اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نحوه واریز و برداشت در بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

30 - 35 تومن هر دلار گرانتر تمام شود ولی در عوض خیال انسان راحت باشد کاملا ارزش دارد ولی با صحبتهای دوستان به نظر میرسد بعضی وقتها بیشتر از این است. اما به هر حال اگر چند نفر از مشتریان محترم شرکت از نرخ تبدیل راضی نیستند باید به شرکت توجه داد تا بررسی کنند و ببینند چه راهکاری ممکن است بشود برای کمتر کردن این هزینه پیدا کرد. دو موضوع را دوستان اشاره کردند و من فکر می کنم پی سی ام می تواند 2 کار انجام دهد. یکی اینکه با صرافی چانه بزند و به هر حال درست است که تعداد صرافی های مجوز داری که با ایران کار می کنند محدود است ولی همین یکی هم فقط نیست. دوم اینکه اگر بتوانند این نرخ تبدیل دلار/درهم را از این محاسبه خارج کند عالی است. البته این امر یعنی پی سی ام درهم دریافتی از صرافی را همان درهم در دوبی نگه دارد تا هنگام برداشت سود و پول از همان محل درهم به صرافی بدهند. این یعنی دلاری که برای بازار می فرستند و برداشت می کنند را باید از محل دارائی خود شرکت انجام دهند و احتمالا مستلزم تزریق پول و یک افزایش سرمایه در شرکتشان خواهد بود. من مطمئن نیستم به چه میزان و اینکه چنین کاری خواهند کرد یا خیر ولی فردا که حسابداری شرکت بیایند سر کار (امروز که تعطیلند) تماس خواهم گرفت با حسابداری و این مطلب را پیگیری می کنم و اطلاع رسانی خواهم کرد. این درست که یک مشتری هر روز واریز و برداشت نمی کند و با در نظر گرفتن سایر مزایای پی سی ام این موضوع مشکل خیلی بزرگی محسوب نمی شود ولی به هر حال انتقاد مشتریان را نباید بی جواب گذاشت.

نظر

جناب ناظر سایت بنده هم فکر می کنم قسمت عمده این نرخ تبدیلی به خاطر همین نحوه تبدیل است و اگر آن ها مستقیما دلار را به ریال و یا بالعکس تبدیل کنند نرخ تبدیل قطعا مناسب تر خواهد شد.

البته فک کنم چنانچه مقدور باشد هر دو پیشنهاد حضرتعالی با هم انجام گردد بسیار بهتر خواهد بود.

متشکرم

نظر

از بابت تاخیر پوزش میخواهم ولی صحبت کردن در این مورد کمی طولانی تر از چیزی که فکر می کردم شد.

من پیشنهاد های بالا را با مدیر مالی شرکت در میان گذاشتم و ایشان با کمال صبر و حوصله به مطالب گوش دادند و به تفصیل پاسخ. در مجموع حدس من درست بود و برای از میان برداشتن نرخ تبدیل دلار/درهم و بهبود نرخ نهایی تبدیل ریال/دلار در موقع واریز و برداشت، شرکت مجبور به افزایش سرمایه به صورت پول نقد راکد هم در دوبی به صورت درهم و هم در بازارها به صورت دلار خواهد بود. ضمن اینکه به طور ضمنی گفتند که افزایش سرمایه ای که همین اخیرا برای دادن لورج 500 به تریدرها، شرکت مجبور شده به صورت مارجین نزد بازار ها انجام دهد، به دلار یک عدد هفت رقمی بوده ولی این امکان را منتفی نداستند و قول دادند با مدیریت عامل در این زمینه مشورت و صحبت کنند. فراموش نکنیم که خود بروکر لورج 100 از بازار می گیرد و در واقع اختلاف مارجین با لورج 100 و لورج 500 را باید با پول خودشان پر کنند.

در رابطه با نرخ صرافی هم قول دادند که یک بررسی دقیقتری خواهند کرد و در صورتی که واقعا جایی برای چانه زدن وجود داشته باشد، حتما اینکار را خواهند کرد.

