اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مصاحبه با مشتریان موفق

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مشتری موفق ژانویه 2019 - کسب 45% سود در حساب معاملاتی

با سلام و احترام

جناب آقای محسنی، شما 45 در صد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و در مورد روش معاملاتی خود توضیح دهید؟

سلام وقت بخیر
    خیلی خوشحالم که تونستم در کنار پی سی ام بروکر تا امروز معاملات موفقی داشته باشم و امیدوارم در آینده نیز در کنار هم معاملات خوبی داشته باشیم

در مورد روش معاملاتی من سوال فرمودید باید عرض کنم هر کس روش خاصی برای معامله کردن داره . در حقیقت روش معاملاتی مثل اثر انگشت میمونه که برای هر کسی منحصر به خودش هست و کسی نمی تونه از روی کس دیگری کپی برداری کنه ولی هر معامله اصول اولیه ای داره که همه تریدر ها باید به اون پایبند باشند . بسیار تاکید دارم که اگر چند ماه دیرتر وارد بازار بشیم خیلی بهتر از اینه که زودتر و بدون اطلاع و تجربه وارد معامله بشیم . من حدود 7 ماه در کلاس های فشرده در مورد بورس ایران و معاملات جهانی دوره دیدم و خودم هم مطالعه کردم بعد وارد بازار شدم بطور خلاصه کاری که من انجام میدم برای معامله به این شرح هست

اول

در تایم فریم ماهانه بعد هفتگی بعد روزانه روند را تشخیص میدم که نزولی هست یا صعودی

برای تایم فریم نزولی به فکر معاملات فروش و برای تایم فریم صعودی به فکر معاملات خرید هستم
    بعد در تایم فریم ساعتی و پانزده دقیقه دوباره روند را چک می کنم که با تایم فریم های قبلی همسو باشه
    دوم
    با استفاده از اسیلاتور آر اس آی و سی سی آی و مک دی کف قیمت را برای معاملات خرید و سقف قیمت را برای معاملات فروش در تایم فریم 15 دقیقه پیدا می کنم
    مهم اینه که این سه تا باید همدیگر را تایید کنند
    سوم

بعد از پیدا کردن کف و سقف قیمت منتظر تشکیل الگوها و پیوت میشم تا کندل برگشتی ایجاد بشه . بعد از تشکیل کندل برگشتی منتظر کندل تایید هم می مانم . این کار هم در تایم فریم 15 دقیقه انجام میدم
    چهارم

بعد از تمام این مراحل اولین معامله را با 30 درصد مبلغی که میخوام معامله کنم انجام میدم. اگر روند درست طبق نظر خودم پیش رفت 70 درصد بعدی را هم در معامله دوم انجام میدم
    پنجم
    حدود سود خودم را با توجه به فیبوناچی مشخص می کنم و نزدیک پی آر زد که شد مراقب هستم که اگر روند ادامه داره با روند همراه میشم و ادامه میدم ولی اگر روند رو به برگشت هست با تایید اندیکاتورها و تشکیل پیوت و تایید کندل برگشتی معامله را می بندم
    هرگز هرگز هرگز بدون استاب لاس معامله انجام نمیدم
    روش معاملاتی خود را روی کاغذ نوشته ام و به اصول خود پایبند بوده و از معامله خارج از روشم و بصورت احساسی کاملا دوری می کنم . حتی بعضی مواقع با تشخیص نقطه استاپ لاس دارم می بینم که معامله داره به استاپ میرسه و اگر معامله را ببندم شاید چندین دلار از ضرر جلوگیری کنم ولی چون به اصول خود پایبند هستم این کار را نمی کنم مگر اینکه با دلیل و مدرک متوجه بشم معامله را اشتباه انجام دادم یا استاپ لاس را اشتباه گذاشتم

بطور خیلی خلاصه روش معاملاتی خودم را عرض کردم امیوارم در کنار پی سی ام بروکر پر سود باشید

نظر

مصاحبه با تریدر موفق سال 2018

با سلام و احترام جناب آقای شیخ حسنی، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در طول سال گذشته داشتین لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشد و بفرمایید چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
      محمدرضا شیخ حسنی هستم تحصیلات دانشگاهی من در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار بوده اما تجربه های کاری من طی 20 سال گذشته عمدتا از طریق کاربرد کامپیوتر در تجارت بین المللی و بورس اوراق بها دار تهران وهمزمان داد و ستد ارزی غیر آنلاین بوده و حدود 10 سال است که داد و ستد ارزی بصورت آنلاین انجام میدهم

