اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل الیوت Euro/Japanese Yen

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط babakchabok نمایش پست ها
    تحلیل یورو به ین - تایم فریم چهار ساعته - تاریخ آپدیت 22 04 2013 :

عرض سلام و ادب خدمت شما دوست گرامی

ممنون از تحلیل های خوبی که برای استفاده کسانی که مثل من تازه وارد این عرصه شدند قرار میدید.
    سوالی در رابطه با این تحلیلتون برام پیش اومده که اگر جواب بدید ممنون میشم.
    این الگوی هارمونیک چه الگویی هست؟ تا جایی که من دارم دارم مطالعه میکنم به نظرم الگوی باتر فلای هست که حداقل تا 127% میتونه بره.ولی شما 88.6% رو محل تکمیل الگو در نظر گرفتید.
    میشه بیشتر در این باره توضیح بفرمایید؟

با تشکر
    خورشید باش
    که اگر هم بخواهی به کسی نتابی، نتوانی...

نظر

نوشته اصلی توسط amin64 نمایش پست ها
      عرض سلام و ادب خدمت شما دوست گرامی

ممنون از تحلیل های خوبی که برای استفاده کسانی که مثل من تازه وارد این عرصه شدند قرار میدید.
      سوالی در رابطه با این تحلیلتون برام پیش اومده که اگر جواب بدید ممنون میشم.
      این الگوی هارمونیک چه الگویی هست؟ تا جایی که من دارم دارم مطالعه میکنم به نظرم الگوی باتر فلای هست که حداقل تا 127% میتونه بره.ولی شما 88.6% رو محل تکمیل الگو در نظر گرفتید.
      میشه بیشتر در این باره توضیح بفرمایید؟

با تشکر
      دورد راستش من سبک تحلیل و تریدم الیوت است . در مورد الگوی های هارمونیک فقط به دیده و تجربه شناخت دارم . توضیحات رو بهتره از آقای pcmtrader سوال بفرمایید .
      به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

الگوهای هارمونیک

ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 04-22-2013, 03:08 PM
        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

تحلیل الیوت یورو به ین ژاپن - تایم فریم یک ساعته - تاریخ آپدیت 01 05 2013 :

احتمال توقف در محدوده ی مشخص شده وجود دارد در غیر این با توجه به شکست 129.87 می توان انتظار شروع یک موج ایمپالس را داشت .

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

دوستان هارمونیک کار یه نظر در مورد این احتمال بدن ؟؟؟؟

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

تحلیل الیوت جفت ارز یورو به ین ژاپن - تایم فریم چهار ساعته - تاریخ آپدیت 04 05 2013 :

با توجه به شکست مثلث موج جهشی بازار شروع شده . هدف اول در چارت مشخص شده .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

تحلیل یورو به ین ژاپن - تایم فریم یکساعته

تاریخ آپدیت : 25 ژوئن 2013

بدون شرح...

پ.ن: تحلیل از دوست و همراه خوبم جناب چابک هست ، قرار بود در سایت انگلیسی زبان درج بشه که مترجم ما خوابش رفته و گفتم برای از دست نرفتن تحلیل اینجا حداقل درج بشه !

ارادتمند - خلیل
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

تحلیل الیوت یورو به ین ژاپن - تایم فریم چهار ساعته - تاریخ آپدیت 02 07 2013 :

پترن : بازار در موج C اصلاحی نزول قبل قرار دارد و انتظار می رود که در محدوده ی مشخص شده این موج به اتمام رسیده و روند نزول قبل ادامه یابد .

قیمت : محدوده ی قیمت 131.52 تا 131.89 که برابر با 100 APP و %78 Ret میباشند نقطه ی حساس مقاومتی و برگشتی بازار است .

زمان : انتظار می رود که بازار در 100 زمانی اصلاحی که برابر با 5 جولای است به محدوده ی گفته شده برسد .

مومنتوم : در حالت اشباع خرید قرار دارد .

