اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک سوالات بروکر را بشناسیم

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
    تمام دارایی ریالی که در حال چنج به دلار هستم در بروکر پرسپولیس در حال سرمایه گذاری هستم، شما فوقش صد هزار دلار دپوزیت دارید غیر از اینه؟ بیشتر از از آنچه در تصورت هست در حال انتقال به این بروکر هستم ، و مطمئن باش اکر اطمینان نبود هیچ تعارفی نداشتم چرا که سرمایه علف خرس نیست که در هرجا بگذاری و علی و نقی و تقی نمیشناسه ، با پدرمم رودربایستی ندارم.اینو دارم علنی اینجا بیان میکنم چیزی که شامل اطلاعات شخصیم هست و دوست ندارم احدی بداند اما به ناچار صدای ما را در میاورید . چون حرفهای که رد و بدل میشه واقعا سنگین هست و در حدی نیست که بروکر جواب دهد ما مشتریانش پاسخگو خواهیم بود. نه بنده بلکه افراد دیگری را در این فروم میتوانم معرفی کنم که هر کدام به تنهایی چند صد هزار دلار در این کارگزاری دپوزیت دارند و مشغول به فعالیت هستند.

گاهی سکوت را میشکنم چون حق پایمال خواهد شد.

مثل مارکت میکرهای خارجی و بعضاً روس نیست که کلاهبرداری کنه از جمله پرایم و هیچ نهاد مسئولی جوابگو نباشه "اینجا امارات هست از معتبرترین کشورها معتبرتر هست و نهادهای نظارتی قوی تری دارد"

مثل mig bank نیست که سرمایه امون بلوکه کنه و برای برداشت شرط لازم داشتن تبعه غیر از ایرانی باشه. در صورتی که برای ایرانیان حساب باز میکنند ، شارژ هم میکنند اما برداشت ممنوع...

ایگولد و لیبرتی "در آینده قرین به اتفاق وبمانی" نیست که پولا بلوکه و بالا بکشه و قابل رهگیری نباشه بلکه با صرافی و حساب های داخلی است

وقتی میپرسید پروایدر شما کدوم ها هستند آن هم از بروکری که به صورت سخت به ایرانیان خدمات میدهد و اعتبار شرکت خود را ممکن است در جامعه بین الملل مخدوش کند چه عکس العملی را انتظار دارید؟

حالا چون صاحب شرکت یک ایرانی هست درک نامبر وان بودنش برایتان سخته؟ ما هر آنچه از ایرانیان مقیم خارج از کشور شنیدیم چیزی خارج از استعداد و نبوغ و برتری نشنیدیم

موفق باشید
    با سلام
    معلوم شما خیلی وقت که با این بروکر کار میکنید که اینجوری هوادارشید
    میشه بگید چند وقته؟
    چون من می خوام از فرصت 500 دلار جهت افتتاح استفاده کنم و ی حساب باز کنم

نظر

• من میخواستم با این بروکر حساب باز کنم ولی متاسفانه حرف حدیث پشت سر این بروکر زیاد هست!!! اولش فکر کردم برای تخریب این بروکر این ادعاها رو میکنن ولی شواهد و مستندات چیز دیگه ای میگه
      پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
        من میخواستم با این بروکر حساب باز کنم ولی متاسفانه حرف حدیث پشت سر این بروکر زیاد هست!!! اولش فکر کردم برای تخریب این بروکر این ادعاها رو میکنن ولی شواهد و مستندات چیز دیگه ای میگه
        با سلام

در طی این 7 سال حرف و حدیث بوده چرا که بروکر باعث پی سی ام باعث شد دست بروکرنماها برای افراد زیادی رو شود.

تا وقتی که تحقیقات خود را کامل انجام نداده اید و به شرکتی که قرار است پول و سرمایه خود را به آن بسپارید اطمینان پیدا نکرده اید، حساب باز نکنید. این نکته نه تنها در مورد شرکت ما، بلکه در مورد هر بیزینسی صادق است و شرط اولیه هر کار حصول اطمینان و اعتماد طرفین کار به یکدیگر است.

این حق برای هر دو طرف یعنی هم شرکت و هم مشتری کاملا محفوظ است که بداند از وی سواستفاده نخواهد شد.