ممکن است بفرمایید روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
      به طور کلی تکیه بر تحلیل فاندامنتال و استفاده محدود از ابزار تکنیکال
      تشخیص روند از طریق روشهای فاندامنتال و استفاده تکنیکال از خطوط روند در تلفیق با سطوح فیبوناچی و استفاده از تعداد محدودی از اندیکاتورها مثل اندیکاتور انحراف معیار استاندارد و همچنین راهنمایی از تعداد اندکی از الگوهای شمعی برای ورود به یک معامله جدید در جهت روند
      معمولا غیر از فیبوناچی از سایر ابزارهای تکنیکال استفاده نمی کنم و همچنین همواره چشم و گوش خود را به تحلیل های دیگران خصوصا خبرگزاریهای مالی می بندم و اخبار رسمی را فقط خودم تحلیل می کنم

چند سال سابقه کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
      به صورت جدی حدود 10 سال که فقط فارکس کار می کنم و حوزه معاملاتی من چند جفت ارز محدود و طلا و نفت است که بر نوسانات آن ها تمرکز بیشتری نسبت به سایر نمادهای معاملاتی دارم

آیا تجربه کار با بروکر نماها را داشته اید؟
      خیر اما با بروکر فرصت طلب که اصطلاحا پیپ دزدی کرده و شرایط دیتا یی و ورود به یک معامله را تا حد امکان به نفع خود تغییر می دهد را داشته ام مثلا بروکر آلپری

نظر شما در باره خدمات و سرویسهای بروکر پی سی ام چیست چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
      معرفی دوستان و حضور دفتر اصلی در دوبی از عوامل اصلی انتخاب شما بوده
      سرویس شما به طور کلی خوب است اما کابین فارسی ضعیف طراحی شده و استفاده از آن کمی مشکل است برخی محدودیتهای برای جابجایی پول بین حساب های مشتری وجود دارد و در شرایط نوسانات بازار و اخبار مهم مینیموم لورج برای مشتری تعریف نمی کنید و لذا کنترل دقیق مارجین در شرایط نوسانی بازار میسر نیست که در بسیاری از بروکرهای دیگر اینگونه نیست معمولا در شرایط نوسانی مثلا اعلام میکنند که لورج را موقتا 1:200 تغییر میدهیم اما شما مینیموم ندارید

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
      به نظر من این محیط برای کسانی که با نیت کسب مخارج زندگی وارد بشوند مناسب نبوده و به احتمال زیاد منجر به ضرر خواهد شد کار در این محیط باید با نیت سرمایه گذاری پس اندازها برای رشد پایدار سرمایه صورت پذیرد و سرمایه گذارموفق باید دانش حداقلی و توانایی مدیریت سرمایه داشته ، و از نظر دیگران تاثیر نپذیرد وبه جای فراگیری روشهای تکنیکال متعدد ، تمرین ارتقای کنترل عصبی و تعادل بین ترس و طمع را دایما مد نظر قرار دهد

فکر می کنید علت عدم موفقیت بعضی از دوستان چیست؟
      اغلب معامله گران نا موفق ناتوانی در مدیریت سرمایه دارند و به فارکس بعنوان یک شغل با در امد بالا برای تامین هزینه های زندگی نگاه میکنند و به جای نگاه سرمایه گزاری بلند مدت نگاه کاسبی روزانه یا ماهانه دارند که این مسئله فشار روانی ایجاد کرده و معامله گر دست به ریسک های غیر متعارف زده و نهایتا مارجین کال میشود

با تشکر از شما محمدرضا شیخ حسنی

نظر

1131% سود در حساب معاملاتی - مشتری موفق فوریه 2019

با سلام و احترام جناب آقای مجتبی دستجردی، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در ماه گذشته داشتین لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشد و بفرمایید چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
        باسلام و درود
        مجتبی دستجردی هستم ۳۴ ساله و دوساله که با بازار های مالی آشنا هستم.

