اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این تاپیکم خوابید؟؟؟

ای بخشکی شانس
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

دوست عزیز یکم صبور باش

نظر

اقا ایزل

کجایی داداش ؟نذار این تایپک بخوابه.

حیفه بخدا امیدوارم خیلی زود بانشاط وپر انرزی برگردید
        مرنج ومرنجان

نظر

خدا رحمت کنه این تاپیکو، شروع نشده تموم شد.

استاد ایزل بمون یاد بده چه جوری باید مانند شما حسابو تو یک ماه چند برابر کنیم!
          ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 03-15-2013, 01:47 PM

نظر

این همه کانال بندی رو توضیح دادید اما تمام عملیتها رو روی بار چارت ترسیم کردید که از اساس در روش نلی رد شده

شاد باشید

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              این تاپیکم خوابید؟؟؟

ای بخشکی شانس
              با سلام
              دوستان اموزش روش گلن نیلی رو اقای شهیدزاده برای موج شماری الیوتی در یک کتاب بطور کامل توضیح داده و از اقای شهیدزاده سه ویدیو اموزشی در باره الیوت هم قرار میدم
              تئوری امواج الیوت - شهیدزاده و سعید جاج حیدری

حجم : 583 مگابایت

زمان ویدئو: 127 دقیقه

http://www.mediafire.com/download/sd...adeh.part1.rar

http://www.mediafire.com/download/ez...adeh.part2.rar

http://www.mediafire.com/download/nc...adeh.part3.rar

اینم لینک کتاب
              http://www.adinehbook.com/gp/product...885143-8898175

لطفا هر سه در یک فایل دانلود و در یک فایل از حالت فشرده خارج شود
              با نهایت ارادت

نظر

امروز کتاب "استادی در تئوری موجی الیوت" جناب ناصر دادگستر به دستم رسید . قبلا pdf این کتاب که توسط خودشون منتشر شده بود را مطالعه نموده بودم اما به رسم ادب و احترام و حمایت از نویسندگان حوزه علم بازارهای مالی ان را تهیه نمودم. توصیه میکنم دوستان برای آشناییت بیشتر با تئوری الیوت این کتاب را مطالعه نمایند. شاید جمله ای در آن یافت شد که باعث جرفه ای در ذهن گردد و اینکه بتوان از آن در جهت سوددهی خود و دیگران بهره مند شوید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  امروز کتاب "استادی در تئوری موجی الیوت" جناب ناصر دادگستر به دستم رسید . قبلا pdf این کتاب که توسط خودشون منتشر شده بود را مطالعه نموده بودم اما به رسم ادب و احترام و حمایت از نویسندگان حوزه علم بازارهای مالی ان را تهیه نمودم. توصیه میکنم دوستان برای آشناییت بیشتر با تئوری الیوت این کتاب را مطالعه نمایند. شاید جمله ای در آن یافت شد که باعث جرفه ای در ذهن گردد و اینکه بتوان از آن در جهت سوددهی خود و دیگران بهره مند شوید
                  من بارها خوندمش!

حداقل 3 بار کلشو، غیر از سرزنی هایی که در موارد بسیاری برای رفع ابهامات بهش داشتم

ولی :

1- بسیار بسیار از ایشون تقدیر و تشکر میکنم که همچین کتاب ارزشمندی رو ترجمه کردن ( اون روزایی که توی سال 88 تو کشور ما همه تو خیابونا بودن ایشون داشته کار فرهنگی میکرده! )

2- توی بعضی از صفخات کتاب یک سری کلمات در ترجمه اشتباه فاحشی با متن اصلی دارن ( باید تصحیح بشه )

3- ای کاش صفحات آخری که ایشون از شاخص داو با تصویر گذاشته بودن رو هم ترجمه میکردن ( شاخص داو تا سال 2060 به پیش بینی آقای نیلی به نزدیک 100.000 واحد میرسه !!!!!! )

4- کمبودهای زیادی رو توی تئوری احساس میکنم. هنوزم نتونستم به جواب تک تکشون برسم ولی خب خیلی خیلی بهتر از هر روش تحلیل دیگه ای جواب میده. خصوصا تحلیلایی که از این اندیکاتوری های مسخره دنباله روی روند درش هست.......

