اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتباط با مدیران بخش الیوت

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است[/quote]
    با سلام
    میشه زحمت بکشید فایلش را برای ما هم بگذارید

نظر

نوشته اصلی توسط amaramin نمایش پست ها
      دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است
      با سلام
      میشه زحمت بکشید فایلش را برای ما هم بگذارید[/quote]

دوست عزیز کتاب جناب دادگستر چاپ شده و نمیشه pdf ان را عمومی گذاشت و این باعث میشه ناشر صدمه ببینه و واقعاً از این کار خودداری کنید.

تازه pdf اش هم باشه باید چنین مرجعی حتماً کتابش رو داشت و لذت برد

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
        کتاب خیلی خوبی هست و خواندنش خالی از لطف نیست . " از دیدگاه شخصی ام کاملترین مرجع الیوت همین هست "
        با سلام
        توی کتاب مذکور نکته ای هست که باعث شده نتونم با محتویات کتاب ارتباط برقرار کنم و اونهم تاکیید جناب نلی به عدم استفاده از بار چارت و همینطور اهمیت پلات کردن قیمت ها بر اساس اولویت زمانی اونها س.
        و این در حالیه که تمام تحلیل های موجود بر روی بار چارت ارایه شده و اولویت زمانی هم در رسم ها ظاهرا لحاظ نشده
        و این نکته که خود نویسنده از کارایی روش در بازار ارز اطمینان نداره
        اگر با فرض پیشرفتهای تکنولوژیکی پس از انتشار کتاب در بازار ارز هم قابلیت داشته باشد( ایا واقعا اینطوریه؟) چه راهکاری رو برای کنار اومدن با دو مشکل اولی که عرض کردم خدمتتون پیشنهاد میدید؟
        با تشکر

نظر

دوست بزرگوار سلام

عده زیادی در همین انجمن بر اساس سبگ گلن نیلی مشغول تحلیل و ترید در بازار تبادلات ارزی هستند . اگر جوابگو نبود بی شک این افراد موفق بهره نمیبردند.

مورد نکته ای که بیان کردید باید باز عنوان کنم یکی از این دوستان که تخصصی فقط بر روی سبک نیلی کار میکنند این ابهام را توضیح دهند. " جناب معلمان و امیر آقا..."

ارادت

نظر

سلام
            تازه با این سایت اشنا شدم.خودم 3-4 سالی هست دارم بازارجهانی کار میکنم و یکی دو سالی هم الیوتمیخواستم یه پیشنهاد بدم که یک تاپیک واحد برای تحلیلات به روش ماینر و بهزادی ایجاد کنیم و به این صورت نباشه که برای چند ارز مشخص تاپیک جدا گانه باشه بلکه یک تاپیک باشه که تحلیلات الیوت و ماینر رو درونش قرار بدیم برای ارزهای مختلف.
            ممنون میشم نظرتون رو بدونم
            باتشکر

نظر

دوستان عزیز سلام 2تا سوال از خدمتتون دارم 1 شما با کدوم ابزار موجهای الیوت رو میشمارید 2 در موج اصلاحی معمولا موج a چند در صد موج5 وموج bچند درصد و موجc چند درصد موج 5 اصلاح میکنند سپاس بنده رو پیشاپیش بپذیرید

نظر

نوشته اصلی توسط عباس فردی نمایش پست ها
                دوستان عزیز سلام 2تا سوال از خدمتتون دارم 1 شما با کدوم ابزار موجهای الیوت رو میشمارید 2 در موج اصلاحی معمولا موج a چند در صد موج5 وموج bچند درصد و موجc چند درصد موج 5 اصلاح میکنند سپاس بنده رو پیشاپیش بپذیرید
                درود بر شما

1- از نرم افزار داینامیک تریدر Dynamic Trader به عنوام میز کار ( ابزار ) واسه تحلیل الیوت به کار میبریم " نرم افزارهای دیگری همچون Elwave و Advanced Get باز موجود هست"

2- موج A میتونه به اندازه کل موج 5 اصلاح کند و یا کمتر ... یه چیز نسبی "وابسته به ساختار" هست ، مقدار خاصی که مد نظر باشه و دقیق گفت این مقدار باید ریتریس کنه وجود نداره !

موفق باشید
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

با سلامسوال داشتم از الیوت کاران محترم و اساتیدبرای شروع شمارش الیوتی یک چارت چقدر به گذشته چارت برگردیم و گذشته رو درگیر شمارش کنیم؟من تازه با قوانین الیوت دارم تمرین می کنم اما موندم که از کجای یک حرکت شروع به شمارش کنم و اینکه تو چه تایم فریمی باشه/ممنون میشم توضیح بدینیا یه الیوت کار روش و سلیقه شخصی خودشو بگه؟تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
                    با سلامسوال داشتم از الیوت کاران محترم و اساتیدبرای شروع شمارش الیوتی یک چارت چقدر به گذشته چارت برگردیم و گذشته رو درگیر شمارش کنیم؟من تازه با قوانین الیوت دارم تمرین می کنم اما موندم که از کجای یک حرکت شروع به شمارش کنم و اینکه تو چه تایم فریمی باشه/ممنون میشم توضیح بدینیا یه الیوت کار روش و سلیقه شخصی خودشو بگه؟تشکر
                    سلام دوست عزیز