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
        تحلیل زمان ، ابتدای کار با روش های متفاوتی کار میکردم که انتظارت منو برآورده نمیکرد و باید پای چارت می نشستم و منتظر موقعیت مناسب می بودم ،ولی در تحلیل زمان نیازی نیست که پای چارت باشم.

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
        تقریبا ۲ سال ، حدود یکسال هم بصورت جدی مشغولم.

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟

خوشبختانه خیر

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
        بروکر پی سی ام رو یکی از دوستانم که سالها تجربه بورسی داره به من پیشنهاد داد ، و بخاطر پیشنهادشون خیلی از ایشون متشکرم.
        درخصوص خدمات و سرویس دهی از هر لحاظ رضایت کامل دارم و در کمترین زمان ممکن انجام میشه که جای تقدیر دارد.

به نظر من بهترین و مهمترین توصیه اینکه، تا می تونید چارت رو ساده و بدون اندیکاتور تحلیل کنید و به تحلیل خودتون پایبند باشید.

فکر می کنید علت عدم موفقیت بعضی دوستان چیست؟
        عدم پایبند بودن به استراتژهاشون و عدم رعایت مدیریت سرمایه ، حد ضرر و احساسی پوزیشن گرفتن.

در آخر هم جا داره از دوست خوبم آقای مهندس رحیمی تشکر کنم که بنده رو با این بازارها آشنا کردند.

با تشکر از شما جناب آقای دستجردی

نظر

179 درصد سود - مشتری موفق مارچ 2019

با سلام و احترام جناب درخشانفر، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در ماه گذشته داشتین لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشد و بفرمایید چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
          حسين درخشانفر هستم ٢٨سال ساكن مشهد يك سال پيش با بورس ايران و فاركس آشنا شدم

دوره آموزش تكنيكال گذروندم،با مطالعه مباحث مربوط و مفيد به تحليل چارت قيمتها و توجه به اخبار مهم و موثر بازار معاملات خودمو انجام ميدم

حدود ٨ ماه

خير

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
          تازه افتتاح حساب داخل بروكر پي سي ام انجام دادم و هنوز زوده براي قضاوت ولي تا اينجا راضي كننده بوده و اميدوارم راضي كننده تر بمونه-با پرس و جو از افراد فعال در بازار

صبر-صبر-صبر و نكته مهم بعدي ديد دقيق و پايداري به تحليل درست و عدم توجه به اظهارنظر افراد

جبران ضررهاي گذشته،حجم هاي اشتباه،پيروي از ديگران،اصرار و لجبازي با بازار

با تشکر از شما جناب آقای درخشانفر

نظر

کسب 145 درصد سود - تریدر موفق مارچ 2019

با سلام و احترام جناب آقای راستین، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در طول ماه گذشته داشتین لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

حمیدالله راستین هستم از افغانستان در شهر کابل زندگی میکنم

روش معاملات من کوتاه مدت بوده از فورمول لزوم دید خودم بطور دقیق استفاده می نمایم و هیچ وقت بدون استاپلاس داخل معامله نمیشوم

بنده بیشتر از سیزده سال است که مشغول در زمینه تجارت آنلاین میباشم

بلی با بیشتر از پانزده بروکر اکونت داشتم و معاملات انجام میدادم

پی سی ام یکی از بهترین بروکر های بوده و از سرویس عالی برخوردار میباشد
            پی سی ام دارای اسپرید کم بوده و برنامه های واضیع و قابل اعتماد میباشد

توسعه من برای سایر تردیدها این است که در معاملات خویش دقیق باشند و بروکر قابل اعتماد را انتخاب نمایند و از این معاملات منحیث تجارت استفاده کنند نه قمار.

علت عدم موفقیت تریدر ها ندانستن معلومات و نداشتن استراتژی منظم میباشد.

