اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام

من هم متاتریدر رو از سایت اصلی وارن گلد دانلود کردم و هم از سایت شما برای مثال اسپرد طلا اونجا 60 تاس ولی تو اون لینکی که از سایت شما گرفتم 70! تاس

میتونم دلیل این احتلافو بدونم؟
    مگر جفتشم یکی نیست؟!
    با سلام و عرض ادب
    دوست عزیز در مورد دمویی که ما ارایه میدهیم با سرور ریل ما کاملا یکی است و قرارداد ما با بانک تنها ارایه سرور stp و قیمت های واقعی بانکی است چون ما شریک تجاری آن ها هستیم و خدمات بروکری ارایه میدهیم، نه آی بی یا وایت لیبل.
    دمویی که وارن گلد روی سایت قرار داده صرفا جهت تمرین است و به سرور ریل متصل نیست ولی به طور کلی وارن گلد ممکنه با شرکت های زیادی کار کنه و به اون ها ای بی بده اما ای بیها علاقه به ارایه سرویس مارکت میکری دارند چون سود بیشتری از این راه بدست می آورند.برای ارایه این سرویس خدمات خیلی بیشتری هم ممکنه ارایه دهند که ممکنه اسپرد پایین تر هم جز آن باشد .اما تنها جایی که اسپردهای سرور متصل آن ها با قیمت های آنلاین از این بانک ارایه میدهد ما هستیم و مسئولیت همه حساب ها هم با ماست و از تمامی گارانتی ها و حمایت های لازم یک بروکر برخوردار خواهید بود.در مورد بقیه ای بی ها یا وایت لیبل های آنها در مورد برداشت سود از آنها یا اعتبار آنها ما هیچ مسئولیتی قبول نمی کنیم و چون هیچ نهاد قانونی نظارتی که حساب شما را به رسمیت بشناسد برای انها وجود ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
      با سلام
      جواب این سوال شما از از قسمت اردردسک جویا می شوم و به اطلاع شما میرسانم
      با سلام
      بنده کماکان منتظر نتیجه هستم
      با تشکر

نظر

سلام
        با توجه به اینکه سرویس سواپ فری رادر متاتریدر ارائه می دهید آیا برای این کار هزینه ای برای تریدر اعمال میشه؟ به صورت پنهانی یا آشکار؟ اگر خود شما این هزینه (نرخ بهره شبانه) را تقبل می کنید این کار به چه صورت انجام میشه؟

نظر

سلام دوست عزیز

قضاوت نادرستی نکردم فقط منظور اینست که جزئیات فنی مربوط به نحوه حذف بهره اسپات ارزها یک بحث طولانی و مربوط به حرفه ما (کارگزاری) است. اگر مایل هستید در مورد این مسائل بیشتر بدانید قاعدتا باید به کار بروکری علاقه داشته باشید و نه ترید. این فروم برای بحث و تبادل نظر تریدرها ایجاد شد و این گونه مطالب مبحث دیگری است که اگر مایل هستید می توانیم راجع به آن هم صحبت کنبم ولی در فروم نمی گنجد.

به عنوان تریدر شما بهره نمی گیرید و نمی دهید و با علم به این مطلب استفتاء بفرمائید که به احتمال زیاد عدم وجود اشکال را جواب خواهید گرفت. اگر باز هم در این مورد شک دارید و راحت نیستید با این مطلب به شکلی که گفتید می توانید عمل کنید.

موفق باشید

نوشته اصلی توسط MMF_1390 نمایش پست ها
          باسلام و عرض ادب خدمت جناب آقای مهندس مدیرعامل بروکر

حدس می زدم وقتی سوالامو بپرسم، قضاوتهای نادرستی دربارم بشه برا همین با ایمیل اونارو پرسیدم اما همکارانتون گفتن تو انجمن بپرسم.

