اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تخلف و مشکلات هات فارکس HotForex

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تخلف و مشکلات هات فارکس HotForex

با سلام

دوستان عزیز قادر خواهند بود در این قسمت مشکلات و تخلفات شرکت هات فارکس را قرار دهند.

مشکلی که با این شرکت شخصاً با این روبرو شدم مشابه مشکل فیبو گروپ بود که قادر بودید پول واریز حساب کنید اما تا وریفای کامل نشده باشد اصلاً برداشت که خوبه ، ترید هم نمیتوانستید انجام دهید و رگولاتوری قوانین را برایشان گذاشته بود ( به گفته خودشان ) که مناقشه شدیدی ایجاد شد و...

موفق باشید

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
    با سلام

دوستان عزیز قادر خواهند بود در این قسمت مشکلات و تخلفات شرکت هات بازار تبادلات ارزی را قرار دهند.

مشکلی که با این شرکت شخصاً با این روبرو شدم مشابه مشکل فیبو گروپ بود که قادر بودید پول واریز حساب کنید اما تا وریفای کامل نشده باشد اصلاً برداشت که خوبه ، ترید هم نمیتوانستید انجام دهید و رگولاتوری قوانین را برایشان گذاشته بود ( به گفته خودشان ) که مناقشه شدیدی ایجاد شد و...
    موفق باشید
    دوست خوبم یکی دو روز هست که میبنم این پروژ جدید خودتون که انتقاد از بروکر های دیگه هست رو کلید زدی و امروز هم که دیدی زیاد مورد توجه قرار نگرفت این کارت شما به یک باره توی یک حرکت خود جوش ! کل این تاپیک ها رو باهم بالا آوردی تا نهایت سعی و تلاش خودت رو کرده باشی در دامن زدن به اون بحث قدیمی که همه بد هستن به جز ما !!!! عزیز دل برادر والا به خدا این کار شما تبلیغ منفی میشه بدتر برای بروکر این فروم که اتفاقا با پایین آوردن اسپردهاش بدون نیاز به این حرکات خود جوش شما عزیز دل به راحتی میتونه با این بروکر ها که شما براشون تاپیک باز کردی میتونه رقابت سالم بکنه و با داشتن مزیت های چون ساپورت فارسی و فروم فعال و اسپرد مناسب و.... دیگه نیازی به این خوش رقصی های شما نیست بخدا دوست خوبم .... شما درباره این بروکر ها میای یک ادعایی رو مطرح میکنی که آنها رو زیر سوال ببری ( مثلا داستان وریفای که نسبت به چندتا از این بروکر ها مطرح کردی که بعدش برخی از دوستان آمدن و این ادعای پوچ شما رو رد کردن که بعد در کمال تعجب در جواب یکی از این دوستان شما مدعی شدی که در اثر صحبت ها و پیگیری های شما با آن بروکر بوده که مشکل وریفای حل شده ! یادم نیست درباره فیبو یا آلپاری این ادعا رو کردین که در تاپیکش موجود هست پست شما !!! و اما از همه این بحث ها که بگذریم من یک نکته برام خیلی عجیب هستش که ممنون میشم شما عزیز دل بصورت شفاف وبدون طفره رفتن پاسخ بدین ! و اما سوال من ... دوست عزیز درباره ارادت شما نسبت به پی سی ام تنها کسی که بیخبره حافظ شیرازی هستش که اون هم دلیلش اینه که در قید حیات نیست ! و بازهم بر کسی پوشیده نیست که از نظر شما اگه یک بروکر باشه که حسابش به بازار وصل هستش بازهم فقط پی سی ام هستش و بازهم بر کسی پوشیده نیست که اگه یک بروکر حسابش به بازعر وصل باشه و خودمونیش کارش درست باشه مثل همین پی سی ام (که بنظر من هم پی سی ام هم با سعی و تلاش خودش و مخصوصا در این مدریت جدید در رده این بروکرها که برای کوبدنشون تاپیک باز شده جزو ایدال ترینها قرار گرفته برای ما ایرانی های داخل ایران ) دیگه کاربر هیچ نگرانی برای داشتن یک یا حتی چند حساب متعدد داشتن و ریختن سرمایه خودش در یک بروکر معتبر نداره ! حالا من موندم شما که ظاهرا توی این بروکر ها حساب دارین و داشتین و از تجربیات منفی حسابهای ریل خودتون برای آگاهی ما در این تاپیکها بیان میکنید و وقتی از خاطراتی همچون داستان فرانک هم دارین یاد میکنید یعنی این حسابهای مال سالهای دور هم نیست ! این سوال در ذهن میاد که یک مدیر منتخب فروم وابسته به یک بروکر بی نقص و کار درست که حتی سرمایه کاربر رو هم بیمه میکنه و به ادعاهای مکرر خود این شخص از این بروکری که در فروم آن به عنوان مدیر هم فعالیت میکنه اگه این ادعا ها که ایشون مطرح میکنن اگه خودشون بهش اعتقاد دارن دیگه چرا میره توی این بروکرهای دون پایه و کلاهبردار حساب باز میکنه که این مشکلات براش بوجود بیاد ؟؟؟؟!!!! واقعا شما وقتی مدیر فروم یک بروکر هستی و در پستهای خودتون همیشه ارادت خودتون به این بروکر رو نشون دادین و همگان در جریان رابطه مرید و مرشدی شما و پی سی ام هستن واقعا چه ۱۰۰دلار چه ۱۰۰۰۰۰دلار چه یک حساب چه ۱۰۰ حساب چرا شما اصلا سراغ بروکر دیگه ای باید برید که بعدش بخواد این اتفاقات و تجربیات بد برای شما بیفته ؟؟؟ ودر آخر به جرات میتونم بگم این ادعای شما درباره هات ف ا ر ک س کذب محض است و چنین چیزی که شما میگین نیست چون سیستم کاری برای واریز و برداشت از طریق مای هات ف ار ک س هستش که کسانی که اونجا حساب دارن میدونن برای برداشت و واریز کوچکترین مشکلی نداره و من الان چند سالی هست دارم باهاش کار میکنم و کوچکترین مشکلی نداشتم . البته اینم بگم چون دارم اسکالپ کار میکنم و اسپردهای چدید پی سی ام رو دیدم تو فکر انتقال حساب خودم به پی سی ام افتادم چون واقعا اسپردها برای ما که داخل ایرانیم مناسبه . اما بخدا دوست من این کار خودجوش شما باور بکن همون دوستی خاله خرس هستش ! و پی سی ام خودش داره جای خودش رو در این بازار پیدا میکنه و نیازی به این خوش رقصی های شما که نیست هیچ ! بلکه این دسته از حرکات خودجوش شما به نظر من اثر معکوس هم میتونه بذاره در مسیر رشد پی سی ام !!!