با سپاس از شما جناب آقای راستین

ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 04-20-2019, 11:24 AM

نظر

1000 درصد سود - تریدر موفق ماه می 2019

با سلام و عرض عرض ادب،
              جناب آقای احمدی، شما تریدر موفق ماه می 2019 کارگزاری پی سی ام هستید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
              من مهدی احمدی هستم، کارشناس ارشد سازه، از حدود هشت سال قبل با بازارهای مالی آشنا شدم، و هشت سال هست که در فارکس و بورس ایران سرمایه گذاری کرده ام، سه بار سابقه مارجین کال در کارگزاری پی سی ام را دارم، با mql4 کدنویسی میکنم

روش های معاملاتی من چند روش هست ، یکی از اون ها ترید در خلاف روند هست، یکی از آن ها ترید در محل استاپ لاس استراتژی های متعارف هست و معمولا با مارجین بالا که از طرف کارگزاری در اختیار کاربر هست ترید میکنم

با بروکر نما کار نکرده ام

از کارگزاری پی سی ام راضی هستم، معمولا نقدشوندگی پول در کارگزاری پی سی ام از کارگزاری های داخل ایران و بوررس ایران سریع تر هست که مزیت بزرگی هست

توصیه خاصی برای کسی ندارم میتونم این رو بگم که هر موقع تریدرها سود کردند مقداری از اون رو بردارند تا دیگه روی کل سودشون ریسک نکنند و اینکه خودشون رو قلبا دوست داشته باشند و لایق سود بدونند

علت اینکه عده زیادی در فارکس با شکست مواجه میشوند رو جدا از بحث روانشناسی و سطح مطالعه اونها این میدونم که چون این بازار ارزش افزوده ندارد لذا باید عده زیادی شکست بخورند و از اونجا که عده ای از سرمایه داران کلان از خبرها اطلاع دارند پس احتمال شکست سایرین بیشتر از 50 درصد هست، البته این با فرض این هست که اسکالپ کردن و اسپرید زیاد دادن رو کنار بگذاریم که تو اون حالت مجدد احتمال شکست بیشتر میشه

با سپاس فراوان از شما

نظر

104% سود در حساب معاملاتی - تریدر موفق ماه می 2019

با سلام و عرض ادب،
                جناب آقای آل شیخ، شما تریدر موفق ماه می 2019 کارگزاری پی سی ام هستید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
                مهدی آل شیخ هستم.کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی پزشکی.۶ ماه دوره تکنیکال و فاندامنتال در حیطه بازار بورس ایران و فارکس دیدم.حدود ۴ سال در این زمینه فعالیت دارم.

بیشتر تریدهای من بر اساس اصول تکنیکال و استفاده از ابزارهایی مانند موینگ اوریج و ار اس ای و گاهی سیستم ایچیموکو هست.

۴ سال

خیر

من چندین سال با بروکر آلپاری کار می کردم ولی ارجحیت بروکر pcm برای من واریز و برداشت مستقیم ریالی و پشتیبانی بسیار خوب هست.که البته آلپاری واریز و برداشتش فقط وب مانی می باشد.

علت عدم موفقیت اکثر تریدر های تازه کار عدم رعایت حجم معامله و عدم پایبندی به حد ضرر می باشد. و اینکه اغلب افرادی که به زیان دچار می شوند نمی توانند به درستی حرص و طمع و ترس خود رو کنترل کنند.

با سپاس از شما جناب آقای آل شیخ

نظر

170% سود در حساب معاملاتی - تریدر موفق جولای 2019

با سلام و خسته نباشید جناب آقای صادقی، شما 170 درصد سود در حساب معاملاتی خودتون کسب کردین. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

رسول صادقی هستم.

32 ساله

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

مدرس، تحلیگر و معامله گر در بورس ایران و بازار فارکس

در زمینه بازار بورس حدود هشت سال و فارکس حدود سه سال

روش معاملاتی بنده تحلیل تکنیکال بخصوص تئوری امواج الیوت هست.

نیم نگاهی هم به لحظه انتشار اخبار مهم دارم.

ولی اولویت اصلی بنده تحلیل نمودار هست.

بورس 8 سال

فارکس 3 سال

خوشبختانه خیر

زمانی که می خواستم حساب کنم با دو نفر از تریدر های معروف و صاحب نام مشورت کردم و به توصیه هر دو پی سی ام حساب باز کردم.

انصافا پی سی ام در بحث پشتیبانی خوب عمل می کنه.

حساب های مختلفی داره تا تریدر بتونه بهتر مطابق با میزان سرمایه و شیوه معاملاتی خودش یه حساب را انتخاب بکنه.

از طرف دیگه تو بحث شبکه های مجازی بخصوص اینستاگرام فعالیت خیلی خوبی داره.

خدمات دانشگاه تریدری و تالار گفتگو برای افراد تازه وارد هم خوبه.

