اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل الیوت Euro/US dollar

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با عرض تشکر از توضیح خوب شما.
    اما یه نکته:
    امواج فطری وقتی در راستای ترند اصلی هستند (motive wave) میتونن بصورت 5-3-5-3-5 باشن.( ساختار 5 موجی Leading Daiagonal )
    ولی دز صورتی که تو وضعیت کارکشن باشیم این قطری ها بصورت کمپلکس 3 موجی ظاهر میشن.
    لطفا پای پر چونگیم نزارید. میخوام موضوع برام مشخص بشه.
    ممنوننم از حوصله ای که صرف مکنید.

نظر

civilcad11 عزیز
      در مورد شمارشی که خودتون زحمت کشیدین و در تاپیک قرار دادین میشه بفرمایید چرا از لیبل گذاری A or 1 و B or 2 در میانه راه استفاده کردین؟
      در مورد لیبل گذاری که من انجام دادم پرسیدین. همونطور گه خلیل جان گفتند اول چشم لول چشم و باز هم اول چشم باید معیار شمارش باشه.
      اون چیزی که چشم میشمره و میبینه برای ما الویتش بیشتر از اینه که در فلان کتاب یاسایت چی گفته شده.
      چشم من این اصلاح رو به صورت کامپلکس 53535 تشخیص داده و کاری هم ندارم که اسمش چی هست آیا پرچمه آیا قطریه و آیا های دیگه. برای من مهم اینه که بدونم این ساختار حرفش چیه.آیا حرفشو من به عنوان تریدر میفهمم یا نه. و تا جایی هم که بتونم سعی میکنم شمارشم رو به چارت تحمیل نکنم.بلکه با امواجش خودم رو تطبیق بدم و برقصم .

نظر

ببخشید من یهو امدم تو بحث
        من با موج شماریه این دوستمون موافقم و این موج شماری را من دو هفته پیش روی تایپیک تحلیل همگانی یورو دلار قرار دادم و گفتم در موج B هستیم
        به هر حال حاج خلیل استاده ما هستند و نظرشون واسه ما تام الحجت است ، به هر حال این نظره بنده است
        من که به شخصه طبق این موج شماری اقدام به پوزیشن گیری میکنم و کاری هم ندارم برنانکه کوچوله میخواد چی بگه چون از نظره من واقعا کوچولو است
        مرز بین خوبی و بدی و زشتی و زیبایی یورو نرخ 1.2426 است و گرفتن پوزیشن خرید و گذاشتن استاپ 20 پیپی میتونه پوزیشن خوبی باشه
        البته قبل از اینکه به این ترگت مذکور برسه یه سر به همون محدوده های معاملات دیروزش میزنه
        ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

ممنونم barman.bourse جان .
          آرش جان منم قبول دارم که کارکشن داره بصورت Complex حرکت می کنه.اما نه قطری 5 موجی (A-B-C-D-E) بلکه یه کمپلکس کلاسیک W-x-Y که توش W یه زیگزاگ و Y هم داره فرمیشن یه زیگزاگ رو پر می کنه.
          در هر صورت باید قدری به اصول کلاسیک تو شماره گزاری پایبند بود.
          در ضمن A or 1 , ... منظور A ,B هست که یادم رفته ویرایشش کنم.

نظر

تحلیل ماهانه جفت ارز یورو به دلار را مشاهده میکنید که بعد از برخورد به ترازهای فیبوناچی ( 88.6% جدیداً اضافه شد) روند صعودی خود را همگام با کات نکردن نرخ بهره اتحادیه اروپا و سخنرانی جناب دراگی مبنی بر خرید اوراق به صورت نامحدود و تشدید این روند با تزریق نقدینگی ( qe3 ) از سمت فدرال رزرو شروع شد!

یک تایم فریم پایین تر پیشروی میکنیم و به فریم هفتگی میرسیم ! همانظور که مشاهده میکنید قیمت پس از برخورد به قیمت 1.2093 که کلاستر احتمالی موج 5 میباشد شاهد صعود قیمت هستیم.ما در صورتی میتوانیم سیکل نزولی را تمام شده فرض کنیم که سقف 19 فوریه (موج 4) را قاطعانه در هم بکوبد و در حال حاضر برای خرید انتظار داریم در میان مدت یک ریتریس به سمت 1.2747 که سقف 17 ژوئن میباشد انجام دهد سپس با توجه به موقعیت به وجود آمده اردر های خود را ست کنیم.

در تایم فریم روزانه ما این بازگشت قیمت برای برنامه ریزی خرید را ریز تر کردیم ! همپوشانی خط روند ، تراز فیبوناچی 38.2% و سقف موج 4 داخلی از پنج !

در تایم فریم چهارساعته دو خط روند داخلی و خارجی ترسیم شده است !

تایم فریم یکساعته شاهد یک سیکل صعودی هستیم ! پس منتظر ریتریس میمانیم برای اردر گذاری خرید !

ارادت

نظر

طبق تحلیل های گذشته جناب حاج خلیل ما به کلاسترهای مد نظر ایشون رسیدیم

دو تایم فریم روزانه و یکساعنه را بررسی میکنیم.

