اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خواندنی های نمودار قیمت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

نظر

نظر

در تایم 4 ساعته خبر از یه اصلاح مهم حوالی 22 ژانویه داریم
          اما روزانه باید ببینیم این خط میانه چه می کنه؟

هدف فعلی و یا منطقه PRZ احتمالی برای اصلاح قیمت در صورت مشاهده واگرایی و تشکیل الگوهای کندل استیک می تونه سطح 0.8392 باشه و در صورت عبور از این سطح 261.8% فیبوناچی سطح بعدی خواهد بود.
          فروش در این منطقه با هدف کوتاه مدت در صورت تایید الگوهایی که عرض کردم با استاپ کوتاه می تونه لطف خوبی داشته باشه

نظر

سلام

بعنوان جمع بندي مي تونم اميدوارم باشم كه همه دو قلو سقف رو در تايم 4 ساعته دارن مي بينند. همانطور كه انتظار داشتيم 3400 مقاومت مهمي براي يورو تلقي ميشد كه باعث توقف رشد يورو شد
            در انديكاتور MACD,RSI كاهش هيجان با چشم غير مسلح ديده ميشه و در تايم پايين تر يعني يكساعته به وضوع واگرايي منفي با تغيير فاز در MACD تاييد ميشه.

طبق پيش بيني هم كه قبلا داشتم روز 21 ژانويه يعني دوشنبه مهمترين مقاومت زماني براي رشد يورو محسوب ميشه كه احتمال اصلاح قيمت در اين سطح دو از انتظار نيست.
            در مورد انديكاتور MACD توجه شما جلب مي كنم كه هر زمان اين انديكاتور خط صفر را كراس كرده حركت شارپ و پر قدرتي رو در نمودار قيمت شاهد هستيم.

انتظار من اينه كه با باز شدن بازار امريكا تمام جفت ارزهاي وابسته به دلار منطقه يور در موقعيت فروش قرار بگيرند.
            و حركت بعدي شايد در 22 ژانويه روي ساير بازارها من جمله بازار آسيا شروع بشه و شاهد افت يورو باشيم. در واقع اين حركت به لحاظ بنيادي نه بعنوان تقويت دلار بلكه بعنوان استراحت يورو تلقي ميشه
            به اين سبب شاهد برخورد حداقل چهار جفت ارز وابسته به يورو در تاريخ 22 ژانويه به مقاومت زماني هستيم.

خطوط قرمز سطوح حمايتي مهم در تايم روزانه محسوب ميشه و با توجه به اينكه يورو در تايم هاي بالاتر از 4 ساعته هنوز ارايش صعودي داره لذا اين دو خط حتما در تحليل ها بايد لحاظ قرار بگيره
            خط آبي خط سيگنال و خط بنفش اول بعد از خط آبي مي تونه سطح Stop باشه.كماكان معتقد به روند صعودي يورو در تايم هاي بالا هستم
            اگر فرض موج شماري كه من انجام دادم رو قبول كنيم مي تونم بگم وضعيت كنوني يك 5 موجي در موج a مي باشد و قيمت براي تشكيل موج b احتمال داره بين دو خط آبي و بنفش اول گير بيفته لذا مراقب استاپ ها باشيد. در موجب b بايد احتمالا شاهد تشكيل حداقل يه flat و الگوي ادامه دهنده نزولي كلاسيك باشيم.
            لذا با تعقيب كردن قيمت در زمان تشكيل الگوي كلاسيك نزولي، آماده فروش مي شويم.

در صورت عبور قيمت از سقف دو قلو هدف بعدي 1.3472 خواهد بود. اينم نوشتم كه اگر تحليل Faild شد بقول قديمي ها ما گفته باشيم ><

موفق باشيد

نظر

بابای دارا سلام عزیزم

این تحلیل اخیر که انجام دادی بسیار کامل و زیبا بود !

یک تحلیل تمیز از دیدگاه تکنیکی یعنی این که چهار بعد تکنیکی را بحث کرده باشه !

لذت بردم ! و از اینکه پست غیر فنی در تاپیک شما درج کردم عذرخواهی میکنم و به بزرگی خودتون ببخشید .آخه کار تمیز بود و نمیشد پست نزد...

فداتم
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                بابای دارا سلام عزیزم

این تحلیل اخیر که انجام دادی بسیار کامل و زیبا بود !
                یک تحلیل تمیز از دیدگاه تکنیکی یعنی این که چهار بعد تکنیکی را بحث کرده باشه !
                لذت بردم ! و از اینکه پست غیر فنی در تاپیک شما درج کردم عذرخواهی میکنم و به بزرگی خودتون ببخشید .آخه کار تمیز بود و نمیشد پست نزد...
                فداتم
                جناب رحماني
                اين بزرگواري شما و ساير اساتيد اين فروم رو مي رسونه
                در محضر شما بودن و تحليل زدن واقعا كار سختيه، اميدوارم اين يادداشت ها فقط رفع خستگي شما اساتيد باشه

نظر

نظر

تحليل تكنيكال طلا

نظر

نظر

نظر