بدون اینکه این حرف من قولی محسوب شود ولی حس میکنم ظرف روزهای آینده خبرهای خوبی در این رابطه برای دوستان داشته باشم.
        ویرایش توسط ناظرسایت2 : https://www.traderha.com/member/14136-ناظرسایت2 در ساعت 06-08-2014, 08:33 PM

نظر

در مورد زمان رسیدگی به درخواست هم با ایشان صحبت کردم. در مجموع پاسخ ایشان متین و قانع کننده بود.

ایشان گفتند به دوستان یادآوری شود که کارگزاری پی سی ام بیش از یک سال قبل موفق به اخذ گواهینامه کیفیت مدیریتی 9001 ISO شده است که معدود بروکر ها چنین کنترل کیفیت مدیریتی دارند. شرکتی که این استاندارد مدیریتی را رعایت می کند به طور منظم از سوی صادر کننده این گواهینامه بازرسی شده و ملزم به رعایت استانداردهای مزبور است. از جمله این الزامات تعریف همه پروسه های عملیاتی شرکت و مکتوب نمودن آنها و امضای چک لیست برای همه پروسه ها شامل افتتاح حساب و واریز و برداشت است. یکی از مهمترین موارد در این زمینه Dual Control نام دارد یعنی برای انجام هر کاری باید حداقل دو Check Point وجود داشته باشد و دو کنترل انجام شود.

برای برداشت هر وجه از حسابهای بانکی شرکت حداقل دو امضا لازم است و فکر نمی کنم نیاز به توضیح زیادی باشد که این تا چه حد برای امنیت پول مشتریان مهم است. در مورد اجرای دستور برداشت در واقع سه مورد وجود دارد. ابتدا اردر دسک چک می کند که در صورت برداشت این وجه حساب تریدر به علت کمبود مارجین در خطر نیفتد. سپس دستور برداشت به بک آفیس صادر می شود تا سند پرداخت را برای حسابداری تهیه کند. پس از آن برداشت وجه توسط دو امضا انجام می شود. برای من جالب بود که بدانم گذرنامه های همه پرسنل کلیدی شرکت که به نحوی به حسابهای تریدینگ و یا بانکی شرکت دسترسی دارند در گاو صندوقی نگهداری می شود که فقط با دو کلید باز می شود. ایشان اضافه کردند که مجددا به دوستان یادآوری کنیم که وجهی که به منظور تریدینگ برای کارگزار ارسال می کنند نباید پولی باشد که ممکن است در زندگی نیاز فوری و مبرم به آن پیدا کنند زیرا همواره این احتمال وجود دارد که به دلایلی خارج از کنترل همه ما وصول آن با تاخیر مواجه شود. در مورد واریز و اضافه شدن آن به بالانس پلتفرم سرعت عمل بیشتری پیشبینی شده زیرا در موارد زیادی تریدر ها این کار را وقتی انجام می دهند که بالانس اکانت پایین است و احتمال کال شدن اکانت وجود دارد.

افتتاح حساب هم مشمول تکمیل یک چک لیست است و باید توسط بک آفیس انجام شده، سپس به تایید مسئول Compliance رسیده و سپس به اردر دسک ابلاغ شود. ساعات کاری حسابداری، بک آفیس و Compliance از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا جمعه و اردردسک به طور شبانه روزی در ساعت کاری بازار می باشند. در مورد واریز و برداشت صرافی دوبی و صرافی ایران هم دخیلند که ایشان روز تعطیلشان جمعه است. در مجموع ایشان گفتند اگر چه شرکت در قبول یا رد درخواست افتتاح حساب مختار است ولی هیچ دلیلی برای رد یا به تاخیر انداختن بدون دلیل هیچ درخواستی ندارد و اطمینان دادند که بیش از 90 درصد درخواستها ظرف مدت زمان اعلام شده و حتی بعضا سریعتر توسط شرکت انجام می شوند و تقاضا داشتند دوستان جهت حفظ نظم و استانداردهایی که در شرکت برای انجام امور پیاده شده کمی صبور تر باشند، همان نظم و استانداردی که برای امنیت سرمایه خود شما حائز کمال اهمیت است.

