اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ABCD-divergence

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

NZD USD H4 AB=CD??
    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

EUR USD HEAD AND SHOULDER????
      چارلی چاپلین

نظر

نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
        GBP USD H4 الگوی AB=CD
        فعلاً tp1 تاچ شد فک میکنم هدف های بالاتری داشته باشه
        چارلی چاپلین

نظر

EUR USD HEAD AND SHOULDER????
          شرمنده از دوستان

فیل شد

ترند صعودی هست ولی احساس برگشت میکنم
          چارلی چاپلین

نظر

GBP USD H4 الگوی AB=CD
            tp1 و tp2 تاچ شدند

در کوتاه مدت انتظار ریزش به دلیل AB=CD
            چارلی چاپلین

نظر

NZD USD H4 AB=CD??
              tp1 تاچ شد
              چارلی چاپلین

نظر

NFP News

سه اخبار مهم در منطقه کانادا و دو خبر مهم در اولین جمعه اول هر ماه برای منطقه آمریکا
                Non-Farm Employment Change and Unemployment Rate
                که ساعت 16:00 اعلام می شوند

بهتر است حداقل 20 تا 30 دقیقه تا بعد از اعلام اخبار صبر کرده تا نوسان شکل مناسبی بخود بگیرد و قبل از اعلام اخبار هر پوزیشنی دارید به علت نوسان شدید آن را بسته که متحمل ضرر نشوید
                می توانید با باز کردن یک چارت دمو دارای شاخص دلار و نصب یک EMA21 در تایم 15 دقیقه اقدام کنید که اگر کندل M15 در طی 30 دقیقه بعد از اخبار بالا این خط بسته شده و کندل بعدی نیز در همان جهت شروع به صعود کند به خرید دلار اقدام کنید و اگر به زیر این خط رفته و کندل بعدی نیز در همان جهت باز شده و شروع به نزول کند اقدام به فروش دلار را داشته باشید .
                ساعتی قبل از اخبار می توانید بروی جفت ارز GBPJPY تمرکز داشته باشید آنجه فعلا اینجانب برای این جفت ارز مشاهده می کنم شکل کلی قیمت ها برای صعود به سمت منطقه 127.20 می باشد البته باید بدانید بهترین منطقه Buy بین 1.26.65 الی 126.75 می باشد
                شکل کلی روند فعلی نشان از رسیدن به سطح 127.75 الی 127.90 را نشان می دهد مگر سطح حداقل گفته شده شکسته شود اما این Saucer and Cup نشان از صعود به سطوح نزدیگ 128 دارد که با باز شدن بازار لندن حرکت به آن سمت پس از یک نوسان نزولی صعودی آغاز میشود . و اما انتشار اخبار:
                اما اگر اخبار برای دلار خوب و برای کانادا ضعیف یا بد اعلام شد و شاخص دلار به بالای موینگ 21 روزه حرکت کرد براحتی اقدام به خرید دلار در مقابل GBP یا JPY را داشته باشید
                توجه کنید اگر اخبار برای CAD ضعیف باشد بیشترین نوسان می توان برای USDCAD با میزان تقریبی 80 پیپ در نظر گرفت .
                اما اگر میزان اخبار برای دلار خوب و برای CAD نیز خوب باشد با توجه به گذشته حرکتی بیشترین نوسان می تواند برای USDJPY باشد که صعود به سمت منطقه 78.90 و سپس 80.20/45 بسیار محتمل خواهد بود
                مجددا گوشزد می کنم حداقل 15 تا 30 دقیقه بعد از اعلام اخبار منتظر باشید و عملکرد شاخص USD را نسبت به EMA21 روزه زیر نظر داشته باشید
                اشخاصی که عجله می کنند اولین اشخاصی هستند که متحمل ضرر می شوند البته ممکن است بر حسب شانس و اقبال روند در جهت آنها باشد اما این نوع عملکرد برای یک تریدر با تجربه قابل قبول نمی باشد

نظر

AUD USD
                  چارلی چاپلین

نظر

tp1 و tp2 تاچ شدند

در کوتاه مدت انتظار ریزش به دلیل AB=CD
                    نتیجه

منتظر پوزیشن BUY برای پوند هستم
                    چارلی چاپلین

نظر

نتیجه

منتظر پوزیشن BUY برای پوند هستم
                      تارگت 1 تاچ و 2پیپ مانده به تارگت فعلاً متوقف شدند

تعطیلات خوبی داشته باشین

در پناه حق
                      ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 10-06-2012, 12:54 AM
                      چارلی چاپلین

نظر

سلام و درود

نحلیلهای مفید و قشنگی است تشکر بابت به اشتراک گذاری تخلیلها انشا... در آینده بیشتر بهرمند شویم

موفق و موید باشید
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                          سلام و درود

نحلیلهای مفید و قشنگی است تشکر بابت به اشتراک گذاری تخلیلها انشا... در آینده بیشتر بهرمند شویم

موفق و موید باشید
                          سلام بر استاد عزیزم جناب یزدی

قربان داریم درس پس میدیم، جزء شاگردهای تنبل کلاستون با پشتکار بالا هستیم...

خوشحالتر میشم نقطه ضعف هایم رو به تصویر بکشین تا راه پیشرفتی باشه برام...

بهترین ارزوها رو براتون ارزو میکنم.. سلامت و پیروز باشین

در پناه حق
                          چارلی چاپلین

نظر

رو پوند یکم بیشتر از یکم دارم خرید میگیرم....

چارلی چاپلین

نظر

خدا رحم کنه بر خلاف ترند روی 1.60091 دو برابر حجم اضافه کردم با 45 پیپ استاپ
                              چارلی چاپلین

نظر

خدا رحم کنه بر خلاف ترند روی 1.60091 دو برابر حجم اضافه کردم با 45 پیپ استاپ
                                فک میکنم در حال درو کردن استاپ لاس ها هست

در حال تشکیل واگرایی 30مین

!!!!no margin

15%
                                ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 10-09-2012, 01:22 PM
                                چارلی چاپلین

نظر

پردازش ...
                                X