اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بونوس ویژه ماه رمضان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط arash.sharifi نمایش پست ها
    بونوس در صورتی قابل برداشت خواهد بود که حجم معاملات مشتری در فرمول زیر صدق کند:
    حجم معاملات (لات) انجام گرفته = مبلغ بونوس دریافتی ( دلار) / 5
    • در صورتی که تا از قبل از برآورده شدن میزان لات مربوط به بونوس بخواهید دپوزیت خود را برداشت کنید بونوس نیز حذف خواهد شد.

آیا امکان انتقال بونوس یا دپوزیت واریزی بین حسابهای متصل به کابین وجود دارد؟ با انجام انتقال دپوزیت واریزی بونوس حذف میشود یا باقی میماند؟
    سلام

ضمن تشکر فراوان بابت حسن توجه جنابعالی، طبیعتا هر گونه انتقال از حساب برداشت محسوب میشود و چنانچه قانون حد نساب حجم معاملات برقرار نشده باشد بونوس حذف خواهد شد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_2004 نمایش پست ها
      اگر بونس اتوماتیک واریز نشد چیکار کنیم ؟؟؟
      با ارسال تیکت از طریق کابین تریدری پیگیری فرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها
        یه سوال هم برای من پیش اومده ایا سود حاصله از بونس قابل برداشته ؟ یا نه مثلا من 100 دلار بونس گرفتم 100 دلار سود کردم میتونم 100 دلار سود خود را برداشت کنم ؟
        سلام

چنانچه حجم معاملات جنابعالی به حد نساب قانون برداشت بونوس برسد میتوانید حتی بونوس را به صورت کامل برداشت نمایید و هیچ ممانعتی در این امر وجود نخواهد داشت غیر از به حد نساب رسیدم حجم معاملات.

نظر

بونوس ویژه ماه رمضان 1395

با سلام،

فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به هموطنان عزیز تبریک عرض می نماییم.

طبق روال سال های گذشته پی سی ام بروکرز به مناسبت فرا رسیدن این ماه برای مشتریان خود تسهیلات ویژه تدارک دیده است.

امسال نیز پی سی ام بروکرز به تمامی کاربرانی که در طی ماه رمضان (از اولین روز ماه تا پایان روز عید فطر) اقدام به افتتاح حساب نزد بروکر پی سی ام بنمایند، 100 درصد بونوس هدیه میکند.

این بونوس بدین صورت است که بروکر معادل واریزی مشتری از اولین دپوزیت را به حساب متاتریدر وی اضافه میکند. در واقع با دو برابرشدن مارجین در دسترس شما برای ترید، شما می توانید تنها بر روی معاملات خود تمرکز کنید و نه بر روی مارجین کال. این پیشنهاد برای کمک به شما برای باز کردن پوزیشن های بزرگتر طراحی شده است و به شما اجازه باز نگه داشتن پوزیشن های خود را برای یک دوره طولانی میدهد.

هر مشتری تنها یکبار امکان استفاده از این بونوس را دارد.
          حساب از نوع میکرو و لوریج 1/200
          این بونوس به واریزی های بین 1000 تا 5000 دلار تعلق میگیرد.
          بونوس در صورتی قابل برداشت خواهد بود که حجم معاملات مشتری در فرمول زیر صدق کند:
          حجم معاملات (لات) انجام گرفته = مبلغ بونوس دریافتی ( دلار) / 3

این حجم می بایستی در طی 3 ماه پس از دپوزیت اولیه صورت گیرد.
          در صورتی که تا از قبل از برآورده شدن میزان لات مربوط به بونوس بخواهید دپوزیت خود را برداشت کنید بونوس نیز حذف خواهد شد.
          سایر شرایط عمومی برای همه بونوس ها به این بونوس هم اعمال میشود.

برای بهره مند شدن از این بونوس از طریق لینک زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
          ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 06-02-2016, 08:17 PM

نظر

سلام
            بونوس هایی که در نظر میگیرید عموما بونوس هایی هستند که بسیار شرایط دشوار دارند و تقریبا غیر قابل استفاده هستند!

