اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    متا من بعد از لود شدن پیغام not responing را میده کسی را حلش را میدونه؟ البته متاهای دیگه مشکلی ندارند

نظر

• ضریب بتا صندوق های سرمایه گذاری ؟؟؟

سلام دوستان

من برای پایان نامم نیاز به ضریب بتای صندوق ها دارم

میخواستم بدونم از کجا میتونم پیدا کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

• استفاده از گواهینامه های بازار سرمایه جهت فعالیت در بازار کار سرمایه

سلام دوستان من 35 سال دارم و رشته تحصیلیم لیسانس برق هست و مدت 9 سال هست که بعنوان کارشناس برق مشغول کار هستم ، بنده در امتحان اصول بازار سرمایه شرکت کردم و مشروط تکدرس شدم که با شرکت کردن در کلاس میتوانم گواهینامه اصول را دریافت بکنم و همچنین قصد دارم به امید خدا در امتحان تحلیلگری و معامله گری هم شرکت بکنم میخواستم بدانم با توجه به اینکه من در این خصوص تجربه کاری ندارم با دریافت این مدارک بخصوص مدرک اصول که اولین مدرک هست چگونه میتوانم وارد بازار کار شوم. با تشکر
        زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

• بستگی داره به اینکه شما قصدتون از گرفتن مدرک اصول بازار سرمایه چه بوده باشه . ببینید این مدارکی از این دست بیشتر

برای سرمایه گزاران جزء به منظور فعالیت در بازار بورس (بیشتر سهام) طراحی شده . هر چند نمیدونم شما از مطرح کردن

عبارت بازار کار منظورتون چه بوده با اینحال فکر کنم در طول مدتی که مشغول تحصیل در این دوره بودید کلیت داستان

رو متوجه شده باشید . اما درصورتی که به دنبال ادامه و اخذ مدرک تحلیلگری و معامله گری (البته با گذراندن دوره ) باشید

قضیه کمی براتون سخت خواهد بود ، از بابت اینکه خودتون رو باید برای کسب تجربه در رشته ای کاملا متفاوت با شغل

اصلیتون آماده کنید . گرفتن مدرک صرف هم که بدرد نمیخوره . اصولا گرفتن مدارک پیشرفته تر آموزشی در هر حوزهء کاری

برای افرادی مناسب هست که در اون رشته به فعالیت جدی و مستمر میپردازند .

با اینحال شما میتونید این دوره رو هم برای پیدا کردن یک دید تخصصی نسبت به بازار بورس ، نحوهء پی گیری قیمتها در

چارتهای قیمتی و معلومات اضافی تر دیگه نسبت به تحلیل بازار سرمایه بگذرونید و حتی در صورتی که پتانسیل و به قولی

ظرفیت کاری بالایی داشته باشید در دو رشتهء متفاوت به کار بپردازید فقط توجه کنید حداقل دو سال احتیاج به پی گیری

و تحقیق در این حوزه الزامیست . توصیهء من درخواست اطلاعات تکمیلی به همراه مشاوره از استاد راهنمای دوره تا

بتونید در حداقل زمان ممکن به کسب نتیجه لازم برسید .