نظر

با سلام

دوستان عزیز قادر خواهند بود در این قسمت مشکلات و تخلفات شرکت هات بازار تبادلات ارزی را قرار دهند.

موفق باشید

در انتخاب بروکر بیشتر دقت کنین
      هات فارکس گرید بالایی بین بقیه بروکرها نداره

نظر

نوشته اصلی توسط MRKFX نمایش پست ها
        دوست خوبم یکی دو روز هست که میبنم این پروژ جدید خودتون که انتقاد از بروکر های دیگه هست رو کلید زدی و امروز هم که دیدی زیاد مورد توجه قرار نگرفت این کارت شما به یک باره توی یک حرکت خود جوش ! کل این تاپیک ها رو باهم بالا آوردی تا نهایت سعی و تلاش خودت رو کرده باشی در دامن زدن به اون بحث قدیمی که همه بد هستن به جز ما !!!! عزیز دل برادر والا به خدا این کار شما تبلیغ منفی میشه بدتر برای بروکر این فروم که اتفاقا با پایین آوردن اسپردهاش بدون نیاز به این حرکات خود جوش شما عزیز دل به راحتی میتونه با این بروکر ها که شما براشون تاپیک باز کردی میتونه رقابت سالم بکنه و با داشتن مزیت های چون ساپورت فارسی و فروم فعال و اسپرد مناسب و.... دیگه نیازی به این خوش رقصی های شما نیست بخدا دوست خوبم .... شما درباره این بروکر ها میای یک ادعایی رو مطرح میکنی که آنها رو زیر سوال ببری ( مثلا داستان وریفای که نسبت به چندتا از این بروکر ها مطرح کردی که بعدش برخی از دوستان آمدن و این ادعای پوچ شما رو رد کردن که بعد در کمال تعجب در جواب یکی از این دوستان شما مدعی شدی که در اثر صحبت ها و پیگیری های شما با آن بروکر بوده که مشکل وریفای حل شده ! یادم نیست درباره فیبو یا آلپاری این ادعا رو کردین که در تاپیکش موجود هست پست شما !!! و اما از همه این بحث ها که بگذریم من یک نکته برام خیلی عجیب هستش که ممنون میشم شما عزیز دل بصورت شفاف وبدون طفره رفتن پاسخ بدین ! و اما سوال من ... دوست عزیز درباره ارادت شما نسبت به پی سی ام تنها کسی که بیخبره حافظ شیرازی هستش که اون هم دلیلش اینه که در قید حیات نیست ! و بازهم بر کسی پوشیده نیست که از نظر شما اگه یک بروکر باشه که حسابش به بازار وصل هستش بازهم فقط پی سی ام هستش و بازهم بر کسی پوشیده نیست که اگه یک بروکر حسابش به بازعر وصل باشه و خودمونیش کارش درست باشه مثل همین پی سی ام (که بنظر من هم پی سی ام هم با سعی و تلاش خودش و مخصوصا در این مدریت جدید در رده این بروکرها که برای کوبدنشون تاپیک باز شده جزو ایدال ترینها قرار گرفته برای ما ایرانی های داخل ایران ) دیگه کاربر هیچ نگرانی برای داشتن یک یا حتی چند حساب متعدد داشتن و ریختن سرمایه خودش در یک بروکر معتبر نداره ! حالا من موندم شما که ظاهرا توی این بروکر ها حساب دارین و داشتین و از تجربیات منفی حسابهای ریل خودتون برای آگاهی ما در این تاپیکها بیان میکنید و وقتی از خاطراتی همچون داستان فرانک هم دارین یاد میکنید یعنی این حسابهای مال سالهای دور هم نیست ! این سوال در ذهن میاد که یک مدیر منتخب فروم وابسته به یک بروکر بی نقص و کار درست که حتی سرمایه