بدون داشتن دانش ترید نکنند.
                  ابتدا حداقل پنج شش ماه به صورت مجازی تمرین داشته باشتن.
                  میزان سرمایه حساب دمو با حساب واقعیشون یکسان باشه.
                  طمع نداشته باشن
                  حجم کم و مدیریت سرمایه را حتما در معاملاتشون لحاظ کنند.
                  از معاملات پی در پی و هرروز پرهیز کنند.

نداشتن دانش تحلیل ، معامله گری و مدیریت سرمایه
                  داشتن طمع

انشالله که روز به روز بر میزان موفقیت شرکت شما افزوده بشه

با سپاس از شما و ما هم امیدوارم همواره شاهد ترید های پرسود شما باشیم

نظر

مشتری موفق آگوست 2019 - کسب 307% سود در حساب معاملاتی

با سلام و سپاس

مهران هستم و حدود 7 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی دارم. این دومین بار است که به عنوان تریدر موفق پی سی ام انتخاب می شم.

ترکیبی از هارمونیک تریدینگ و الیوت تریدینگ

بنده از 7 سال پیش در بازار بورس ایران و بازار آتی فعال بوده ام ولی سابقه ام در بازار جهانی حدود 4 سال است.

خیر

امکاناتی نظیر واریز و برداشت ریالی و پشتیبانی خوب و همچنین کاربران ایرانی زیاد باعث انتخاب من شد.

به نظرم صبر در معامله گری خیلی مهمه. من گاهی ممکنه 2 ماه برای یک پوزیشن صبر کنم. در این مارکت سعی کنید آهسته و پیوسته پول به دست بیارید

اینکه می خوان به سرعت پولدار بشن و پوزیشن هایی بدون رعایت نسبت ریسک به ریوارد می گیرن

با سپاس از شما و امیدواریم که همیچنان از تریدرهای موفق کارگزاری پی سی ام باشید.
                    ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 08-27-2019, 03:38 PM

نظر

472 درصد سود در حساب معاملاتی - تریدر موفق نوامبر 2019

با سلام و احترام،
                      جناب آقای سفری شما 472 درصد سود در حساب معاملاتی خودتون کسب کردین. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

با عرض سلام. اسم من عبدالرقیب سفری است . درولایت تخار افغانستان تولد شده ام دارای مدرک کارشناسی ارشد دررشته مهندسی برق قدرت میباشم. مدت 12 سال میشود که در بخش های مختلف مهندسی فعالیت دارم و مدت 5 سال میشود که در زمینه تجارت آنلاین با بروکر های مختلف کار میکنم.

من معمولا با روش معاملاتی price Action without stop loss معامله میکنم و بعد از مدت زمان زیادی از تجربه شخصی خود دربازار مالی روش منحصر بفرد خود را استفاده میکنم.

5 سال

تجربه کار با بروکر نما ها را دارم و متاسفانه در افغانستان تعداد بروکر نما ها بیشتر از بروکر های اصلی است. من با دو بروکر نما کار کردم که تجربه تلخ از ایشان دارم بنام ECI و MMarket که متاسفانه جواز استفاده از MT4 ایشان زیر سوال است.

از کارکردن با بروکر نما ها خسته شدم دنبال یک بروکر بین المللی بودم که خوشبختانه از طریق فیس بوک و تلگرام بروکر پی سی ام را پیدا کردم و با مراجعه به IB شما در کابل حساب مینی افتتاح کردم.

ایشان باید قبل از اغاز با کارکردن روی حساب واقعی باید روی حساب دمو کار بکنند و تلاش نمایند تا معلومات عمومی و تخنیکی خویش را راجع به بازار های مالی و معامله کردن با آن تکمیل نمایند.

ریسک منجمنت ومدیریت سرمایه

امیدواریم که همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم
                      با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و در مصاحبه ی ما شرکت کردید

نظر

1300 درصد سود در حساب معاملاتی - تریدر موفق دسامبر 2019

با سلام و احترام،
                        سرکار خانم زینب - س، شما 1300 درصد سود در حساب معاملاتی خودتون کسب کردین. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

من یک زن خاندار هستم با یک فرزند دختر. حدود کمتر از شش ماه با فارکس آشنا شدم.

