اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش ترید با استفاده از امواج الیوت و کاربرد آن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
    درود بر شما

چون دوست عزیزمون جناب PCMFund نیستند بنده جای ایشان پاسخ میدهم

برای انتهای امواج " حالا موج پنج یا هر موج دیگری " نیاز به تحلیل ساختار ، کلاسترهای قیمتی و زمانی " بعضا بعد حجم و شتاب هم اضافه کرده اند" است.

بلفرض برای انتهای موج پنج مهمترین کلاستر قیمتی میتوان از اکستنش موج چهار نام برد .

دقت داشته باشید یک قانون کلی برای انتهای وجود ندارد بلکه خطوط راهنماهای وجود دارد که ما از آنها تبعیت میکنیم

در واقع تمام بازار که تحلیل میشه برای شناسایی انتهای امواج و شروع موج جدید هست و اگر بتوانیم اینکار را انجام دهیم رسالت خود را در بازار به اتمام رسانده ایم.

در مورد تایم فریم یک قاعده کلی وجود داره و اینکه هر چه تایم فریم بالاتر باشد صحت پیش بینی ها عملاً بالاتر است. ما که فاندامنتال هم کار میکنیم نوسانات تایم های ریز را بعضاً تصادفی هم مینامیم ...

شما در تایم فریم چهارساعته کار کنید "حداقل دیگه یکساعته" ببینید به نتایج مطلوب میرسید یا خیر

نکته آخری که عنوان کنم اینه که شخصاً ادونس گت را لز سیستمم پاک کردم چرا که قدرت تفسیر و تجزیه و تحلیل ذهنم را کند میکند " این نظر شخصی است و میتواند اشتباه باشد"

موفق باشید
    با تشکر از شما اساتید دلسوز و همراه
    خیلی لطف کردید هم شما و هم دوست عزیز sina347
    شما درست میفرمایید ولی چون هنوز بنده تسلط کامل به امواج ندارم و همچنین علاقه شدید به شناخت امواج و تحلیل و ترید بر اساس الیوت دارم احساس میکنم در ابتدای کار میتونه چشم رو آشنا تر کنه اگه راهنمایی هست که بتونه کمک کنه خوشحال میشم بفرمایید که از کجا این الیوت رو شروع کنم که از مبتدی به حرفه ای باشه درکش هم آسون باشه ... دوستان زیادی زحمت کشیدن و مقاله و پی دی اف گذاشتن ولی هضم اونها یکم زوده برای من
    ممنون از همراهییتون
    هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

نوشته اصلی توسط sina347 نمایش پست ها
      با سلام
      اینطور که من متوجه شدم منظور شما ترید پس از اتمام موج 5 است . مورد زیر را برای اطمینان از خاتمه موج 5 ادر نرم افزار Advanced Get انجام بده
      * از شمارش امواج الیوت Alternate 3- Long term استفاده کن. اگر Alt3 توالی پنج موج قبلی را به شکل یک موج سوم در جریان شماره گذاری کند که در حال تشکیل موج چهارم می باشد. موج 5 هنوز خاتمه پیدا نکرده است. اما اکر به صورت همان 5 موج شماره گذاری کرد با در نظر گرفتن دیگر شروط وارد معامله شوید
      جناب sina347 بله دقیقا منظورم ترید پس از اتمام موج 5 است امروز eur \usd موج 4 رو زیر کانال زد (( در یک ساعته )) و بعد از اون هم دبل تاپ ( شاید هم من زود تصمیم گیری کرده بودم ) و همچنین کراس موینگ 5-7 من هم وارد شدم و متاسفانه روند بجای برگشت به حرکت خودش ادامه داد . من هم مخواستم بدونم که از کجا مطمئن بشیم که موج تکمیل شده
      ممنون از توجه و راهنمایی شما بزرگواران .واقعا تشکر کمه در قبال دلسوزی های شما دوستان عزیز

ولی

نظر

نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
        سلام خدمت اساتید زحمت کش و پر تلاش
        من به یه مشکل خوردم می خواستم بدونم اشکال کار کجاست .. مشکل اینه که من تمامی موارد رو در ادونسید گت رعایت میکنم ولی امروز تمام تحلیل ها درست بود تا اینکه موج 4 کانال قرمز رو تاچ کرد و همچنین 2 قله رو هم تشکیل داد. من هم بر اساس ترید نوع دوم و همچنین کراس موینگ اوریج وارد پزیشن سل شدم که بهد سشن امریکا قیمت شروع به روند خودش کرد و تاپ موج 5 رو هم ساخت ممنون میشم راهنمایی کنید که از چه راههای میشه فهمید که :
        1: موج 5 کاملا به پایان رسیده و مثل امروز یهو تغییر وضعیت نده و به روند خودش ادامه نده ...
        2: کلا از کجا میشه فهمید که یک موج به پایان خودش رسیده
        شاید 2 تا سوال یکی بود ببخشید
        3: چه تایم فریمی برای تحلیل ادونسید گت مناسبه یعنی بهتر میشه پزیشن گرفت ؟
        اکه سوال هام مبتدیه از اساتید باتجربه خواهش میکنم که راهنمایی کنن متشکرم منتظر جواب های خوبتون هستم

سلام

لطفا اگر میشه شکل بگذارید تا بهتر بشه پاسخ داد.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
          سلام

لطفا اگر میشه شکل بگذارید تا بهتر بشه پاسخ داد.