کاربر رو هم بیمه میکنه و به ادعاهای مکرر خود این شخص از این بروکری که در فروم آن به عنوان مدیر هم فعالیت میکنه اگه این ادعا ها که ایشون مطرح میکنن اگه خودشون بهش اعتقاد دارن دیگه چرا میره توی این بروکرهای دون پایه و کلاهبردار حساب باز میکنه که این مشکلات براش بوجود بیاد ؟؟؟؟!!!! واقعا شما وقتی مدیر فروم یک بروکر هستی و در پستهای خودتون همیشه ارادت خودتون به این بروکر رو نشون دادین و همگان در جریان رابطه مرید و مرشدی شما و پی سی ام هستن واقعا چه ۱۰۰دلار چه ۱۰۰۰۰۰دلار چه یک حساب چه ۱۰۰ حساب چرا شما اصلا سراغ بروکر دیگه ای باید برید که بعدش بخواد این اتفاقات و تجربیات بد برای شما بیفته ؟؟؟ ودر آخر به جرات میتونم بگم این ادعای شما درباره هات ف ا ر ک س کذب محض است و چنین چیزی که شما میگین نیست چون سیستم کاری برای واریز و برداشت از طریق مای هات ف ار ک س هستش که کسانی که اونجا حساب دارن میدونن برای برداشت و واریز کوچکترین مشکلی نداره و من الان چند سالی هست دارم باهاش کار میکنم و کوچکترین مشکلی نداشتم . البته اینم بگم چون دارم اسکالپ کار میکنم و اسپردهای چدید پی سی ام رو دیدم تو فکر انتقال حساب خودم به پی سی ام افتادم چون واقعا اسپردها برای ما که داخل ایرانیم مناسبه . اما بخدا دوست من این کار خودجوش شما باور بکن همون دوستی خاله خرس هستش ! و پی سی ام خودش داره جای خودش رو در این بازار پیدا میکنه و نیازی به این خوش رقصی های شما که نیست هیچ ! بلکه این دسته از حرکات خودجوش شما به نظر من اثر معکوس هم میتونه بذاره در مسیر رشد پی سی ام !!!
        سلام دوست عزیز

والله اطلاع نداشتم که قبلش باید از شما اجازه می گرفتم که حرکت خود جوش برای شما محسوب نشه والی چنین جسارتی نمیکردیم.

خوب در مورد اینکه شما از هات فارکس دفاع میکنید و مسئله به وجود آمده را منکر هستید شکی نیست که آی بی محترم این بروکر هستید ، حال چیز بدی نیست منتهی نبایست منکر مشکلات بود بخصوص چنین مشکلی که بنده از تمام چت بین خود و پشتیبان نسخه کپی را دارم . حال اگر نماینده این شرکت هستید میتوانید در بخش مربوط به بروکرها به دفاع از این بروکر به صورت مستند بنمایید.

در مورد داشتن حساب بایست عرض شود که بنده به عنوان یک تریدر ایجاب میکنه که در چندین شرکت حساب داشته باشم و همه تخم مرغ هام را در یک سبد نگذارم . حال چه مشکلی هست اگر تجارب خود را در این بین بیان کنم؟

نظر

همانگونه که سالها در این فروم ازادانه و بدون هیچ سانسوری تمام انتقادات و پیشنهادات و اطلاعیه ها در خصوص pcm brokers ذکر گردیدند و حتی شاهد این بودیم که بعضا برخی افراد با اهداف مشخص و افکار مریض به تخریب خدمات این بروکر مثل بونوس ها و مسابقات پرداختند و بعضا با وقاهت فراوان توهین هایی به دیگر کاربران محترم فروم داشتند، اکنون نیز به صورت کاملا ازادانه و بدون سانسور به بررسی مشکلات و ویژگی های عموم بروکر ها در این فروم خواهیم پرداخت.

