اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسختون ولی جواب سوال من اونی نبود که شما فرمودین

شما میزان اسپردو در دو بروکر مشاهده بفرمائید.شکل اول مربوط به متاتریدری هست که از سایت https://www.varengoldbankfx.com/ و شکل دوم مربوط متاتریدری هست که از سایت شما گرفتم.همونطور که مشاهده میکنید در شکل اول اسپرد طلا 0.6 هست ولی در شکل دوم 0.7

میخواستم علت این اختلافو بدونم چون اگر جفت متاتریدرها یکی باشه این اختلاف به هیچ وجه نباید پیش بیاد

?!?!..........

نظر

اختلاف قیمت در نمودار و ترمینال

با سلام خدمت عزیزان
      در خصوص پرسش بنده در تاریخ 9/30/2011 در خصوص اختلاف قیمتی 0.00005 بین قیمت مشاهده شده در نمودار و ترمینال
      کماکان پاسخی داده نشده است
      همچنان منتظر پاسخ دوستان هستم
      با تشکر

نظر

ساعت تسویه حساب شبانه

با سلام و خسته نباشید
        واقعا چه معضلی شده، گرفتار شدم بدجور، یه عده بروکرنما با فعالیتهاشون باعث شدن فارکس تو ایران غیرقانونی بشه و این، امثال منو که می خوان تو بدست اوردن پول مسائل دین هم رعایت بشه دچار سردرگمی، مشکلات و استرس زیادی کرده. 1-لطف کنید بفرمایید ساعت تسویه حساب شبانه بوقت هامبورگه یا نمایندگیشون تو دبی؟ 2- اختلاف قیمت در نمودار و ترمینال که دوستمون گفتن برای منم وجود داره ولی یکم بیشتر 0.00007 ؟ 3- می خواستم بدونم بانکهای داخل ایران هم در معاملات ارز (فارکس)، با شما کار می کنند؟
        با تشکر فراوان
        ویرایش توسط MMF_1390 : https://www.traderha.com/member/3218-mmf_1390 در ساعت 11-02-2011, 05:09 PM

نظر

جوابها

با سلام و خسته نباشید

تا حدی به جواب سوالاتم، از طرق دیگر رسیدم.

با تشکر فراوان از شما و همه همکاران زحمتکشتان

نظر

سوال

چرا واریز و برداشت پول به بروکر باید به تومان باشه و برمبنای درهم هست مگه دلار نمیشه؟

نظر

تقویم اقتصادی

با سلام و خسته نباشید توضیحی در مورد این تقویم اقتصادی روز میخواستم. با تشکر.

نظر

تشکر و انتقاد و پیشنهاد

با سلام و احترام
                من واقعا افتخار میکنم که یک بروکر ایرانی رگوله شده و بدون ریکوت وجود داره و از شما بابت ایجاد این بروکر تشکر میکنم و این باعث خوشحالی ماست که بروکری ایرانی از همه بروکرهای روسی که در ایران فعالیت دارند از بعضی لحاظ برتر است
                ولی متاسفانه اکثر ایرانی ها با روسی ها کار میکنند تا با بروکر شما
                ایا توجه کرده اید که دلیلش چه چیز میتواند باشد؟
                همه ایرانی ها دوست دارند با پلتفرم متاتریدر 4 مثل الپاری کار کنند که همه جفت ارزها و نقره و طلا و نفت را یکجا دارد
                ولی متاسفانه کسی که بخواهد با بروکر شما کار کند باید که حساب برای ارزها و یک حساب جداگانه برای طلا و نقره داشته باشد
                اشکال دوم اینست که در اول سایت لینک مستقیم برای افتتاح حساب و دانلود نرم افزار ندارید و بازدیکنندگان باید با چند کلیک دنبال نرم افزار بگردند

از نظر من یک برو کر خوب مشخصات زیر را دارد
                دارای رگوله (دارید)
                بدون ریکوت ( دارید)
                دارای همه جفت ارزها و طلا و نقره و نفت ( ندارید)
                افتتاح حساب با حداقل سرمایه (ندارید)
                پلتفرم متاتریدر ( ندارید)
                اسپرد کم (نگفتید چقدره)
                لوریج بالا (نگفتید چقدره)
                امکان ترید با حداقل لات سایز (نگفتید چقدره)
                ارائه تحلیل های روزانه به مشتریان
                نظر سنجی برای اینکه بدانید تریدرها به چه بروکری علاقه مندن و چه انتظاراتی از بروکر ها دارند