ایشان همچنین اطمینان دادند که گواهینامه مذکور شرکت را ملزم به بهبود کیفیت خدمات خود نموده و همه کارکنان شرکت به طور مستمر در این زمینه تلاش می کنند.
          ویرایش توسط ناظرسایت2 : https://www.traderha.com/member/14136-ناظرسایت2 در ساعت 06-08-2014, 09:37 PM

نظر

خبر خوش در باره نرخ واریز و برداشت

بسیار خوشحالم که به اطلاع همگی برسانم:

شرکت پی سی ام بروکرز جهت تسهیل کار مشتریان و ارزانتر شدن نرخ حواله ها جهت واریز و برداشت و از محل افزایش سرمایه شرکت، بودجه لازم جهت حذف محاسبه تبدیل دلار/درهم را تامین نموده و از این به بعد به هنگام واریز و برداشت این محاسبه به پول مشتریان اعمال نشده و شرکت پی سی ام آن را متقبل می شود. با توجه به اینکه تا این روز نرخ تبدیل دلار/درهم 3.66 - 3.685 محاسبه میشد و از این به بعد این مطلب اعمال نمی شود در یک واریز برداشت 2.5% به مشتریان شرکت تخفیف داده شده است. جهت شفاف تر بودن مطلب به محاسبه زیر بر اساس واریز و برداشت 1000 دلار توجه فرمائید:

derham 3685 = 3.685 x 1000 dolar
            derham 3660 = 3.66 x 1000 dolar
            2.5% = 1000 / (3660 - 3680)

مدیر مالی شرکت همچنین اضافه کردند که از این به بعد تبدیل دلار/درهم چه هنگام واریز و چه هنگام برداشت با نرخ 3.675 محاسبه خواهد شد. خبر خوب دیگر اینکه با صرافی به طور جدی صحبت کرده اند و قول گرفته اند که نرخ تبدیل ریال/ درهم بهتر از هر صرافی دیگر باشد.

با این تفاصیل باید از این به بعد دیگر انتقادی راجع به نرخ حواله وجود نداشته باشد. از همه مشتریان خواهشمندم در مورد نرخ تبدیلی که به واریز و برداشتهایشان اعمال می شود اطلاع رسانی کنند.

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
            30 - 35 تومن هر دلار گرانتر تمام شود ولی در عوض خیال انسان راحت باشد کاملا ارزش دارد ولی با صحبتهای دوستان به نظر میرسد بعضی وقتها بیشتر از این است. اما به هر حال اگر چند نفر از مشتریان محترم شرکت از نرخ تبدیل راضی نیستند باید به شرکت توجه داد تا بررسی کنند و ببینند چه راهکاری ممکن است بشود برای کمتر کردن این هزینه پیدا کرد. دو موضوع را دوستان اشاره کردند و من فکر می کنم پی سی ام می تواند 2 کار انجام دهد. یکی اینکه با صرافی چانه بزند و به هر حال درست است که تعداد صرافی های مجوز داری که با ایران کار می کنند محدود است ولی همین یکی هم فقط نیست. دوم اینکه اگر بتوانند این نرخ تبدیل دلار/درهم را از این محاسبه خارج کند عالی است. البته این امر یعنی پی سی ام درهم دریافتی از صرافی را همان درهم در دوبی نگه دارد تا هنگام برداشت سود و پول از همان محل درهم به صرافی بدهند. این یعنی دلاری که برای بازار می فرستند و برداشت می کنند را باید از محل دارائی خود شرکت انجام دهند و احتمالا مستلزم تزریق پول و یک افزایش سرمایه در شرکتشان خواهد بود. من مطمئن نیستم به چه میزان و اینکه چنین کاری خواهند کرد یا خیر ولی فردا که حسابداری شرکت بیایند سر کار (امروز که تعطیلند) تماس خواهم گرفت با حسابداری و این مطلب را پیگیری می کنم و اطلاع رسانی خواهم کرد. این درست که یک مشتری هر روز واریز و برداشت نمی کند و با در نظر گرفتن سایر مزایای پی سی ام این موضوع مشکل خیلی بزرگی محسوب نمی شود ولی به هر حال انتقاد مشتریان را نباید بی جواب گذاشت.
            ویرایش توسط ناظرسایت2 : https://www.traderha.com/member/14136-ناظرسایت2 در ساعت 06-18-2014, 08:36 AM

نظر

با سلام و عرض تشکر و خسته نباشید.

