اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• SystemTrader
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
    سلام به مسولین محترم
    من چند وقتیه یه حساب میکرو باز کردم تو این بروکر
    متاسفانه چند باری شاهد باز شدن پوزیشن هایی به صورت خودکار روی حسابم هستم. دفعه اول فکر کردم شاید اشتباهی خودم بازشون کردم اما امروز تا جایی که مارجین داشتم پوزیشن باز شد اونم به صورت خودکار.
    نمیدونم مشکل چیه؟
    رسیدگی نمایید.
    سلام

اگر مطمئن هستید که هیچ اکسپرتی ناخواسته در حال اجرا نیست، حتما مطمئن شوید که حساب خود را به سیگنالهایی مثل سایتهای mql یاmyfxbook یا غیره و یا حتی سیگنالهای موجود در خود ترمینال متاتریدر خود وصل نکرده اید چون در تمام این شرایط بدون اجازه گرفتن از شما معاملات آن سیگنالها در حساب شما نیز اعمال میشوند.
    اگر از تمام مسائل بالا مطمئن هستید یک تیکت از طریق کابین تریدری خود ارسال کنید تا بررسی و پاسخ داده شود

پیام بگذارید:

• erfada
    پاسخ داد
    سلام به مسولین محترم
    من چند وقتیه یه حساب میکرو باز کردم تو این بروکر
    متاسفانه چند باری شاهد باز شدن پوزیشن هایی به صورت خودکار روی حسابم هستم. دفعه اول فکر کردم شاید اشتباهی خودم بازشون کردم اما امروز تا جایی که مارجین داشتم پوزیشن باز شد اونم به صورت خودکار.
    نمیدونم مشکل چیه؟
    رسیدگی نمایید.

پیام بگذارید:

• fxfx
    پاسخ داد
    پی سی ام تنها بروکری هست که پول مشتریهاش در مقابل هر گونه خطری (به غیر از خطر خود تریدر) توسط بزرکترین شرکت بیمه کشور محلش گارانتی شده.

پیام بگذارید:

• mahsa-sh
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط afshin tavakoli نمایش پست ها
    اینکه توی متا تریدر pcm میشه به راحتی ریل تایم نیوز و تحلیل خبرها در کابین تریدری دید خیلی عالیه
    بخصوص وقت خبر که پوزیشن باز داریم
    خوبیش اینه که با متاتریدر pcm میشه نقره و سهام های معتبر با اسپرد کم ترید کرد.

پیام بگذارید:

• Seyedi
    پاسخ داد
    سلام و وقت بخیر
    تو حساب میکرو ازمایشی دوتا eurusd وجود داره، البته از نظر اسپرد با هم متفاوت هستند تو حساب واقعی میکرو هر دو هست یا فقط اونی چارت eurusd.mic هست؟!
    باتشکر

پیام بگذارید:

• kavehh
    پاسخ داد
    دوستان عزیز سلام ، من بورس داخل کار میکنم ، کلاس های تکنیکال را هم رفتم و خلاصه ابتدای راهم ، دوستان لطف بفرمایین یه مقدار در مورد مطالب درخواستی بنده راهنمایی بفرمایید ممنون میشم :

1- معرفی اندیکاتور برای انتقال دیتا از متا به داینامیک
    2- چگونه معاملات مجازی در متا تریدر داشته باشم از لطف همگی دوستانی که کمک میکنند پیشاپیش متشکرم

پیام بگذارید:

• afshin tavakoli
    پاسخ داد
    اینکه توی متا تریدر pcm میشه به راحتی ریل تایم نیوز و تحلیل خبرها در کابین تریدری دید خیلی عالیه
    بخصوص وقت خبر که پوزیشن باز داریم

پیام بگذارید:

• fxfx
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط hesam نمایش پست ها
    سلام

طرح بنوس ۳۰٪ تموم شد؟!

توی یه پوزیشن ضرر، مارجین کم آوردم
    خدا رو شکر از بونوس 30% داشتم و کمک کرد که کال نشم
    شمام حتما از بونوس استفاده کنین خیلی کمک میکنه

پیام بگذارید:

• SystemTrader
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط شهرام روشن نمایش پست ها
    با سلام
    من ثبت نام اولیه را انجام داده ام . برای ورود به کابین تردیدی , باید اعتبار سنجی شماره موبایل انجام شود. اما متاسفانه هر کاری می کنم برای من کد sms نمی شود. چند روز که درگیر این مرحله ام و افتتاح حسابم به تاخیر افتاده. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

سلام

لطفا یا از طریق پشتیبانی انلاین و یا از طریق مکاتبه با info@pcmbrokers.com مکاتبه و پیگیری فرمایید.

پیام بگذارید:

• شهرام روشن
    پاسخ داد
    با سلام
    من ثبت نام اولیه را انجام داده ام . برای ورود به کابین تردیدی , باید اعتبار سنجی شماره موبایل انجام شود. اما متاسفانه هر کاری می کنم برای من کد sms نمی شود. چند روز که درگیر این مرحله ام و افتتاح حسابم به تاخیر افتاده. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

پیام بگذارید:

• SystemTrader
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط extreme77 نمایش پست ها
    با سلام

حداقل حجم معاملاتی حساب میکرو آیا همان 0.01 لات است؟

با تشکر
    بله

پیام بگذارید:

• extreme77
    پاسخ داد
    با سلام

حداقل حجم معاملاتی حساب میکرو آیا همان 0.01 لات است؟

با تشکر

پیام بگذارید:

• SystemTrader
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط کلیدبازار تبادلات ارزی نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیر بخش بونوس 30%تا چه تاریخی فعال هست؟
    سلام
    فعلا محدودیت زمانی برای آن در نظر گرفته نشده و میتوانید هر زمان از آن استفاده کنید.

پیام بگذارید:

• کلیدفارکس
    پاسخ داد
    سلام خدمت مدیر بخش بونوس 30%تا چه تاریخی فعال هست؟

پیام بگذارید:

• SystemTrader
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط hesam نمایش پست ها
    سلام

طرح بنوس ۳۰٪ تموم شد؟!
    سلام
    خیر هنوز پا برجا می باشد. میتوانید با اتصال کاربری خود در فروم به کابین تریدری از این بونوس استفاده کنید.

پیام بگذارید:

پردازش ...
X