توجه توجه، این نظر شخصی اینجانب است:
          من فردی هستم که قصد افتتاح حساب حقیقی در تنها کارگزاری واقعی برای ایرانیان یعنی کارگزاری شما را دارم ( کارگزاریهای داخل ایران بروکرنماهایی هستند که فعالیت در آنها قانونا ممنوع و شرعا حرام می باشد).

من دنبال یه رزق پاک یا حداقل، تقریبا پاکم، شب عجیبی بود فرداش می خواستم توبروکرنمای.......حساب باز کنم اونم حساب مثلا اسلامی !!!! یه مقاله از......و بعدش دو مقاله کمیته فقهی و معاون حقوقی سازمان بورس منو به فکر فرو برد...........دوباره برگشتم به مقاله ای که دو، سه سال پیش تو کامپیوترم سیو کرده بودمش( مقاله حقیقت فارکس مدیرعامل بروکر تو یه انجمن).................هی کنکاش وسرچ..................روزا و شبا...........ای بابا چی دارم میگم، برگردیم به اصل سوالام.

قرض ربوی(ربایی) بجز در سه مورد شرعا حرام است و معامله باطل است حال بهره چه 0.001 درصد و چه 50 درصد باشد ( ربا جنگ با خدا است ) و چون یکی از آن سه مورد استثناء با این تجارت مرتبط است قدری مسئله پیچیده شده است (موارد جواز عبارتند از: 1-بين پدر و فرزند 2- بين زن و شوهر 3- بين مسلمان و كافرى كه در پناه اسلام نيست (يعنی ربا گرفتن مسلمان از كافر غيرذمى جايز است) ) با سوالاتم می خواستم جزییات چگونگی حذف بهره را بفهمم تا در استفتاء بطور کامل و شفاف مطرح کنم تا شاید به خواسته ام یعنی صحیح بودن معامله برسم که خدای نکرده آن را حیله برای فرار از ربا مطرح نکند که اگر این اتفاق بیفتد به احتمال زیاد باز هم افتتاح حساب می کنم اما مجبور می شوم حتی اگر در ضرر باشم یاامکان سود خوب در صورت باز بودن پوزیشن باشد، تمام پوزیشنها را ساعت 11:45 شب به وقت آلمان در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه
          ببندم. (روزهای دوشنبه و جمعه ساعت بازگشایی و اتمام بازار فرق می کند، ساعات دقیق آن را درآورده ام اما باز هم از شما راهنمایی خواهم خواست).

باتشکر ازشما
          کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
          رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
          ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
          sigpic

نظر

بانک وارن گلد

باسلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و FX-MAJDIAN

لطفا کسانی که از نظر فنی خیلی قوی هستن و با یقین 100% جواب سوالات رو می دونن، به اونا جواب بدهند:

1-با توجه به این که نرخ بهره یورو 1.50% و دلار آمریکا 0.25% و دلار کانادا 1% می باشد تصحیح بفرمایید:

بهره میگیریم EURUSD@ buy: 1.5 - 0.25 = + 1.25
            بهره می دهیم EURUSD@ sell: 0.25 - 1.5 = - 1.25

بهره می دهیم USDCAD@ buy: 0.25 - 1 = - 0.75
            بهره میگیریم USDCAD@ sell: 1 - 0.25 = + 0.75

2-در پلتفرم متاتریدر بانک وارن گلد پس از راست کلیک روی Market Watch تمامی ارزها را که باز کنید شگفت زده می شوید چون Swap long and Swap short آنها همه منفی می باشد ( یعنی باید بهره بدهیم) چرا؟

با تشکر فراوان

نظر

بهره های بانکی

سلام

البته من خودم رو از نظر فنی خیلی قوی نمی دونم ولی جواب سئوالات شما رو با یقین می دونم چون نیازی به اطلاعات فنی قوی نداره فقط به تجربه کار با بانکهای خارجی احتیاج داره که من دارم.

