اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
    سلام اقا ایزل

تصویر زیر میتواند بر اساس نظریه نلی یک ترمینال با موج 3 ممتد وموج 5 ناقص باشد؟

هر چند موقعیت گذشته وموج ناقص ریزش خوبی را باعث شده است.

[ATTACH=CONFIG]1201[/ATTACH]

با سلام

با اجازه اساتید

دوست عزیز امواج ترمینال جزو امواج اصلی یا شتابدار هستند .موجی که شما مشخص کرده اید یک موج اصلاحی از موج ترمینال در حال شکل گیری است.

جناب ایزل لطفا در صورتی که اشتباه است اصلاح فرمایید.

با تشکر

نظر

سلام اقا ایزل

تصویر زیر میتواند بر اساس نظریه نلی یک ترمینال با موج 3 ممتد وموج 5 ناقص باشد؟

هر چند موقعیت گذشته وموج ناقص ریزش خوبی را باعث شده است.

[ATTACH=CONFIG]1201[/ATTACH]
      سلام

دوست خوبم من سالهاست که بر روی کانالبندی امواج کار کرده ام و بهمین علت در این سری آموزشی سعی میکنم با توجه به مطالب نلی ، برداشتی کاربردی از آنها داشته باشیم .

برای کانالبندی امواج جنبشی با دقت و حساسیت به ترتیب زیر عمل کنید تا هیچگاه نیازی به شمارش امواج نداشته باشید وجنبشی ها را با اصلاحی ها اشتباه نکنید :

1. در سری مورد نظر خود باید یک موج را یعنوان ممتد ( بلندترین موج )انتخاب کنید.در تصویر شما کدام موج بعنوان ممتد ، مد نظر است ؟

2.سپس بر اساس تصاویر آموزشی ارائه شده کانال مربوطه را ترسیم کنید بصورتیکه برای هر خط کانال فقط دو لمس وجود داشته باشد.

اگر دو قانون بالا رعایت شود ، هیچگاه در تعیین انتهای امواج و تفکیک امواج اصلاحی و جنبشی بودن آنها اشتباه نخواهید کرد . ضمن اینکه اگر با ما همراه باشید جزئیات بیشتری در هر مرحله اعلام و بصورت لایو تست و بررسی خواهد شد.

برای تبحر در هر مرحله باید تمرین عنوان شده را بصورت لایو در بازار بیابید و برای رفع اشکال در تاپیک ارائه دهید تا هر مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید.

شاد باشید و پایدار
      ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 03-07-2013, 10:35 AM
      در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

سلام ezzal جان یه سوال فنی:

میشه از گذشته ی یورو به دلار هم تصویر گذاشت؟؟؟ اینجوری بحث حضور افراد پررنگتر می شود چون در غیر اینصورت هفته ای یک موقعیت میشه گذاشت.

ارادتمند-------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          سلام ezzal جان یه سوال فنی:

میشه از گذشته ی یورو به دلار هم تصویر گذاشت؟؟؟ اینجوری بحث حضور افراد پررنگتر می شود چون در غیر اینصورت هفته ای یک موقعیت میشه گذاشت.

ارادتمند-------امیر

امیر جان با توجه به اینکه نتیجه الگوهایی که در گدشته چارت اتفاق افتاده است مشخص است ، این کار برای تمرین شخصی مفید است ولیکن ارزش آموزشی برای ارائه در تاپیک ندارد .

شما میتوانید در گذشته چارت برای خود نمونه های مختلفی در تایمهای مختلف به منظور کسب مهارت ترسیم کنید و اگر در خصوص انها سوالی بود ، آنرا مطرح کنید تا بررسی کنیم .

موفق باشید

نظر

با سلام خدمت دوستان

جناب ایزل در متد نیلی ترسیم نمودار براساس داده هایی غیر از این داده هایی که ما در متا تریدر استفاده میکنیم انجام میگردد آیا استفاده ما از این داده ها تاثیری در تحلیل ندارد؟

با تشکر فراوان

نظر

سلام مجدد

ezzal جان منم منظورم همون سوال و جواب بود ولی اگرم بخوام سوال کنم ادامه ی چارت رو پاک می کنم که استراتژی های مختلف رو بررسی کنیم.

ارادتمند-------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان

جناب ایزل در متد نیلی ترسیم نمودار براساس داده هایی غیر از این داده هایی که ما در متا تریدر استفاده میکنیم انجام میگردد آیا استفاده ما از این داده ها تاثیری در تحلیل ندارد؟

با تشکر فراوان
                سلام

سعی میکنم با چند تست ساده این ایراد را بر طرف کنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  سلام مجدد

ezzal جان منم منظورم همون سوال و جواب بود ولی اگرم بخوام سوال کنم ادامه ی چارت رو پاک می کنم که استراتژی های مختلف رو بررسی کنیم.

