اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روزی 30 پیپ با Modi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام دوستان

به تجربه به این مهم رسیدم که یاد دادن سیستم هم همون دادن ماهی است و انسان رو تنبل می کنه. یاد دادن ماهی گیری یعنی یاد دادن اصولی که توی طراحی سیستم شخصی باید استفاده بشه و طرز صحیح ترید کردن. هر دفعه اومدم یه سیستم شخصی بسازم با اینکه نا موفق بودم ولی چندتا نکته ی شدیدا با ارزش یاد گرفتم که بعضی هاش اصلا قابل انتقال نیست ولی اگه کس دیگری سیستم رو بعم معرفی میکرد حتما مثل سیستم های دیگه میشد. شاید در همین مسیر به این نتیجه برسیم که اصلا من آدم این کار نیستم مگه قراره همه ف ا ر ک س کار کنند؟ البته خودم رو میگما چون خیلی وقته نتونستم استراتژی شخصی که سود مد نظرم رو بهم بده و با عقایدم جور باشه رو بسازم.

ببخشید آقای modi اگه فضولی کردم گفتم شاید تجربه ام به درد کسی بخوره.

ارادتمند----------امیر

سلام دوست من

این داستان دل نکندن از فارکس هم داستان قورباغه ی معروف شده. اگه یه قورباغه رو توی آب جوش بندازید سریع می پره بیرون ولی اگه توی آب سرد بندازید و زیرش رو روشن کنید کم کم اینقدر صبر می کنه تا می میره چون تغییرات سریع صورت نمی گیره. داستان فارکس هم همینه کسی روز اول یهو 100 میلیون ضرر نمی کنه ماه اول 100 تومن ماه بعد 200 تومن تا یک میلیون و بعدشم قرض و الانم کسی توی سایت همسایه میگه میخوام کلیه ام رو به خاطر بدهی فارکس بفروشم و این دوست عزیز که البته من رو نمی شناسه رو من خوب میشناسم چون دوست دوستم هست و واقعا به خاطرش ناراحتم چون میدونم واقعا سخت پیگیر این کاره که کلیه اش رو بفروشه. البته درکش زیاد هم سخت نیست از این بدتراش هم توی مواقعی به کله ام میزنه. خلاصه که باید با تمام علاقه ای که به این کار داریم اگه نمی تونیم سود کنیم دل بکنیم. من به حدی این کار رو دوست دارم که غذا خوردن و خوابیدن رو فراموش میکنم هیچ تفریحی هم ندارم و نیازی هم ندارم چون این کار بهم لذت میده ولی با خودم عهد کردم که تا مدتی اگه به چیزی که میخوام نرسیدم با یه خداحافظی جامعه ی تحلیلگران ایران رو خوشحال کنم :دی

نظر

زیبا بود ادامه بدهید .

نظر

نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
        سلام
        به قول یکی از دوستانمون کاش حالا که دارین زحمت می کشین و تحلیل های جالبتون رو ارایه میکنین (دادن ماهی) ماهیگیری رو یاد می دادین تا همگی روی این روش مسلط میشدیم.
        بنده به شخصه یاد گرفتم اگه تحلیل های 100% درست اونم از اساتید این حرفه بهم داده بشه ولی تا زمانی که دلیل و روش گرفتن این پوز ها رو ندونم ، اقدام به گرفتنشون نکنم.
        بهرحال ممنون که وقت میگذارید ، موفق باشین

دوست عزیز سلام

مطمنم جنابعالی تجربه تان از بنده خیلی بیشتره ولی حالا چون سوالی فرمودید تجربه خودم را به عرضتون میرسونم اینکه یکسال از وقتم را بیهوده در بررسی اکسپرت های مختلف و به امید رسیدن به جام مقدس به صوزت راحت تلف کردم ولی خوشبختانه این اتلاف وقت بیشتر از یکسال به طول نکشید تا متوجه شدم درون حرکت امواج نظمی فرای تصور و باور نهفته است که مرتبا در حال تکرار هست، از همان لحظه تمام وقتم را صرف بررسی، تصویر برداری، و نت برداری از اشکال گوناگونی که در تکرار هست گذراندم ،،البته نه با انگیزه سود ، بلکه بیشتر برای ارضای حس کنجکاوی بوده چون همانگونه که در پست قبل عزض کردم برای دریاقت سود نیاز به چنین دقت در تحلیل نیست ، یعنی کافیه شما سه مورد 20 پیپ را از سه موج 60 - 80 پیپی که روزانه در یورو دلار پیش میاد را بتونید ار وسط موج شکار کنید ،، همان کاری که نفرات برتر در سایت زولو انجام میدهند که اولا مثل اب خوردن راحت هست و ثانیا بی خطز و بدون ریسک ( چون از وسط موج شکار را بر میدازه ) و هر کدوم حدود 20 تا 30 میلیون دلار سرمایه جذب کرده،، البته وقتی مواردی که استاپ خورده را بررسی کنید از نوع پوزیشن گیریشان متوجه میشوید علمشان در حد متوسط به پائبن میباشد