هدف از این بخش تنها بررسی شفاف و دور از هر گونه جانب داری مشکلات دیگر بروکر ها آن هم به دلیل ایجاد منبعی شفاف و بدون سانسور برای معامله گران محترم میباشد تا بتوانند با توجه به مطالعات خویش در این بخش به انتخاب بهترین بروکر متناسب با شرایط خویش بپردازند.

شاید برای برخی سوال شود که چرا تصمیم بر این گرفته شده که با بررسی تخلفات و انتقادات، این بخش آغاز به کار کرده و پاسخ آن بسیار ساده است، داشتن خدمات مشتری پسند و رقابتی هنر چندان بزرگی برای یک بروکر نیست چون به هر حال از پیش نیاز های فعالیت هر بروکر می باشد ولی آن چه مهم است نداشتن مشکلات و نواقصی هست که نهایتا به ضرر مشتریان و معامله گران منتهی شود.

امیدوارم با توجه به توضیحات ارائه شده در این خصوص این موضوع کاملا برای همگان شفاف شده باشد و دیگر شاهد متون کنایه آمیز نباشیم.

نظر

سلام دوست عزیز

والله اطلاع نداشتم که قبلش باید از شما اجازه می گرفتم که حرکت خود جوش برای شما محسوب نشه والی چنین جسارتی نمیکردیم.

خوب در مورد اینکه شما از هات بازار تبادلات ارزی دفاع میکنید و مسئله به وجود آمده را منکر هستید شکی نیست که آی بی محترم این بروکر هستید ، حال چیز بدی نیست منتهی نبایست منکر مشکلات بود بخصوص چنین مشکلی که بنده از تمام چت بین خود و پشتیبان نسخه کپی را دارم . حال اگر نماینده این شرکت هستید میتوانید در بخش مربوط به بروکرها به دفاع از این بروکر به صورت مستند بنمایید.

در مورد داشتن حساب بایست عرض شود که بنده به عنوان یک تریدر ایجاب میکنه که در چندین شرکت حساب داشته باشم و همه تخم مرغ هام را در یک سبد نگذارم . حال چه مشکلی هست اگر تجارب خود را در این بین بیان کنم؟
            با سلام خدمت شما برادر خلیل عزیز
            اولا که همانطور که در مکاتبات خودمون در پیام خصوصی عرض کردم من وشما شاید اختلاف سلیقه داشته باشیم اما مطمئنا همکار و هم صنف و بصورت مجازی فعلا با هم دوست هستیم و شاید هم در آینده دوست در عالم حقیقی هم بشیم . این مطلب رو لازم دونستم در تاپیک و برای عموم هم بیان بکنم که سایر دوستان هم که پستهای ما رو مشاهده میکنن در جریان این مهم قرار بگرین تا یک وقت خدایی نکرده قصد سو استفاده و به حاشیه بردن دیالوگ هایی که بین من و شما چه در این تاپیک و چه سایر تاپیک ها ی احتمالی بوجود بیاد رو نداشته باشن .

اما درباره خودجوش بودن باید بگم که یک حرکت خود جوش اگه واقعا خود جوش باشه که بخودی خود فکر نمیکنم چیز بدی باشه که بیانش از طرف من سبب آزورده خاطر شدن شما شده و اگر هم از اون بظاهر خود جوش ها باشه که در برنامه ۹۰ میبینیم که بازم من چیکارم که با من باید هماهنگ بشه و یا کسب اجازه ! چون اگه خدایی نکرده از اون خودجوشها باشه هم که باید حداقل با کسی بغییر از من که دراین فروم یک کاربرساده هستم هماهنگ بشه نه بنده !

از شما با این همه سابقه فعالیت در این بازار بعید هستش که کلمه شکی نیست استفاده کردین و اینطوری به قطعیت صحبت میکنید ! چون یکی از اولین شروط موفقیت در این بازار همین هست که آدم یاد بگیر در این بازار هیچ قطعیتی وجود نداره ! نه در این بازار که حتی در امور مربوط به این کره خاکی هیچ ۱۰۰٪ وجود نداره اگه اشتباه میکنم شما تصحیح بفرمایید . واقعا چرا شما بدون کوچکترین شناخت و آشنایی و حتی خالی از هر ذهنیتی از من و فقط و فقط چون گفتم بنده در تراکنش های مالی خودم با این بروکر هیچ مشکلی نداشتم شما به این قطعیت و بدون شک فرمودین من آی بی این بروکر هستم ! نه والا بخدا همانطور که در این فروم یک کاربر معمولی هستم در اون بروکر هم یک حساب معمولی دارم و بس به همون خدایی که بالای سر هم من هست هم شما . این نوع موضع گیری شما جسارتا من رو یاد این ضرب المثل انداخت که میگن زاهد همه رو هم کیش خود می پندارد .