پیشنهاد میکنم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان این بونوس رو در نظر بگیرید:
            50 دلار بونوس خوش امدگویی به شرایط زیر:
            • غیر قابل برداشت
            • بدون دپوزیت اولیه
            • برداشت بونوس توسط بروکر بعد از اینکه به میزان 100% رسید. ( حساب به 100 دلار رسید بونوس توسط بروکر برداشت شود )
            • برداشت سود حاصله توسط مشتری بعد از انجام 10 لات
            • اعتبار بونوس و برداشت از سود تا ماه رمضان بعدی

نظر

سلام و عرض ادب
              فرضا من 1500 دلار حساب در طرح بنوس باز کنم و بروکر 1500 دلار به من بنوس بده
              من برای بدست اوردن بنوس باید با حساب 3000 دلاری به مدت 3ماه روزی 8 لات ترید کنم!!!!(اور ترید!!!!! و عدم رعایت مدیریت سرمایه و ریسک!!!!!)
              سوالی که دارم این هست.....
              اکر در انتهای 3 ماه من بجای 500 لات . 100 لات ترید کرده باشم و جمعا 900 دلار سود بدست آورده باشم
              چه اتفاقی برای بنوس و سود حاصله در انتهای 3ماه میوفته؟؟!!

ممنون
              حسام

نظر

سلام
                مشتریانی که در اثر نوسانات خبر brexit حسابشان نزد بروکر منفی شده میتوانند طبق اعلامیه زیر مجددا حساب خود را شارژ نموده و به معامله بپردازند.

معامله گران گرامي

در ماه مبارك رمضان به مناسبت شب قدر، ما بدهي شما تا سقف 2000 دلار را به شكل بالانس منفي در حسابتان پرداخت خواهيم كرد. ما بالانس منفي شما را در حسابتان صفر خواهيم نمود. از اين فرصت بهترين استفاده را برده و مجدد شروع به معامله نماييد.

نظر

آفرهای ویژه ماه مبارک رمضان 97

آفرهای ویژه ماه مبارک رمضان 97

معامله گر گرامی،

• خوشحالیم اعلام کنیم به مناسبت فرارسیدن این ماه مبارک، پی سی ام بروکرز طبق روال همیشگی سال های قبل، آفرهای ویژه ای رابرای مشتریان خود تدارک میبیند.

به عنوان پیشنهاد اول یک جایزه خوش آمدگویی 30درصدی به مناسبت ماه مبارک رمضان ترتیب داده ایم. پیشنهاد ما این جایزه 30درصدی برای تمامی معامله گران جدید و قدیم است.
                  سپرده گذاری کنید و این جایزه 30درصدی را بدون هیچ زحمتی با یک حاشیه اطمینان اضافی در حسابتان معامله کنید. طی 3 ماه T&C را تکمیل کنید تا برای دریافت این جایزه به صورت قانونی واجد شرایط باشید.

شرایط بهره مندی بونوس:
                  1. مینیمم دپوزیت جهت استفاده از بونوس 1000 دلار می باشد.
                  2. تریدر میتواند همیشه و در هر لحظه سود حساب خود را برداشت تماید. ولی در صورت برداشت سپرده قبل از پایان 3 ماه، مبلغ بونوس حذف میگردد.
                  3. بونوس بعد از پایان 3 ماه مدت استفاده حذف میگردد.

این فرصت عالی تنها در طول ماه مبارک رمضان اعتبار دارد و در روز عید فطر پایان می یابد. برای دریافت این بونوس پس از ثبت نام یا ورود به کابین به منوی تیکت/درخواست بونوس اقدام نمائید و نوع Bonus 30% را انتخاب نمائید.

• پیشنهاد دوم به تمامی کاربرانی که در طی ماه رمضان (از اولین روز ماه تا پایان روز عید فطر) اقدام به انتقال حساب خود از بروکرهای دیگر به PCM داشته باشند است. یا مشتریانی که دوستان خود را برای افتتاح حساب به PCM معرفی کنند 250 دلار جایزه قابل برداشت در نظر گرفته است.

برای دریافت این جایزه، تنها کافیست با شارژ حداقل 1000 دلار حساب خود وارد کابین تریدری شوید و از منوی " تیکت/درخواست بونوس" جهت دریافت جایزه اقدام نمائید و نوع Transfer account to PCM را انتخاب نمائید.
                  همین طور مشتریان فعلی بروکر نیز میتوانند جهت دریافت این جایزه قابل برداشت، از دوست خود برای افتتاح حساب در PCM دعوت نمایند.
                  برای این کار کافیست پس از ورود به کابین، لینک دعوت خود را از منوی معرفی دوستان، به دوست خود برای ثبت نام در کابین ارسال کنند. سپس پس از ثبت نام و شارژ حساب توسط دوست خود این جایزه را از کابین خود تقاضا کنند. برای دریافت این نوع جایزه از منوی " تیکت/درخواست بونوس" اقدام نموده و نوع Introduce friend bonus را انتخاب نمائید.
                  این جایزه را پس از 25 لات معامله بدون محدودیت زمانی میتوانید دریافت نمائید.

لطفا به این نکته دقت داشته باشید که در یک زمان تنها از یک نوع این پیشنهادات میتوانید استفاده نمائید.

با احترام
                  پی سی ام بروکرز

نظر

پردازش ...
                  X