در مورد تحلیل باید توجه فرمائید مثل تفسیر سیاسی یک مفسر میماند ،، یعنی یک علم یک وجهی نیست که بشود نجوه انرا بیان نمود

فقط یه موزد که من بهش معتقدم اینکه هیچ مطلب و مکتوبی را بی ازچ ندانیم به عنوان مثال پازسال یک هموطن نابغه بنام ابوناچی ، روشی نو و جدید را مطرج کرد که میتونست کمک شایانی برای دوستان باشه ولی متاسفانه برخی بجای اینکه بکوشند تا بدانند پشت فکز این نابغه چه نهفته ،، رفتند نرم افزازش را هک کردند که بدانند داخل ان چه هست،، باعث تاسفه

در خاتمه مواردی که شما در امضایتان به انها اشاره کرده اید مهمترین عامل کسب سود میباشند

ممنون
        ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 03-25-2013, 01:10 AM

نظر

اگه شد روشتون رو برای ما اموزش بدید ممنوون

نظر

چه زمانی ادامه میدین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
              چه زمانی ادامه میدین ؟

دوست نازنین ممنون از توجهی که به پست های من میکنی

با اجازتون تمام وقتم را دارم در یک مورد خاصی برای بهبود تحلیل ها و مکتوب کردن روش برای ایندگان ( البته اگر قابل باشه ) صرف میکنم بنابرین دیگه سیگنال نمیگذارم
              این در حالیست که خوشبختانه در همین فوروم دوستان با علم بیشتر از من حضور فعال دارند من همواره از تحلیل هایشان لذت برده ام

این آخرین تحلیل را هم که گذاشتم برای این بود که نشون بدم بازار ارز از چه نظم میلیمتری ( نه خدا،، میکرومتری و میکروسکوپی ) برخوردار هست ،، این کمبود علم من modi هست که باعث میشه به چنین نظم خارق العاده نام آشوب و عدم قطعیت بگذاریم ،، صد البته داخل نظم فوق الذکر یک سری بی نظمی هائی وجود داره که ناشی از مسائل سیاسی روز هست ،، ولی قدرت تکنیکال خارق العاده هست و موارد ناشناخته فراوان

تا یادم نرفته برای چندمین و چندمین بار در پاسخ دوستانی که مایل به اموزش روش تحلیل بنده بوده اند عرض میکنم که
              بنده دو سال و نیم هست با این علم اشنا شدم که یکسال اول وقتم ر صرف بررسی اکسپرت ها و اندیکاتور نمودم ،، از انها چیزی کسب نکردم ولی فهمیدم داخل امواج نظمی وجود داره که مرتبا تکرار میشه و مثل پازل میمونه یعنی بعد از پکیج 5 میتونه سه نوع پکیج یا شکل یا موج ایجاد بشه که بسته به زمان از روز احتمال اینکه کدام یک خواهد امد مشخص تر هست و به همین صورت بنابرین میشه مثل دانه های تسبیح پست سر هم انها را تصور کرد و هر یک بر اساس فیبو نفوذشان مشخصه
              برای اموزش این علم نیاز مبرم به یادگیری خصوصیات امواج و در صد های فیبو و الگوها و تایم فریمها و مهمتر ربط نوع موج به ساعتی از روز که در ان هستیم میباشد

در هر صورت اگر شما دوست عزیز سیگنالی مورد نظرت بود و حسابی در خطر داشتی و بلاتکلیف بودید ،، بنده در خدمتم میتونید پیام بدهید برایتان ارسال خواهم نمود

شاد باشید
              ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 03-26-2013, 01:52 PM

نظر

با سپاس به شما دوست عزیز
                من هم از روزی که وارد این مارکت شدم از اساتید زیادی این را شنیدم که باید به ماهیت امواج پی ببرید ولی نتوانستم منظور انها را متوجه شوم و تا بحال به این درجه از دانش نرسیدم.امیدوارم شما وسایر دوستانی که در این زمینه به دانش لازم رسیده اید من و دیگر دوستان را هم به مسیر درست هدایت کنید.و راه یاد گیری را نشان ما هم بدهید .ممنون از توجه تان

نظر

سلام

ارائه چنین تحلیل یا علتش بی سوادی زیاد از حده و یا دل و جرات برای قبول فیل شدن

یعنی یورو دلار بعد از اینهمه ریزش ؛؛ باز 700 پیپ ظرفیت ریزش بیشتر را داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که باورم نمیشه ولی استزاتژی تحلیل بنده اینگونه میگه؛؛ پناه بر خدا

ضمنا موج داون ترندی که توش هستیم خیلی بد قلق هست یعنی موج درستی که بشه ازش بعنوان راهنما برای پیش بینی امواج بعدی ازش بتونیم استفاده کنیم وجود نداره؛؛ و این کار تحلیل با روشی که بنده استفاده میکنم را خیلی سخت میکنه ،، اگر از این امتحان سر بلند بیرون بیاد جالبه,,

موفق باشید

نظر

سلام
                    خسته نباشید
                    کاش بازم مثل قبل ادامه میدادید
                    حالا اگه امکان داره میشه خواهش کنم در مورد aud/usd - eur-usd بهم راهنمایی. کنید؟
                    میخوام بدونم به نظرتون میره بالا؟
                    حدودا چقدر؟
                    با تشکر

نظر

ببخشید اون یکی.
                      eur/aud?