درباره تخم مرغ و سبد و این حرفها هم که همینطور که قبلا هم گفتم وقتی از خاطرات تلخ خودتون از سایر بروکرها تعریف میکردین مشخص بود که مربوط به سالهای خیلی دور نیست مثلا همون خاطر تلختون سر داستان فرانک ! خلیل جان من در اعجبم شما خیلی قبل تر از این داستانها متوجه غیر مرغوب بودن این دسته بروکرها شده بودن و بخوبی در جریان ایرادات انها و خوبیهای پی سی ام قرار گرفته بودین حالا چرا با علم اگاهی از بدیهای آن بروکر نما ها و خوبیهای و ایمانی که نسبت به پی سی ام دارید که هم در پستهای شما آشکار هست و برای همه کاربران این فروم ثابت شده ! چرا تخم مرغ های خودتون رو بجای گذاشتن در سبد مطمئن پی سی ام در سبد پوسیده این بروکر نماها قرار میدین الاه و علم و ظاهرا این سیاست شما خارج از درک و فهم ناقص بنده هست چون واقعا دلیلی برای این کار شما ئیدا نکردم...

از نظر بنده این بحث همیجا به پایان برسه بهتر چون فکر میکنم هم بنده و هم شما بخوبی متوجه منظور هم دیگه شدیم و هم بنده هم شما دوست خوب من وقتمون خیلی خیلی بیشتر از این ارزش داره که بخواهیم این بحث رو بیش از این کش بدیم و هی یه پست من بزنم یه پست شما ! اما بازم اگه شما لازم دونستین که بیشتر ادامه بدین بنده شماره تماس خودم رو برای شما میفرستم و در صورت نیاز در خدمت شما هستم .
            امیدوارم که از حرفهای من رنجیده خاطر نشده باشین ... با تشکر از شما و مدیریت جدید فروم که اجازه دادن در جهت شفاف شدن موصوعات فصای فروم رو خیلی بازتر و آستانه تحمل خود رو از مدیران قبلی بسیار بالاتر بردن که این مهم واقعا جای قدردانی داره و همینطور که قبلا هم گفتم بنظر من که پی سی ام بخوبی داره جای خودش رو در این بازار پیدا میکنه و میتونه حداقل با این بروکر ها که تاپیک تخلف براشون باز شده و اکثر تریدرهای ایرانی هم در همین بروکرها هستن و حساب دارن رقابت بکنه و در یک رقابت سالم با داشتن حسنهایی همچون اسپردهای خیلی خوب و فروم فعال و ساپورت فارسی و ... همه تریدرهای ایرانی رو مجاب به انتخاب خودش بکنه . من که بشخصه از مدیران جدید فروم و مدیریت جدید بروکر برای فراهم کردن این محیط و این امکانات کمال تشکر رو دارم .... با احترام .

نظر

نوشته اصلی توسط mrkfx نمایش پست ها
              با سلام خدمت شما برادر خلیل عزیز
              اولا که همانطور که در مکاتبات خودمون در پیام خصوصی عرض کردم من وشما شاید اختلاف سلیقه داشته باشیم اما مطمئنا همکار و هم صنف و بصورت مجازی فعلا با هم دوست هستیم و شاید هم در آینده دوست در عالم حقیقی هم بشیم . این مطلب رو لازم دونستم در تاپیک و برای عموم هم بیان بکنم که سایر دوستان هم که پستهای ما رو مشاهده میکنن در جریان این مهم قرار بگرین تا یک وقت خدایی نکرده قصد سو استفاده و به حاشیه بردن دیالوگ هایی که بین من و شما چه در این تاپیک و چه سایر تاپیک ها ی احتمالی بوجود بیاد رو نداشته باشن .

اما درباره خودجوش بودن باید بگم که یک حرکت خود جوش اگه واقعا خود جوش باشه که بخودی خود فکر نمیکنم چیز بدی باشه که بیانش از طرف من سبب آزورده خاطر شدن شما شده و اگر هم از اون بظاهر خود جوش ها باشه که در برنامه ۹۰ میبینیم که بازم من چیکارم که با من باید هماهنگ بشه و یا کسب اجازه ! چون اگه خدایی نکرده از اون خودجوشها باشه هم که باید حداقل با کسی بغییر از من که دراین فروم یک کاربرساده هستم هماهنگ بشه نه بنده !

