اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نحوه واریز و برداشت در بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام وقت بخیر

شنبه فرم درخواست برداشت از حساب پر کردم 1600$
    یکشنبه مبلغ دلاری از اکانتم کم شد
    ولی هنوز مبلغ ریالی برام واریز نشده

باید از کدوم کانال پیگیری کنم که این بروکراسی اداری کمتر زمان ببره

تشکر از شما
    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر

شنبه فرم درخواست برداشت از حساب پر کردم 1600$
      یکشنبه مبلغ دلاری از اکانتم کم شد
      ولی هنوز مبلغ ریالی برام واریز نشده

باید از کدوم کانال پیگیری کنم که این بروکراسی اداری کمتر زمان ببره

تشکر از شما

سلام

واریز و برداشت بین دو تا 4 روز کاری انجام میشه .

با این وجود از طریق ایمیل زیر میتونید پی گیری کنید :

accounts@broker-fa.com
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

درود

من در ابتدا از زحمات شما تشکر میکنم.

یه پیشنهاد و یه گلایه دارم که اینجا مطرح میکنم.

میدانم که هر شرکت و سازمانی قوانین و سلسله مراتب خودش را دارد ولی در کنار همه امکانات و تسهیلاتی که برای مشتریان فراهم کردید ، این فرایند تقریبی 4 روز برای واریز وجه به حساب مشتری تا حدودی باعث نارضایتی میشود و یکی از موارد حساست بر انگیز است. در صورتی که من در بروکری دیگر که حساب دارم اگر تا قبل از ساعت 11 تقاضای برداشت را ایمیل کنم به احتمال بالای 90 درصد بعد از ظهر همان روز و در نهایت تا صبح روز بعد وجه را در حسابم میبینم. این رو از این منظر گفتم که بدانید اگر به صورت جدی تر به مسئله نگاه کنید امری شدنی است. توضیح بیشتر خواستید در پیام خصوصی در خدمتم.

و توصیه اینکه در مورد انتخاب صراف ها لطفا بازنگری کنید. چون ما دسترسی به صراف شما نداریم ، میبایست از طریق شما پیگیری شود. اختلاف قیمت دلار با وجه واریزی آنها خیلی بیشتر از روال عادی صراف ها است. به عنوان نمونه من حدود سه هفته الی یک ماه پیش وقتی که قیمت دلار 3330 بود برداشت زدم و با من 3150 حساب کردند. در حالی که از طریق حساب دیگری که آن هم اتفاقا از دبی است و برداشت زدم در حدود 3240 حساب کردند. یه برداشتی هم این هفته در بروکر شما داشتم که قیمت دلار 3290 بود و با من 3140 حساب کردند.

در مورد تفاوت نرخ واریز و برداشت و حواله و .. بی اطلاع نیستم. ولی این تفاوت فقط ناشی از سلیقه ای عمل کردن صراف است. شاید با پیگیری و تذکر شما این مشکل هم حل شود.

سپاس فراوان
        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

با سلام،

ضمن تشکر از حسن توجه شما،

همانطور که می دانید نرخ صرافی ثابت نیست و در یک روز میتواند چندین بار نوسان داشته باشد. ولی ما این اطمینان را به شما میدهیم صرافی که با آن کار میکنیم به دلیل رابطه بلند مدتی که با آنها داشته ایم همواره بهترین نرخ را برای مشتریان ما در نظر میگیرد.
          ما همواره روی این موضوع حساس بوده ایم. لطفا دقت کنید که ما با هر صرافی در دوبی نمیتوانیم کار کنیم و انتقال وجوه باید از طریق صرافی در دوبی باشد که حتما مجوز کار صرافی را داشته باشد. اگر کاری در طی فرایندی انجام شد که ممکن است زمان اندکی هم صرف آن شود اتفاقا به این معناست که کار مسیر درست خود رو طی میکند.

اینکه بقیه چطور ممکن است پول نقد را در طی مثلا 2 یا 3 ساعت جابه جا میکنند هم راه کارهای خودشان را دارند که مطمئنا نفع خود را هم در آن گنجانده اند و اکثرا از این موضوع بی اطلاع نیستیم.

