اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نمایش عمق بازار و حجم خرید و فروش در بروکر pcm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام و صبح بخیر

جناب sarsa بنده فقط احتمال دادم که شاید اینچنین باشد ( آن هم به این دلیل که مدیریت جدید می تواند برنامه های متفاوتی داشته باشد ) هنوز شخصا دلیل عدم اطلاع رسانی و یا کلا پیشرفت چنین ابزاری برایم روشن و آشکار نشده، شاید در مرحله تست باشد چون آخرین خبری که چند ماه پیش شخصا دارم این بود که تیم فنی در حال کار روی این پروژه بودند و مشخص نیست که چه کسی این صحبت را با جناب شیرانی داشته.
    به هر حال بنده امروز این موضوع را پیگیری خواهم کرد و نتیجه را در همین تاپیک اعلام میکنم.
    سلام دوست من.
    اولا عذرخواهی میکنم از بابت هرگونه سوء تفاهمی که ممکنه پستهای قبلی من در این تاپیک ایجاد کرده باشه و مجددا عرض میکنم که بنده شخصا عمده اطلاعاتی که در بازار بدست آوردم رو از این فروم کسب کردم و خودم رو مدیون این فروم و مدیرانش میدونم... بنابراین به هیچ عنوان قصد بی احترامی یا بی اجر کردن زحمات دوستان یا حاشیه سازی ندارم. تنها مسئله اون جمله ای بود که در پست اولم در این تاپیک نقل قول کردم که این حس رو بوجود آورد که بروکر ممکنه در مواردی (موضوع مورد بحث یا موارد دیگه) سیاستهای دوگانه ای در مورد مشتریان در پیش بگیره (که کماکان فکر میکنم کار صحیح و منطقی نیست) که با توجه به پاسخهای دوستان بنظر میرسه سوء برداشت از جانب من بوده و از این بابت هم خوشحالم.
    به هر حال از تمام زحمات دوستان مدیر یا عضو فروم ممنونم و اگر پستهای من سوء تفاهمی ایجاد کرده از همگی عذر میخوام. منتظر خبرهای خوبتون هستیم آقا آرش عزیز.

نظر

به عنوان یک مشتری از افتخار به چنین دور اندیشی و تعهد در ارائه بهترین خدمات و مهم تر از اون دستیابی به چنین موفقیت علمی و فنی توسط pcm تو پوست خودم نمیگنجم. کسانی که حتی اندکی با برنامه نویسی آشنا باشند میدانند که طراحی و ساخت یک نرم افزار که پایه غیر کد نویسی یعنی ارتباط با بازار و مهم تر از اون برای اولین بار انجام میشه و هیچ الگوی قبلی نداشته چه ارزش علمی و فنی داره وچه میزان هزینه مالی و زمانی تحمیل میکنه.

از اینها گذشته pcm یک بار دیگه اثبات کرد که چقدر در زمینه مشتری مداری صادق هست و به حقیقت هدفش گسترش سود مشتریانشه و واقعا فقط از اسپرد آنها سود میکنه وگرنه مثل بقی بروکر ها اهمیتی به وضعیت مشتریانش نمیداد این همه هزینه و زمان و انرژی صرف نمیکرد تا پرده ای از بازار برای مشتریانش برداره که نقش بزرگی در حرکات بازار داره و به صورت رایگان در اختیارشون قرار بده. این همت و حسن نیت pcm واقعا ستودنی ست.

و اما جناب پیراسته عزیز نمیدانم متوجه هستید یا خیر ولی این گونه که لحن شما هرچند نسبت به مجموعه pcm دوستانه و صمیمی هست ولی بیشتر چیز مخالف آن را نشان میدهد، بنا به هر دلیلی که مجموعه pcm این ابزار را در اختیار شما یا تعدادی اندک ( فقط یک احتمال ) گذاشته باشد شما نمیبایست در یک محیط عمومی اینگونه ابراز تعجب کنید از عدم ارائه عمومی آن و ارائه نشدن عمومی آن را تعجب برانگیز بخوانید از کجا معلوم که بروکر قصد داشته همزمان با مناسبتی یا رویدادی تاریخی سنتی یا همین مسابقه ریل جاری از این ابزار خودش پرده برداری کنه ؟؟ این گونه لحن شما فقط باعث میشه که دیگران بگند چه فرقی بین ما و ایشان بوده که ایشان این ابزار را دریافت کرده و استفاده هم کرده و چه چیزی درمیان بوده که از عمومی نشدن آن اینقدر تعجب هم میکند. و نتیجه آن غیر از ایجاد بدبینی به بروکر چیز دیگری نیست.

در پایان یک بار دیگه از مجموعه pcm کمال تشکر و قدر دانی را میکنم تنها به این منظور که بگم ما میفهمیم که چه لطف بزرگی به ما دارید و ارزش این ابزار جدید و تمام سرویسهای قبلی شما را میدانیم و موفقیت و سود ما هدف موازی و مشترک شما هست.
      ویرایش توسط mohsenfx : https://www.traderha.com/member/15548-mohsenfx در ساعت 04-05-2015, 12:26 PM

نظر

Polino عزیز، من رفته بودم دفتر پی سی ام و یکی از کارمندهاشون یک فایل EXE روی لپتاپم اجرا کرد و فورا تولبار بالای بروزرها نصب شد که تا الان هم داره کار میکنه و مشکل خاصی باهاش نداشتم اگرچه گفتند نسخه بتا هست. متاسفانه اون فایل EXE رو ندارم. باید از خودشون بگیرید. از مدیریت فروم پرسیدم در جریان نبودند.

mohsenfx عزیز، وقتی این تولبار رو به من دادند کسی نگفت که این یک رازه و من نباید به کسی بگم. و من باز هم تکرار میکنم که متعجبم از اینکه تا الان به شکل عمومی اعلام نشده و چیز بدی در این حرفم نمیبینم.