گذشته چارت؟ شما در ابتدا باید از تایم بالا (ماهانه) شروع به تحلیل کنید تا تایم مورد نظر که فصد معامله دارید ! بی شک هرچه تایم فریم ریز تر میشود ما با آخر چارت سروکار بیشتری داریم چرا که میخواهیم لحظه حال و آتی را مورد ارزیابی قرار دهیم. اینکه چه تعداد کندل به عقب رجوع کنیم کاملاً سلیفه ای و بستگی به تبجر و تجربه شما دارد.

موفق باشید
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام و عرض ادب خدمت تمام سروران حاضر در فروم

اینجا قسمت ارتباطات با مدیر بخش الیوت هست ! حال چون شخص بنده در دو زمینه الیوت و فاند در حال فعالیت های دست و پا شکسته هستم اینجا را برای یک مبحث و سوال از دوستان برای درج انتخاب کردم.

در یکماه اخیر یک سری تحلیل های با عنوان تحلیل روزانه در اینجا و سایر سایت ها و سوشیال ها درج نمودم که هم از نظر تحلیلگری هم از نظر تریدری قابل بهره مندی بود و نتایج هم قابل مشهود هست چرا که زمان از آنها گذشته و به راحتی با رجوع به چارت قابل نمایان هست . میشه گفت بالای نود درصد آنها به بار نشست. حال دوستان اگر برخی سوال کردند که چرا متضرر شدند . با وجود اینکه هیچکدام نقض فنی دارا نبود.

توضیح عرض کنم ، ما در اصول کاری سه بخش تعریف کردیم که این سه بخش استاندارد بین المللی است و یک معامله گر میبایست از این سه خطوط عبور نماید تا به مرحله موفقیت راه یابد . حال این تحلیل ها و نقاط ورود که دقیقا اگر طبق استراتژی معاملاتی جناب ماینر و جانسون که دکتر بهزادی سالها قبل به اشتراک گذاشته بودند پیش میرفتند میشد 66% راه که طی شده است. به زبان ساده تر اگر عینا" معاملات حساب من در حساب دیگری ست میشد و با فرض مدیریت سرمایه طبق حساب پیش رفته باشیم ما 66% کار را طی کردیم.

وقتی یک معامله باز میشه مدیریت ریسک و عوامل روانشناسی خرد و جمعی شروع به حرکت میکنند که باعث میشه یک معامله به سود بنشیند یا ضرر ...پس معامله گر میبایست بر این اصول اشراف داشته باشد و به همین خاطر در همه جا عنوان میکنم طبق اصول مدیریت و ریسک خود اقدام به معامله کنید . 33% راه موفقیت هیچ احدی نمیتواند برای شما طی کند . دقت کنید ، هیچ احدی نمیتواند چرا که پشت حساب شما خودتان هستید نه شخص تحلیلگر که تمام مباحث تحلیلی را در یک پست به صورت تریدری بیزون میاورد و خدمت شما عرضه میکند.

عده ای تماس مکاتبه و... برقرار میکنند فلان جفت ارز به چه شکل میباشد ، فلان شاخص به کدامین سمت هست و از این دست سوالات که آدم می ماند چه بگوید . خوب اگر تحلیلی مفید و سودده بر روی آنها وجود داشت و خود قرار بر گرفتن آنها بود در سایت منتشر مینمودم. این جفت ارزهای انتخابی ما تصادفی نیست بلکه بر حسب تحلیل بنیادی انتظارات و دیگر عوامل هست. پس شک نکنید اگر جفتی قابل معامله باشد و برای خود انتخاب نمودم برای شما دریغی نیست.عده ای خواهان باج هستند عده ای مرا تهدید میکنند. یک چیز را بگویم و آب پاک بر دستانتان بریزم. خلیل رحمانی از هفت دولت آزاد هست ، نه از جای حقوق میگیرد نه در خانه کسی زندگی میکند نه ماشین کسی را سوار هست. همه جاها که هستم رو سر بنده منت گذاشتند که در خدمتشان باشم و تا جای که در توان دارم خدمتگذاری میکنم. اکنون هم در حال پی ریزی پروژه ای هستم که برای قشر کارگر که اصلا" از ترید ... نمیدانن شروع به کارآفرینی و شغل نمایم که بعد از بستن قراردادها و خرید چند شرکت مرتبط و احداث دفتر مرکزی در تهرآن، در همینجا رونمایی میکنم تا بدانید خودساخته را نمیتوان تهدید نمود. پس فرهنگ معامله گری را ترویج دهیم. در گذشته در زمینه فرهنگ علمی تخصصی با یوزر غیر مدیریتی بحث نمودم. پس عزیزان سروران تاج سرهای من ، دست به دست یکدیگر بدید این سد ناممکن ، این غول بی شاخ و دم بازار که با نبود دانش کافی و ترویج بد علم در کشورمان مقابله کنیم و ساختار ذهنی مناسب تریدری را پرورش دهیم.