ممنون
          Untitled.jpg
          با سلام خدمت شما عزیزان
          در عکس مشخص شده نقطه ورود و خروج در ضمن بگم من مبتدی هستم اگه سوال هام ایراد داره به بزرگی خودتون ببخشید
          سپاس از همگی دوستان

ولی

نظر

[ATTACH=CONFIG]1707[/ATTACH]
            با سلام خدمت شما عزیزان
            در عکس مشخص شده نقطه ورود و خروج در ضمن بگم من مبتدی هستم اگه سوال هام ایراد داره به بزرگی خودتون ببخشید
            سپاس از همگی دوستان

سلام دوست عزیز

اگر واقعا میخواهید الیوت یاد بگیرید شروع کنید به شمارش و نرم افزار را کنار بگذارید.الان در شکلی که شما قرار دادید نرم افزار یک 5 موجی شناسایی کرده والان داره دوباره دنبال یک 5 موجی دیگه میگرده که موج 4 آن در حال اتمام است در صورتی که این شمارش اشتباه است.لطفا شروع کنید بر اساس قواعدی که باید در شمارش رعایت شود به شمارش امواج واز اینکه اشتباه کنید ترسی نداشته باشید شمارش هایتون را در تاپیک قرار دهید تا دوستان الیوت کار اشکالات آن را رفع کنند مطمئن باشید خیلی سریع پیشرفت خواهید کرد.

موفق باشید

نظر

[ATTACH=CONFIG]1707[/ATTACH]
              با سلام خدمت شما عزیزان
              سپاس از همگی دوستان

سلام

برای آپلود از سایت زیر استفاده کنید تا تصویر بهتر دیده بشه :

PCM File Upload

مرسی
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام دوست عزیز

اگر واقعا میخواهید الیوت یاد بگیرید شروع کنید به شمارش و نرم افزار را کنار بگذارید.الان در شکلی که شما قرار دادید نرم افزار یک 5 موجی شناسایی کرده والان داره دوباره دنبال یک 5 موجی دیگه میگرده که موج 4 آن در حال اتمام است در صورتی که این شمارش اشتباه است.لطفا شروع کنید بر اساس قواعدی که باید در شمارش رعایت شود به شمارش امواج واز اینکه اشتباه کنید ترسی نداشته باشید شمارش هایتون را در تاپیک قرار دهید تا دوستان الیوت کار اشکالات آن را رفع کنند مطمئن باشید خیلی سریع پیشرفت خواهید کرد.

موفق باشید
                جناب و استاد عزیز amoaleman

چشم حتما خیلی علاقه مند هستم به مبحث الیوت و شدیدا پیگیر هستم
                با این پست تون واقعا به بنده دلگرمی و اعتماد به نفس دادید اگه راهنمایی دگری هم باشه ممنون میشم
                موفق باشید
                ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 09-12-2013, 11:59 PM

ولی

نظر

با سلام من هم علاقه مند به یادگیری هستم با تشکر ار دوستان و این تاپیک
                  poor

نظر

سلام

امیدوارم اساتید اشکالات بنده رو بفرمایند تا روند بادگیری سریع تر شود

پ ن : اولین شمارش الیوتی بنده

نظر

جناب و استاد عزیز amoaleman

چشم حتما خیلی علاقه مند هستم به مبحث الیوت و شدیدا پیگیر هستم
                      با این پست تون واقعا به بنده دلگرمی و اعتماد به نفس دادید اگه راهنمایی دگری هم باشه ممنون میشم
                      موفق باشید

سلام

دوست عزیز من هم مثل شما شاگردی بیش نیستم تنها تفاوت ما زمان شروع به این کار است .در این فروم اساتید بزرگی هستند که میتونند در این راه به ما کمک کنند من هم به عنوان
                      شاگردی کوچک آماده ام هر آنچه آموخته ام در خدمت دوستان قرار دهم.برای شروع لطفا یک بار دیگر قوانین الیوت را مرور کنید و سعی کنید در شمارشتان قوانین را رعایت کنید.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط rade pa نمایش پست ها
                        سلام

امیدوارم اساتید اشکالات بنده رو بفرمایند تا روند بادگیری سریع تر شود

پ ن : اولین شمارش الیوتی بنده
                        سلام

توصیه من به شما برای شروع استفاده از جفت ارزها ست.متاسفانه من به دلیل کار نکردن روی سهام ایران داده های آنها را ندارم تا بتوانم شمارش کنم.برای شمارش صحیح امواج نیاز به تایم فریم های مختلف است.لطفا شمارش را از تایم های بالا مد نظر قرار دهید و سپس به تایمی که تایم ترید شماست زوم کنید.در ابتدا قوانین الیوت را به خوبی یاد بگیرید و حتما در شمارشتان به رعایت آنها توجه نمایید.

موفق باشید

نظر

باسلام به دوستان
                          لطفا یکی از دوستان و اساتید این بخش بفرمایند این موج شماری درست است
                          با تشکر
                          برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                            باسلام به دوستان
                            با تشکر
                            دوستان محبت کنند راهنمایی بفرمایند حقیر مبتدی هستم.ممنون میشم از اموزه هاتان استفاده ببرم
                            برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

باسلام به دوستان
                              با تشکر
                              سلام
                              نه درست نیست.
                              حداقل باید جای بهتری برای 1 پیدا کنید

نظر

باسلام به دوستان
                                با تشکر

شمارش من از همین جفت ارز ...لطفا دوستان نقد بفرمایند ...من هم تازه کار هستم ....تشکر

نظر

پردازش ...
                                X