از شما با این همه سابقه فعالیت در این بازار بعید هستش که کلمه شکی نیست استفاده کردین و اینطوری به قطعیت صحبت میکنید ! چون یکی از اولین شروط موفقیت در این بازار همین هست که آدم یاد بگیر در این بازار هیچ قطعیتی وجود نداره ! نه در این بازار که حتی در امور مربوط به این کره خاکی هیچ ۱۰۰٪ وجود نداره اگه اشتباه میکنم شما تصحیح بفرمایید . واقعا چرا شما بدون کوچکترین شناخت و آشنایی و حتی خالی از هر ذهنیتی از من و فقط و فقط چون گفتم بنده در تراکنش های مالی خودم با این بروکر هیچ مشکلی نداشتم شما به این قطعیت و بدون شک فرمودین من آی بی این بروکر هستم ! نه والا بخدا همانطور که در این فروم یک کاربر معمولی هستم در اون بروکر هم یک حساب معمولی دارم و بس به همون خدایی که بالای سر هم من هست هم شما . این نوع موضع گیری شما جسارتا من رو یاد این ضرب المثل انداخت که میگن زاهد همه رو هم کیش خود می پندارد .

درباره تخم مرغ و سبد و این حرفها هم که همینطور که قبلا هم گفتم وقتی از خاطرات تلخ خودتون از سایر بروکرها تعریف میکردین مشخص بود که مربوط به سالهای خیلی دور نیست مثلا همون خاطر تلختون سر داستان فرانک ! خلیل جان من در اعجبم شما خیلی قبل تر از این داستانها متوجه غیر مرغوب بودن این دسته بروکرها شده بودن و بخوبی در جریان ایرادات انها و خوبیهای پی سی ام قرار گرفته بودین حالا چرا با علم اگاهی از بدیهای آن بروکر نما ها و خوبیهای و ایمانی که نسبت به پی سی ام دارید که هم در پستهای شما آشکار هست و برای همه کاربران این فروم ثابت شده ! چرا تخم مرغ های خودتون رو بجای گذاشتن در سبد مطمئن پی سی ام در سبد پوسیده این بروکر نماها قرار میدین الاه و علم و ظاهرا این سیاست شما خارج از درک و فهم ناقص بنده هست چون واقعا دلیلی برای این کار شما ئیدا نکردم...

از نظر بنده این بحث همیجا به پایان برسه بهتر چون فکر میکنم هم بنده و هم شما بخوبی متوجه منظور هم دیگه شدیم و هم بنده هم شما دوست خوب من وقتمون خیلی خیلی بیشتر از این ارزش داره که بخواهیم این بحث رو بیش از این کش بدیم و هی یه پست من بزنم یه پست شما ! اما بازم اگه شما لازم دونستین که بیشتر ادامه بدین بنده شماره تماس خودم رو برای شما میفرستم و در صورت نیاز در خدمت شما هستم .
              امیدوارم که از حرفهای من رنجیده خاطر نشده باشین ... با تشکر از شما و مدیریت جدید فروم که اجازه دادن در جهت شفاف شدن موصوعات فصای فروم رو خیلی بازتر و آستانه تحمل خود رو از مدیران قبلی بسیار بالاتر بردن که این مهم واقعا جای قدردانی داره و همینطور که قبلا هم گفتم بنظر من که پی سی ام بخوبی داره جای خودش رو در این بازار پیدا میکنه و میتونه حداقل با این بروکر ها که تاپیک تخلف براشون باز شده و اکثر تریدرهای ایرانی هم در همین بروکرها هستن و حساب دارن رقابت بکنه و در یک رقابت سالم با داشتن حسنهایی همچون اسپردهای خیلی خوب و فروم فعال و ساپورت فارسی و ... همه تریدرهای ایرانی رو مجاب به انتخاب خودش بکنه . من که بشخصه از مدیران جدید فروم و مدیریت جدید بروکر برای فراهم کردن این محیط و این امکانات کمال تشکر رو دارم .... با احترام .
              محمدرضا جان سلام برادر عزیزم

بله ، اختلاف در سلیقه و نظر اگر وجود نداشته باشد که هیچگاه پیشرفتی رخ نمی دهد و این باعث افتخار هست که دوستانم به صورت سازنده حتی اشکالاتم را بیان کنند که آنها راتصحیح نمائیم و دستشان را میبوسم که برای اشان مهم هستم که توجه کرده اند و گوشزد میکنند . دوستان که در این مکان قرار دارند الحق و الانصاف همه افراد گرانقدر در شخصیت و رفتار هستند و هیچگاه کسی سوء استفاده نخواهد کرد و تعداد افراد اندکی در حد انگشتان دست وجود دارند که انها هم برای اشان سوء تعبییر شده والی کسی نه زمان نه در شخصیتش هست که چنین رفتاری را انجام دهد و از شما باز سپاسگذارم.

برادر عزیز ، این بخش خیلی وقت هست که بیان کرده بودم قرار بر راه اندازی است منتهی خدمت سربازی بودیم و قادر به عملی کردن این طرح نبود . از زمانی که فروم از شرکت pcm واگذار گردید ، این پروژه در ذهنم بود که بایست چنین بخشی راه اندازی شود و شرکت های دیگر هم بتوانند ارتباطات مستقیم تر و نزدیکتری با افراد برقرار کنند چه بسا که چنین محیط حرفه ای ایجاد گردیده و مناسب میباشد. پس یهوویی و یک شبه نبوده و بخش های دیگر بروکرها هم راه اندازی خواهد شد مثل معرفی ، نحوه افتتاح حساب ...