الان اصول کاری استاندارد بین الملل را در سه شماره بیان کردم، اگر میخواهید در حد بین الملل پیشرفت کنید و سود برای خود به ارمغان بیاورید بسم الله استارت بزنید. تاپیک های مرتبط در این زمینه باز در فروم میباشد:

1- علم و دانش در کنار تجربه
                      2- مدیریت شامل دو قسمت ریسک و سرمایه
                      3- اصول روانشناسی خرد و جمعی

- علم و دانش: تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال ، تحلیل بین بازاری ، تحلیل انتظارات . تحلیل های الیوت کلاسیک هارمونیک عددی ترسیمی و ... در زمره تحلیل تکنیکال هست یعنی آن را فرا بگیرید 6% موفقیت خود را تضمین نمودید ولاغیر.

- مدیریت که شامل مدیریت معامله قبل و بعد از آن میباشد که با نام مدیریت سرمایه و ریسک میشناسند . ما میبایست برای امورات حساب و کتاب داشته باشیم همانند یک مغازه دار که چرتکه دستش هست و برای هر سناریو برنامه ریزی میکند

- مدیریت روانشناسی خرد و جمعی که شامل تحلیل ذهنی معامله گر و تحلیل رفتار جمعی معامله گران میشه

همه اینها در قالب پلان و دیسیپلین میبایست برای یک معامله گر رونمایی بشه.

پس این آخرین پست بنده در این زمره صحبت هاست . قرار بر ادامه بی حرمتی ها باشد همانند الان که پیغام خصوصی را بستم ، جواب ایمیل و تلفن و پیامک و... هم نخواهم داد. ما هم گرفتاری خاص خودمون داریم . ما هم برای زندگی بهتر اطرافیان امون در حال تلاش هستیم. نبایست اعصاب را به دلیل جهل در علم بازار برای ما خریده شود. تقاضا میکنم ، خواهش میکنم. با هر زبانی که فکر میکنید. هر سوال تریدری هست در فروم در تاپیک های مریوطه بیان کنید . که انگ به ما زده نشود . حال هرکس از تحلیل های اخیر یکماهه که بنده در هرکجا به اشتراک گذاشتم متضرر شده است تصویر معامله خود را برای بنده بگذارد.میخواهم ببینم چرا ضرر کرده ، آیا ناشی از تحلیل و اطلاعات ماست با از ندانم کاری خود فرد. هیچ ابای نیست من از همه بیسواد تر از همه پایین ترم. رک باشید و بزارید .

فدای همتون

نظر

سلام بر آقا خلیل

وجود شما با ارزش هست ، نگذارید افراد بی ارزش ، ما را از وجود با ارزش شما بی نصیب کنند. قطار در حرکت مستعد سنگ خوردنه.

نظر

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
                          من یه سوال در مورد امواج الیوت دارم و اون این هست که در زمانی که داخل یه موج شکاف میافته موج شماری این موج به چه صورتی باید باشه مثلا یه نموداری حالت flat گرفته در موج b یه شکاف افتاده و هنوز موج c تشکیل نشده آیا این شکاف میتونه کامل کننده موج b باشه و ما اینجا یه موج مفقود داشته باشیم
                          با تشکر از دوستان عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadmehdi نمایش پست ها
                            با سلام خدمت شما دوستان عزیز
                            من یه سوال در مورد امواج الیوت دارم و اون این هست که در زمانی که داخل یه موج شکاف میافته موج شماری این موج به چه صورتی باید باشه مثلا یه نموداری حالت flat گرفته در موج b یه شکاف افتاده و هنوز موج c تشکیل نشده آیا این شکاف میتونه کامل کننده موج b باشه و ما اینجا یه موج مفقود داشته باشیم
                            با تشکر از دوستان عزیز
                            سلام دوست عزیز

بله ممکنه در ریز موج های شکلف های قیمتی به وجود بیاد و یک موج را تکمیل کند . هیچ محدودیتی نیست مگر اینکه قوانین را نقض کند .

نظر

با سلام و احترام
                              سئوالی در مورد الیوت داشتم. من وقتی الیوت را رسم میکنم در مقیاس خطی مثلا موج 3 نسبت به یک
                              Log Scale 3 V 1 wave 50% ($120)
                              Non-log Scale 3 V 1 wave 127% ($156)

از کدام باید استفاده کنم؟ کدام معتبره؟
                              بر اساس کدان میشه اعتبار امواج را سنجید؟
                              ممنون

نظر

سلام بر عزیزان، ببخشید آیا فایل های آموزشی تصویری مجموعه Dynamic Trading Multimedia E-Learning Workshop اثر جناب ماینر که در قالب 6 سی دی هستند در انجمن موجود هست؟
                                تلاش من برای پیدا کردن این فایل ها بی ثمر بود

نظر

پردازش ...
                                X