از راه کارهای پیشنهادی شما هم استقبال میکنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFX نمایش پست ها
            با سلام،

ضمن تشکر از حسن توجه شما،

همانطور که می دانید نرخ صرافی ثابت نیست و در یک روز میتواند چندین بار نوسان داشته باشد. ولی ما این اطمینان را به شما میدهیم صرافی که با آن کار میکنیم به دلیل رابطه بلند مدتی که با آنها داشته ایم همواره بهترین نرخ را برای مشتریان ما در نظر میگیرد.
            ما همواره روی این موضوع حساس بوده ایم. لطفا دقت کنید که ما با هر صرافی در دوبی نمیتوانیم کار کنیم و انتقال وجوه باید از طریق صرافی در دوبی باشد که حتما مجوز کار صرافی را داشته باشد. اگر کاری در طی فرایندی انجام شد که ممکن است زمان اندکی هم صرف آن شود اتفاقا به این معناست که کار مسیر درست خود رو طی میکند.

اینکه بقیه چطور ممکن است پول نقد را در طی مثلا 2 یا 3 ساعت جابه جا میکنند هم راه کارهای خودشان را دارند که مطمئنا نفع خود را هم در آن گنجانده اند و اکثرا از این موضوع بی اطلاع نیستیم.

از راه کارهای پیشنهادی شما هم استقبال میکنیم.
            دوست گرامی من این روال برداشت که خدمت شما عرض کردم را از سال 2011 شاهدش بوده و هستم. بالای 90 درصد مواقع در همان روز ( حالا شاید تا غروب همان روز هم طول بکشه ) و مابقی در ساعت اداری روز بعد دریافت کردم.مگر اینکه در روزهای 5 شنبه و جمعه و ... که بانک تعطیل است اقدام کنم که تاخیر طبیعی است. اگر بعد از ساعت 11 تقاضا کنیم ، اگر به روز بعد موکول شود جای گلایه نداریم. و یه نکته اینکه حتی من قبل از برداشت گاها تماس میگیرم و قیمت را هم میتوانم جویا شوم.

تا به الان هم به جرات میتوانم بگویم که این مقدار اختلاف واریز و برداشت را شاهد نبودم. نا گفته نماند که از ابتدای تحریم های بانکی کشور برای برداشت بیش از 20 هزار دلار باید یکی 2 روز صبر کنیم که به نظرم طبیعی است.

دوست گرامی من فقط شرح ماوقع را خدمت شما عرض کردم که در جریان باشید. هدف من کمک به شما برای جلب رضایت بیشتر مشتری هایتان بود ، وگرنه این نامهربانی ها از سوی بعضی صرافهای گرامی در این چند ساله برای ما عادت شده .

در مورد راهکار هم این بسته به سیاست کاری شما و تسهیل مراحل اداری دارد. اگر با صرافهای بیشتری مکاتبه کنید حتما به نتیجه میرسید.نشد که نداره .

در مورد این قسمت بولد شده هم متوجه منظورتان نشدم:

-----اینکه بقیه چطور ممکن است پول نقد را در طی مثلا 2 یا 3 ساعت جابه جا میکنند هم راه کارهای خودشان را دارند که مطمئنا نفع خود را هم در آن گنجانده اند و اکثرا از این موضوع بی اطلاع نیستیم.----

در هر صورت سپاسگذارم .
            هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

با سلام به همه دست اندر كاران بروكر خوب و وطنى pcm. جسارتا بنده نيز از هزينه بسيار زياد برداشت در بروكر شما گلايه مندم. اين درست است كه شما امنيت سرمايه مشترى را در اولويت قرار داده ايد اما اين را هم مد نظر داشته باشيد كه پرداخت 5% از مبلغ برداشتى به عنوان هزينه خريد دلار حواله اى و هزينه انتقال آن براى اكثر افرادى ( يا حداقل براى بنده) كه در اين راه فعاليت ميكنند سنگين و به نسبت ساير رقبا بسيار بالاتر ميباشد لذا از آن مقامان خواهشمندم جهت اعتلاى خدمات اين بروكر ايرانى به هموطنان خود راهكارهاى بهتر و كم هزينه ترى را اتخاذ فرماييد كه اگر اينچنين شود رضايتمندى بيشتر و متعاقبا استقبال بيشتر هموطنان را در پى خواهد داشت. پايدار باشيد.