اون نرخهای بهره به این معنا هستند که مثلا اگر شما یک بانک هستید که مجوزش از یک کشور اروپائی هست و بخواهید از بانک مرکزی اروپا مبلغی یورو قرض بگیرید باید 1.5 درصد در سال به بانک مرکزی اروپا روی اون مبلغ سود بپردازید. البته هیچ بانکی وقتی با اون نرخ قرض می گیره مسلما با همون نرخ به من و شما قرض نمی ده و یک چیزی می کشه روی اون (به همین علته که حتی اگر نرخ منفی باشه مثبت میشه و معنیش اینه که باید سود بدیم). حالا درسته که من ترید می کنم بهره بهم تعلق نمی گیره روی پلتفرمی که پرسپولیس کپیتال از وارن گولد به من داده ولی این بانک حداقل این زحمت رو به خودش نداده که روی این سروری که به پرسپولیس کپیتال داده اون اعداد رو تصحیح بکنه که چنین ابهاماتی برای تریدرهاش پیش نیاد. در مورد اون نرخهائی که وارن گولد گذاشته روی اون ارزها باید بگم به نظر من هم وارن گولد یک کمی دندون گردی داره می کنه با اونهائی که ازشون سود می گیره. خوب دیگه بیزنسه. همین که من مطمئنم که توی این پلتفرم MT4Direct شون شبیه سازی و شیطنت نمی کنه خوبه.

نوشته اصلی توسط MMF_1390 نمایش پست ها
              باسلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و FX-MAJDIAN

لطفا کسانی که از نظر فنی خیلی قوی هستن و با یقین 100% جواب سوالات رو می دونن، به اونا جواب بدهند:

1-با توجه به این که نرخ بهره یورو 1.50% و دلار آمریکا 0.25% و دلار کانادا 1% می باشد تصحیح بفرمایید:

بهره میگیریم EURUSD@ buy: 1.5 - 0.25 = + 1.25
              بهره می دهیم EURUSD@ sell: 0.25 - 1.5 = - 1.25

بهره می دهیم USDCAD@ buy: 0.25 - 1 = - 0.75
              بهره میگیریم USDCAD@ sell: 1 - 0.25 = + 0.75

2-در پلتفرم متاتریدر بانک وارن گلد پس از راست کلیک روی Market Watch تمامی ارزها را که باز کنید شگفت زده می شوید چون Swap long and Swap short آنها همه منفی می باشد ( یعنی باید بهره بدهیم) چرا؟

با تشکر فراوان

نظر

با سلام
                البته دوستان لطف کردن جواب دادن ولی به نظرم این جواب اون سوالی که شده بود نیست یا حداقل برداشت من از اون سوال چیز دیگه ای .
                فکر کنم که منظور اون دوستی که سوال پرسیده بودن اینه که باید بهره مثبت هم وجود داشته باشه که در پلتفرم دمو فقط بهره منفی وجود داره.
                اگه اشتباه متوجه شدم لطفا دوستان تصحیح بفرمایند
                با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
                  با سلام و عرض ادب
                  دوست عزیز در مورد دمویی که ما ارایه میدهیم با سرور ریل ما کاملا یکی است و قرارداد ما با بانک تنها ارایه سرور stp و قیمت های واقعی بانکی است چون ما شریک تجاری آن ها هستیم و خدمات بروکری ارایه میدهیم، نه آی بی یا وایت لیبل.
                  دمویی که وارن گلد روی سایت قرار داده صرفا جهت تمرین است و به سرور ریل متصل نیست ولی به طور کلی وارن گلد ممکنه با شرکت های زیادی کار کنه و به اون ها ای بی بده اما ای بیها علاقه به ارایه سرویس مارکت میکری دارند چون سود بیشتری از این راه بدست می آورند.برای ارایه این سرویس خدمات خیلی بیشتری هم ممکنه ارایه دهند که ممکنه اسپرد پایین تر هم جز آن باشد .اما تنها جایی که اسپردهای سرور متصل آن ها با قیمت های آنلاین از این بانک ارایه میدهد ما هستیم و مسئولیت همه حساب ها هم با ماست و از تمامی گارانتی ها و حمایت های لازم یک بروکر برخوردار خواهید بود.در مورد بقیه ای بی ها یا وایت لیبل های آنها در مورد برداشت سود از آنها یا اعتبار آنها ما هیچ مسئولیتی قبول نمی کنیم و چون هیچ نهاد قانونی نظارتی که حساب شما را به رسمیت بشناسد برای انها وجود ندارد.
                  سلام