شواهد و مدارک هم 7 سابقه شفاف و درست بروکر و برداشت 20 میلیون دلاری یکی از مشتریان بروکر پی سی ام هست.

http://arianbrokers.com/%D8%AF%D8%B1...%81%D9%82.html

با احترام
        ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 01-13-2014, 09:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط jokerbluerose نمایش پست ها
          با سلام
          معلوم شما خیلی وقت که با این بروکر کار میکنید که اینجوری هوادارشید
          میشه بگید چند وقته؟
          چون من می خوام از فرصت 500 دلار جهت افتتاح استفاده کنم و ی حساب باز کنم
          سلام دوست عزیز

شخصا دو سال هست که با این شرکت کار میکنم

موفق باشید
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• بیست میلیون دلار سود یک مشتری !

اخیرا بیان نموده اید که یکی از افرادی که در بروکر شما حساب دارند بیست میلیون دلار سود کرده و این مبلغ را دریافت نموده اند .

لطفا این مطلب را با سند یا مدرک قابل فبولی در سایت نشان دهید چون رقم ذکر شده بسیار بالاست و با عرض معذرت باور آن برای بنده مشکل است . در صورت واقعیت داشتن چنین چیزی مسلما اعتبار بروکر شما بسیار افزایش خواهد یافت . با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
              اخیرا بیان نموده اید که یکی از افرادی که در بروکر شما حساب دارند بیست میلیون دلار سود کرده و این مبلغ را دریافت نموده اند .

لطفا این مطلب را با سند یا مدرک قابل فبولی در سایت نشان دهید چون رقم ذکر شده بسیار بالاست و با عرض معذرت باور آن برای بنده مشکل است . در صورت واقعیت داشتن چنین چیزی مسلما اعتبار بروکر شما بسیار افزایش خواهد یافت . با تشکر
              با سلام و عرض ادب

بزرگترین برداشت سود (در طول 7 سال سابقه شرکت) توسط یکی از مشتریان حقوقی ایرانی بروکر پرسپولیس کپیتال به مبلغ 20 میلیون دلار انجام شد که اسناد بانکی آن (صورت حساب بانکی بروکر پرسپولیس کپیتال در بانک صادرات ایران شعبه مرکزی دوبی) موجود و در صورت درخواست به سرمایه گزاران بالای 1 میلیون دلار قابل ارائه می باشد.
              این برداشت سود توسط این مشتری حقوقی ما به مصرف جوابگوئی به تعھدات و تامین سود حاصله از خرید طلا توسط تریدرھای با تجربه ایران از بورس دوبی و از کانال این منبع رسید که اولین تجربه موفق در این نوع در تاریخ نظام بانکی و مالی ایران پس از انقلاب اسلامی میباشد.
              به دلیل حفظ اسرار مشتری ما قادر به ارائه اسناد مالی این شرکت دولتی و حقوقی برای عموم و روی اینترنت نیستیم ولی همانطور که عرض شد برای سرمایه گزارانی که قصدسرمایه گزاری با مبالغ بالا در بروکر دارند و مایلند از سابقه کاری بروکر در این زمینه اطمینان و اطلاعات بیشتری به دست آورند دعوت میکنیم به دفتر ما در دوبی تشریف آورده و ما با کمال میل پذیرای آنها در این زمینه خواهیم بود.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                با سلام و عرض ادب

بزرگترین برداشت سود (در طول 7 سال سابقه شرکت) توسط یکی از مشتریان حقوقی ایرانی بروکر پرسپولیس کپیتال به مبلغ 20 میلیون دلار انجام شد که اسناد بانکی آن (صورت حساب بانکی بروکر پرسپولیس کپیتال در بانک صادرات ایران شعبه مرکزی دوبی) موجود و در صورت درخواست به سرمایه گزاران بالای 1 میلیون دلار قابل ارائه می باشد.
                این برداشت سود توسط این مشتری حقوقی ما به مصرف جوابگوئی به تعھدات و تامین سود حاصله از خرید طلا توسط تریدرھای با تجربه ایران از بورس دوبی و از کانال این منبع رسید که اولین تجربه موفق در این نوع در تاریخ نظام بانکی و مالی ایران پس از انقلاب اسلامی میباشد.
                به دلیل حفظ اسرار مشتری ما قادر به ارائه اسناد مالی این شرکت دولتی و حقوقی برای عموم و روی اینترنت نیستیم ولی همانطور که عرض شد برای سرمایه گزارانی که قصدسرمایه گزاری با مبالغ بالا در بروکر دارند و مایلند از سابقه کاری بروکر در این زمینه اطمینان و اطلاعات بیشتری به دست آورند دعوت میکنیم به دفتر ما در دوبی تشریف آورده و ما با کمال میل پذیرای آنها در این زمینه خواهیم بود.