نظر

با سلام،

ضمن تشکر از پیشنهاد شما

تلاش شبانه روزی همه همکاران همیشه بر این مبناست که رضایت همه کاربرها بیش از پیش فراهم بشه. اگر مشتریهای قدیمی خاطرشان باشد زمان واریز و برداشت تا چند سال قبل حتی به یک هفته هم میرسید. ولی امروز ما شاهد این هستیم که با تلاش صورت گرفته زمان اینکار به یک الی دو و حتی گاها در همان روز تقلیل پیدا کرده و در آینده نزدیک با فعال شدن کابین مشتری و همچنین وب مانی، عملیات واریز و برداشت در کمتر از یک روز انجام بشه و ما وظیفه خودمان میدانیم که بهترین خدمات را به مشتریهای عزیز ارائه کنیم.

خوشحال میشیم این موردی که فرمودید برای کوتاه کردن زمان واریز و برداشت در پیغام خصوصی ارسال کنید.

در مورد صرافی، خدمت شما و سایر کاربران عرض میکنم که شرکت در انتخاب صرافی با وسواس عمل میکند تا موجبات رضایت مندی کاربرها رو در بر داشته باشد. چه از لحاظ زمان واریز و برداشت و چه از لحاظ نرخ ارز.

همانطور که میدانید نرخ ارز در طول روز ثابت نیست و نوسان دارد و نرخ آزاد با نرخ حواله ای هم تفاوت قیمت دارد و هیچ گونه هزینه اضافی غیر از اختلاف قیمت خرید و فروش وجود ندارد. لازم به ذکر است که شرکت pcm هیچگونه دخالتی در این نرخ ندارد و توسط خود صرافی تعیین میشه. ولی دغدغه همیشگی شرکت این است که در هر صورت بهترین نرخ و کارمزد برای مشتریها محاسبه شود.

در مورد سوال دوست عزیز پیام هم، پیشنهاد من این است دلایل این کار رو از خود آن شرکت ها بپرسید البته اگر واقعا مثل ما با مشتریان خود صادق باشند.

با کمال احترام

نظر

اقا چرا چیزی شبیه صورتحساب برای مشتریانتون نمیفرستید؟ فرض کنید ساعت 11 فلان تاریخی صرافی پول را تبدیل می کند. خب یک صورتحساب هم برای مشتری ایمیل کنید که ساعت 11 نرخ ارز فلان مقدار بوده تا مشتری بتونه ببینه واقعا نرخ تبدیلی شما کم است یا نه. این راه حل ساده می تونه خیلی راه گشا باشه.

یک سوال: نرخ کارمزدی که برای هر انتقال میگیرد چقدر است؟ ایا درصدی از مقدار پول درخواستی است یا یک مبلع ثابت است؟

نظر

نوشته اصلی توسط atoma نمایش پست ها
                    اقا چرا چیزی شبیه صورتحساب برای مشتریانتون نمیفرستید؟ فرض کنید ساعت 11 فلان تاریخی صرافی پول را تبدیل می کند. خب یک صورتحساب هم برای مشتری ایمیل کنید که ساعت 11 نرخ ارز فلان مقدار بوده تا مشتری بتونه ببینه واقعا نرخ تبدیلی شما کم است یا نه. این راه حل ساده می تونه خیلی راه گشا باشه.

یک سوال: نرخ کارمزدی که برای هر انتقال میگیرد چقدر است؟ ایا درصدی از مقدار پول درخواستی است یا یک مبلع ثابت است؟
                    سلام

این پیشنهاد شما رو به شرکت منتقل میکنم .

کارمزد صرافی متغیر. اگر تعداد درخواستها زیاد بشه (واریز و برداشت) کارمزد کمتر میشه .
                    ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 05-31-2014, 12:16 PM
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                      سلام

کارمزد صرافی متغیر. اگر تعداد درخواستها زیاد بشه (واریز و برداشت) کارمزد کمتر میشه .
                      بنده دنبال پاسخ روشن تری هستم.
                      بیایید فرض کنیم نرخ دلار 3000 تومان. حال سوال من این است:

1- برای 100 دلار درخواست برداشت، چند تومان به حساب من واریز می شود؟
                      2- برای 1000 دلار درخواست برداشت، چند تومان به حساب من واریز می شود؟
                      3- برای 10000 دلار درخواست برداشت، چند تومان به حساب من واریز می شود؟