شاید موارد فوق برای شما مهم نباشد ولی برای تریدر های ایرانی مهم است چرا هیچ توضیحی در مورد میزان اسپرد و لوریج و حداقل لات سایز نداده اید؟

پیشنهاد میکنم موارد فوق را رعایت کنید تا جزو بهترین بروکر ها باشید
                و ما هم از شر بروکر های اشغال روسی نجات پیدا کنیم و به بروکر شما پناه بیاوریم
                ویرایش توسط alireza84karimi : https://www.traderha.com/member/2832-alireza84karimi در ساعت 11-20-2011, 07:23 PM

نظر

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                  چرا واریز و برداشت پول به بروکر باید به تومان باشه و برمبنای درهم هست مگه دلار نمیشه؟
                  با سلام خدمت شما دوست گرامی
                  علت اینکه ما با نرخ درهم کار میکنیم اینست که ایران با هیچ کشوری مراوده دلاری ندارد واین کار برای حفظ امنیت سرمایه گزاران ما است و اینکه حساب های ما در بانک ملی دوبی به درهم امارات است و این امر چندین مزیت برای سرمایه گزاران ایرانی دارد
                  یکی اینکه هیچگونه مراوده دلاری با ابران وجود ندارد و نرخ دلار ایران در آن بی تاثیر است
                  و دیگر اینکه نرخ دلار به درهم همیشه ثابت 3.66/3.685 است و عملا در سپرده شما بی تاثیر است

نظر

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

نوشته اصلی توسط omid1111
                    سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم چرا هنوز جواب این تاپیک منو ندادین.؟ با تشکر
                    با سلام
                    خدمت شما عرض کنم که پلتفرمی که ما به شما می دهیم از لحاظ امنیت و سرعت اجرا به دلیل ویژگی متصل بودن به بازار جز بهترین پلتفرم ها است

در مورد موضوعاتی که مربوط به ابهامات شما در مورد مسایل فنی است ما برای مشتریان خود فرم هایی داریم که انها پر میکنند و جواب ابهامات یا مسایل فنی متاتریدر که برایشان هنوز مبهم است را از طرف بانک جواب می گیرند

چون جوابگویی به این مسایل در بحث سوالات عمومی فروم و به صورت موردی امکان پذیر نیست

نظر

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

نوشته اصلی توسط zarrinmehr نمایش پست ها
                      با سلام و احترام
                      من واقعا افتخار میکنم که یک بروکر ایرانی رگوله شده و بدون ریکوت وجود داره و از شما بابت ایجاد این بروکر تشکر میکنم و این باعث خوشحالی ماست که بروکری ایرانی از همه بروکرهای روسی که در ایران فعالیت دارند از بعضی لحاظ برتر است
                      ولی متاسفانه اکثر ایرانی ها با روسی ها کار میکنند تا با بروکر شما
                      ایا توجه کرده اید که دلیلش چه چیز میتواند باشد؟
                      همه ایرانی ها دوست دارند با پلتفرم متاتریدر 4 مثل الپاری کار کنند که همه جفت ارزها و نقره و طلا و نفت را یکجا دارد
                      ولی متاسفانه کسی که بخواهد با بروکر شما کار کند باید که حساب برای ارزها و یک حساب جداگانه برای طلا و نقره داشته باشد
                      اشکال دوم اینست که در اول سایت لینک مستقیم برای افتتاح حساب و دانلود نرم افزار ندارید و بازدیکنندگان باید با چند کلیک دنبال نرم افزار بگردند

از نظر من یک برو کر خوب مشخصات زیر را دارد
                      دارای رگوله (دارید)
                      بدون ریکوت ( دارید)
                      دارای همه جفت ارزها و طلا و نقره و نفت ( ندارید)
                      افتتاح حساب با حداقل سرمایه (ندارید)
                      پلتفرم متاتریدر ( ندارید)
                      اسپرد کم (نگفتید چقدره)
                      لوریج بالا (نگفتید چقدره)
                      امکان ترید با حداقل لات سایز (نگفتید چقدره)
                      ارائه تحلیل های روزانه به مشتریان
                      نظر سنجی برای اینکه بدانید تریدرها به چه بروکری علاقه مندن و چه انتظاراتی از بروکر ها دارند

شاید موارد فوق برای شما مهم نباشد ولی برای تریدر های ایرانی مهم است چرا هیچ توضیحی در مورد میزان اسپرد و لوریج و حداقل لات سایز نداده اید؟