با احترام
                از جوابگوئی شما تشکر میکنم .

نظر

با سلام و عرض ادب

با احترام
                  با درود

باور موضوعی که شما فرمودین هم برای خود شما که اینو نوشتین و هم برای بقیه اگر بگم سخته خوشبین بودم و میگم غیر ممکنه

جوابیه شما هم در پاسخ به سوال دوست قبلیمون میشه محترمانه اسمشو گزاشت دور زدن صورت مساله اونهم با کمک علم روانشناسی

چرا عرض میکنم

اینکه هویت و مشخصات افراد سرمایه گزار طبق تعهدات شرکت نباید فاش شود کاملا درست اما

بعد از سالها حضور در بازار بورس و فورکس به قطع یقین میگم اگر کسی باشه که همچین سودی کرده باشه ناراحت نخواهد شد که هیچ بسیار خوشحال هم خواهد شد که همه جا بولد بشه

چنین ادعایی حتی در بزرگترین هج فاند ها هم شک نکنید صداش در میاد و همه باخبر میشن مجموعه !!!!! شما که جای خود داره(اونهم زمانی که شنیده ها حاکی از اونه یوزرهایی هستن که در برداشت های کم هم مشکل دارن باهاتون )

ثانیا

شما خیلی زیرکانه پیش شرطی رو گزاشتین که از عدم انجام و امکانش مطمین هستید و از لحاظ روانشناسی بهتون تبریک میگم چون حرکتتون حرفه ای بود

چون افرادی که اینجا هستن ذهنشون درگیر این میشه که اگر من این پیش شرطو میتونستم براورده کنم پس حتما میدیدم مدرک رو !!!!

و در ادامه

شما و من و همه افرادی که اینجا هستن به این موضوع ایمان دارن و مطمین هستن که

کسی که این مبلغ رو داشته باشه و بخواد سرمایه گزاری کنه

1...وقتشو با تایپ کردن و پرسه زدن و به فرومگردی نمیگزرونه ...

2...اگر کسی بخواد این مبلغو اینوست کنه مطمین باشید بهترین هارو انتخاب خواهد کرد چون این سرمایه بهش این اجازه رو میده تو هر بروکری بخواد افتتاح حساب کنه و رو سرشون نگهش میدارن

فرض هم بگیریم این پولو پیداکرده و از فارکس چیزی ندونه و تو گوگل دنبال بروکر باشه هم باز بروکر شما رو حتی صفخه اش رو بالا نمیاره نه اینکه شما بد هستین بلکه از شما بهتر خیلی خیلی زیاده

و در انتها

درخواست مجدد میکنم بدور از تکنیک .تاکتیک های روانشناختی

یا بخشی از استیتمنت طرف یا چند پوزیشن بسته شده یا گرافی از حساب یا هر مدرکی البته با حفظ حریم خصوصی فرد مشتری اینجا قرار بدهید تا همه ببینند و در این روزهای سخت کمی دلگرم بشوند

البته اگر بشه این رو باور کرد برام جالبه که طرف موجودیش چقدره که این قدر سود کرده

با تشکر

مهدی

مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

• با سلام و عرض ادب

مشتری یک فرد نیست و یک شرکت حقوقی دارای تیم تریدری است.
                    این مبالغ برای شرکت های تجاری و مالی عجیب و دور از ذهن نیست.
                    منظورتون رو از عدم امکان و اجرای پیش شرط متوجه نشدم چون ما تقریبا هر ماه پذیرای سرمایه گزاران در دفتر بروکر هستیم.
                    همانطور که عرض شد برای سرمایه گزاران با مبالغ بالا و شرکت های تجاری هرگونه امکان همکاری برای ایجاد بستر سالم تجاری از طرف شرکت ما همواره وجود داشته و خواهد داشت.

با احترام

نظر

با سلام و عرض ادب

مشتری یک فرد نیست و یک شرکت حقوقی دارای تیم تریدری است.
                      این مبالغ برای شرکت های تجاری و مالی عجیب و دور از ذهن نیست.
                      منظورتون رو از عدم امکان و اجرای پیش شرط متوجه نشدم چون ما تقریبا هر ماه پذیرای سرمایه گزاران در دفتر بروکر هستیم.
                      همانطور که عرض شد برای سرمایه گزاران با مبالغ بالا و شرکت های تجاری هرگونه امکان همکاری برای ایجاد بستر سالم تجاری از طرف شرکت ما همواره وجود داشته و خواهد داشت.