ارادتمند-------امیر
                  من با موقعیت لایو موافقم ولی چنانچه تناقضی در گذشته چارت مشاهده کردید ، ارائه دهید تا بررسی کنیم.

ممنون
                  ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 03-07-2013, 11:16 AM

نظر

کانال احتمالی 15 دقیقه:

نظر

سلام جناب ایزل

ممنون حواهم شد اگر ابهامات بشرح ذیل را برطرف نمایید.

1-گفته شده طول موج ممتد باید معادل دوموج دیگر باشد.منظور مجموع قیمتی است یا زمانی؟

2-با توجه به اینکه نلی امواج جنبشی را به دودسته شتابدار وترمینال تقسیم نموده.ایا لزوما در هردوسری موج ممتد ساخته میشود؟

3-انهاییکه موج ممتد نمیسازند در چه دسته ای قرار میگیرند؟

4-من اینگونه متوجه شدم که ترمینال هم در موج اصلی ساخته میشود وهم در موج اصلاحی (موج c )ایا درست متوجه شدم؟

برای جلوگیری از ابهامات بیشتر لطفا شما پاسخگو باشید.

درضمن چارت من با شما فرق دارد ممکن است یک بروکر را معرفی نمایید تا همگی با ان تصویر ارایه نماییم؟

با تشکر :حاج عباس
                      مرنج ومرنجان

نظر

سلام جناب ایزل

ممنون حواهم شد اگر ابهامات بشرح ذیل را برطرف نمایید.

1-گفته شده طول موج ممتد باید معادل دوموج دیگر باشد.منظور مجموع قیمتی است یا زمانی؟

2-با توجه به اینکه نلی امواج جنبشی را به دودسته شتابدار وترمینال تقسیم نموده.ایا لزوما در هردوسری موج ممتد ساخته میشود؟

3-انهاییکه موج ممتد نمیسازند در چه دسته ای قرار میگیرند؟

4-من اینگونه متوجه شدم که ترمینال هم در موج اصلی ساخته میشود وهم در موج اصلاحی (موج c )ایا درست متوجه شدم؟

برای جلوگیری از ابهامات بیشتر لطفا شما پاسخگو باشید.

درضمن چارت من با شما فرق دارد ممکن است یک بروکر را معرفی نمایید تا همگی با ان تصویر ارایه نماییم؟

با تشکر :حاج عباس
                        سلام

پاسخها بترتیب پرسش:

1.قیمتی ( هنوز مباحث زمانی را عنوان نکرده ام )

2.بله

3.اصلاحی

4.بله

این قسمت آخر یعنی معرفی بروکر خلاف قوانین سایت است ولیکن پیشنهاد میکنم در کنار pcm همزمان حداقل دو بروکر دیگر را چک کنید.

پایدار باشید

نظر

سلام

اقا ایزل تصویر زیر لایو نیست.فقط میخام بدانم این 5موجه میتواند یک ترمینال با موج ممتد 5 باشد؟

ezzal2.jpg

ضمنا جناب ایزل پیدا کردن این 5پترن(2 پترن ترمینال و3 پترن شتابدار)در یک ارز موقعیت ها را بسیار محدود میکند.این نظر شخصی شماست یا توصیه جناب نلی که فقط روی یک ارز کار شود؟

از سعه صدرتان برای پاسخ به ابهاماتمان متشکریم.

هرچند هنوز ورود وخروج گفته نشده.میتوان از ارز های دیگر برای تمرین کانال استفاده نمود؟

موید باشید
                          مرنج ومرنجان

نظر

http://
                            مرنج ومرنجان

نظر

سلام
                              ایزل خان تصویر زیر یورو دلار 15دقیقه است.اگر موج 5 ان ممتد شود پترن شتابدار با موج ممتد 5 میسازد.(اگر همپوشانی شادو اول موج2 با انتهای موج4 نادیده گرفته شود)

راستی با تشکیل پترن ترمینال ویا 5 ناقص در موج 5 انتظار اتمام روند جاری را داریم.کاربرد امواج جنبشی شتابدار در روش نلی چبیست؟تاییدی برای ائامه روند جاریست؟

با تشکر:

http://
                              ویرایش توسط asbehzad : https://www.traderha.com/member/2898-asbehzad در ساعت 03-08-2013, 01:57 PM
                              مرنج ومرنجان

نظر

ezzal جان امروز نیستی ما خوب تمرین کردیم منتظریم که برگردی تاپیک رو منفجر کنیم

این شمارش رو نگاه کن ezzal جان گذشته ی یورو دلاره ببین درسته یا نه. خودم هم هنوز آینده اش رو نگاه نکردم می خوام فردا که شما جواب دادی نگاه کنم. از اون نظر موج ممتد میگم آخه طبق گفته ی جناب نیلی این الان باید غلط باشه چون هیچکدوم از موج ها ممند نیست. بی صبرانه منتظر جواب شما هستم.

ارادتمند-----------امیر
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-09-2013, 10:14 AM
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X