اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های الیوت هفتگی و روزانه رابرت ماینر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی در DTosc(8) هفتگی
    به همراه مومنتوم هفتگی هر چهار DTosc صعودی در ناحیه اشباع خرید یا نزولی و حضور قیمت در ناحیه مقاومت اصلاحی(ریتریس) 50% تا 61.8% موج کاهشی 2009-2011 ، یک سقف چندگانه هفتگی باید تکمیل شده و یا در نزدیکی تکمیل شدن باشد، بالقوه یک موج اصلاحی W.E .

بروزرسانی بعدی
    : پیرو برگشت نزولی بعدی DTosc(8) روزانه در ناحیه اشباع خرید
    به همراه خط سریع DTosc(8) روزانه در حال بالا رفتن از ناحیه اشباع فروش، روند خالص باید بصورت جانبی(رنج) تا صعودی در طول چند روز آینده معاملاتی ادامه یابد و یک موج W.5 سقف هنوز نباید کامل شده باشد.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت نزولی DTosc(8) هفتگی
      به همراه DToscs 8 و 13 هفتگی صعودی در ناحیه اشباع خرید و حرکت قیمت بآرامی زیر APP 162% از موج افزایشی نوامبر – مارس یک سقف چند هفتگی باید تکمیل شده و یا در نزدیکی تکمیل شدن باشد، بطور بالقوه یک سقف W.C .

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت نزولی DTosc(8) روزانه در ناحیه اشباع خرید
      همراه با DTosc(8) صعودی، روند خالص باید بصورت جانبی(رنج) تا صعودی در طول چند روز معاملاتی آینده ادامه یابد. یک کاهش به زیر کف 19 ژانویه سیگنال تکمیل یک سقف چند هفتگی را می دهد.

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی DTosc(13) هفتگی
        بطور ایده آل ناحیه اصلاح(ریتریس) 50% - 61.8% از موج افزایشی 2008-2011 باید قبل از اینکه موج اصلاحی کاهشی از سقف 2011 کامل شود، دست یافته شود. به همراه DTosc(13) هفتگی نزولی، روند خالص در طول چند هفته آتی باید بصورت جانبی(رنج) تا نزولی باشد.

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی DTosc(13) روزانه در ناحیه اشباع فروش
        در حال حاضر ما در حال تمرکز کردن بر روی تنظیمات (Smoother) ملایم تر DTosc(13) روزانه هستیم و با نزولی بودن آن، 10 ژانویه یک سقف بالقوه W.C:2 or B می باشد و روند خالص در طول چند روز معاملاتی آتی باید بصورت جانبی(رنج) تا نزولی باشد.

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی DTosc(8) هفتگی
          با DTosc(8) هفتگی نزولی، روند خالص در طول چند هفته آتی پیش از آنکه یک کف W.2 or B کامل شود باید بصورت جانبی(رنج) تا نزولی باشد.

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت نزولی DTosc(8) روزانه در ناحیه اشباع خرید
          در حالیکه یک معامله بالای سقف 31 دسامبر سیگنال کامل شدن یک کف W.C:2 or B را می دهد، به همراه DTosc(8) روزانه صعودی در ناحیه اشباع خرید، یک سقف چند روزه باید تکمیل شده و یا در نزدیکی تکمیل شدن باشد.

نظر

تموم شد ! از همکارم طه صادقی کمال تشکر دارم !

دوستان دیدگاه ها و نظرات خودتان را آزادانه میتوانید مطرح کنید

ارادت

نظر

با تشکر از خلیل عزیز
              بعد از عمیق شدن در این لیبل گزاری ها من فکر میکنم که راههای لیبل گزاری زیاده و تا حدودی سلیقه ای و به شرطی که از قوانین تخطی نشه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه ولی باید بگونه باشه که ما رو به هدف برسونه.
              مثلا پست 34 usd/cad اگر ایراد بر 4 موجی شدن b باشه کافی هست لیبل به b or 2 تقیر کنه یا شمارش جوری انجام بشه که موج 3 موجی بشه، چرا که کسی که فقط چند ماه توی بازار با الیوت کار کنه این موضوع رو کاملا درک میکنه که احتمال همه چیز توی بازار هست و فقط باید بتونیم باهاش تطبیق پیدا کنیم. و بتونیم ازش سود کسب کنیم نه تاکید بر درست بودن تحلیل حتی در زمان فیل شدن آن.
              دوستان درباره این شماره گزاری ها بیشتر نظر بدین خیلی ایده میده. بازم ممنون خلیل جان
              پیروز باشید.

نظر

احسنت بر شما امیر جان

دقیقا همینطور هست ما باید هرکاری میکنیم به هدف نزدیکمون کنه...

دوستان دیگر هم نظراتی دارن عنوان فرمایند...

