اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

shadifx - basket

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

1690 ظاهرا تبدیل به مقاومت جدی در برابر ریزش کلی بازار شده که در تصویر فوق مشخص است

تریدرهای بلند مدت روی این عدد حساس باشند

نظر

نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
      1690 ظاهرا تبدیل به مقاومت جدی در برابر ریزش کلی بازار شده که در تصویر فوق مشخص است

تریدرهای بلند مدت روی این عدد حساس باشند

با اجازه از شما

به نظر من الان 1688 . 1683مقاومت سنگینی است و شکست آن نزول را سنگین تر خواهد کرد تا 1665.پس تا شکست آن صبر کنیم.
      " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
        با اجازه از شما

به نظر من الان 1688 . 1683مقاومت سنگینی است و شکست آن نزول را سنگین تر خواهد کرد تا 1665.پس تا شکست آن صبر کنیم.
        البته همزمان مواظب صعود نیز باشید چون در تایم روزانه کندل برگشتی دیروز احتمال افزایش را نوید می دهد، به شرطی که قیمت از 1702 فراتر رود

نظر

درصورت صعود هدف اول 1710 خواهد بود

نظر

درصورت صعود هدف اول 1710 خواهد بود

فروش از بالا بسیارخوبه از محدوده 1706 تا 1716 با استاپ 1728

نظر

نظر

شادی خانوم سلام و عرض ادب

جالب میشد که به علل های بنیادی حرکات طلا در کنار تحلیل های زیبابتون بپردازید .

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
                  شادی خانوم سلام و عرض ادب

جالب میشد که به علل های بنیادی حرکات طلا در کنار تحلیل های زیبابتون بپردازید .

ارادت
                  درصورت امکان یکی از دوستان زحمت فاندامنتال طلا را بکشد . بنده از اخبار بیشتر به nfp توجه می کنم

نظر

درصورت امکان یکی از دوستان زحمت فاندامنتال طلا را بکشد . بنده از اخبار بیشتر به nfp توجه می کنم
                    شادی خانوم شما در طرح معاملگران برتر شرکت کردید نه دیگران !

مهم اینه شما خودتون به این مبحث بپردازید والی در بخش بنیادی به اکثر مباحث پرداخته میشود

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                      شادی خانوم شما در طرح معاملگران برتر شرکت کردید نه دیگران !

مهم اینه شما خودتون به این مبحث بپردازید والی در بخش بنیادی به اکثر مباحث پرداخته میشود
                      بنده به دلایل شخصی و محدودیت زمان قادر نیستم همزمان بر دو بخش تکنیکال و فاندامنتال طلا تمرکز کنم از اینرو ترجیح می دهم مباحث تکنیکال را پیگیری کنم. باعث خوشحالی خواهد بود اگه یکی از دوستان زحمت فاندامنتال طلا را بکشد و در این تاپیک قرار دهد یا تاپیک جداگانه باز کند بنده همواره نیم نگاهی به forexfactory دارم و موقع پوزیشن گیری از وجود اخبار مهم غفلت نمی کنم

نظر

نظر

نظر

در صورت ریزش هدف اول 1655 است

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
                              با اجازه از شما

طلا تا 1660 نیز آمد

نظر

در صورت ریزش هدف اول 1655 است
                                1655 بنا به دلایلی قیمت مهمی می باشد اگر قیمت به آن رسید مطالبی تهیه کرده ام که خدمتتان عرضه می کنم
                                ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 12-20-2012, 03:06 PM

نظر

پردازش ...
                                X