اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارایه ی حسابهای معاملاتی میکرو (micro)، مینی (mini) و الیت (elite)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام ببخشید یه سوال داشتم . باتوجه به این که الان اسپردهای حسابهای میکرو خیلی کمه آیا این اسپردها دائمی هستن یا الان به دلیل ابتدای ارائه به صورت تشویقی و موقتند .

منظورم اینه که همیشه اسپردها همین اندازه میمونن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahsa-sh نمایش پست ها
      سلام ببخشید یه سوال داشتم . باتوجه به این که الان اسپردهای حسابهای میکرو خیلی کمه آیا این اسپردها دائمی هستن یا الان به دلیل ابتدای ارائه به صورت تشویقی و موقتند .

منظورم اینه که همیشه اسپردها همین اندازه میمونن ؟
      سلام

بله میزان اسپردها همیشه در همین حد خواهد بود .

با تمام توان سعی شده که pcm به عنوان یک بروکر ایرانی بهترین بستر را برای معامله گران ایرانی مهیا کند ، از جمله اسپرد رقابتی و کم ، واریز و برداشت ریالی ، سرعت و امنیت در اجرای دستورات معاملاتی و غیره

با احترام
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
        سلام

بله میزان اسپردها همیشه در همین حد خواهد بود .

با تمام توان سعی شده که pcm به عنوان یک بروکر ایرانی بهترین بستر را برای معامله گران ایرانی مهیا کند ، از جمله اسپرد رقابتی و کم ، واریز و برداشت ریالی ، سرعت و امنیت در اجرای دستورات معاملاتی و غیره

با احترام
        سلام
        با وجود این که این فروم یکی از بهترین فروم های بازار ارز هست و با توجه به تحقیق من بروکر pcm برای ایرانیها بهترین گزینه میتونه باشه اما جای فایلهای آموزشی اولیه در مورد روش ترید و معرفی نرم افزار پلتفورم pcm و اصطلاحات مربوطه و... خیلی خالیه ....این همه مدیر و استاد با اطلاعات بالا تو این فروم هستن به نظر من نیاز هست یک مشارکت گروهی انجام بدن و فیلم آموزشی یا فایل های آموزشی برای معرفی و نمایش ترید و افتتاح حساب و گرفتن پوزیشن و بستن و....برای آگاهی مشتریان ارائه بدن ....نه که این آموزشها نیست ولی خیلی کمه اینجور تصور شده که هر کی میخواد وارد این بازار بشه از اول همه چی را میدونه یه صفحه هست اصطلاحات را توضیح داده آدم میخونه وحشت میکنه که این کلمات چیه و بیخیال موضوع میشه ...خوب آدم از اول که باتجربه نیست ...دیروز خواب ناز بودم یهو تلفنم زنگ زده پریدم جواب دادم میگه ما از دوبی با شما تماس میگیریم اگه مایل باشید فایل های آموزشی بازار ارز را براتون رایگان ارسال کنیم به ایمیلتون!!! شماره و ایمیل هم داده که هر جا سوال داشتید تماس بگیرید ...چرا جای این آموزش ها باید تو این فروم خالی باشه ...20روز طول کشید تونستیم یه حساب دمو باز کنیم و ارتباط متا تریدر و داینامیک را بر قرار بدیم!!!.......مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن!!!!!؟؟؟؟.....
        ....کی پخش میشه!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
          سلام
          با وجود این که این فروم یکی از بهترین فروم های بازار ارز هست و با توجه به تحقیق من بروکر pcm برای ایرانیها بهترین گزینه میتونه باشه اما جای فایلهای آموزشی اولیه در مورد روش ترید و معرفی نرم افزار پلتفورم pcm و اصطلاحات مربوطه و... خیلی خالیه ....این همه مدیر و استاد با اطلاعات بالا تو این فروم هستن به نظر من نیاز هست یک مشارکت گروهی انجام بدن و فیلم آموزشی یا فایل های آموزشی برای معرفی و نمایش ترید و افتتاح حساب و گرفتن پوزیشن و بستن و....برای آگاهی مشتریان ارائه بدن ....نه که این آموزشها نیست ولی خیلی کمه اینجور تصور شده که هر کی میخواد وارد این بازار بشه از اول همه چی را میدونه یه صفحه هست اصطلاحات را توضیح داده آدم میخونه وحشت میکنه که این کلمات چیه و بیخیال موضوع میشه ...خوب آدم از اول که باتجربه نیست ...دیروز خواب ناز بودم یهو تلفنم زنگ زده پریدم جواب دادم میگه ما از دوبی با شما تماس میگیریم اگه مایل باشید فایل های آموزشی بازار ارز را براتون رایگان ارسال کنیم به ایمیلتون!!! شماره و ایمیل هم داده که هر جا سوال داشتید تماس بگیرید ...چرا جای این آموزش ها باید تو این فروم خالی باشه ...20روز طول کشید تونستیم یه حساب دمو باز کنیم و ارتباط متا تریدر و داینامیک را بر قرار بدیم!!!.......مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن!!!!!؟؟؟؟.....
          ....کی پخش میشه!!!!
          سلام