بسیار عالیست. با این کار دیگه سنگ تموم گذاشتین.

من واقعا به وجود پی سی ام افتخار میکنم.

نظر

این شد خبر خوب. به نظر من تنها چیزی که پی سی ام کم داشت همین بود که واریز و برداشتش ارزون باشه. حقیقتش من تا حالا فقط به همین دلیل حسابم جای دیگه بود. البته راستش داشتم فکر می کردم که اصلا نمی ارزه به اسپرد های بالایی که توی ..... باهاشون ترید می کنم چون اسپرد های پی سی ام خیلی بهتره ولی همین یک مورد انگار گیرم انداخته بود. دوستانی که با پی سی ام حساب دارن لطفا خبر بدن نرخ داریز برداشت چطوره الان. مرسی

بسیار خوشحالم که به اطلاع همگی برسانم:

شرکت پی سی ام بروکرز جهت تسهیل کار مشتریان و ارزانتر شدن نرخ حواله ها جهت واریز و برداشت و از محل افزایش سرمایه شرکت، بودجه لازم جهت حذف محاسبه تبدیل دلار/درهم را تامین نموده و از این به بعد به هنگام واریز و برداشت این محاسبه به پول مشتریان اعمال نشده و شرکت پی سی ام آن را متقبل می شود. با توجه به اینکه تا این روز نرخ تبدیل دلار/درهم 3.66 - 3.685 محاسبه میشد و از این به بعد این مطلب اعمال نمی شود در یک واریز برداشت 2.5% به مشتریان شرکت تخفیف داده شده است. جهت شفاف تر بودن مطلب به محاسبه زیر بر اساس واریز و برداشت 1000 دلار توجه فرمائید:

derham 3685 = 3.685 x 1000 dolar
                derham 3660 = 3.66 x 1000 dolar
                2.5% = 1000 / (3660 - 3680)

مدیر مالی شرکت همچنین اضافه کردند که از این به بعد تبدیل دلار/درهم چه هنگام واریز و چه هنگام برداشت با نرخ 3.675 محاسبه خواهد شد. خبر خوب دیگر اینکه با صرافی به طور جدی صحبت کرده اند و قول گرفته اند که نرخ تبدیل ریال/ درهم بهتر از هر صرافی دیگر باشد.

با این تفاصیل باید از این به بعد دیگر انتقادی راجع به نرخ حواله وجود نداشته باشد. از همه مشتریان خواهشمندم در مورد نرخ تبدیلی که به واریز و برداشتهایشان اعمال می شود اطلاع رسانی کنند.

نظر

من اصولا با کارمزد صرافی مشکلی نداشتم چون حالا مثلا سه ماه یکبار یک دپوزیت یا ویدرا داشتم 20 دلار بالا یا پایین. از این خیلی مهمتر اسپرد هست چون هر روز چند بار وقتی ترید می کنم داره باهام حساب میشه و الان واقعا اسپرد های پی سی ام بی رقیبه. تصمیم دارم با یک واریز مناسب حسابم رو بکنم الیت کنم (الان مینی دارم) چون اسچردهاش مثل اینتربنکه الان.

به هر حال اینکه واریز برداشت الان بدون کارمزد صرافی و با نرخ خیلی ارزان انجام میشه هم خبر خوبی بود. دستتون درد نکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط simpletrade نمایش پست ها
                    این شد خبر خوب. به نظر من تنها چیزی که پی سی ام کم داشت همین بود که واریز و برداشتش ارزون باشه. حقیقتش من تا حالا فقط به همین دلیل حسابم جای دیگه بود. البته راستش داشتم فکر می کردم که اصلا نمی ارزه به اسپرد های بالایی که توی ..... باهاشون ترید می کنم چون اسپرد های پی سی ام خیلی بهتره ولی همین یک مورد انگار گیرم انداخته بود. دوستانی که با پی سی ام حساب دارن لطفا خبر بدن نرخ داریز برداشت چطوره الان. مرسی

سلام

نکته دیگر که بهتر است در مورد واریز و بر داشت در pcm به آن اشاره داشت این است که هیچ گونه کمسیون و کارمزدی به انتقال وجوه تعلق نمیگیرد و دقیقا معادل دلاری و ریالی انتقال دقیقا با همان قیمت های خرید و فروش انجام میشود.