ممنون از پاسختون ولی جواب سوال من اونی نبود که شما فرمودین

شما میزان اسپردو در دو بروکر مشاهده بفرمائید.شکل اول مربوط به متاتریدری هست که از سایت https://www.varengoldbankfx.com/ و شکل دوم مربوط متاتریدری هست که از سایت شما گرفتم.همونطور که مشاهده میکنید در شکل اول اسپرد طلا 0.6 هست ولی در شکل دوم 0.7

میخواستم علت این اختلافو بدونم چون اگر جفت متاتریدرها یکی باشه این اختلاف به هیچ وجه نباید پیش بیاد

نظر

سوال دیگه ای هم داشتم اگه جواب بدیم ممنون میشم

1.بروکر شما حساب Electronic Communications Network یا همون ECN نیز دارد؟

2.بروکر شما حد سود و زیان و نقطه ورود در Pending Order ها را گارانتی می کند؟

نظر

سلام

من هم فکر می کنم شما چیز دیگه ای متوجه شدید چون جواب کاملا واضح بود. لطف کنید یکبار دیگه بخوانید:

اون نرخهای بهره به این معنا هستند که مثلا اگر شما یک بانک هستید که مجوزش از یک کشور اروپائی هست و بخواهید از بانک مرکزی اروپا مبلغی یورو قرض بگیرید باید 1.5 درصد در سال به بانک مرکزی اروپا روی اون مبلغ سود بپردازید. البته هیچ بانکی وقتی با اون نرخ قرض می گیره مسلما با همون نرخ به من و شما قرض نمی ده و یک چیزی می کشه روی اون (به همین علته که حتی اگر نرخ منفی باشه مثبت میشه و معنیش اینه که باید سود بدیم).

مثلا وقتی نرخ بهره یک ارز 1- باشه چون وارن گولد مثلا 3 درصد میکشه روش میشه 2+ و اونی که بهره اش 2 درصد هست میشه 5

برای همین عرض کردم که وارن گلد البته متقلب نیست ولی به نظر من کمی طماعه.

نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                      با سلام
                      البته دوستان لطف کردن جواب دادن ولی به نظرم این جواب اون سوالی که شده بود نیست یا حداقل برداشت من از اون سوال چیز دیگه ای .
                      فکر کنم که منظور اون دوستی که سوال پرسیده بودن اینه که باید بهره مثبت هم وجود داشته باشه که در پلتفرم دمو فقط بهره منفی وجود داره.
                      اگه اشتباه متوجه شدم لطفا دوستان تصحیح بفرمایند
                      با تشکر.

نظر

ECN = Electronic Currecies Network یعنی شبکه الکترونیکی که جفت ارز ها روی اون معامله میشوند که متاتریدری که با بریج وصل شده (مثل همین پلتفرم متائی که پرسپولیس از وارن گولد گرفته) به یکی از همین شبکه ها وصل هست جفت ارزهاش قاعدتا. اگر مشکلی نداشته باشید که حساب 20 هزار دلاری باز کنید می تونید از پرسپولیس کپیتال پلتفرم کارنکس بگیرید که هم صف خریدار و فروشنده شبکه را میشه توش دید و هم از نظر سرعت خیلی بهتر از متا هست. در مورد اجرای اردرها من تا حالا ندیدم که اردرها اجرا نشده باشند.