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
        سلام جناب پیراسته .
        خیلی خوشحالم که این ابزار ایجاد شده و شما از آن به بهترین نحو استفاده می کنید و از آن ابراز رضایت می کنید .

واقعا تعجب می کنم که این ابزار ایجاد ولی هیچ خبری از اعلام عمومی آن نیست . چرا بروکر پی سی ام تا به حال این محصول را عمومی نکرده و آن را در اختیار مشتریان خود قرار نداده است. این موضوع حتی در سایت بروکر هم مطرح نشده است چه برسد به اینکه در فروم فارسی آن مطرح گردد.

جناب پیراسته ، چگونه می توان این محصول را تهیه کرد؟ ایا این امکان وجود دارد تا شما آنرا در اختیار عموم قرار دهید.؟
        نوشته اصلی توسط mohsenfx نمایش پست ها
        به عنوان یک مشتری از افتخار به چنین دور اندیشی و تعهد در ارائه بهترین خدمات و مهم تر از اون دستیابی به چنین موفقیت علمی و فنی توسط pcm تو پوست خودم نمیگنجم. کسانی که حتی اندکی با برنامه نویسی آشنا باشند میدانند که طراحی و ساخت یک نرم افزار که پایه غیر کد نویسی یعنی ارتباط با بازار و مهم تر از اون برای اولین بار انجام میشه و هیچ الگوی قبلی نداشته چه ارزش علمی و فنی داره وچه میزان هزینه مالی و زمانی تحمیل میکنه.

از اینها گذشته pcm یک بار دیگه اثبات کرد که چقدر در زمینه مشتری مداری صادق هست و به حقیقت هدفش گسترش سود مشتریانشه و واقعا فقط از اسپرد آنها سود میکنه وگرنه مثل بقی بروکر ها اهمیتی به وضعیت مشتریانش نمیداد این همه هزینه و زمان و انرژی صرف نمیکرد تا پرده ای از بازار برای مشتریانش برداره که نقش بزرگی در حرکات بازار داره و به صورت رایگان در اختیارشون قرار بده. این همت و حسن نیت pcm واقعا ستودنی ست.

و اما جناب پیراسته عزیز نمیدانم متوجه هستید یا خیر ولی این گونه که لحن شما هرچند نسبت به مجموعه pcm دوستانه و صمیمی هست ولی بیشتر چیز مخالف آن را نشان میدهد، بنا به هر دلیلی که مجموعه pcm این ابزار را در اختیار شما یا تعدادی اندک ( فقط یک احتمال ) گذاشته باشد شما نمیبایست در یک محیط عمومی اینگونه ابراز تعجب کنید از عدم ارائه عمومی آن و ارائه نشدن عمومی آن را تعجب برانگیز بخوانید از کجا معلوم که بروکر قصد داشته همزمان با مناسبتی یا رویدادی تاریخی سنتی یا همین مسابقه ریل جاری از این ابزار خودش پرده برداری کنه ؟؟ این گونه لحن شما فقط باعث میشه که دیگران بگند چه فرقی بین ما و ایشان بوده که ایشان این ابزار را دریافت کرده و استفاده هم کرده و چه چیزی درمیان بوده که از عمومی نشدن آن اینقدر تعجب هم میکند. و نتیجه آن غیر از ایجاد بدبینی به بروکر چیز دیگری نیست.

در پایان یک بار دیگه از مجموعه pcm کمال تشکر و قدر دانی را میکنم تنها به این منظور که بگم ما میفهمیم که چه لطف بزرگی به ما دارید و ارزش این ابزار جدید و تمام سرویسهای قبلی شما را میدانیم و موفقیت و سود ما هدف موازی و مشترک شما هست.

نظر

خوب طبیعی هست برای تست و اشکالات یک نرم افزار در اختیار برخی از عزیزان قرار بگیرد وه در صورت مشاهده مشکل آن را گوشزد کند.

بنده فکر کردم اطلاع رسانی شده چرا که یهوو ما در بطن خدمت قرار گرفتیم و دوماه از امورات بیخبر شدیم. حال به صورت رسمی در صورت تاییدیه مدیریت اطلاع رسانی خواهد شد

از توجه دوستان نسبت به خدمات عالیه شرکت تشکر میشه. شرکت در راستای سود مشتریان در حال گام برداشتن هست و بدون شک خدماتی در جهت سوددهی مشتریان ارایه خواهد نمود.

نظر

نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
            Polino عزیز، من رفته بودم دفتر پی سی ام و یکی از کارمندهاشون یک فایل EXE روی لپتاپم اجرا کرد و فورا تولبار بالای بروزرها نصب شد که تا الان هم داره کار میکنه و مشکل خاصی باهاش نداشتم اگرچه گفتند نسخه بتا هست. متاسفانه اون فایل EXE رو ندارم. باید از خودشون بگیرید. از مدیریت فروم پرسیدم در جریان نبودند.
            ممنون از شما جناب پیراسته عزیز

از مدیران محترم فروم هم بابت پیگیری هاشون تشکر می کنم. امیدوارم این ابزار هر چه سریعتر در اختیار مشتریان بروکر قرار بگیرد . به هر حال استفاده از نسخه بتا هم می تواند کارگشا باشد .

نظر

خوشبختانه این ابزار فراهم شد

نظر

سلام
                لطفا در مورد کارایی وچگونگی کار و بهره بردن از عمق بازار توضیح بدید.

نظر

پردازش ...
                X