از پیشنهاد سازنده شما کمال تشکر را داریم ، شایان ذکر است که آموزش کامل متاتریدر به صورت اینترا اکتیو طبق آخرین استاندارهای آموزش اینترنتی در جهان ، هم اکنون توسط شرکت PCM در دست ساخت میباشد ، که چه از نظر محتوا ( جزء به جزء از مبتدی تا حرفه ای ) و چه از نظر نحوه و محیط آموزش ، در ایران اولین و منحصر به فرد میباشد که نه تنها در داخل ایران حتی در بین منابع بین الملی هم در سطح بالا و غیر قابل رقابت قرار دارد .
          البته با توجه به این که هدف فعالیت شرکت PCM در حوزه داخل ایران نبوده و هدف کشورهای دیگر ( طبق اطلاع رسانی های قبلی افتتاح یک شعبه در کانادا و مجوز افتتاح یک شعبه دیگر در انگلیس ) میباشد و به خاطر خدمت به هموطنان عزیز این فروم مهیا گردیده ، ابتدا این آموزش به زبان انگیسی و سپس به زبان فارسی برای هموطنان گرامی ارائه خواهد شد . ولی این موضوع زیاد زمان بر نبوده و انشاالله در آینده نزدیک ارائه خواهد شد .

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
            سلام
            ....کی پخش میشه!!!!
            با سلام
            وقتی این پست و خوندم داغ دلم تازه شد. دقیقا شرح حال من هست.من در بورس تهران فعالیت دارم و مایلم درکارگزاری pcm حساب و در بازار تبادلات ارزی هم فعالیت داشته باشم ولی نمی دونم از کجا و به چه صورت باید حساب باز کنم و اصطلاحات این بازارم برام نا آشناست.اگه امکان داره فایل های آموزشی بازار ارز را برای منم ارسال کنید و راهنماییم کنید.شماره و ایمیلی هم برای ساپورت عنایت کنید ممنون میشم.

با احترامات ویژه

همفكري و مشورت در غالب يك تيم خوب = انتخاب بهترين سهم

نظر

نوشته اصلی توسط sheida نمایش پست ها
              با سلام
              وقتی این پست و خوندم داغ دلم تازه شد. دقیقا شرح حال من هست.من در بورس تهران فعالیت دارم و مایلم درکارگزاری pcm حساب و در بازار تبادلات ارزی هم فعالیت داشته باشم ولی نمی دونم از کجا و به چه صورت باید حساب باز کنم و اصطلاحات این بازارم برام نا آشناست.اگه امکان داره فایل های آموزشی بازار ارز را برای منم ارسال کنید و راهنماییم کنید.شماره و ایمیلی هم برای ساپورت عنایت کنید ممنون میشم.