تایم فریم روزانه
              :

الف ) بعد پترن: در چارت شاهد یک الگوی ABC منظم هستیم که امواج داخلی موج 4 بزرگتر محسوب میشود و در حال تکمیل سازی ریز موج های خود در تایم های پایینتر میباشد که پتانسیل خوبی برای خرید در حال فراهم سازی است

ب ) بعد قیمت: اولین کلاستر محتمل برگشت که در 100% پروجکشن قرار دارد (استاندارد) با یک کندل به صورت قاطعانه شکسته شده است و احتمال میرود به کلاستر ماکزیمم که 162% پروجکشن میباشد پیشروی کند.در صورت شکسته شدن سقف 7 نوامبر (1.2876) اولین نشانه های شکل گیری روند صعودی نمایان خواهد شد که با شکسته شدن سقف 17 اکتبر ( 1.3139) روند صعودی تثبیت خواهد شد.

ج ) بعد زمان: 8 نوامبر تا 22 نوامبر ظرف زمان این پترن میباشد که با توجه به رسیدن اولین زمان های محتمل ، احتمالا در هفته اخیر شاهد روند کاهشی کندی خواهیم بود

د ) بعد مومنتوم: DT8 در تایم فریم روزانه در منطقه اشباع از فروش (OS) قرار گرفته است که بر این اساس ما مجوز پوزیشن خرید را فقط دارا هستیم ( البته با توجه به عوامل ها و تاییدیه های دیکر ! )

سربلند باشید - شعبانی

نظر

تایم فریم یکساعته:

با توجه به روند نزولی موجود تا نشانه های قوی دال بر اتمام این روند مشاهده نشده است ریسک معاملات خرید بالا میباشد.

با توجه به ساختار میتوان انتظار زده شدن کف را قبل از سقف 9 نوامبر را داشت.

سربلند باشید - شعبانی

نظر

تحلیل چارت یکساعته یورو به دلار

تاریخ آپدیت : 26 نوامبر 2012

اگر تحلیل های قبل دنبال کرده باشید یکایک حرکاتی که پیش بینی شده بود صورت گرفت و تا به اینجای کار خوشحالیم که توانستیم این وظیفه مهم یعنی خدمت به شما را به خوبی انجام دهیم ! در چارت زیر که مربوط به تایم فریم یکساعته یورو به دلار می باشد در ابتدا ما به صورت یک موج کامپلکس (ABCِDE ) شمارش کرده بودیم که بعد از شکسته شدن کلاسترهای محتمل این الگو ، ما شمارش خود را تغییر داده و به صورت زیر لیبل گذاری نمودیم.

به احتمال خیلی بالا بازار در تایم فریم روزانه امواج خود را تکمیل کرده و به سمت پیش رویی به صعود میباشد ( موج پنج) !

ریسک های این هفته میتوانید از اینجا دریافت کنید.

ارادت خلیل

نظر

ایستگاه بعدی برای یورو باز گشت به 1.2660!!!

در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                      ایستگاه بعدی برای یورو باز گشت به 1.2660!!!

[IMG][/IMG]

salam . moje 4 ba moje 1 tadakhol darad . aya baz ham tahlil sahih hast?

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                        salam . moje 4 ba moje 1 tadakhol darad . aya baz ham tahlil sahih hast?
                        سلام

شرط اصلی برای یک ترند ترمینال نفوذ موج 4 به محدوده موج 1 است و پس از آن سایر شروط بررسی خواهد شد.
                        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                          سلام

شرط اصلی برای یک ترند ترمینال نفوذ موج 4 به محدوده موج 1 است و پس از آن سایر شروط بررسی خواهد شد.

salam
                          agar m ishe bishtar tozih bedid ke trend terminal chie? ta onja ke man khondam ineke moje 4 nabayad be moje 1 nofoz konad magar ta 10% moje1 . lotfan yekam tozih bedid mamnon.

نظر

خیلی مراقب یورودلار باشید. دلیل ساید شدن بیش از حد انتظار بابت نتیجه نشست وزرای اقتصادی اتحادیه اروپا هست.

اگر توافق حاصل بشه یورو صعود می کنه و در تایم فریم یکساعته و چهار ساعته موج 5 میسازه
                            اگر توافق حاصل نشه موج 5 ناقص داریم و یورو ریزش شدید میکنه برای ساخت موج 3 نزولی

ارادتمند- بهزاد

نظر

با سلام

دوستان پست های غیر تحلیلی به تاپیک زیر منتقل شد:
                              http://forum.broker-fa.com/f79/پرسش-...لیوت-1305/

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                                خیلی مراقب یورودلار باشید. دلیل ساید شدن بیش از حد انتظار بابت نتیجه نشست وزرای اقتصادی اتحادیه اروپا هست.

اگر توافق حاصل بشه یورو صعود می کنه و در تایم فریم یکساعته و چهار ساعته موج 5 میسازه
                                اگر توافق حاصل نشه موج 5 ناقص داریم و یورو ریزش شدید میکنه برای ساخت موج 3 نزولی

ارادتمند- بهزاد
                                سلام جناب بهزادي
                                توافق حاصل شده ؟

نظر

پردازش ...
                                X