استراتژی : خریداران می توانند خرید های خود را در محدوده ی گفته شده آفست کنند یا با تریلینگ روند صعود کوتاه مدت را دنبال کنند . فروشندگانی که از قبل فروش داشته اند می توانند در محدوده ی مورد نظر به فروش خود اضافه کنند .
                  آنهایی هم که تازه قصد ورود دارند کم ریسک ترین ورود به فروش است که در محدوده ی گفته شده فروش باز کرده با استاپ 133.78 برای یک هدف میان مدت .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

تحلیل الیوت یورو به ین ژاپن - تایم فریم چهار ساعته - تاریخ آپدیت 03 07 2013 :

پترن : ظاهرا موج C از موج اصلاح نزول قبل تمام شده و بازار در راه تشکیل یک موج جدید است . احتمال می رود هدف اول کف کانال باشه میتوان دو تا تئوری را در نظر گرفت که این موج نزول موج یک از موج نزولی جدید است یا اینکه این موج نزول موج D از موج اصلاح نزول قبل است . به هر حال باید دید آیا بازار توان شکست موج B را دارد یا نه .

قیمت : با توجه به تراکم قیمتی که در محدوده ی 128 تا 127.50 وجود دارد که با کف کانال و خط میانیه چنگال ست شده اند احتمال توقف در آنجا وجود دارد .

زمان : 100 ریترایس موج نزولی ایمپالس قبل - 100 TCR کف موج های 5 و B - و 100 و 162 ATP سقف موج A کف موج B و سقف موج C در یک جا قرار دارند که در محدوده ی زمانی 5 تا 9 جولای هستند . انتطار می رود کف جدید در این ناحیه زمانی ساخته شود .

مومنتوم : DT از حالت اشباع خرید خارج شده و به سمت پایین کراس کرده و هنوز بالای 50 % قرار دارد .

استراتژی : کسانی که از سقف موج C فروش زده اند می توانند در محدوده ی گفته شده شناسایی سود کرده یا اینکه در آن محدوده ی مورد نظر یک خرید اضافه کرده با همان نسبت حجم فروش به اصطلاح هج کرده تا با علائم بعدی که متوجه ادامه دار بودن نزول شوند خرید خود را بسته و فروش باز نگهدارند در غیر اینصورت اگر این حرکت نزول یک موج ایمپالس یک نباشد بازار خود را به سقف C رسانده و حداقل این کار حفظ سود قبلی می باشد . این فقط یک پیشنهاد هست چرا که هیچ قطعیتی در بازار وجود ندارد . اما آنهایی که اهل ریسک هستند می توانند فروش خود را در همانجا بسته و از موقعیت زیر استفاده کنند :

خرید توسط Buylimit : محدوده ی 128 تا 127.50
                    خرید توسط مومنتوم : وقتی به محدوده ی زمانی و قیمتی مورد نظر رسید با توجه به ورود مومنتوم به محدوده ی اشباع فروش کندل به کندل High قیمتی آنها را با BuyStop دنبال میکنید تا وارد پوزیشن خرید شوید .
                    استاپ خرید : 126.50
                    تارگت احتمالی : سقف موج C یا محدوده ی قیمتی 131.50 تا 131.80

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

eurjpyh4.jpg
                      ویرایش توسط Quantum Qwerty : https://www.traderha.com/member/8479-quantum-qwerty در ساعت 07-12-2013, 12:41 PM

نظر

نظر

تحلیل روزانه EURJPY-Daily

ساختار پر قدرت نزولی در این نرخ برابری حاکی از یک روند نزولی قدرتمند پایدار میباشد که اکنون در یک گام استراحت به سر میبرد ، ما انتظار داریم این جفت ارز در روزهای آتی بر حرکت نزولی خود پافشاری کند و ادامه مسیر را دوباره طی نماید.

چین برای برگزاری نشستی فوق العاده در مورخه 11 فوریه فراخوان صادر نموده و تنها موضوع دستور جلسه یونان است. این در پی یک تور دور اروپا توسط وزیر اقتصاد یونان یانیس واروفاکیس می باشد که با لحنی تند با طرف آلمانی اش به پایان رسید.

در همین روز، تاریخ انقضای اوراق قرضه یونان در ECB به پایان می رسد. هرگونه تیتر خبری از سوی نشست آماده نوسان بخشیدن به یورو می باشد، بخصوص آنهایی که از سوی نمایندگان آلمانی صادر شود.

آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

تحلیل روزانه EURJPY-Daily & H4

در آخرین تحلیل ما سناریو ریزش را در دو کلاستر محتمل دانستیم که پس از گذشت تقریباً دو ماه و بیست و شش روز از آن این سناریو محقق گردید است.