با احترام

با سلام و درود

اینکه یک فرد حقیقی نیست و حقوقی هست قابل پیش بینی و کاملا قابل قبول

اما من تصور نمیکنم شما دلیلی برای ادعاتون اورده باشید و با پاسختون بیشتر در فکر دور زدن و عدم شفافسازی هستین

پیش شرطی که شما قایل شدید بیشتر یه حربه روانسناسانه است که نشان از شناخت خوب شما از کاربرانی که در سایت ها و فروم ها دنبال پیدا کردن رویاهاشون هستند داره

خودتون هم میدونید کسایی که این پست رو میخونن هیچکدوم قادر به انجام این کار نیستن و توو خیال خودشون فکر میکنن اگر من میتونستم این کارو کنم مدرکم میدیدم اما این بیشتر یه تاکتیک رواشناسانه است تا یه دلیل منطقی

چون در ذات انجام پذیر نیست...خواهشا نگین الان یکی داره میخونه و این پولو داره تو حسابش که به عقلانیتش شک میکنن ملت چون....

در ادامه

اگر هم چنین تیمی وجود داشته باشه که این حجم سرمایه رو بخواد سرمایگذاری کنه (البته قطعا همه میدونن که اگر برداشت سود این حجم باشه مبلغ اصلی اصل سرمایه فکر کنم باید حداقا دو تا ده برابر در بدترین حالت باشه یعنی حدود 40تا50 ملیون دلار!!!!!!!!!!) مطمینا حق انتخاب های خیلی خیلی بهتری داره

بروکر هایی با هزار نوع رگوله های معتبر و شناخته شده و ثابت شده و قدیمی و شرکت شما که نوپا هست خیلی شانسی نداره البته از نظر من

ولو اینکه با توجه به تجربه شخصی من در سرمایه های زیاد( البته نه در این حد )سرمایه گزاران در این حد بیشتر از 5 تا 10 درصد ریسک نخواهند کرد(در پرریسک ترین حالت) و با این نظر یا باید مدت زمان رسیدن به این سود یا خیلی زیاد بوده(که با توجه به اینکه شرکت شما مدت کمی از تبدیلش از وایت لیبل به شرکت کارگزاری میگزره این موضوع کمی دور از ذهنه) و یا اینکه سرمایه اصلی این تیم باید خیلی زیاد باشه شاید در حد 100 میلیون دلار که باز موضوع کمی پیچیده تر و قیرر قابل باور تر خواهد شد

در انتها از شما درخواست دارم یا ادعاتون رو که در یک جمع عمومی انجام دادین ثابت کنید و اونهم در یک جمع عمومی یا حرفتون رو پس بگیرید به دلیل عدم توانایی در اثباتش و ...

تصور نمیکنم خواسته من غیر موجه و عدم هماهنگ با قوانین سایتتون باشه

ممنونم وتشکر از شما

دوستان ببننده هم قضاوت بر عهده انها خواهد بود که ...

ممنونم
                      مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

• با سلام

ضمن از سپاس از نظرات شما و در پاسخ به درخواست شما دوست عزیز،

ما بنا به قراردادی که داریم هیچ گونه مدرکی در این مورد روی اینترنت قرار نخواهیم داد و از این بابت که نمیتوانیم به درخواست شما در این مورد عمل کنیم پوزش میخواهیم. همانطور که ذکر شد، مخاطب این مورد، شرکت های مالی و سرمایه گزاری هستند که برای بستن قرارداد به دفتر کارگزاری در دوبی تشریف می آورند و ما در پست های قبلی به ایشان اعلام آمادگی کردیم که به جهت نشان دادن سابقه کاری شرکت در این زمینه و به منظور جلب اطمینان بیشتر، این کار را انجام خواهیم داد. در این فروم افراد فعال در شرکتهای مالی و سرمایه گزاری هم وجود دارند که حال ممکن است خود صاحب شرکت باشند و یا فرد یا افرادی که در چنین شرکت هایی کار میکنند و معرف ما به شرکت خود می باشند.

اینکه این شرکت و یا شرکت های مشابه با سرمایه های کمتر، از بین کارگزاری های موجود، شرکت ما را به عنوان کارگزار خود انتخاب کرده اند به خاطر تلاش های شبانه روزی تیم مارکتینگ در دپارتمان مشتریان حقوقی شرکت و قدرت آنها در این زمینه بوده است. البته این یک نمونه شرکت ایرانی بود و بدین خاطر در فروم فارسی زبانان مطرح شد. نمونه های موفق شرکت های خارجی در این زمینه نیز وجود داشته است.