از ابتدا تا حدود 3 سال پیش، برای هر بار واریز و برداشت، 30 دلار کارمزد محاسبه میگردید ولی الان هیچ کارمزدی بابت نقل و انتقالات کسر نمیگردد و دقیقا معادل دلاری و ریالی مشتریان عزیز چنج میگردد.

پس به یاد داشته باشید که در نقل و انتقال با pcm هیچ گونه کارمزد و کمسیونی از مشتریان عزیز کسر نمیگردد ( چه واریز و چه برداشت )

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

عالی عالی

pcm جان شاالله همیشه خوش خبر باشی . خیلی وقت بود منتظر این خبر بودم .

نظر

کارمزد و کمیسیون هم نداره؟ اینکه واقعا توپه. ولی یعنی خود کارگزار کارمزد و کمیسیون صرافی رو میده؟

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها

سلام

نکته دیگر که بهتر است در مورد واریز و بر داشت در pcm به آن اشاره داشت این است که هیچ گونه کمسیون و کارمزدی به انتقال وجوه تعلق نمیگیرد و دقیقا معادل دلاری و ریالی انتقال دقیقا با همان قیمت های خرید و فروش انجام میشود.

از ابتدا تا حدود 3 سال پیش، برای هر بار واریز و برداشت، 30 دلار کارمزد محاسبه میگردید ولی الان هیچ کارمزدی بابت نقل و انتقالات کسر نمیگردد و دقیقا معادل دلاری و ریالی مشتریان عزیز چنج میگردد.

پس به یاد داشته باشید که در نقل و انتقال با pcm هیچ گونه کارمزد و کمسیونی از مشتریان عزیز کسر نمیگردد ( چه واریز و چه برداشت )

نظر

بله همینطوره هیچ کارمزد و کمیسیونی برای واریز و برداشت وجه با پرسپولیس کسر نمیشه. مکانیسم دقیقش رو ما اهالی فروم لزومی ندیدیم بپرسیم از مدیریت شرکت چون جزو جزئیات کارشون میشه و بزای مشتری اهمیت چندانی نداره ولی ظاهرا به این شکل هست که پول نقد در ایران به شکل ریال و در دوبی به شکل دلار (یا درهم مطمئن نیستم) نگه می دارند و تعداد نقل و انتقالهای مربوط را به این ترتیب کم می کنند و یک مقدار هم شرکت تقبل میکنه. باز هم عرض میکنم که مکانیسم دقیقش رو نپرسیدم ولی چیزی که برای ما مهمه اینه که واریز و برداشت با کارگزاری پی سی ام کارمزد و کمیسیون ازش کسر نمیشه.

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                          کارمزد و کمیسیون هم نداره؟ اینکه واقعا توپه. ولی یعنی خود کارگزار کارمزد و کمیسیون صرافی رو میده؟

نظر

من روز پنجشنبه صبح 5 ملیون تومن به حساب صراف واریز کردم. حساب کردم فرداش که جمعه هست صرافی و بانکها تعطیلند و بعدش هم شنبه و یکشنبه حسابداری بروکر تعطیله و باید دوشنبه-سه شنبه پول رو تو حسابم ببینم. از صرافی هم همون روز پنجشنبه قیمت گرفتم بهم گفتند دلار حواله به دوبی 3212 تومن. امروز که پلتفرم رو باز کردم دیدم روز جمعه 1562.50 دلار به پلتفرمم اضافه شده یعنی صراف همون روز پنجشنبه حواله کرده و روز جمعه که حسابداری بروکر سر کار هست دلار رو 3200 تومن (12 تومن ارزونتر از صرافی که من قیمت گرفتم) با من حساب کرده و واریز رو انجام داده.