برادر سابقه کجا بود ، جوانترین فرد بین افراد فکر کنم بنده باشم ، و از اونجا که با دوستی جملات بیان کردید بنده هم با همان لحن حرف زدیم ، شما بزگوارید. بالای پنج هزار پست در این فروم درج نمودم ( 3000 تا با یوزر مدیریتی و 2000 و اندی با یوزر شخصی ام با نام عبدالرحمان ) در همه آنها نگاه کنید الاخصوص تحلیل ها هیچگاه از کلمه قطعیا بهره برده نشده و برعکس همیشه احتمالات را پیشه کردیم و این ارث و میراثی است که دکتر بهزادی به ما رسانده است و اگرم نماینده و آی بی باشید اتفاقاً خوش آمدید و هیچ موردی هم نداره و شخصاً در خدمتتان هستم.

حجم عمده و اصلی سرمایه ام نزد سبد pcm می باشد با وجود اینکه خدای بالا سرم شاهد هست اکنون در کارگزار دیگری مشغول به فعالیت هستم ، در مورد حساب ها بایست عرض شود اینها به نشانه دوستی و ایجاد ارتباط با شرکت ها بود که نماینده های خود را در این بخش ما را همراهی کنند و رابطه حسنه بنده با شرکت ها قابل مشاهده هست و چیز پنهانی وجود ندارد ، گفته بودم که برای تست های جدید این حساب ها را ران خواهم کرد و سرمایه ای نزدیک به بالای 30 میلیون بنده در اینجا فعلاً راکد مانده بود تا اینکه این طرح بروکرها راه اندازی شود. اتفاقاً همانطور که مشکلات احتمالی را بیان میکنم اگر دوستی مشکلی را دارا بود به بررسی آن ، در حساب آن شرکت خواهم کرد و صحت ادعای ایشان را رد یا قبول خواهیم کرد چرا که برخی افراد به دلایلی به محکوم کردن یک شرکت می پردازند که این بی انصای است و گاهاً تفاوت ها را مشخص می نمایم ، از خوبی های آنها هم خواهم گفت و فی الواقع همان چیزی که در ابتدا بیان نمودم در راستای این بخش هست : قصد بر آن است این شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی را بهتر بشناسیم ، به آنها کمک کنیم مشکلات احتمالی را رفع نمائیند و اینکه ارتباط نزدیکتری با افراد در این مکان داشته باشند که سریعتر و آسان تر مسائل قابل پیگیری باشد.

انشالله قسمت به قسمت بازگشایی خواهد شد و تاپیک تخلفات و مشکلات را به پای تخریب نگذارید چرا که این شرکت ها و تیم های فارسی آنها همه دوستان و سروران بنده میباشند و تلاشم بر این هست که همه شرکت ها ، بهترین خدمات را برای تریدرهای ایران زمین به ارمغان بیاورند.

با تشکر از شما بزرگوار

نظر

نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
                همانگونه که سالها در این فروم ازادانه و بدون هیچ سانسوری تمام انتقادات و پیشنهادات و اطلاعیه ها در خصوص پی سی ام بروکرز ذکر گردیدند و حتی شاهد این بودیم که بعضا برخی افراد با اهداف مشخص و افکار مریض به تخریب خدمات این بروکر مثل بونوس ها و مسابقات پرداختند و بعضا با وقاهت فراوان توهین هایی به دیگر کاربران محترم فروم داشتند، اکنون نیز به صورت کاملا ازادانه و بدون سانسور به بررسی مشکلات و ویژگی های عموم بروکر ها در این فروم خواهیم پرداخت.

هدف از این بخش تنها بررسی شفاف و دور از هر گونه جانب داری مشکلات دیگر بروکر ها آن هم به دلیل ایجاد منبعی شفاف و بدون سانسور برای معامله گران محترم میباشد تا بتوانند با توجه به مطالعات خویش در این بخش به انتخاب بهترین بروکر متناسب با شرایط خویش بپردازند.

شاید برای برخی سوال شود که چرا تصمیم بر این گرفته شده که با بررسی تخلفات و انتقادات، این بخش آغاز به کار کرده و پاسخ آن بسیار ساده است، داشتن خدمات مشتری پسند و رقابتی هنر چندان بزرگی برای یک بروکر نیست چون به هر حال از پیش نیاز های فعالیت هر بروکر می باشد ولی آن چه مهم است نداشتن مشکلات و نواقصی هست که نهایتا به ضرر مشتریان و معامله گران منتهی شود.

