اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

50 در صد بونوس قابل برداشت

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

فرض کنیم 2000 دلار حساب با ز می کنیم 1000 دلار بونوس می گیزیم 2000 دلار از حساب می پره با ضرر و استاپ 1000 تای دیگه می مونه و قابل معامله هست؟
    گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
      فرض کنیم 2000 دلار حساب با ز می کنیم 1000 دلار بونوس می گیزیم 2000 دلار از حساب می پره با ضرر و استاپ 1000 تای دیگه می مونه و قابل معامله هست؟
      بله. در چنین صورتی میتوانید با بونوس معامله کنید
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

يك داستان از بروكري نامرد بگيم كه اتفاقا با ايراني ها كار ميكنه
        تا دوستان در استفاده از بونوس دقت كنن
        بنده ٣٠ درصد بونوس با همين شرايط گرفتم يعني بونوسي كه ميشد بجاي استاپ اوت استفاده كرد و در پوزيشن بودم بازار حركت كرد و دان من به ٥٠ رسيد يعني ٧٠٠٠ تا داشتم ٢٠٠٠ تا بونوس گرفتم بعد ناگهان يك ايميل بروكر واسمون زد كه بونوس شما رو الان ميگيريم به دليل اينكه ممكنه حساب رو با بروكر ديگر هچ كرده باشيد
        خلاصه گول بونوس رو نخوريد ابتدا نسبت به بروكر مطمن باشيد بعد از بونوس استفاده كنيد
        القصه با ضرر بسيار بدي پوزيشنها رو بستم و بروكر رو ترك كردم
        بروكر هم در جوابم توافقنامه رو اورد كه نوشته بود هر كجا بروكر احساس كرد شما دارين هچ ميكنيد ميتونه بونوس رو بگيره
        اين خيلي بد است كه روي حدس و گمان بروكر سرمايه تون رو بزاريد
        بهرحال اميدوارم بروكر پي سي ام همانطور كه دوستان تعريف كردن در اين پروموشن هم خلوص نيتشو نشون بده

نظر

نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
          بنده ٣٠ درصد بونوس با همين شرايط گرفتم يعني بونوسي كه ميشد بجاي استاپ اوت استفاده كرد و در پوزيشن بودم بازار حركت كرد و دان من به ٥٠ رسيد يعني ٧٠٠٠ تا داشتم ٢٠٠٠ تا بونوس گرفتم بعد ناگهان يك ايميل بروكر واسمون زد كه بونوس شما رو الان ميگيريم به دليل اينكه ممكنه حساب رو با بروكر ديگر هچ كرده باشيد
          خلاصه گول بونوس رو نخوريد ابتدا نسبت به بروكر مطمن باشيد بعد از بونوس استفاده كنيد
          بروكر هم در جوابم توافقنامه رو اورد كه نوشته بود هر كجا بروكر احساس كرد شما دارين هچ ميكنيد ميتونه بونوس رو بگيره
          بهرحال اميدوارم بروكر پي سي ام همانطور كه دوستان تعريف كردن در اين پروموشن هم خلوص نيتشو نشون بده

من از این بونوس استفاده کردم و خوشبختانه pcm بونوس برداشت نکرد و خیلی راضی م
          کاشکی تاریخش تمدید بشه

نظر

نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
            هیچ گونه قید و شرطی در بونوس های اعطایی از طرف پی سی ام بجز همان شرایط برداشت که در ابتدا ذکر شده وجود ندارد و تمام هدف این بروکر این است تا بتواند شرایطی را برای مشتریانش برقرار کند تا بتوانند با خیال آسوده به کسب سود بیشتر بپردازند و با ابزارهای فوق العاده ای که در آینده نزدیک از طرف این بروکر به مشتریانش ارائه خواهد شد یک بار دیگر این ادعا ثابت میشود که تمام هدف پی سی ام مهیا کردن شرایط ایده آل برای کسب سود بیشتر مشتریانش است.

نظر

نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
              من از این بونوس استفاده کردم و خوشبختانه pcm بونوس برداشت نکرد و خیلی راضی م
              کاشکی تاریخش تمدید بشه

از رضایت مندی شما بسیار خرسندیم و مفتخرم اعلام کنم که در آینده نزدیک بونوس شگفت انگیز دیگری نیز اعلام خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط SystemTrader نمایش پست ها
                از رضایت مندی شما بسیار خرسندیم و مفتخرم اعلام کنم که در آینده نزدیک بونوس شگفت انگیز دیگری نیز اعلام خواهد شد.

