اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Oracle

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در مورد اون پروانه حق با شما بود. ممنون

اینم یه گارتلی ایده آل آماده برای پرواز در هفته ی جدید. ولی اون تصویر باز هم درست نشد. توی چارتی که خودم می بینم درسته توی تصویر خرابه. برادران pcm یه راه حلی بدهید. اگه درست نشه من مجبورم از متای دیگه عکس بذارم اون وقت ناظر سایت میاد منو اعمال قانون می کنه:دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• یه سوال دیگه آقا مهدی عزیز

شما فقط روی الگوهای ایده آل کار می کنید؟؟؟؟؟
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• وقتی نقطه B روی تراز 38.2% تشکیل میشه الگو یا در تراز 88.6 یا در 1.13 تکمیل میشه.یا باید استاپ رو بالای 1.13 قرار بدیم یا بالای 88.6.در حالت دوم در صورت خوردن استاپ بریم روی تراز 1.13 که به احتمال قوی در این تراز قیمت با واگرایی برمیگرده.مطابق شکل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          یه سوال دیگه آقا مهدی عزیز

شما فقط روی الگوهای ایده آل کار می کنید؟؟؟؟؟
          آره امیر جان

الگوهای ایده ال خیلی بهتر جواب میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها
            آره امیر جان

الگوهای ایده ال خیلی بهتر جواب میده.
            آقا حله از این هفته تمام موقعیت های ایده آلی که ببینم رو با اجازتون توی تاپیکتون میذارم. البته خفاش متناوب و دیپ کرپ هم با اینکه جزو ایده آلها نیستند خوب هستند. البته تجربه ی شما بیشتره. ممنون از پاسخ هاتون

ارادتمند------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
              در مورد اون پروانه حق با شما بود. ممنون

اینم یه گارتلی ایده آل آماده برای پرواز در هفته ی جدید. ولی اون تصویر باز هم درست نشد. توی چارتی که خودم می بینم درسته توی تصویر خرابه. برادران pcm یه راه حلی بدهید. اگه درست نشه من مجبورم از متای دیگه عکس بذارم اون وقت ناظر سایت میاد منو اعمال قانون می کنه:دی

امیر جان
              وقتی نقطه b در تراز 61.8 تشکیل میشه خیلی مراقب باش چون میتونه الگوی crab هم تشکیل بشه و این یعنی سقوط ازاد تا تراز 161.8%

نظر

• نظر

• نظر

• نظر

• نظر

• این خیلی جالبه
                        یه برگشت 100 پیپی از تراز 88.6 %
                        یه برگشت 300 پیپی از تراز 113% همراه واگرایی

نظر

• نظر

• نظر

• نظر