشت کنید!!!!
                        من فکر کنم در ترجمه شرایط در فروم اشتباهاتی ایجاد شده
                        ممنون

نظر

اخرین تغییرات بونوس را لطفا بروزرسانی کنید

نظر

من به طور کامل شرایط را از بروکر پرسیدم
                            با اجازه مدیریت اینجا مطرح میکنم برای بقیه دوستان که سو تفاهم ها برطرف بشه

1- بونوس 50% شما سه ماه وقت دارید تا به میزان 1/10 بونوس لات استاندارد معامله کنید تا قابلیت برداشت داشته باشه و تو این مدت نباید حتی سود خود را برداشت کنید بعد از سه ماه اگر به شرایط رسیدید میتونید اصل و سود و بونوس خود را برداشت کنید ولی اگر نرسیدید بونوس قابلیت برداشت نداره ولی تا وقتی که اصل پول خود را برداشت نکرذید بونوس برای ترید به عنوان مارجین ازاد در حساب میمونه

2- برای بونوس 100% شما فقط تا 12 مارچ وقت دارید که 1/3 بونوس لات استاندارد معامله کنید یعنی تقریبا غیر ممکن ولی همان طور که جناب Traderha فرمودند این بونوس به درد ترید کردن به عنوان مارجین آزاد میخوره و برای این کار بسیار مناسب و تا هر وقت که اصل پول را برداشت نکنید در حساب میمونه

با تشکر

نظر

سلام عزیز دل،

منظورتون کدوم ناظر سایت بود؟ اگه منظورتون من بودم، در خدمتم قربان.

:-)

نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                              تولدت مبارک پی سی ام امیدوارم لایو شارژ وبرداشت پی سی ام درست شده باشه امیدوارم تیم ساپورت این مشکل درست حسابی حل کنه ودیگه مشکل نباشی جای سانسور چی خالی هستش (منظورم ناظر سایت هستش)

نظر

واقعا گله دارم از مدیران قضیه بونوس را چقدر ضعیف اطلاع رسانی کردن الان با این تفاسیری که بچه ها گفتن تا پایان دوره حتی سود را هم نباید برداری تقریبا میشه گفت بیخیلش باید بشیم قضیه بونوس را خیلی بروکرها میدن اینی که اینجا مطرح شد برداشت بونوس بود که اونم میشه گفت غیر ممکن است یک هفته است فکرمون درگیر این قضیه است

نظر

پردازش ...
                                X