ارادت

نظر

تحلیل های این بخش همراه با ترجمه به بخش ویژه منتقل پیدا شده ...

چرا که اونجا یک محیط پابلیک نیست و هیچ احدی نمیتواند مدعی پابلیک کردن مطالب هزینه ای ، جزوه ... داشته باشد !

یه جورای راحتتر هستم ، و قصد دارم تمام جزوات ، فیلم ها ، ابزارها ... که به صورت خصوصی هست یا اینکه پولی ... رایگان در اونجا واسه اعضای که دسترسی دارند قرار بدم !

بخش ویژه الیوت کاران هیچ شرایط ورودی ندارند ، هیچ هزینه ای ندارد ... منتهی افراد باید شناخته شده باشند ، دسترسی افرادی که درخواست داده اند تا فردا یعنی 16 فویه باز خواهد شد منتهی قبلش یک گفتمانی با هر شخص خواهم داشت ...

تحلیل ها مرتبط و زیبا به صورت پی دی اف ارایه خواهد شد.در زیر یک نمونه ان برای تحلیل یورو به دلار تقدیم شما عزیزان خواهم کرد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0921701661.zip

موفق و پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Fuzzy نمایش پست ها
                    با تشکر از خلیل عزیز
                    بعد از عمیق شدن در این لیبل گزاری ها من فکر میکنم که راههای لیبل گزاری زیاده و تا حدودی سلیقه ای و به شرطی که از قوانین تخطی نشه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه ولی باید بگونه باشه که ما رو به هدف برسونه.
                    مثلا پست 34 usd/cad اگر ایراد بر 4 موجی شدن b باشه کافی هست لیبل به b or 2 تقیر کنه یا شمارش جوری انجام بشه که موج 3 موجی بشه، چرا که کسی که فقط چند ماه توی بازار با الیوت کار کنه این موضوع رو کاملا درک میکنه که احتمال همه چیز توی بازار هست و فقط باید بتونیم باهاش تطبیق پیدا کنیم. و بتونیم ازش سود کسب کنیم نه تاکید بر درست بودن تحلیل حتی در زمان فیل شدن آن.
                    دوستان درباره این شماره گزاری ها بیشتر نظر بدین خیلی ایده میده. بازم ممنون خلیل جان
                    سلام بزرگوار

کاملاً حق با شماست . لیبل گذاری انتظارات ما را متفاوت میکند . دیدگاه در انتخاب نقاط خروج و ورود... که بر اساس پلان کاری و مدیریت ریسک و سرمایه این مشکلات قابل حل و فصل میباشد. پایه الیوت خودم بر اساس سبک ماینر بنا شده اما کاملاً آن را طبق تجربه و سلیقه متفاوت نمودم و در هر بعد ابزارها و متدهای خاصی خود به کار میگیرم و اعتفاد دارم ماینر دیگه از ساده نگری به بیخیالی در حال حرکت هست . آدم نه اینقدر شل باید باشه و نه زیاد سختگیربلکه بایست طبق اصول سناریو های محتمل را بررسی نماید و به معامله بپردازد. ایشان از سواد بسیار بالای برخوردار هستند اما فک میکنم یا خود به خواب زده یا ملت را در خواب فرض کرده که چنین تحلیل های ساده در حال ارایه هست. از روز اول با دانسته های ماینر موافق بوده و آنها را به کار گرفته اما از تحلیل های ایشون انتقاد کرده و خوشمان نیامد . از استادی مثل ایشان انتظار بیشتری میرود.سرمایه علف خرس نیست که چنین ساده نگری به خرج دهیم.

نظر

از این هفته این بخش هم فعال خواهد شد که دوستان از سبک ماینر بهره میبرند بتوانند الگو برداری کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                        از این هفته این بخش هم فعال خواهد شد که دوستان از سبک ماینر بهره میبرند بتوانند الگو برداری کنند.
                        ===
                        با سلام
                        قدیم قدیما، هفته ها، هفت روز بود ولی مثل اینکه تازگیها بیشتر از 30 روز شده!!!
                        دلاور 31 روز گذشت و این بخش فعال نشد، یک بسم الله بگو دیگه!
                        منتظریم

نظر

نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                          ===
                          با سلام
                          قدیم قدیما، هفته ها، هفت روز بود ولی مثل اینکه تازگیها بیشتر از 30 روز شده!!!
                          دلاور 31 روز گذشت و این بخش فعال نشد، یک بسم الله بگو دیگه!
                          منتظریم
                          برادر سلام

قرار نبود که شخصا" اینو آپدیت کنم و اصلا اشتراک ندارم ، یکی از دوستان قرار بود اینکار کنند که در کانال تحلیلگری اشون باز نشر میدادند . منتهی ادرس کانال فراموش کردم و هر زمان یافت شد به یک نفر میسپارم که آپدیت کنند.

بزرگوارید

نظر

پردازش ...
                          X