سوال دیگه ای هم داشتم اگه جواب بدیم ممنون میشم

1.بروکر شما حساب Electronic Communications Network یا همون ECN نیز دارد؟

2.بروکر شما حد سود و زیان و نقطه ورود در Pending Order ها را گارانتی می کند؟

نظر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط FX-MAJDIAN نمایش پست ها
                            سلام

من هم فکر می کنم شما چیز دیگه ای متوجه شدید چون جواب کاملا واضح بود. لطف کنید یکبار دیگه بخوانید:

اون نرخهای بهره به این معنا هستند که مثلا اگر شما یک بانک هستید که مجوزش از یک کشور اروپائی هست و بخواهید از بانک مرکزی اروپا مبلغی یورو قرض بگیرید باید 1.5 درصد در سال به بانک مرکزی اروپا روی اون مبلغ سود بپردازید. البته هیچ بانکی وقتی با اون نرخ قرض می گیره مسلما با همون نرخ به من و شما قرض نمی ده و یک چیزی می کشه روی اون (به همین علته که حتی اگر نرخ منفی باشه مثبت میشه و معنیش اینه که باید سود بدیم).

مثلا وقتی نرخ بهره یک ارز 1- باشه چون وارن گولد مثلا 3 درصد میکشه روش میشه 2+ و اونی که بهره اش 2 درصد هست میشه 5

برای همین عرض کردم که وارن گلد البته متقلب نیست ولی به نظر من کمی طماعه.
                            با سلام
                            من این پست و پست قبلی رو مجددا خوندم ولی متاسفانه باز هم متوجه نمیشم ، چون جفت پست ها یکی هستن و البته سواد بنده در این مورد کمه.
                            طماعی وقتی معنی پیدا میکنه که وقتی یک بانک یا هر چی که اسمشو بذاریم وقتی بهره کم میکنه زیاد کم کنه و وقتی بهره میده کم بده
                            ولی اینجا ظاهرا فقط بهره میگره ، اینو دیگه بهش نمیگن طماعی ، حالا اسمشو چی میشه گذاشت من نمیدونم
                            با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط fx-majdian نمایش پست ها
                              ecn = electronic currecies network یعنی شبکه الکترونیکی که جفت ارز ها روی اون معامله میشوند که متاتریدری که با بریج وصل شده (مثل همین پلتفرم متائی که پرسپولیس از وارن گولد گرفته) به یکی از همین شبکه ها وصل هست جفت ارزهاش قاعدتا. اگر مشکلی نداشته باشید که حساب 20 هزار دلاری باز کنید می تونید از پرسپولیس کپیتال پلتفرم کارنکس بگیرید که هم صف خریدار و فروشنده شبکه را میشه توش دید و هم از نظر سرعت خیلی بهتر از متا هست. در مورد اجرای اردرها من تا حالا ندیدم که اردرها اجرا نشده باشند.
                              یعنی برای استفاده از ecn باید مبلغ ورودی 20000 تا باشه؟! یعنی مثلا تو 2000 تا که حداقل مبلغه نمیشه؟؟؟

نظر

پرسپولیس کپیتال منیجمنت

یعنی برای استفاده از ecn باید مبلغ ورودی 20000 تا باشه؟! یعنی مثلا تو 2000 تا که حداقل مبلغه نمیشه؟؟؟
                                با سلام
                                در پلتفرم کارنکس به دلیل اینکه لات سایز ار 1 لات استاندارد شروع می شود میننم افتتاح حساب از 20000 دلار شروع می شود.

در پلتفرم متاتریدری که ما ارایه میدهیم لات سایز از 0.1 و میننم افتتاح حساب از 2000 دلار شروع میشود

هر دو این پلتفرمها یه شبکه های آنلاین معاملات ارزها متصل هستند

نظر

پردازش ...
                                X