اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و خسته نباشید

در صورتیکه امکان داشته باشه هیستوری ارزهای اصلی رو میخام چون تو متاتریدر بروکر پی سی ام من هرچی زور زدم ! بیشتر از سال 2008 رو نشون نداد

اگرم راه حلی رو دوستان داشته باشند که این مشکل حل بشه بسی خرسند خواهیم شد چرا که خیلی مشکل حادی محسوب میشه وقتی دسترسی به نمودار قیمت هیستوری رو نداشته باشی !

ممنونم

نظر

• سلام امروز تو پلتفرم بنده کندلها در تایمهای بالای 5 دقیقه با 5 دقیقه تاخیر باز میشدن،که البته هنوزم همینطوره مثلا 16:20 برای 15 مین باز میشد یا 16:35 برای 30 دقیقه و 17:05 برای 1ساعته،برای شما هم همینطور بوده؟

نظر

• با سلام و آرزوی سالی خوش،چند تا سوال داشتم از مدیران بخش،اینکه اصلا کسی پاسخگو هست به سوالات؟!؟ 2 اینکه ما روی پلتفرم اصلی شرکت pcm کار میکنیم یا روی نرم افزار ib ؟ 3 اینکه چرا ما به تفاوت شارژ ریال به دلار انقدر بالاست در حدود 100 تومان،چند روز پیش حساب را شارژ کردم که دلار برای من 3846 تومان حساب شد در حالی که قیمت در بازار 3750 تومان خرید بود؟؟؟ و 4اینکه چرا کندلها در پلتفرم جدیدا با تاخیر 5 دقیقه ای باز میشن،و وقتی سوال را با تیکت پرسیدم،پاسخ دادند نه اینطور نیست،که به نظر میرسه پلتفرم معاملاتی ما اصلا با پلتفرم اصلی متفاوت؟ 5 اینکه اصلا شرکت pcm بخشی بانام pcm فارسی واقعا داره یا نه؟واقعا ممنون میشم اگرپاسخگو باشید

نظر

• و یک سوال دیگه اینکه چرا در سایت اصلی اصلا پلتفرم متاتریدر 4 برای ویندوز وجود نداره بلکه فقط پلتفرم eos موجود هست،و هم اینکه در سایت اصلی اصلا نمیشه اکانت دمو باز کرد؟ و هم اینکه زبان فارسی هم نداره؟به طور کلی همه موارد و دیده ها جای سوال داره و بحث برانگیزه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arefsoofi نمایش پست ها
            با سلام و آرزوی سالی خوش،چند تا سوال داشتم از مدیران بخش،اینکه اصلا کسی پاسخگو هست به سوالات؟!؟ 2 اینکه ما روی پلتفرم اصلی شرکت pcm کار میکنیم یا روی نرم افزار ib ؟ 3 اینکه چرا ما به تفاوت شارژ ریال به دلار انقدر بالاست در حدود 100 تومان،چند روز پیش حساب را شارژ کردم که دلار برای من 3846 تومان حساب شد در حالی که قیمت در بازار 3750 تومان خرید بود؟؟؟ و 4اینکه چرا کندلها در پلتفرم جدیدا با تاخیر 5 دقیقه ای باز میشن،و وقتی سوال را با تیکت پرسیدم،پاسخ دادند نه اینطور نیست،که به نظر میرسه پلتفرم معاملاتی ما اصلا با پلتفرم اصلی متفاوت؟ 5 اینکه اصلا شرکت pcm بخشی بانام pcm فارسی واقعا داره یا نه؟واقعا ممنون میشم اگرپاسخگو باشید
            سلام، سال نو شما هم مبارک

1. مسلما شما دارین پلتفرم بروکر کار میکنید. آی بی ها که اصلا پلتفرم ندارند.
            2. تفاوت قیمت مربوط به صرافی هست و بروکر هیچ دخل و تصرفب در این مورد نداره. قیمت دلار مربوط به قیمت ارز حواله ای هست و صرافی که پی سی ام باهاش کار میکنه به علت همکاری کاری چندین ساله و تراکنش های بالا بهترین قیمت رو همیشه برای مشتریان ما حساب میکند. مطمئن باشید اگر صرافی بهتری باشد بروکر هم به اون شیفت خواهد کرد.
            3. منظور شما از باز شدن کندل چی هست؟ به هر حال چون سوالتون فنی هست بهتره توی کابین تریدری دنبال کنین.
            4. پی سی ام یک سایت مخصوص فارسی زبانان داره. کارکنان فارسی زبان هم برای پشتیبانی هم هستند که ترجمه تیکیت ها و همین طور تماس ها رو انجام میدهند.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط arefsoofi نمایش پست ها
              و یک سوال دیگه اینکه چرا در سایت اصلی اصلا پلتفرم متاتریدر 4 برای ویندوز وجود نداره بلکه فقط پلتفرم eos موجود هست،و هم اینکه در سایت اصلی اصلا نمیشه اکانت دمو باز کرد؟ و هم اینکه زبان فارسی هم نداره؟به طور کلی همه موارد و دیده ها جای سوال داره و بحث برانگیزه؟
              با سلام مجدد،

بروکر غیر از سایت مخصوص فارسی زبانان 2سایت انگلیسی زبان دارد که یکی ازآنها برای ترید روی بازارهای فیوچرز طراحی شده است و دیگری برای بازار اسپات.
              پلتفرم اصلی برای تریدر روی فیوچرز ها eos هست
              هر سوالی داشتید میتونید بپرسید.