امیدوارم با توجه به توضیحات ارائه شده در این خصوص این موضوع کاملا برای همگان شفاف شده باشد و دیگر شاهد متون کنایه آمیز نباشیم.
                از محاسن برخی بروکرها هم میشه گفت یا فقط باید معایب بروکرهای دیگه گفته بشه و تعریف از بروکر پی سی ام؟!

نظر

سلام
                  من یک حساب در هات بازار تبادلات ارزی دارم.
                  بعد از یک هفته حساب من بیش از دو برابر رشد داشت.
                  روز قبل از انتخابات آمریکا از انجا که می دانستم ین ژاپن تقویت خواهد شد اقدام به فروش GBPJPY نمودم
                  ساعت 00:02 به وقت سرور ناگهان متوجه شدم که همه معاملان من بسته شدند.

به قیمت نگاه کردم اما نوسان شدیدی اتفاق نیوفتاده بود. ناگهان متوجه اسپرد خیلی بالا و نا متعارف آن هم فقط در همان برابری که من در آن پوزیشن داشتم شدم. تصویری که تهیه کردم کاملا مشخص است که چه اتفاقی افتاده.

تحلیل و پیشبینی من کاملا درست بود و در صورتی که بروکر معاملات من را با مارجین کال نمی بست حداقل به 30 هزار دلار سود در کمتر از 4 ساعت منجر می شد.

از طریق ایمیل به هات بازار تبادلات ارزی اعتراض کردم . پاسخ اول این بود که به علت انتخابات آمریکا اسپرد ها افزایش داشته. پاسخ دادم که افزایش 24 پیپی اسپرد به هر علتی حتی انتخابات آمریکا قابل قبول نیست.
                  بعد از پیگیری مجددا پاسخ دادند که ما اسپرد و قیمت هارا مستقیما از liquidity providers میگیرم و دخالتی دز آن نداریم. پاسخ دادم که من مشتری شما هستم نه liquidity providers . من با شما قرارداد دارم من liquidity providers را نمی شناسم و نمیتوانم به آنها اعتراضی داشته باشم.

سوال من این این است که آیا بروکر مجاز است به هر میزان که بخواهد و با هر بهانه ای اسپرد را آنقدر افزایش دهد که حساب مشتریان را مارجین کال کند؟ آیا میتواند هر اتفاقی مثل انتخابات آمریکا را بهانه قرار دهد؟ آیا میتواند در پاسخ به دستکاری قیمت ها و افزایش اسپرد اعلام کند قیمت را از لایکوئیتی پرووایدر میگیرید بنابراین هیچ مسئولتی در این مورد ندارد؟

من به عنوان یک تریدیر حرفه ای همه ریسک های معاملات بازار تبادلات ارزی را پذیرفته ام اما با وجود چنین بروکر هایی علاوه بر ریسک ذاتی بازار باید منتظر عوامل دیگری برای از بین رفتن سرمایه هایمان باشیم.

لطفا اگر راهی برای شکایت از این بروکر متقلب می شناسید راهنمایی کنید.
                  فایل های پیوست شده

نظر

------ سوال من این این است که آیا بروکر مجاز است به هر میزان که بخواهد و با هر بهانه ای اسپرد را آنقدر افزایش دهد که حساب مشتریان را مارجین کال کند؟ آیا میتواند هر اتفاقی مثل انتخابات آمریکا را بهانه قرار دهد؟ آیا میتواند در پاسخ به دستکاری قیمت ها و افزایش اسپرد اعلام کند قیمت را از لایکوئیتی پرووایدر میگیرید بنابراین هیچ مسئولتی در این مورد ندارد؟

یکی از دلایل اسپرد شناور همینه !!! مخصوصا توی خبر که یه چیز عمومی هست و یه یه بروکر خاص مربوط نمیشه

نظر

من در حال مقایسه بروکر ها با هم هستم . یه مشکلی که دارم اکانت دمو هات فارکس باز کردم، اوتوماتیک به سرور هلند وصل میشه پینگ خیلی خوبی هم میده 122ms اما یه جورایی هنگه یعنی مثلا هر چند ثانیه یکبار معاملات را به روز میکنه ، در حالی که مثلا آلپاری خیلی روان معاملات را نشان میده . پشتیبانیشونم چند تا آدرس سرور داد که هیچکدوم وصل نمیشد و اتومات میرفت رو هلند بازهم. ترجیح خودم هاتفارکس هست اما با این سرعت غیر ممکنه حاضر شم ریل باز کنم. کسی از دوستان در مورد سرعت هاتفارکس نظری داره ؟

نظر

پیشنهاد دوستان چیه؟ مخصوصا بروکری که اسپرد ثابت داشته باشه و هزینه های پنهانی تحمیل نکنه...

نظر

پردازش ...
                        X