اوایل کار بیشتر بروش اسکالپ کار میکردم و دنبال سود سریع بودم ولی بارها کل سرمایه ام رو از دست دادم. ولی اخیرا از روش پرایس اکشن و با تحلیل دقیقتر مسائل سیاسی پوزیشن بر میدارم.

کمتر از یکسال

اوایل چند ماهی بصورت دمو کار میکردم و وقتی با قواعد خرید و فروش نرم افزار آشنا شدم اقدام به افتتاح حساب واقعی کردم. (شاید زود اینکار رو کردم و چند مرتبه کل حسابم صفر شد)

چند دلیل اصلی برایم کافی بود (البته وقتی اوایل به سایت برکر مراجعه میکردم طرح کلی سایت دلم رو میزد????):
                        ۱ چند از رفقهای قدیمی و حرفه ایم این بوکر رو پیشنها کردند.
                        ۲ لوریجهای بالایی در اختیارم میذاشت
                        ۳ زمان پاسخ گویی سریعی دارن

تجربه من در این زمینه کمه ولی توصیه من به دوستان اینه که تاریخچه رفتار نوسانات بازار طلا رو با خبرهای مربوطه مطالعه کنن. اطلاعات خوبی بدست میارن.

یک خاطره بگم: یکبار سرمایه ام رو حدود ۳ برابر کردم ولی چون تجربه نوسانت شدید رو نداشتم کل سرمایه ام از دست رفت. این حرف که الان بر میگرده تو این بازار اصلا درست نیست

با تشکر از شما و امیدواریم همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم
                        پی سی ام بروکرز

نظر

بیش از 1000 درصد سود در حساب معاملاتی - تریدر موفق ژانویه ی 2020

با سلام و احترام،
                          جناب آقای محمد - آ، شما بیشتر از 1000 درصد سود در حساب معاملاتی خودتون کسب کردین. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

با سلام ‌و احترام من محمد و‌ فارغ التحصیل دکتری بوده و حدود ۲ سال در کنار شغل ام به فعالیت در این زمینه مشغولم.

من بیشتر سعی میکنم از روش فاندامنتال بخصوص روی طلا معامله داشته باشم و‌باید بگم حتما از سیگنال های تکنیکال بخصوص پرایس اکشن جهت گرفتن پوزیشن هام بهره میگیرم.

خیر- من با بروکر pcm کار کردم که بروکر عالی و خوبیه و هیچ مشکلی هم تاکنون با این بروکر نداشتم.

این بروکر با توجه به بررسی هایی که من رو بروکرهای دیگه داشتم عالیه و مشکلات اونها رو نداره و‌پشتیبان های خوبی داره و واریز و‌برداشت عالی داشته و تمام سود و ... رو نیز بسیار دقیق واریز میکنه.

توصیه میکنم حتما صبور باشند و قبل ورود به هر معامله ای حد سود و زیان داشته و با توجه به میزان کوجودی شون حجم بگیرند.

بنظرم حجم بالا، نبستن معاملات با حد ضرر، ورود قمارگونه، بی صبری و...

و در نهایت باید بگم که از همکاری با بروکر پی سی ام خیلی راضی ام و این رو‌ به همه عزیزان توصیه میکنم.
                          سلامت و‌پرسود باشید

با تشکر از شما و امیدواریم همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم
                          پی سی ام بروکرز

نظر

222% سود در حساب معاملاتی - مارچ 2020

سلام
                            شما در حساب معاملاتی خودتون 222 درصد صود کسب کرده اید . از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید.

لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمائید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما و دوستان گرامی بنده سعید نجفی به همراه یکی از دوستان آقای مهدی انصاری ۲ سال ، ۲ سال و نیم سابقه فعالیت در بازارهای مالی رو داریم.

ممکن است بفرمائید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟

روش معاملاتی شامل یک استراتژی کامل ترکیبی از : تحلیل تکنیکال کلاسیک با بهره گیری از چند اندیکاتور + تحلیل بنیادی + مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی و بازار رو شامل میشه.

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین رو دارید؟

۲سال ، ۲سال و نیم سابقه کار در بازارهای مالی آنلاین رو داریم و روی این حساب کاربری به صورت ۲۴ ساعته فعال هستیم.