با احترام

نظر

• سلامیه سوال داشتم : متاتریدر برای ویندوز 10 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟( 32 بیتی )ممنون از شما
                هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• سلام و خسته نباشید
                  من فایل ۳۲ بیتی EOS رو دانلود کردم و پسورد را
                  eos123 زدم. ولی در هنگام اکسترکت خطا میده!
                  بررسی کنید اطفا!!

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                  با سلام مجدد،

بروکر غیر از سایت مخصوص فارسی زبانان 2سایت انگلیسی زبان دارد که یکی ازآنها برای ترید روی بازارهای فیوچرز طراحی شده است و دیگری برای بازار اسپات.
                  پلتفرم اصلی برای تریدر روی فیوچرز ها eos هست
                  هر سوالی داشتید میتونید بپرسید.

با احترام

نظر

• با سلام

من جدیدا به یه مشکلی برخوردم ، بعد تعویض ویندوز که متاتریدر رو نصب کردم در قسمت login گزینه server فقط حسابهای دمو رو میاره و از گزینه حسابهای ریل خبری نیست.

علتش چیه ؟

با تشکر
                    هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
                      سلامیه سوال داشتم : متاتریدر برای ویندوز 10 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟( 32 بیتی )ممنون از شما
                      سلام،

برای هر ورژن ویندوزی میتونین متاتریدر رو نصب کنین. فایل متفاوتی ندارند. کلا متاتریدر یک برنامه 32 بیتی هست.

لینک دانلود متاتریدر:

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi13 نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشید
                        من فایل ۳۲ بیتی EOS رو دانلود کردم و پسورد را
                        eos123 زدم. ولی در هنگام اکسترکت خطا میده!
                        بررسی کنید اطفا!!
                        سلام،

لطفا این مورد رو به info@pcmfa.com ایمیل بزنین تا پیگیری بشه.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
                          با سلام

من جدیدا به یه مشکلی برخوردم ، بعد تعویض ویندوز که متاتریدر رو نصب کردم در قسمت login گزینه server فقط حسابهای دمو رو میاره و از گزینه حسابهای ریل خبری نیست.

علتش چیه ؟

با تشکر
                          سلام،

این به خاطر این هست که شما اطلاعات حساب ریلتون از روی سیستم پاک شده. شما میتونین از پنجره لوگین به جای اسم سرور آی پی سرور ریل رو وارد کنین. آی پی رو میتونین از طریق ارسال تیکت در کابین تریدریتون از بخش اردرسک بگیرین.

با تشکر

نظر

• سلام . وقت بخیر.
                            سوال من در مورد pcm tools می باشد .با توجه به داشتن حساب ریل آیا آموزشی در مورد این نرم افزار وجود داره و در کل چجور میشه صف خرید و فروش رو با نصب این نرم افزار روی متا مشاهده کرد.ممنون
                            https://t.me/joinchat/BdwipULuUPZiTnNsVjYA1Q

نظر

• نوشته اصلی توسط آرین نمایش پست ها
                              سلام . وقت بخیر.
                              سوال من در مورد pcm tools می باشد .با توجه به داشتن حساب ریل آیا آموزشی در مورد این نرم افزار وجود داره و در کل چجور میشه صف خرید و فروش رو با نصب این نرم افزار روی متا مشاهده کرد.ممنون
                              سلام آرین عزیز،

نرم افزار PCM Tools در چند ورژن مختلف ارائه میشود. یکی به صورت Addon برای مرورگرهای کروم، فایرفاکس، اپرا و همین طور به صورت اپلیکیشن برای گوشی های اندروید و اپل.

4 پی دی اف هست که هر کدوم راهنمای نصب این نرم افزار برای مرورگرها و اندروید رو توضیح داده که براتون اینجا آپلود میکنم.

http://pcmsoftech.com/tools/PDF-Help-firefox.pdf

http://pcmsoftech.com/tools/PDF-Help-googleChrome.pdf

http://pcmsoftech.com/tools/PDF-Help-Opera.pdf

http://pcmsoftech.com/tools/PDF-Help-googleplay.pdf

پس از اینکه نرم افزار رو روی مرورگر دلخواه یا روی گوشی اندروید نصب کردین با نام کاربری و رمز عبور کابین تریدری خود داخل این نرم افزار لاگین کنین. سپس به منوی عمق مارکت بروید. بقیه منوها هم به راحتی قابل مشاهده هستند.

اگر باز هم سوالی داشتید میتونید مطرح کنین.

با احترام

نظر

• باسلام
                                لطفا به این سوال من پاسخ دهید : آیا میشود هم زمان برای 2 یا چند حساب ترید کرد . و اگر میشود از چه طریقی امکان پذیر میباشد.
                                با تشکر.
                                از کلیه دوستان و مخصوصا اساتید محترم انجمن (pcm) تقاضا دارم در صورت امکان ایرادات ترید اینجانب را متذکر شوند تا هم برای من و هم برای بقیه کسانی که طالب یادگیری به شیوه صحیح ترید میباشند و مطالب این تاپیک را دنبال میکنند مفید واقع شود . با تشکر.

نظر

پردازش ...
                                X