پیشنهاد میکنم موارد فوق را رعایت کنید تا جزو بهترین بروکر ها باشید
                      و ما هم از شر بروکر های اشغال روسی نجات پیدا کنیم و به بروکر شما پناه بیاوریم
                      با سلام و تشکر از شما
                      اول اینکه از شما درخواست دارم که پست ها را بیش از 1 بار تکرار نکنید و در محل مناسب خودشان پست بزنید و در صورتی که میخواهید پست های شما افزایش یابد سعی کنید بیشتر مطالب مفید رو برای استفده دیگران در فروم مطرح کنید

در جواب سوال شما باید عرض کنم که خدماتی که ما ارایه میدهیم بسته به میزان سرمایه و بازاری که یک تریدر میخواهد در آن معامله کنید متفاوت است و هر کدام ابزارها و پلتفرم های خاص خودشان را دارند .اما دسته بندی انها روی سایت کاملا بیان شده

به طور مثال ما برای بازار فارکس و سرمایه درحد 2000 دلار پلتفرم متاتریدر وارن گلد بانک رو ارایه میدهیم که سایت ان کاملا جدا است به اسم http://mt4direct.com

در این پلتفرم شما همه ارزها ،نفت ، طلا ، نقره و تقریبا تمامی سهام هایی که در اروپا و امریکا معامله می شوند رو به صورت یکجا و روی یک پلتفرم میتوانید معامله کنید

در مورد مزایا فکر میکنم ذکر این نکته بسنده میکند که سرویس فارکسی که ارایه میدهیم در حال حاضر رقیبی در ایران ندارد و ما شما رو به بهترین لیگودیتی های بانکی دنیا وصل میکنیم

نظر

تحریم ایران

باسلام و تشکر از جواب شما!
                        اگر امارات بانک های ایران را تحریم کند شما مشکلی تو واریز و برداشت پیدا نمی کنید؟

نظر

عرض سلام؛

حداقل سرمایه جهت افتتاح حساب با بروکر شما جقدر است . ممنون

نظر

2000 دلار حداقل سرمایه

نظر

با سلام
                              http://mt4direct.com
                              چند سوال در مورد متاتریدر که لینک سایتش را گذاشته ام دارم
                              1.چرا با وجود اینکه این متاتریدر متعلق به شماست انرا متعلق به وارن گلد المان میدانید چرا با افتخار نمیگویید متاتریدر ایرانی متصل به وارن گلد؟
                              2.چرا با اینکه اسپرید پایین و لوریج بالا در اکثر بروکرهای نو ظهور رقابتی است شما لوریج 200 ارائه داده اید؟ در صورتیکه سایر بروکر ها لوریج 500 میدهند و به نظر من لوریج 200 برای اسکالپرها کم است
                              3. چرا همه ارزهای این متاتریدر یک پسوند دارند فایده ان چیست؟ به نظر من که خیلی زشت و بی فایده است و بهتره حذفش کند

منتظر جوابتان هستم
                              با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط zarrinmehr نمایش پست ها
                                با سلام
                                http://mt4direct.com
                                چند سوال در مورد متاتریدر که لینک سایتش را گذاشته ام دارم
                                1.چرا با وجود اینکه این متاتریدر متعلق به شماست انرا متعلق به وارن گلد المان میدانید چرا با افتخار نمیگویید متاتریدر ایرانی متصل به وارن گلد؟
                                2.چرا با اینکه اسپرید پایین و لوریج بالا در اکثر بروکرهای نو ظهور رقابتی است شما لوریج 200 ارائه داده اید؟ در صورتیکه سایر بروکر ها لوریج 500 میدهند و به نظر من لوریج 200 برای اسکالپرها کم است
                                3. چرا همه ارزهای این متاتریدر یک پسوند دارند فایده ان چیست؟ به نظر من که خیلی زشت و بی فایده است و بهتره حذفش کند

منتظر جوابتان هستم
                                با تشکر فراوان
                                سلام

ببینید دوست عزیز بروکر پرسپولیس خدمات فارکسی که به مشتریهاش ارائه میده از طریق بانک وارن گلد آلمان و در واقع پرسپولیس با این بانک معتبر همکاری میکنه و این متاتریدر متعلق به وارن گلد .

این پسوندی که جلوی ارزها هست به این دلیل که swap نداره .
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X