اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

افتتاح نخستین شعبه کارگزاری پی سی ام در خارج از امارات

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تبريك عرض ميكنم. با آرزوي موفقيت و سربلندي...

نظر

با سلام وعرض ادب
      بنده نيز بعنوان عضو جديد ،اين موفقيت ارزشمند را تبريك عرض مينمايم.

نظر

این دستاورد مهم نشان از اعتبار بالای این مجموعه در داخل و خارج از کشور دارد . به تمامی دست اندر کاران این مجموعه تبریک شادباش میگویم

نظر

تبریک میگم انشااله موفق باشید و شعبه بعدی رو در تهران افتتاح نمائید .

در پناه حق

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

با سلام خدمت مدیریت محترم بروکر پرسپولیس و کلیه همکارانتان
            ضمن تبریک بابت افتتاح اولین شعبه این بروکر در خارج از امارات ،آرزوی موفقیت حضرت عالی و کلیه همکارانتان را دارم.
            سالم و سربلند باشید.

نظر

با عرض سلام واحترام

بنده هم به نوبه خودم این موفقیت رو به آقای دریس زاده وهمکاران محترم تبریک عرض مینمایم،

آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما وهمکارانتان.
              Set And Forget

نظر

من هم به نوبه خودم تبریک میگم.

فقط لطف کنید ادرس این دفتر جدید را هم بگید که ما حضوری بتونیم باهاشون در ارتباط باشیم.
                با تشکر

نظر

موفقیت د،ر گرانی ست به هر کس ندهند پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهند
                  با تشکر
                  WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                  account demo

نظر

با سلام
                    تبریک صمیمانه مرا هم پذیرا باشید به امید موفقت هرچه بیشتر شما عزیزان

نظر

آنچنان افتخار و غرور این امر مهم ، بزرگه ، که فقط میتونم ، خدا را جهت آشنایی با این مجموعه شکر کنم
                      جناب دریس زاده و کلیه پرسنل محترم شرکت و فروم ، تبریک صمیمانه این حقیر را پذیرا باشید .
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود بر همگی دوستان بخصوص مدیریت و پرسنل گرانقدر کارگزاری پرسپولیس(PCM)

بسیار مشعوف و شادمان گشتیم از شنیدن اینکه کارگزاری ایرانی که در آن مشغول به فعالیت هستیم، در کشوری ثبت گشته و مجوز فعالیت دربافت نموده که خود سرآمد نکته پردازی و ریزبینی درباره رسیدگی به مشکلات و احترام بسیار به مشتریان می باشد.

برای آن کارگزاری و مدیریت و اعضای آن بهترین آرزوها را نمود و از حداوند بلند مرتبه بهترین ها را آرزومندم.

با احترام
                        بخش خبری کارگزاری Persepolis Capital Management - PCM

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید ، من هم به نوبه خود از تلاشتون برای بهتر و مفیدتر بودن این فروم تشکر کرده و از بودن در جمع شما خوشحالم .

نظر

با سلام

من هم به نوبه خودم این موفقیت بزرگ را به شما عزیزان تبریک عرض میکنم. چقدر خوب می شد به مناسبت این موفقیت بروکر یک شیرینی یا یک بونوسی برای مشتریان در نظر میگرفت. اونوقت دیگه نور علی نور می شد

با تشکر

نظر

با آروزي موفقيت هاي بيشتر

نظر

با سلام

با شنیدن این خبر ، به عنوان یک ایرانی به خودم افتخار کردم که شاهد موفقیتهای روز افزون از طرف یک ایرانی هستیم . من هم به سهم خودم افتتاح این شعبه در کانادا را خدمت همه دست اندرکاران بروکر بخصوص آقای دریس زاده تبریک میگم. امیدوارم همیشه شاهد موفقیتهای بیشتر در این شرکت باشیم .

با توجه به خلق چنین پیروزی بزرگی از شرکت درخواست میکنم یک سورپرایزی برای مشتریها در نظر بگیرند و کام همه شیرین بشه .

ویرایش توسط piraste : https://www.traderha.com/member/4362-piraste در ساعت 09-28-2013, 10:44 AM

نظر

پردازش ...
                                X