لطفا مبلغ دقیق و فرمول مربوطه را مرقوم فرمایید.
                      متشکرم

نظر

متشکرم آقا مصطفی
                        البته چند پست قبل آی دی pcmfx فرموده اند که پرسپولیس با مشتریانش صادق است.
                        امیدوارم به زودی این پیشنهاد بنده عملیاتی بشه که صداقت پرسپولیس ان شا الله برای مشتریانش ملموس باشه.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط atoma نمایش پست ها
                          بنده دنبال پاسخ روشن تری هستم.
                          بیایید فرض کنیم نرخ دلار 3000 تومان. حال سوال من این است:

1- برای 100 دلار درخواست برداشت، چند تومان به حساب من واریز می شود؟
                          2- برای 1000 دلار درخواست برداشت، چند تومان به حساب من واریز می شود؟
                          3- برای 10000 دلار درخواست برداشت، چند تومان به حساب من واریز می شود؟

لطفا مبلغ دقیق و فرمول مربوطه را مرقوم فرمایید.
                          متشکرم

سلام

فرمول محاسبه :

حساب مینی - الیت و میکرو :

http://broker-fa.org/agent/1980.html

نظر

سلام

فرمول محاسبه :

حساب مینی - الیت و میکرو :

http://broker-fa.org/agent/1980.html

ببینید چند نکته مبهم داره این فرمول:

1- با توجه به فرمولی که گذاشته اید دو دفعه اختلاف خرید و فروش تبدیل را حساب می کنید. یکبار تبدیل دلار به درهم(ضریب متفاوت 3.685 و 3.66) و یکبار هم تبدیل درهم به ریال که نرخ خرید و فروش آن برای لحظه تبدیل متفاوت است. من فکر می کنم دلیل نرخ تبدیل پایین پرسپولیس که دوستان اشاره کردند، همین موضوع باید باشه.

2- نرخ کارمزد در برداشت فرمولش چیه؟ صرافی که باهاش کار می کنید کارمزد چه جوری می گیره؟ اینکه نوشتید کارمزد صرافی متغریه، چرا باید اینجوری باشه؟ کارمزد صرافی یا درصدی از حجم پول است یا کارمزدش ثابت است.

نظر

با سلام
                              من امروز برای افتتاح حساب میکرو مدراک خود را ایمیل کردم و خوشبختانه عصر مشخصات حساب برای من فرستاده شد. از سرعت عمل pcm متشکرم.
                              اما نرخ حواله درهم برای من بالاتر از عددی بود که صرافی ج ... برای حواله درهم دبی برای امروز زده بود. (حدود35 ت) برای مبالغ بالا ذهن و اذیت میکنه.
                              باز از سرعت عمل pcm در افتتاح حساب سپاسگذارم.

نظر

واریز و برداشت وجه بروکر پی سی ام

با سلام،

به دنبال درخواست چند نفر از کاربران در مورد نرخ حساب شده برای واریز و برداشت وجه، نکاتی رو خدمت ایشان عنوان میکنم. ابتدا اینکه صرافی هیچ کارمزد و هزینه اضافه ای نمیگیرد و تنها همان درصدی از پول است از طریق اختلاف نرخ قیمت خرید و فروش خود تامین میکند. عده ای از دوستان پیشنهاد داده اند که صرافی های متعدد دیگری هستند که بروکر میتواند با آن ها کار کند که ممکن است نرخ بهتری هم بدهند و اینکه این صراف منصفانه عمل نمیکند. شرکت پی سی ام بروکرز سال هاست در این کار است و آشنایی کامل با این موضوعات دارد و از بطن موضوع کاملا خبردار هست.

چندین سال قبل پی سی ام بروکرز از طریق حساب های بانکی خود در بانک های ملی و صادرات دوبی، نقل و انتقال وجه داشت. از زمانی که ارتباط بانک های ایرانی با خارج از کشور قطع شد، ایران به طور کامل از شبکه بانکی دنیا خارج شد و دفتر بانک های صادارت و ملی در دوبی فقط بین حسابهای خودشان می توانند پول جابجا کنند. پس از آن شرکت های زیادی در دوبی شروع به استفاده از این موقعیت کردند. تعداد زیادی شرکت های جنرال تردینگ که اغلب هم ایرانی هستند در امارات وجود دارند. این نوع شرکت ها بدون اینکه مجوز فعالیت برای نقل و انتقال پول را داشته باشند، مشغول به این کار شدند. این شرکت ها از هیچ ارگان نظارتی در امارات مجوز فعالیت ندارند و هیچ ودیعه ای برای اینکه شرکت خود را در مقابل خطرات احتمالی تضمین کنند، در هیچ ارگانی ندارند.