با احترامات ویژه

سلام

تاپیک زیر را مطالعه کنید :

http://pcm.broker-fa.com/آموزش/

برای افتتاح حساب هم کافی فرم حساب واقعی را از لینک زیر پر کنید تا توضیحات لازم و........... برای شما ارسال شود :

http://pcm.broker-fa.com/agent/1980.html
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

من قصد دارم حسابمو توی بروکر فعلیم ببندم و اینجا باز کنم ولی هرچی گشتم نتونستم شماره حسابهای وب مانی شما را پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید
                البته یه سوالی : واقعا اسپرد و سرعت های حسابهای دمو با ریل برابرند ؟ چون من اسکلپ کار میکنم و اسپرد کم خیلی برام مهمه

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                  من هم به نوبه خودم تشکر میکنم بابت زحماتتون.

یه گلایه هم داشتم. اینکه کسانی که پوزیشن هج دارند و ممکنه مدت زمانی طول بکشه تا هر دو پوزیشن بسته بشه . با این تصمیم شما در حق این دوستان از قبیل خود من اجحاف شده . به این معنی که از زمان اعلام تا اجرای تصمیم جدید کلا کمتر از 2 هفته زمان دادید و به نظر من خیلی کمه و منجر به ضرر میشه که امیدوارم اینطور نباشه. ای کاش در این مورد هم چاره ای می اندیشید و یا حداقل فقط اجازه هج کردن تا زمان بیشتری را بر روی سرور های قدیمی داشتیم تا اینکه پوزیشن ها به خیر و خوشی بسته بشوند. خیلی ها بلند مدت تر ترید میکنیم و این تصمیم جدید شما در برنامه هیچ یک از تریدر ها پیش بینی نشده بود.

مرسی
                  نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                  دوست عزیز سلام
                  با این وضعیت کسانی که می خواهند هج کنند یا پوزیشن هج دارند تکلیفشان چیست؟؟؟؟
                  چه راه کاری برای آنها ارائه می دهید
                  کسانی که هج کرده اند یا یک پوزیشن در ضرر دارند مجبورند اقداماتی انجام دهند تا مارجین اضافه شود با این روش شما حتی وقتی پوزیشن خلاف جهت بگیرند مارجین آنها کم می شود....
                  تکلیف چیست؟؟؟؟؟

بروکر پرسپولیس ماهها بررسی کرده و این اقدام را انجام داده است!! مگر می شود به موضوع به این مهمی برای تریدرها فکر نکرده باشد؟؟؟

با سلام،

لطفا دقت کنید در صورتی که پوزیشن های خود را ببیندید و روی اینستورمنت های جدید پوزیشن بگیرید هزینه ای که باید پرداخت کنید تنها هزینه اسپرد است و عینا همان پوزیشن ها را روی حساب جدید خواهید داشت. با توجه به اینکه اسپردها به میزان 30 درصد کاهش پیدا کرده است بنابراین این هزینه بسیار ناچیز است. لذا لطفا هر چه سریعتر پوزیشن های خود را منتقل کنید.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط afshin tavakoli نمایش پست ها
                    من قصد دارم حسابمو توی بروکر فعلیم ببندم و اینجا باز کنم ولی هرچی گشتم نتونستم شماره حسابهای وب مانی شما را پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید
                    البته یه سوالی : واقعا اسپرد و سرعت های حسابهای دمو با ریل برابرند ؟ چون من اسکلپ کار میکنم و اسپرد کم خیلی برام مهمه
                    سلام

در حال حاظر امکان واریز و برداشت در قالب وب مانی وجود ندارد ولی در آینده این امر میسر خواهد شد . هم اکنون میتوانید واریز و برداشت را به صورت ریالی و مستقیما از طریق بانکهای داخل ایران انجام دهید . لینک ذیل هم حاوی راهنمای واریز و برداشت میباشد و هم میتوانید افتتاح حساب نمایید .
                    http://pcm.broker-fa.com/agent/pcm-agent-hrj.html