آیا تجربه کاری در بروکر نماها رو داشته اید؟

خیر،اما قبلا در مورد یه بروکر نمای استرالیایی یا افریقایی توسط یکی از دوستان شنیده که فکر کنم ده سال پیش بوده،

اما تجربه کار در دوتا از بروکرهای کشور روسیه و لندن رو داشتیم به دلیل واریز و برداشتشون pcm برای ما بهترین گزینه بود و هست.

نظر شما درباره خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام رو برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟

بروکر خوب و عالی هست و دلایل انتخاب بروکر pcm که اون رو با سایر بروکرهای متمایز میکنه واریز و برداشت سریع مبالغ هست که حتی از بازارهای داخلی ایران هم سریعتر هست

دانشگاه آنلاین pcm هم برامون خیلی جالب بود واقعا راهنمای خوبی هست برای افراد آموزش ندیده که صفر تا صد بازار فارکس آموزش میده(از مبتدی تا حرفه ای)

و در آخر پشتیبانی بروکر هم قابل توجه و خوبه که تمام این عوامل کنار هم باعث انتخاب این بروکر برای افتتاح حساب شد.

مطلبی که بنده به عنوان توصیه نه به عنوان اشتراک گذاشتن مطلب میتونم اینجا به اشتراک بزارم اینه که این بازار مثل شیر سیرک شهر بازی میمونه و تریدر آموزش دیده و ندیده هیجانی و بدونه استراتژی مثل کسی میمونه که سرشو با ترس داخل دهان این شیر میکنه و قطعا این شیر بلاخره گردن این فرد رو میزنه اما تریدر آموزش دیده مسلط و داری استراتژی مثل کسی هست که سرش رو بدونه ترس و سالم از دهان شیر بیرون میاره

خلاصه آموزش باید شامل:
                            ۱)آموزش دیدن و ساخت یک استراتژی معاملاتی برای خود
                            ۲)ترید در اکانت دمو و
                            ۳)گذشت زمان و ترید با یک مبلغ کم
                            ۴)زمان دادن به خود برای جا افتادن مطالب و تجربیات کسب کرده
                            ۵)بعد از گذراندن و انجام مراحل بالا باید به یک اطمینان قلبی برای شروع تریدر با پول واقعی زیاد و یا کم بدونه ترس برسید.

علت عدم موفقیت دوستان جدای از تحلیل درست و غلط هیجانی عمل کردن در بازار و نداشتن مدیریت سرمایه و سیو سود نکردن هست که تمام این موارد به دلیل عدم داشتن یک استراتژی معاملاتی هست.
                            (پارمیس)

براتون آرزوی موفقیت و سلامتی و تریدهای پرسود داریم
                            پی سی ام بروکرز

نظر

کسب 180% سود در حساب معاملاتی -مارچ 2020

شما در مدت زمان کوتاهی 180 درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

من احمد مريد بارکزی از افغانستان استم
                              و از سال ۲۰۰۶ در کاربار فارکس مشغول استم
                              در اين نزديک 15 سال به فارکس گاهی توجه زياد داده ام و گاهی بسیار کم

روش معاملاتی من اعتماد به خبرهای مؤثر مربوط به سمبول مشخص است
                              و از خبرهای منفی و مثبت سمبول مشخص استفاده ميکنم

از سال ۲۰۰۶ تقريباً ۱۵ سال ميشود که مصروف کاروبار انلاين استم

نخیر، تجربه کار با بروکرنماها را ندارم

نظر به شرايط و محدوديت های مالی انلاين مملکت من يعنی افغانستان pcm بهترين بروکر برای افغانها است، و من اول بطور آزمايشی در pcm حساب خود را افتتاح کردم
                              بعدا که فهميدم pcm با اعتبار ترين و خوبترين بروکر برای مان است، سرمايه گذاری را pcm بیشتر نمودم

سخن من به تريدرهای ديگر اين است که اگر در بازار مالی انلاين از حوصله و قناعت استفاده کنم حتمن سود می بریم و بازار مالی انلاين بهترين کاروبار حال حاضر در جهان است

