اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های کیش و مات

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    تحلیل daily & h4 elliot : به نقط انفجار رسیدیم یا بازاروکیش و مات میکنم یا من کیش و مات میشم

WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

نظر

سلام
      دو هفته پیش حسابی کیش و مات شدم .تحلیل یا تریگر ندادند یا اگر دادن قوی عمل نکردن و عکس تحلیلها حرکت کردند . بنابراین رفتم دده و مسافرت تا با انرژی بهتر برگردم .بزن بریم این هفته
      تحلیل دوشنبه ها تحلیل هفتگی :براساس ابزار معمولی روند و ساپورت و مقاومت و روند ... .

نکته ها در رنگها در تحلیلهای من:
      رنگ قرمز :عرضه
      رنک آبی : تقاضا

خط مشکی:بالا این خط تقاضا و زیر این خطها عرضه
      خط بنفش :25% 50% 75% کندل ماه قبل (خط نازک) خط ضخیم قله و دره ماهانه
      خط سبز :خط هفتگی منطقه ترید زون این هفته
      خط زرد : روزانه که هر روز تعقیر میکند
      تمام موارد بالا در صورت تثبیت وارد معامله میشم.

EUR USD WEEKLY
      EUR USD H4

EUR USD H1
      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
      account demo

نظر

EUR USD H1
        [/QUOTE]
        ادامه نتیجه تا اینجا 126 نزول داد ببینیم صعودی اش چی کار میکنه
        WE LOVE YOU , PCM

accuont real
        account demo

نظر

نتیجه
          ادامه نتیجه تا اینجا 126 نزول داد ببینیم صعودی اش چی کار میکنه
          [/QUOTE]

صعودش 85pip داد ولی بیشر رفت بالا خوش بحال آنهای شد که t/p بالاتر گذاشتن
          نتیجه:
          WE LOVE YOU , PCM

accuont real
          account demo

نظر

سلام
            هفته بعد-9july- eur usd h1
            اگر تریگر بدهد بای؟
            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
            account demo

نظر

سلام
              احتمال اینکه این حالت زیر ایجاد شود زیاده چون ین ولار بد قلق و ناجور اخلاق داره
              usd jpy h4 sell
              WE LOVE YOU , PCM

accuont real
              account demo

نظر

خط روند خیلی زیبا و کاربردی است .

ممنون سامان جان .
                مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

تحلیل قبلی من تریگر ورود نداد و فیلد شد تراکم پیوت بعدی
                  eur usd h1
                  WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                  account demo

نظر

سلام
                    eur usd h1 2253
                    اگر تریگر دهد بای.
                    چون موج 4 است حداقل ریسک چون خلاف روند است موج چهار پر دردسر ترین موج میباشد
                    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                    account demo

نظر

سلام
                      gold h4-خط های قرمز احتمال برگشت و آبی حمایت صعود
                      WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                      account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                        سلام
                        احتمال اینکه این حالت زیر ایجاد شود زیاده چون ین ولار بد قلق و ناجور اخلاق داره
                        usd jpy h4 sell

نتیجه تحلیل:
                        بالاخره به t/p رسید و جون به لب کرد احتمال صعود موجود داره چون نزولش خیلی طولانی شد
                        WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                        account demo

نظر

تکراری شد بخاطر قطع و صل شدن اینترنت
                          ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 07-20-2012, 03:15 PM
                          WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                          account demo

نظر

تحلیل هفتگی : فاصله یک هفته و بررسی در h1 . قرمز منطقه عرضه آبی منطقه تقاضا.توجه شود منطقه باید تثبیت بشه تا روند دار شود
                            eur usd h1
                            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                            account demo

نظر

gold h4
                              اگر 1609 شگسته بشه حرکت تند 20$(200pip) در یک کندل 30 دقیقه میده ولی در تایم پایین تر الگو ab=cd هم داریم در نتیجه اگر خط روند و مقاومت1609 پایدار باشه یک نزول تا 1596 و بعد1586 دور از انتظار نخواهد بود روند صعودی ارجع تر است.این هم شکلش:
                              WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                              account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                                gold h4
                                اگر 1609 شگسته بشه حرکت تند 20$(200pip) در یک کندل 30 دقیقه میده ولی در تایم پایین تر الگو ab=cd هم داریم در نتیجه اگر خط روند و مقاومت1609 پایدار باشه یک نزول تا 1596 و بعد1586 دور از انتظار نخواهد بود روند صعودی ارجع تر است.این هم شکلش:
                                نتیجه ab=cd کوچک شکست خورد و به سمت AB=CD بزرگ در حال صعود است پس اگر 1620 رو دوباره بشکنه 1630 .
                                یک نکته: احتمال اینکه الگو هارمونیک تی پی بده هست ،چون در نظرش داشته باشه که واگرایی RD- در H1 داریم اگر به بار بشینه شکست روند صعودی فیلد خواهد شد و شکست واقعی نیست.
                                (ترد ریمورس)

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                                account demo

نظر

پردازش ...
                                X