جا داره واقعا از زحمات ناظر سایت تشکر بشه و اگر به خواست خدا همین روال برای واریز و برداشت حفظ بشه واقعا عالیه. نرخ واریز خیلی خوب بود و به نظر میاد این امکاناتی که در کابین به مشتری داده شده واقعا کار ها رو تسریع کرده.

بله همینطوره هیچ کارمزد و کمیسیونی برای واریز و برداشت وجه با پرسپولیس کسر نمیشه. مکانیسم دقیقش رو ما اهالی فروم لزومی ندیدیم بپرسیم از مدیریت شرکت چون جزو جزئیات کارشون میشه و بزای مشتری اهمیت چندانی نداره ولی ظاهرا به این شکل هست که پول نقد در ایران به شکل ریال و در دوبی به شکل دلار (یا درهم مطمئن نیستم) نگه می دارند و تعداد نقل و انتقالهای مربوط را به این ترتیب کم می کنند و یک مقدار هم شرکت تقبل میکنه. باز هم عرض میکنم که مکانیسم دقیقش رو نپرسیدم ولی چیزی که برای ما مهمه اینه که واریز و برداشت با کارگزاری پی سی ام کارمزد و کمیسیون ازش کسر نمیشه.

نظر

سلام

من از طریق وب مانی مبلغی واریز کردم که در مدت خیلی کمی حسابم شارژ شد .

بی نهایت ممنونم از دست اندرکاران شرکت . هم سریع حساب شارژ میشه و هم اینکه هیچ کارمزدی نمیگیرن .

تشکر فرآوان.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad2010 نمایش پست ها
                                سلام

من از طریق وب مانی مبلغی واریز کردم که در مدت خیلی کمی حسابم شارژ شد .

بی نهایت ممنونم از دست اندرکاران شرکت . هم سریع حساب شارژ میشه و هم اینکه هیچ کارمزدی نمیگیرن .

تشکر فرآوان.
                                نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
                                من روز پنجشنبه صبح 5 ملیون تومن به حساب صراف واریز کردم. حساب کردم فرداش که جمعه هست صرافی و بانکها تعطیلند و بعدش هم شنبه و یکشنبه حسابداری بروکر تعطیله و باید دوشنبه-سه شنبه پول رو تو حسابم ببینم. از صرافی هم همون روز پنجشنبه قیمت گرفتم بهم گفتند دلار حواله به دوبی 3212 تومن. امروز که پلتفرم رو باز کردم دیدم روز جمعه 1562.50 دلار به پلتفرمم اضافه شده یعنی صراف همون روز پنجشنبه حواله کرده و روز جمعه که حسابداری بروکر سر کار هست دلار رو 3200 تومن (12 تومن ارزونتر از صرافی که من قیمت گرفتم) با من حساب کرده و واریز رو انجام داده.

جا داره واقعا از زحمات ناظر سایت تشکر بشه و اگر به خواست خدا همین روال برای واریز و برداشت حفظ بشه واقعا عالیه. نرخ واریز خیلی خوب بود و به نظر میاد این امکاناتی که در کابین به مشتری داده شده واقعا کار ها رو تسریع کرده.

از این که مشتریان عزیز نحوه واریز و برداشت و پروسه آن برایشان رضایت مند بوده بسیار خرسندیم و تلاش خواهیم کرد تا با کمک پیشنهادات سازنده مشتریان محترم در ارائه خدمات پیشرو باشیم.

به عنوان یکی ایرانی و مشتری این را وظیفه خودم میدانم که دیگر دوستان خود را که در این بازار فعال هستند را با pcm آشنا کرده تا آنچه را که فعالان و معامله گران ایرانی واقعا حق آن را دارند بهره مند شوند و نه بروکر های خارجی با سوءاستفاده هایی که از شرایط ما میکنند و بعضا بروکر نماهایی که سرمایه هموطنان برایشان هیچ اهمیتی ندارد.

همانطور که میدانید در کابین مشتری این امکان وجود دارد تا با معرفی دوستان خود، پاداشی از طرف pcm پرداخت شود.
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X