تئوری الیوت به سبک نیلی واقعا گره گشای موقعیت های هر بازاریه ولی همونطوری که گفتم هنوزم نقاط کور و مبهم درش هست

سوالی بود در خدمتم
                  ویرایش توسط ProEngineer : https://www.traderha.com/member/5803-proengineer در ساعت 06-26-2015, 11:53 AM

نظر

دوست عزیز منم چند باری خوندمش .بنظرتون خوندن متن اصلی کمکی میکنه؟ در ضمن شماره گذاری امواج با متوسط های و لو مد نظر ایشونه نظر شما چیه؟
                    سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط fmrfmr نمایش پست ها
                      دوست عزیز منم چند باری خوندمش .بنظرتون خوندن متن اصلی کمکی میکنه؟ در ضمن شماره گذاری امواج با متوسط های و لو مد نظر ایشونه نظر شما چیه؟
                      سپاس
                      در مورد متن اصلی گفتم فقط بعضی جاها اشتباه فاحشی توی ترجمه بوده (فقط کلمات برعکس ترجمه شده، اونم بعضی جاها) وگرنه این مشکل رو فاکتور بگیریم، ترجمه کتاب (با ترسیم اشکالش) بسیار عالی بوده. عین کتاب اصلی

ولی گفتم ای کاش اون چند صفحه آخر که خود نیلی برای شاخص داو گذاشته بود رو هم ترجمه کرده بودن

من این قسمتی که توی نوشته های شما قرمز کردمو نمی فهمم. توضیح بدید

نظر

• در قسمت اول کتاب برای تشخیص ابتدا و انتهای امواج از high & low کندل استفاده نکرده بلکه از متوسط high & low استفاده کرده

نظر

• سلام.
                          ین سوال رو من در سایت trade2win گذاشتم و به جای جواب سوال دادن گفتن گلن نیلی چرت و پرت میگه. حالا اگه میتونید نظرتون رو بگید ولی سوال بنده هم لطفا جواب بدید. تشکر.

http://www.trade2win.com/boards/tech...les-logic.html

این هم کل سوال:

Hi guys,
                          I have a problem understanding how Neely's rules of logic is organized in his book Mastering Elliott Waves.
                          I'll give you an example:

Below is a paragraph of the book page 3-35 (Rule 1 Condition a), as you can see there are many "ifs" in there, but I have a problem understanding the hierarchy of the conditions; the blue parts suggest that :5 is inherited from the top, but the underlined parts, since the condition is repeated, suggest that they are independent,... So.. I was wondering if anyone could explain it to me how should I interpret it.

Thanks.

If m2 takes the same amount of time (or more) as m 1 OR m2 takes the same amount of time (or more) as m3, place a ":5" at the end of m1. If the length of m(-1) is between 100-161.8% (inclusive) of m0 and m0 is very close to 61.8% of m1 and m4 does not exceed the end of m0, m1 may complete a Flat pattern within a Complex formation where m2 is an x-wave (x:c3); place ":s5" at the end of m1.

If m0 is composed of more than three monowaves and m1 retraces all of m0 in the same amount of time (or less) that m0 took to form, m0 is probably the end of an important Elliott pattern; note on chart.

If m0 and m2 are approximately equal in price and time (or related by 61.8% in either case) and m(-1)is 161.8% (or more) of m1 and m3 (or m3 through m5) achieves a price length equal to or greater than m(-1) within a time frame equal to or less than that of m(-1), a Running Correction (any variation) is probably unfolding; take note of that fact and add ”[:c3]" after the ":5" already at the end of m1. If the Running correction is a simple variation, it most likely started at the beginning of m0 and concluded at the end of m2 with m1 the "b-wave" of the correction. For the Running Correction to be of the complex Double Three variety, m(-2) must be shorter than m(-1); in that case, the formation probably started with m(-2) and concluded with m4 making m1 the "x-wave" of the formation (x:c3).

If m0 and m2 are approximately equal in price and time (or related by 61.8% in either case) and m(-1) is less than 161.8% of m1 and m(-1) is larger than m0 and m3 OR m5 is 161.8% of m1 (or more), a Running Correction (any variation), which concludes more than one pattern, might be under formation; note that fact and add ":c3" after the ":5" already at the end of m1.

نظر

• سلام
                            من اندیکاتور الیوت نیلی که بصورت کش دیتا نشون میده رو که مربوط به متاتریدر 4 هست دارم.
                            کسی هست بتونه این اندیکاتور رو به متاتریدر 5 تغییر بده؟
                            چون تو بورس باید بصورت لگاریتم بررسی بشه تا خطا کمتر بشه

نظر

پردازش ...
                            X