عدم موفقیت بعضی دوستان در بازار مالی انلاين چند مورد ذيل است
                              (۱) به کاروبار فارکس بجای کاروبار معتبر فکر قمار يا جوارگری می کند
                              (۲) هدف مشخص روزانه يا هفته وار ندارد گاهی در بين هفته په پنجاه فیصد سود ميرسد مگر قناعت نميکند و در فکر و حرص سود اضافه تر پس به طرف نقصان ميرود
                              (۳) حوصله مندی ندارد و در اکثر اوقات گيج ميشود و حوصله خود را از دست میدهد پس حتما به طرف نقصان ميرود
                              (۴) زياد دلاور ميشود و از هر چه بیشتر به فکر خود اعتماد ميکند گرچه اينطور نباید باشد
                              (۵) از استاپ پلس استفاده نميکند
                              استاپ پلس بهترين راه برای مانع شدن نقص اضافه ما است

چرا اکثريت مردم به بازار مالی انلاين اعتماد سود ندارد؟
                              انهايی که فکر ميکند که بازار مالی انلاين تنها نقصان است و هيچ سود نخواهد داشت
                              انها اصلا به تجارت و عقل و فکر خود اعتماد ندارد
                              اگر ما بخواهم به سرمايه بسيار کم به بازار جهانی و تجارت جهانی وصل شوم و کاربار خود را در جهان انجام دهيم پس بروکرها يا بازار مالی انلاين بهترين راه برای این کار است
                              و از بازار جهانی به عقل و فکر خود سود مند شوم

برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم

نظر

کسب 830% سود در حساب معاملاتی -آگوست 2020

شما 830 درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

محمد صدیقی هستم، 35 ساله، اهل تبریزو تحصیل کرده رشته مهندسی نرم افزار هستم. حدود 3 سال هست که در زمینه بازارهای مالی در حال یادگیری و فعالیت هستم و بیشتر فعالیتم در طول این سه سال به آموزش و تست یادگرفته هام در بازار ایران معطوف بوده. همچنین در کنار این تست ها مطالعه و یادگیری موارد لازم برای بازار بین الملل رو هم ادامه دادم.

من اول روند کلی جفت ارز مورد نظرم رو به صورت بالا به پایین (ماهانه – هفتگی و روزانه) تعیین می کنم، سپس با استفاده از پیوت های روزانه و همچنین کمک گرفتن از اندیکاتورهای OSMA, William %r, Momentum بهترین نقاط ورود و خروج را در تایم فریم یک ساعته محاسبه و وارد معاملات می شوم. و سبک معاملاتی ام به صورت روزانه است و order ها معمولاً با تاچ کردن TP ها در همان روز بسته می شوند.

از همان بدو ورود به بازار بورس ایران با معاملات آنلاین و تحلیل تکنیکال شروع به فعالیت نموده ام.

خودم نه ولی از دوستانم که قبلاً تجربه های ناموفقی در شروع فعالیت معامله گری خود داشتند همواره از وجود این مشکل شنیده و آگاه بودم.

من از طریق دوستانم با کارگزاری PCM آشنا شدم. تجربه موفق دوستان و فیدبک های مثبتی که از PCM در تحقیق برای انتخاب کارگزار گرفتم منجر به انتخاب PCM به عنوان کارگزارم گردید. در مورد PCM باید بگویم که پشتیبانی فوق العاده عالی، سریع و توام با گشاده رویی که در این مدت کار با PCM از کارشناسان محترم فارسی زبان دریافت کرده ام، اولین و حسن مهم PCM می باشد. مورد بعدی که در مقایسه با سایر کارگزاری ها و لحاظ قرار دادن مشکلات دریافت و پرداخت برای ایرانیان وجود دارد، سرعت بسیار عالی در واریز و برداشت وجه به حساب شخصی می باشد. در بحث معاملات و پلتفرم معاملاتی نیز هیچ مشکلی برای من تابحال پیش نیامده و کاملاً راضی کننده و ایده ال بوده است. در کل و در یک کلام PCM حرف نداره...

همه افرادی که تازه وارد بازارهای مالی می شوند(مثل خود من)، بسیار عجله دارند تا معاملات واقعی خود را شروع کرده و به سود برسند، در حالی که ورود به معاملات واقعی، بدون داشتن مطالعه و یادگیری بسیار طولانی هیچ گاه منجر به کسب سود نخواهد گردید.

عدم توجه به مطالعه، داشتن سبک و استراتژی معاملاتی، مدیریت سرمایه، مدیریت ترس و طمع

برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم

نظر

پردازش ...
                                X