ساختار
                            : با توجه به ساختار کنونی ما دو سناریو را محتمل میدانیم:

الف ) ساختار پنج موج جنبشی به اتمام رسیده است و اکنون در یک تغییر روند قرار گرفتیم که ما آن را 1 یا A مینامیم که در حال تکمیل ریز موج های خود میباشد

ب ) ساختار اصلاحی موج چهار به صورت یک موج چندگانه در حال پیشروی است که اکنون در یک موج Y از این اصلاح میباشم که در حال تکمیل ریز موج های خود میباشد

هر دو حالت ، متفق القول به نزول این جفت ارز رای میدهند حال ریزش بر اساس هر یک از سناریو های بالا تارگت های مختلفی را میطلبد.

قیمت:
                            در نمودار ما قیمت های محتمل را بر اساس سناریو تکمیل شدن ریز موج ها مشخص نمودیم.

زمان: بر اساس سطوح زمانی لول بندی های در روزهای مختلف جهت ریزش و صعود مشخص شده است

مومنتوم:
                            در تایم فریم روزانه با توجه به قرارگیری DT8 در منطقه اشباع از خرید ما یک ریزش را محتمل میدانیم که فعلاً در سطوح چهارساعته این مومنتوم هنوز آماده معامله نشده است.

استراتژی: ما بر اساس دیتاهای بنیادی و تحلیل بازده ، یک صعود را همچنان در این هفته برای این جفت ارز متصور هستیم که این خود باعث تکمیل ساختار میشود. پس در منطقه مشخص شده با باکس قرمز رنگ عدله های بنیادی و تکنیکی را جهت انجام معامله خرید بررسی میکنیم ، دقت داشته باشید ریسک فروش با توجه به روند صعودی و تکمیل نبودن ساختار و پترن های امواج در سطوح چهارساعته بالا میباشد و در صورت ریزش میبایست تاییدیه های از نمودار و دیتاها دریافت کنیم و در گام دوم یعنی اصلاح های صعودی ما وارد معاملات فروش شویم.

نظر

تحلیل روزانه EURJPY- H4

با توجه به ساختار محتملی که در تحلیل گذشته مشخص نمودیم بازار به کمی اغماض آن را برآورد کرد. با توجه به ساختار کنونی ما یک ریزش را محتمل میدانیم که کلاسترهای قیمتی را در تصویر مشخص نمودیم.

یک نقطه ورود سریع را در چارت به نمایش گذاشتیم که به مراتب هرچه از استراـژی های ورود سریعتر بهره مند میشویم دارای ریسک و پتانسیل سوددهی بالاتری برخوردار هست .

دوستان میتوانند در شکست سوینگ های فرعی صبور بوده و در آن شرایط با بررسی عوامل بنیادی و تکنیکی اقدام به معاملات فروش نمایند.

نظر

تحلیل روزانه EURJPY

با توجه به ساختار حاکم بر روند تایم روزانه ما دو سناریو را محتمل میدانیم :

1- در یک اصلاح به سر میبریم که با شکسته شدن فیمت 126.09 این سناریو فیل میشد !

2- در یک اصلاح بزرگ میباشیم که موج 1orA و 2orB آن تکمیل شده است و اکنون در حال ساختن ریز موج های 3orC میباشد

در تصویر زیر معاملات روزانه خود را بر حسب سناریو اول بنا میگذاریم و در موقعیت های مناسب به دنبال خرید در این جفت ارز هستیم.

مهمترین ریسک در این هفته :

تصمیم نرخ بهره ژاپن: بانک مرکزی ژاپن هدف برنامه پولی خود را در ماه دسامبر حفظ نمود اما برای تغییرات عملیاتی در خریدهای اوراق قرضه دولتی، ETF ها و شرکتهای سرمایه گذاری در معاملات مسکن تصمیم گرفت. به گفته هاروهیکو کورودا ریاست BoJ تغییرات با هدف آسان سازی کار برای BoJ تا قادر به حفظ سیاست جاری بوده و برنامه تسهیلی اضافه تری را تشکیل ندهد. اگرچه، کورودا تصریح نمود که درباره تنظیم سیاست پولی در صورت نیاز تردید نخواهد نمود. ین ژاپن حدود 30% از ارزشش را در برابر دلار با وجود فراخوان هایی برای شرکتها جهت افزایش دادن میزان سرمایه گذاری هایشان از دست داده است. اشارات اخیر از سوی بانک مرکزی و دولت هردو درباره محرک بیشتر بود. ژاپن مطمئنا علاقه ای به قوی نمودن ین در برابر دلار، یوآن و حتی یورو ندارد.

نظر

پردازش ...
                                X