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
                        سلام

ارائه چنین تحلیل یا علتش بی سوادی زیاد از حده و یا دل و جرات برای قبول فیل شدن

یعنی یورو دلار بعد از اینهمه ریزش ؛؛ باز 700 پیپ ظرفیت ریزش بیشتر را داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که باورم نمیشه ولی استزاتژی تحلیل بنده اینگونه میگه؛؛ پناه بر خدا

ضمنا موج داون ترندی که توش هستیم خیلی بد قلق هست یعنی موج درستی که بشه ازش بعنوان راهنما برای پیش بینی امواج بعدی ازش بتونیم استفاده کنیم وجود نداره؛؛ و این کار تحلیل با روشی که بنده استفاده میکنم را خیلی سخت میکنه ،، اگر از این امتحان سر بلند بیرون بیاد جالبه,,

موفق باشید

متاسفانه یا خوشبختانه چون موج c از y پنج موجی هست من هم موافقم با این کاهش هستم
                        ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 03-30-2013, 02:47 AM

نظر

نوشته اصلی توسط baqorbani نمایش پست ها
                          ببخشید اون یکی.
                          Eur/aud?
                          ممنون از توجهتان به تحلیل های ناقابل بنده ,, در پاسخ سوالتان عرض میگنم euraud هم دقیقا در حال حاضر امواچش شبیه eurusd هست ؛ .و اگر به تایم بالا یعنی روزانه و یا هفتگی توجه کنید خواهید دید که euraud نیز در حدود 700 پیپ ریزش مثل eurusd و در مدت حدود سه هفته آینده خواهد داشت .

اگر از نظر ترید بخواهید بدانید euraud شروع بازار را با ریزش تا 1.2120 شروع خواهد کرد و سه منطقه چرخش قیمت در این مسیر 700 پیپی ،، عبارتند از اول 1.2120 و دوم 1.2450 .و سومی 1.1700 که آخرین سطح میباشد یعنی بصوزت ab=cd هر ضلع حدود 1000 پیپ

ضمنا از دوستانی که نظرشان را گداشته اند کمال تشکز را دارم ،، و نهایت آرزوم اینه که یک روزی وارد این اطاق بشم ببینم یک تشکر قرمز رنگ زیر یکی از پست هامه ،،آی کیف داره ،، حالم حسابی جا میاد و خستگیم در میره ،، بهر حال آرزو بر جوانان عیب نیست ،،

دوست نازنین ؛ شما در یک پست قبل تر در مورد aud/usd هم سوال کرده بودید الان دیگه نزدیک صبحه به امید خدا فردا عمری بود خدمتتون ارائه میدم

موفق باشید
                          ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 03-30-2013, 03:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط baqorbani نمایش پست ها
                            سلام
                            خسته نباشید
                            کاش بازم مثل قبل ادامه میدادید
                            حالا اگه امکان داره میشه خواهش کنم در مورد aud/usd - eur-usd بهم راهنمایی. کنید؟
                            میخوام بدونم به نظرتون میره بالا؟
                            حدودا چقدر؟
                            با تشکر
                            سلام

audusd در تایم بالا ( هفتگی ) موج آپ ترندش تکمیل شده و شروع به موج داون ترند کرده

از نظر ترید میان روزی شروع هفته حدود 40 پیپ میاد پائین تا 1.03760 بعد موج آپ ترند را ایجاد میکنه

موفق باشید

نظر

سلام آقای مودی و تشکر از تحلیل های خوبتون

اگه امکان داره تحلیل دلار ین و پوند ین رو میخواستم. اگه لطف کنید زمانش رو هم بفرمایید ممنون میشم.

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

[QUOTE=vahid_kh;60290]سلام آقای مودی و تشکر از تحلیل های خوبتون

اگه امکان داره تحلیل دلار ین و پوند ین رو میخواستم. اگه لطف کنید زمانش رو هم بفرمایید ممنون میشم.

سلام

دلار ین تا 95.700 میره بالا بعد برمیگرده

پوند ین تا 145.00 میره بالا بعد برمیگرده

یورو ین تا 121.715 میره بالا بعد برمیگرده

هر سه مورد فوق را در بازه رمانی یکساعت به عرضتون رسوندم ضمنا این نظر بنده هست ،، لطفا نظر خودتون و دوستان دیگر را هم مد نظر داشته باشید

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X