بله تمام شرایط موجود در حسابهای دمو با ریل برابر هستند و شما در حسابهای ریل همان را تجربه خواهید کرد که دردمو تجربه کرده اید .
                    با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFX نمایش پست ها
                      با سلام،

لطفا دقت کنید در صورتی که پوزیشن های خود را ببیندید و روی اینستورمنت های جدید پوزیشن بگیرید هزینه ای که باید پرداخت کنید تنها هزینه اسپرد است و عینا همان پوزیشن ها را روی حساب جدید خواهید داشت. با توجه به اینکه اسپردها به میزان 30 درصد کاهش پیدا کرده است بنابراین این هزینه بسیار ناچیز است. لذا لطفا هر چه سریعتر پوزیشن های خود را منتقل کنید.

با تشکر
                      درود

متوجه راه کارتون نشدم. روی بعضی از ارزها هم ممکنه 2 پوزیشن هنوز باز باشند . این بستن که شما پیشنهاد کردن چطور هیچ فرقی نداره ! لطفا بیشتر توضیح بدید. و مسئله مهتر اینکه این پوزیشنی که با ضرر بسته میشه در میزان گزارش هیستوری هم تاثیر داره و اصلا خوشایند نیست.

سوال دوم اینکه چقدر زمان برای بستن کامل پوزیشن ها در سرور قبلی داریم ؟
                      در مورد اول که تصمیم شما به ضرر تریدر هاست و مصاعدتی ندیدیم . حداقل در دادن زمان کمی گشاده دست تر باشید.

مرسی.
                      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام و عرض ادب

با اینکه 30% اسپرد اومده پایین رو نیوزلند 6پیپ اسپرد محاسبه مییشه!

موقع برداشت، امکانش هست وب مانی بدین، یا فقط برداشت ریالی هست؟ چون ریال نیاز ندارم

سپاس از شما
                        چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                          سلام و عرض ادب

با اینکه 30% اسپرد اومده پایین رو نیوزلند 6پیپ اسپرد محاسبه مییشه!

موقع برداشت، امکانش هست وب مانی بدین، یا فقط برداشت ریالی هست؟ چون ریال نیاز ندارم

سپاس از شما

سلام

در حال حاضر واریز و برداشت فقط بصورت ریالی انجام میشه .

http://pcm.broker-fa.com/real-1980.html
                          ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 05-09-2014, 10:58 PM
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط afshin tavakoli نمایش پست ها
                            اگه مایل باشید میتونم تا 1500$ تبادل داشته باشیم
                            در قبال وب مانی، منم تو همین بروکر انتقال میدم به حساب شما

-----
                            یا اگه کسی از دوستان وب مانی داره، و میخواد بروکر pcm حساب باز کنه، برای رفاه حالتون، امادگی این تبادل رو دارم

موفق و پیروز باشید
                            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              سلام

در حال حاضر واریز و برداشت فقط بصورت ریالی انجام میشه .

http://pcm.broker-fa.com/real-1980.html

جوابم اصلاح میکنم .

با فعال شدن کابین مشتری در آینده نزدیک ، حساب وب مانی هم فعال خواهد بود.

مرسی

نظر

خیلی خوشحالم که بلاخره تونستم با pcm حساب باز کنم
                                با توجه به میزان سرمایه ای که اغلب ما ایرانی ها داریم بهره های شبانه بروکر های دیگه خیلی اذیت میکرد . خیلی وقت بود میخواستم اینجا حساب باز کنم ولی سرمایه کافی را نداشتم
                                راستی سرعت باز و بستن معاملات و اسپرد ها خیلی عالیند . برای من که اسکالپ کار میکنم خیلی میتونه توی میزانم موفقیتم تاثیر بزاره

هرچند که زبانی نمیشه تشکر کرد ولی حداقل کاری بود که میتونستم برای ابراز رضایتم انجام بدم
                                به امید موفقیت همه ایرانی ها

نظر

پردازش ...
                                X