از مشتریان با سرمایه فردی نیز، که از میان شرکت های موجود، کارگزاری پی سی ام را به عنوان محلی امن برای سرمایه گذاری خود انتخاب کرده اند به خاطر این حسن انتخاب سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم ارائه دهنده خدماتی در خور توجه، به این دوستان باشیم. اکنون مفتخریم که در طی تحقیقات دو سال اخیر با تلاش های شبانه روزی تیم آی تی کارگزاری پی سی ام به جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های بازارهای مالی دست یافته ایم و در این زمینه به تحقیقات و پیشرفت های خود ادامه خواهیم داد.

با تشکر از همه همراهان و مشتریان گرامی

نظر

• با سلام به همگی دوستان
                          بنده یک حساب دمو دیروز افتتاح کردم
                          و تو همون روز 10000 تا رو 11250 کردم آیا واقعا میشه همچین چیزی ... حتی اگر ما بحث روانشناختی حساب دمو رو هم داشته باشیم باز این مبلغ زیاد نیست !!!!؟
                          1 سوال دیگه چرا دوستان میگن اسپرید ما 3 یا 5 هست در حالی که بنده در عرض یورو / دلار با اسپرید 15 معامله کردم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mey-sam نمایش پست ها
                            با سلام به همگی دوستان
                            بنده یک حساب دمو دیروز افتتاح کردم
                            و تو همون روز 10000 تا رو 11250 کردم آیا واقعا میشه همچین چیزی ... حتی اگر ما بحث روانشناختی حساب دمو رو هم داشته باشیم باز این مبلغ زیاد نیست !!!!؟
                            1 سوال دیگه چرا دوستان میگن اسپرید ما 3 یا 5 هست در حالی که بنده در عرض یورو / دلار با اسپرید 15 معامله کردم ؟

با سلام خدمت شما

در حالت کلی اسپرد درمتاتریدر pcm شناور و رو ارزهای اصلی مثل یورو دلار در حد 2 تا 3 پیپ . به خاطر 5 رقم اعشار بودن ممکن بعضی از تریدرها این عدد اشتباه کنند .

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                              من کاری به بانوی شرقی عزیز ندارم به شخصه روی پوند نیوزلند اسپرد 134 پیپی توی بروکر فیبو دیدم حساب هم مال کسی بود عکس گرفتم صبح بهش نشون دادم گفتم تو جای من بودی چی کار میکردی؟ حساب دقیقا 132تا رفته بود ولی دو پیپ توی ضرر بود. یه روند کامل اسپردش بود :دی

کلا من دلیل این همه اسپرد رو هیچ وقت نفهمیدم. باور کنید اسپرد یک هم زیاده میدونید چقدر معامله انجام میشه؟ پس بروکرهایی که اسپردشون هزار دست میچرخه چی؟ مثلا به آی بی میده، ریبیت میده، با اسپرد بونوس آزاد میکنه بعد می بینی اسپرد همین پوند نیوزلندش 6تا بیشتر نیست. انصافا اسپرد یک روی یورو دلار کافیه زیادم هست. در مورد مشکلات دیگه بروکر من خودم دو هزار دلار نداشتم - بالاخره نداریه دیگه- ولی داره جور میشه خدا قسمت کنه هفته دیگه روی بروکر پرسپولیس حساب باز میکنم ولی من بعید میدونم حتی این بروکر با اینکه صفحه اول سایت زده استاپ رو توی خبرها بیمه کنه یا ریکوت نده چون در این صورت سر هر خبر مهمی به راحتی میشه سود خوب کرد ولی برای من همین که به اسکالپ گیر نده خوبه. دقیقا من هم این پست رو زدم که اگر قولهایی که دادند عملی نشد همینجا بیام و بگم. سابقه ام هم نشون داده حرف توی دلم نمی مونه :دی

ایشالا که این همون بروکری باشه که همه آرزوش رو داریم.

ارادتمند----------امیر
                              با سلام جناب
                              میخاستم بدونم تا چه حد از ........ راضی هستید ؟ در یکی از سایتها دیدم این بروکر با وجود سابقه ی 15 ساله رگولر نیست، به نظرتون این مسئله مهم هست؟
                              در ضمن من یک تازه واردم اگه ممکنه تلفن تماستون رو بدید فقط در مورد کلیات بازار تبادلات ارزی سوالاتی داشتم.
                              ممنون

نظر

• فایل PDF انواع كارگزاري هاي بازار های مالی

نظر

پردازش ...
                                X