اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

طرح ارتقای فعالان فروم

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    متاسفانه امکان شرکت اسکالپرها در این طرح نیست.
    موفق باشید.

نظر

سلام

1. به چه دلیل امکانش نیست؟
      2. چه پیشنهاداتی برای طرحی مناسب اسکالپرها دارید؟

متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
        سلام

1. به چه دلیل امکانش نیست؟
        2. چه پیشنهاداتی برای طرحی مناسب اسکالپرها دارید؟

متشکرم
        با سلام
        تریدر اسکالپر در یک روز کاری ممکن است پزیشن های زیادی بگیرد و از تحلیل های مختلفی به صورت همزمان بهره ببرد. گاها در حالی که یک پزیشن فروش باز دارد با تحلیلی موازی اقدام به خرید بکند.
        مدیریت سرمایه در اسکالپ های دقیقه ای کاملا متفاوت و منحصر به شخص تریدر است.
        ارائه تحلیل پیش از ورود کاملا غیر ممکن است و حتی ارائه سیگنال ورود هم بسیار دشوار خواهد بود.
        نقطه ورود اسکالپر اینستنت و کاملا بسته به پرایس اکشن لحظه است. همین طور نقاط خروج از قبل قابل تعیین نیستند. چه بسا تریدهای زیادی که همگی با +1 یا -1 بسته شوند و یا پزیشنی ه تا 20 پیپ اجازه فرو رفتن در ضرر به آن داده شود و در صفر بسته شود. و ......
        و خیلی موارد ریز دیگر که شما بهتر از من میدانید. : )
        پیشنهاد خاصی ندارم. شاید تنها کاری که میتوان انجام داد فقط ارائه استمنت در پایان روز از طرف تریدر اسکالپر باشد. اما اگر هدف چنین تاپیک هایی بهره آموزشی برای دیگر خوانندگان و اعضا باشد، چنین چیزی شاید خیلی مفید به فایده نباشد و تنها جنبه یک مسابقه و البته از طرفی مقید کردن و منطم کردن بیشتر خود تریدر باشد.
        اگر شما راهکاری ویا نظری دارید مشتاق شنیدم آن هستم.
        با تشکر.
        موفق باشید.

نظر

با سلام
          بهترین روش همون حساب دمو بود که شور و هیجان خاصی به وجود می آورد
          این مسابقات میتونه هفتگی یا ماهیانه باشد
          با تشکر
          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
            با سلام
            بهترین روش همون حساب دمو بود که شور و هیجان خاصی به وجود می آورد
            این مسابقات میتونه هفتگی یا ماهیانه باشد
            با تشکر
            من هم پیشنهاد یک مسابقه دمو بشرط رعایت مدیریت سرمایه میدم ! فکر کنم برای پایان سال خوب باشه ! از 15 اسفند تا 1 فروردین ! دوستانی که موافقند تشکر بزنند !
            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

این طرح هنوز هم هست؟؟؟ تحلیلگر انتخاب می کنند یا تریدر؟؟؟؟ هر دوتاش رو آمادگی رقابت دارم. بابا یه مسابقه بذارید پوسیدیم. من که معیار انتخاب تحلیلگر و داوران رو نفهمیدم اگر شقاف تر بود بهتر بود. این جوری مثل قرعه کشی میشه.

ارادتمند-----------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                این طرح هنوز هم هست؟؟؟ تحلیلگر انتخاب می کنند یا تریدر؟؟؟؟ هر دوتاش رو آمادگی رقابت دارم. بابا یه مسابقه بذارید پوسیدیم. من که معیار انتخاب تحلیلگر و داوران رو نفهمیدم اگر شقاف تر بود بهتر بود. این جوری مثل قرعه کشی میشه.

ارادتمند-----------امیر

با سلام و عرض ادب

ما هر چند ماه یکبار یک یا تعدادی از تحلیل گران برتر فروم را که به بخش تحلیل های اختصاصی فروم ارتقا میدهیم. در ماه های آتی نیز این کار ادامه خواهد داشت.

در مورد مسابقه فعلا برنامه ای نداریم چون در حال ارتقای پلتفرم هستیم و اضافه کردن بهترین لیکودیتی پروایدرها به آن تا به امید خدا پلتفرمی را به مشتریان خود ارائه دهیم که کم نظیر و بی رقیب باشد .

همواره از پیشنهادات شما دوستان عزیز در این راه استقبال میکنیم

با تشکر از شما

نظر

با سلام

طبق روال گذشته برای انتخاب برترین تحلیلگران فروم با بررسیهای صورت گرفته تحلیلهای کاربر trader به بخش تحلیلهای تحلیل گران برتر فروم انتخاب شده است .

ضمن تبریک به این کاربر محترم امیدواریم بیش از گذشته شاهد تحلیلهای زیبا و بدون نقص از ایشان باشیم .

سایر دوستان نیز چنانچه از نظر تحلیلی به مرحله قابل قبولی برسند حتما جزء تحلیلگران برتر انتخاب خواهند شد . این مهم با تلاش و پشتکار ، همراه با تمرین و کسب تجربه حاصل می شود .

با تشکر
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

با سلام
                    جناب تریدر به شما تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

نظر

سلام

از توجه آقا مصطفی و بقیه همکاراشون سپاسگزارم

امیدوارم مطالب مفیدی رو بتونم ارائه بدم
                      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

تریدر عزیز ، تبریک ما را هم پذیرا باشید و شاهد ادامه تحلیل های خوبتان باشیم
                        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                        در این سایت و در تلگرام
                        SmartSignalFX@

نظر

دوست عزیز جناب تریدر محترم

ارتقاء شایسته را به شما تبریک و از زحمات مسئولین محترم فوروم کمال تشکر را دارم
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

دوست عزيز تريدر جان بينهايت از ديدن اين خبر خوشحال شدم و برايتان آرزوى موفقيت بيش از پيش دارم

نظر

به نظرم بهتر می شد اگه یه جایزه مالی برای این گونه کاربران هم در نظر گرفته می شد تا حداقل گوشه ای از هزینه های به فروم آمدن شان جبران شه .....

منظورم از هزینه گذشته از ترافیک و شارژ اینترنت و استهلاک سایش سر انگشت ها و ....... اون وقتی ست که پای آماده کردن تحلیل ها و قراردادنشون تو فروم صرف می شه

که ممکنه تریدر رو از بازار محروم کنه با سوال و جواب هایی که بعدش پیش میاد .

نظر

سلام

از ابراز لطف همه دوستان سپاسگزارم
                                پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

پردازش ...
                                X