همچنین این شرکت ها ممکن است برای جذب مشتری، نرخ کمتری هم نسبت به صرافی های مجوز دار اعلام کنند ولی به سادگی هم میتوانند ناپدید شوند و هیچ تضمینی در قبال پول های دریافتی ندارند. کما اینکه این اتفاق بارها افتاده است که چنین شرکت هایی بسته شده اند و هیچ پیگیری امکان پذیر نبوده است. صرافی های دارای مجوز فعالیت در امارات، به خاطر قانونی بودن و تحت نظارت بودن و داشتن ودیعه نزد ارگان های نظارتی، دارای امنیت کامل برای نقل و انتقال پول هستند. تعداد اندکی از این صرافی های دارای مجوز هم که باقی مانده اند پس از شروع تحریم ها، به آن ها فشارهای زیادی آوردند مبنی بر اینکه با پول ایران خودشان را درگیر نکنند. لذا بر خلاف تصور برخی از دوستان تعداد صرافی های مجوز دار که هنوز با ایران کار میکنند در دوبی چندان هم زیاد نیست.

کار کردن با این صرافی های دارای مجوز، مزایای فراوانی برای ما به عنوان یک شرکت مالی دارد و آن هم اینکه اگر اتفاقی بیفتد و حتی آن صرافی ناپدید شود چون دارای مجوز فعالیت بوده، قابلیت پیگیری قانونی وجود دارد و میشود پول را از سازمانی که تحت نظارت آن قرار دارد ادعا کرد. در حالی که در آن شرکت جنرال تردینگ بدون مجوز در صورتی که مشکلی به وجود بیاید و آن شرکت از دادن پول طفره رود، نه تنها هیچ راه کار قانونی وجود نداشته و هیچ شکایتی نمی توان کرد بلکه این موضوع که پی سی ام بروکرز اصلا چنین پولی را از آن شرکت دریافت کرده است خودش برای شرکت پی سی ام جرم محصوب میشود.

پی سی ام بروکرز یک شرکت اماراتی دارای مجوز فعالیت است و قانونا نباید با شرکت های غیر مجاز وارد تجارت شود. چون در این صورت پول هایی که ممکن است با یک درصد کمتری هم فرستاده شده باشند ولی از این طریق باشد، غیرقانونی محصوب شده و شرکت مایل نیست کار غیر قانونی انجام دهد.

شرکت نمیتواند روی پول مشتریان خود ریسک کند. اینکه به خاطر امنیت صد در صد سرمایه، مشتری مقداری جزئی هزینه میکند کاملا معقول است و میتوان این اختلاف جزئی که در نرخ وجود دارد را به چشم هزینه بیمه پول خود به آن نگاه کند. یکی از مشتریات محترم نوشته بودند که صرافی دلار را 30 یا 35 تومن گرانتر از یک کانال دیگر حساب کرده بوده. این یعنی حدود یک درصد و کاملا ممکن است. اما معقول هم هست زیرا صرافی که برای گرفتن مجوز صرافی از بانک مرکزی امارات فقط 20 میلیون درهم یک قلم ودیعه سپرده است مسلما باید هزینه های خود را پوشش داده و سود داشته باشد. آیا دوستان مایلند این 1 درصد هزینه معقول را بپردازند و بیمه باشند یا اینکه ترجیح میدهند با شرکت های بدون مجوز که عنوان شد کار کنند؟ شرکتی که در دوبی می شود با 300 هزار درهم سرمایه صوری تاسیس کرد و آن مبلغ را هم برای چند روز بیشتر لازم نیست در بانک نگه دارد.

در حال حاضر اسپردهایی که بر روی انواع حساب های بروکر ارائه میشود در بسیاری موارد غیر قابل رقابت با شرکت های مشابه فعال است. یک مشتری دفعات واریز و برداشتش مسلما از تعداد معاملاتی که انجام میدهد بسیار کمتر است بنابراین اینکه با اسپرد های کم معامله میکند و واریز و برداشت مطمئن را نیز به همراه دارد مزیت بسیار بزرگی است که به سادگی نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.

با احترام.
                                ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 06-01-2014, 04:32 PM

نظر

پردازش ...
                                X