بی صبرانه منتظر بونوس شگفت انگیز هستیم

نظر

من عاشق بونوس م
                  آخ جووووون

نظر

نوشته اصلی توسط مسعود.ج نمایش پست ها
                    من عاشق بونوس م
                    آخ جووووون
                    خوب آقا مسعود افتتاح حساب کنید که وقتی انشالله بونوس دریافت کردید شادیدتون دو برابر شود. شما میتوانید در بخش تریدری از آن طریق افتتاح حساب کنید و از آن بخش هم بهره متد شوید . انشالله همیشه شاد باشید

نظر

ببخشید .طبق محاسبات شما اگر1000دلار واریز کنید 17 لات لازم است تا 500 دلاربونوس قابل برداشت باشد.ان هم در 3 ماه .یعنی متوسط حدودا هفته ای 1.5 لات برای هر 1000 دلار.
                      این تشویق ریسکی بسیارزیاد وارد میکند درست است؟یعنی ازهول حلیم دردیگ افتادن نیست؟ ممنون اگر راهنمایی فرمایید

نظر

این طرح بونوس خیلی عالیه. اگه ممکنه تمدیدش کنین.
                        بونوس برای ترید خیلی خوبه و کمک میکنه به تریدر در مواق بحرانی.

نظر

نوشته اصلی توسط fundtrader نمایش پست ها
                          خوب آقا مسعود افتتاح حساب کنید که وقتی انشالله بونوس دریافت کردید شادیدتون دو برابر شود. شما میتوانید در بخش تریدری از آن طریق افتتاح حساب کنید و از آن بخش هم بهره متد شوید . انشالله همیشه شاد باشید
                          من در pcm حساب دارم
                          خدا رو شکر تا حالا که راضی بودم

نظر

با سلام سوالی داشتم که احتمالا سرتان شلوغ است و نتوانستید جواب دهید و دوباره مزاحم شدم
                            با توجه به اینکه برای هر 1000 دلار 17لات در سه ماه باید بزنی...یعنی هر هفته 1.5لات،فکر نمیکنید این تشویق با توجه به ریسک زیاد ان بیشتر به ضرر مشتری است ؟
                            با توجه به مشتری مداری پی سی ام ممنون میشوم جواب دهید

نظر

سلام
                              بببخشید تو حالت عادی برای حساب ها بونوسی ارایه میشه یا نه؟ برای حساب میکرو
                              و اگه هست چجوری باید دریافت کنم؟
                              من به تازگی یه حساب کوچک اینجا باز کردم اما متاسفاه شارژ انلاین مشکل داشت و از طریق دیگه شارژش کردم.
                              ممنون میشم راهنمایی کنید؟
                              نظر

نوشته اصلی توسط amin110 نمایش پست ها
                                ببخشید .طبق محاسبات شما اگر1000دلار واریز کنید 17 لات لازم است تا 500 دلاربونوس قابل برداشت باشد.ان هم در 3 ماه .یعنی متوسط حدودا هفته ای 1.5 لات برای هر 1000 دلار.
                                این تشویق ریسکی بسیارزیاد وارد میکند درست است؟یعنی ازهول حلیم دردیگ افتادن نیست؟ ممنون اگر راهنمایی فرمایید
                                بزرگوار بونوس 50درصد سرمایه کم نیستا ، قرار بود شرایط سهل و آسان باشد ، همین الان تمام دارایی ام میفروختم و پنجاه درصد آن را از بروکر راحت تصاحب میشدم ، خوب شرایطی است که افرادی که واقعاً در این زمینه در حال کار هستند بتونند دریافت کنند . یادمه در اوایل کار شرکت های بودند که بونوس ورودی میدادند یعنی فقط ثبت نام میکردید بونوس 50 تا 100 دلار گذاشته میشد و بعد از چندین ترید و چند برابر کردن قابل برداشت میشد . خوب این باعث شده بود افراد سوء استفاده کنند . عقیده پول رایگان تنها افرادی دارند که از تلاش کردن عاجز هستند . دوست خوبم این شرایط ایده آلی هست الاخصوص برای افرادی که سرمایه متوسطی دارا هستند . باعث میشه بالا بیایند ... ا

نوشته اصلی توسط مسعود.ج نمایش پست ها
                                من در pcm حساب دارم
                                خدا رو شکر تا حالا که راضی بودم
                                بسیار خوب بنده لینکی ندادم بزرگوار صرفاً عرض شد برای بهره بردن از یک بخش میتوانید از این درگاه افتتاح حساب کنید .

نظر

پردازش ...
                                X