موید باشید

نظر

• اول بيا روش محاسبه بتا رو توضيح بده

نظر

• سلام و تشکر بابت پاسختون
              بنده هدفم از گرفتن این مدارک وارد شدن به کارگزاری و در واقع تغییر شغل هست، با توجه به اینکه بنده نمیتونم یکدفعه ریسک بکنم و کار فعلیم را از دست بدم هدفم این هست که در مرحله اول بصورت ساعتی در کارگزاری کار بکنم (در مرحله اول میزان حقوق برام خیلی مهم نیست چون کار اصلیم هست و از انجا حقوق میگیرم)
              اما اگر کار بصورت ساعتی مقدور نیست میخوام بدونم چطور میتونم با گرفتن این مدارک بصورت تمام وقت وارد کارگزاری بشم و اول کار و بدون تجربه آیا حقوق مناسبی داده میشه یا نه و از همه مهمتر با توجه به سنم آیا مشکلی بوجود میاد یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh
                سلام دوستان من 35 سال دارم و رشته تحصیلیم لیسانس برق هست و مدت 9 سال هست که بعنوان کارشناس برق مشغول کار هستم ، بنده در امتحان اصول بازار سرمایه شرکت کردم و مشروط تکدرس شدم که با شرکت کردن در کلاس میتوانم گواهینامه اصول را دریافت بکنم و همچنین قصد دارم به امید خدا در امتحان تحلیلگری و معامله گری هم شرکت بکنم میخواستم بدانم با توجه به اینکه من در این خصوص تجربه کاری ندارم با دریافت این مدارک بخصوص مدرک اصول که اولین مدرک هست چگونه میتوانم وارد بازار کار شوم. با تشکر
                نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                سلام و تشکر بابت پاسختون
                بنده هدفم از گرفتن این مدارک وارد شدن به کارگزاری و در واقع تغییر شغل هست، با توجه به اینکه بنده نمیتونم یکدفعه ریسک بکنم و کار فعلیم را از دست بدم هدفم این هست که در مرحله اول بصورت ساعتی در کارگزاری کار بکنم (در مرحله اول میزان حقوق برام خیلی مهم نیست چون کار اصلیم هست و از انجا حقوق میگیرم)
                اما اگر کار بصورت ساعتی مقدور نیست میخوام بدونم چطور میتونم با گرفتن این مدارک بصورت تمام وقت وارد کارگزاری بشم و اول کار و بدون تجربه آیا حقوق مناسبی داده میشه یا نه و از همه مهمتر با توجه به سنم آیا مشکلی بوجود میاد یا نه؟

دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم

نظر

• موقع واریز وجه با وب مانی این ارور را میده !

err: -2147217913 Error converting data type varchar to uniqueidentifier. step:0.26
                  https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• -------------------------------------------------------------------------------
                    ویرایش توسط mkhezri1355 : https://www.traderha.com/member/14290-mkhezri1355 در ساعت 04-20-2015, 09:53 AM

Automated Trading

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhezri1355 نمایش پست ها
                      موقع واریز وجه با وب مانی این ارور را میده !

err: -2147217913 Error converting data type varchar to uniqueidentifier. step:0.26
                      علت مشخص شد . باتوجه به نوع حسابم در روز فقط 600 دلار میتونم منتقل کنم

Automated Trading

نظر

• خیلی جالبه حتی برخی از اعضای کارگزاری آگاه هم که اینجا عضو هستند من را راهنمایی نکردند.

نظر

• اگر یکی از دوستان در مورد چگونگی عملکرد این جداول توضییحی بفرمایند ممنون می شوم

فایل های پیوست شده

نظر

• بابا یک مسلمونی مسیحی یهودی بهایی نیست جواب منو بده

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                              بابا یک مسلمونی مسیحی یهودی بهایی نیست جواب منو بده
                              سلام

تو پیغام خصوصی جوابتون دادم .
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
                                اگر یکی از دوستان در مورد چگونگی عملکرد این جداول توضییحی بفرمایند ممنون می شوم

بزرگوار سلام

این جدول از اطلاعاتی که کمیسیون معاملات آتی CFTC بیرون میدهد استفاده میکنه و پس از انجام یک سری محاسبات درصد خریداران و فروشندگان و نسبت های آنها را به نمایش میگذارد.

این اطلاعات سه شنبه هر هفته جمع آوری میشه و در روز جمعه در سایت http://www.cftc.gov/index.htm نشر داده میشود.

خوب راه های مختلفی در قبال استفاده از این دیتاها و اطلاعات وجود دارد ، مثل همین مقایسه درصد خریداران از فروشندگان و نسبت آنها ، یا تبدیل کردن دیتاها به نمودار و مقایسه با روند قیمتی و یا خود خریداران و فروشندگان که از سه نوع جنس شرکت کننده تجاری و غیر تجاری و خرده پا تشکیل شده است و هزار نوع دیگه که کلاً کاربرد آن دیدگاه هفتگی است و برای افرادی بسیار کاربرد داره که تایم فریم چهارساعته به بالا در حال معامله میباشند ( به دلیل تاخیر در زمان گردآوری اطلاعات و نشر ان )... که حتی برای این مورد ( دیتایهی کوت ریپورت ) یک جایگزین خانوم کتی لین به نام ریسک ریورسال معرفی میکنند.

میتوانید عبارت COT Analysis را در نت جستجو کنید و اطلاعات زیادی را کسب کنید

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X