اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تخلف و مشکلات آی اف سی مارکتس IFC Markets

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تخلف و مشکلات آی اف سی مارکتس IFC Markets

با سلام

دوستان عزیز میتوانید تخلفات و مشکلات شرکت IFC Markets را در این قسمت بیان کنید

با تشکر

سلام من حدود سه سال با آی اف سی کار کردم و این یروکر هم مارکت میکره و هم اسلپیج زیاد داره. انتقال داخلی نداره و ازهر روشی که حسابتو شارژ کردی از همون روش میتونی برداشت کنی.استاپ باید حداقل ۱۵ پیپ با قیمت فاصله داشته باشه و در ارزها متفاوته. یکبار استاپ منو با ۲۵ پیپ فاصله زد. اسپرداش زیادن و خلاصه دریایی از مشکلاته. پیشنهادم به دوستان اینه از همچین بروکرهایی دوری کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط simpletrade نمایش پست ها
      سلام من حدود سه سال با آی اف سی کار کردم و این یروکر هم مارکت میکره و هم اسلپیج زیاد داره. انتقال داخلی نداره و ازهر روشی که حسابتو شارژ کردی از همون روش میتونی برداشت کنی.استاپ باید حداقل ۱۵ پیپ با قیمت فاصله داشته باشه و در ارزها متفاوته. یکبار استاپ منو با ۲۵ پیپ فاصله زد. اسپرداش زیادن و خلاصه دریایی از مشکلاته. پیشنهادم به دوستان اینه از همچین بروکرهایی دوری کنند.
      دوست عزیز تمام بروکرهای که با ایرانی ها کار میکنند مارکت میکر هستنند و کسانی که با این بروکرها کار میکنند دارای چنین مشکلاتی فرمودید هستنند

نظر

simpletrade عزیز، شما عجب صبری داشتی که 3 سال با این مشکلات کنار اومدی

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
          دوست عزیز تمام بروکرهای که با ایرانی ها کار میکنند مارکت میکر هستنند و کسانی که با این بروکرها کار میکنند دارای چنین مشکلاتی فرمودید هستنند
          سلام
          به احتمال زیاد شما تا کنون با پی سی ام بروکرز حساب نداشتید، این بروکر نه اسلیپیج نا معقول و به قولی دستکاری قیمت داره و نه محدودیتی در حدفاصل قراردادن حد سود و ضرر ها و حتی برای شارژ از طریق وب مانی و برداشت ریالی 10% بونوس میده و نه حتی محدودیتی در زمان باز و بسته کردن معاملات داره
          پیشنهاد میکنم اگه تا الان از چنین مسائلی تو بازار ضرر میکردید این بار پی سی ام بروکرز را امتحان کنید.
          این بروکر تمام زمینه های ترید آسوده را برای مشتریانش فراهم کرده و هر مسئله ای از طریق کابین تریدریش قابل پیگیری هست
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

اسپرد و اسلیپیج های وحشتناک

من چند سالی هست با بروکر ای اف سی کار میکنم ....روابط عمومی زیر صفر مثلا تما س میگیری سوال داری یا مشگل داری بر خورد بسیار بدی دارن ....شکایت داشته باشی اینقدر زمانبر میکنن بررسی رو که پشیمون بشی .....

نظر

سلام
              من هم تا چند وقت پیش با ifc کار می کردم.
              چند وقت پیش یک معامله سل داشتم، پوزیشن در سود بود، استاپ رو آوردم در 7 پیپ مثبت قرار دادم، روز بعد که به پوزیشن سر زدم دیدم که با منفی 20 پیپ پوزیشن رو بسته و جالب بود که بالانس حساب رو هم منفی کرده بود.
              بعد که اعتراض کردم، گفتن که در یک دقیقه گپ اتفاق افتاده که در چارت نشون داده نمیشه.
              فعلا حساب رو به همون حالت رها کردم و فعلا هم سراغش نرفتم.

نظر

نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                سلام
                من هم تا چند وقت پیش با ifc کار می کردم.
                چند وقت پیش یک معامله سل داشتم، پوزیشن در سود بود، استاپ رو آوردم در 7 پیپ مثبت قرار دادم، روز بعد که به پوزیشن سر زدم دیدم که با منفی 20 پیپ پوزیشن رو بسته و جالب بود که بالانس حساب رو هم منفی کرده بود.
                بعد که اعتراض کردم، گفتن که در یک دقیقه گپ اتفاق افتاده که در چارت نشون داده نمیشه.
                فعلا حساب رو به همون حالت رها کردم و فعلا هم سراغش نرفتم.
                سلام
                بروکری رو میشناسید که رو استاپ لاس گارانتی داشته باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط حسـین نمایش پست ها
                  سلام
                  بروکری رو میشناسید که رو استاپ لاس گارانتی داشته باشه؟
                  ===

سلام دوست عزیز
                  متأسفانه نمی شناسم.
                  اگه بقیه دوستان سراغ دارن، اعلام کنن تا همه استفاده کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                    ===

سلام دوست عزیز
                    متأسفانه نمی شناسم.
                    اگه بقیه دوستان سراغ دارن، اعلام کنن تا همه استفاده کنیم.
                    فکر نکنم هیچ بروکری این گارانتی رو داشته باشه. دست کم بروکرایی که ما باهاشون کار میکنیم.

نظر

سلام دوستان من حدود 8 سال پیش با ifc کار میکردم و حدود 1000 دلار اعتبار حساب داشتم بعد از اون دیگع فارکس نکردم حالا میخام بدونم به نظرتون چه بلایی یر اکانتم اومده

نظر

سلام
                        من هم با ifc کار کردم متاسفانه این به اصطلاح بروکر دزد تشریف دارن
                        پشتیبانی ضعیف و سخیف که در جواب اعتراض و شکایت فقط میگه شما قوانین معامله رو مطالعه کنید و سکوت میکنند
                        و تمام اتفاقات در سیستم به صورت اتوماتیک و سیستمی هستن و امکان اشکال نیست
                        در تاریخ 19 ژوئن حساب بنده با داشتن موجودی خالص 365 دلار و مارجین آزاد و به طبع اون حجم قابل معامله و با باز بودن 95 واحد طلا روی فروش و 100 واحد طلا روی خرید در ساعت انتشار خبر نرخ بهره توسط فدرال رزرو در یک لحظه حساب من منفجر شد چطور ؟
                        قیمت از 1345 به 1348رفنه با توجه به اینکه من مارجین آزاد داشتم و 100 پوزیشن خرید باید به مارجسین آزاد من اضافه میشد ولی متاسفانه با شات مارجین کردن یه پوزیشن من در یک لحظه تحت تاثیر اون اقدام تمام پوزیشن های من به فنا رفت
                        دوستان خیلی حواسشون باشه اینها از لحظه های خبر برای چپاول پولتون استفاده میکنند و بعدش پشتیبانشون حتی زحمت به خودشون نمیدن حجم پوزیشن ها رو نگاه کنند

نظر

پردازش ...
                        X