اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

طرح ارتقای فعالان فروم

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

منظم بودن یک تحلیل گر به معنای این نیست که چه تایمی تحلیل میزاره، یکی ممکنه هر سه روز تحلیل بزاره ولی تحلیل گر منظمی باشه و آدم هر وقت میاد توی سایت دوست داشته باشه تحلیل اش رو بخونه.

کیفیت تحلیل ها+صحت تحلیل ها+منظم بودن تحلیل گر سه پارامتری است که از دید من اهمیت بیشتری از هر عامل دیگری دارد.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام
      من هم دربازی تحلیلی هستم
      منصوری هستم.
      در تاپیک :

تحلیل های کیش و مات

WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
      account demo

نظر

سلام من متاسفانه از وبلاگ ها آشنایی ندارم ولی قصد دارم در تحلیل ها شرکت کنم
        کسی محبت کنه و من رو راهنمایی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط mh7462 نمایش پست ها
          سلام من متاسفانه از وبلاگ ها آشنایی ندارم ولی قصد دارم در تحلیل ها شرکت کنم
          کسی محبت کنه و من رو راهنمایی کنه
          محسن
          سلام محسن جان پست اول تاپیک رو مطالعه بفرمایید.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پیشنهاد می کنم دست به این تاپیک قدیمی نزنید( تحلیل های شخصی) و یک تاپیک مجزا برای این طرح باز شود، در سه رتبه تحلیلگری grad a و gade b و یا grad c برای تحلیلگران .
            افراد برجسته و حرفه ای فروم مثلا مدیران در grade b رقابت را شروع کنند. تحلیل گران داوطلب هم به لیگ دسته 3 ورود کنند رقابت کنند نفر اول هر ماه هم یک رتبه ترقی کند و ...جایزه.
            و در آینده لیگ دسته 1 نفرات فوق العاده خواهند بود. اینطوری تاپیک آشوب نمیشه
            حالا خود دانید.

نظر

سلام
              طرح خوبیست اگرقابل بدانید ما نیز در این ره با شما همسفر شویم

نظر

پیشنهاد بسیار عالی و سازنده است و جای تشکر و سپاس دارد.

در ضمن با شکلی که آقای iman_n مطرح کرده اند مخالفم و به نظرم دسته بندی تحلیل گران و این مسائل جالب نیست. همه با هم رقابت می کنند و در پایان هر ماه هر تحلیل گری که تعداد پیپ بیشتری به دست آورد، برگزیده شود.

با احترام!

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                  با سلام

دوستانی که امادگی دارند در این ماه در این طرح شرکت کنند لطفا اسامی خود به همراه لینک تاپیکی که تحلیل های خود را در آن قرار می دهند، اینجا اعلام بفرمایند

با تشکر
                  سلام

بازهم شاهد يه طرح جديد هستيم كه نشونه پويا بودن بروكر پرسپوليسه كه من از اين بابت خيلي خوشحالم و تشكر مي كنم
                  در مسابقه اي كه برگزار شد من متاسفانه حذف شدم و فهميدم كه هنوز خيلي براي تريد كردن بايد تلاش كنم لذا به اين طرح خيلي نياز داشتم

اميدوارم بتونم در كنار ساير بزرگان و دوستان باشم
                  فقط اينكه من اينجا تاپيك شخصي ندارم البته اگه بود دوست داشتم اسمش " خواندني هاي نمودار قيمت " باشه

به هر حال در مورد افتتاح حساب دمو توضيح كامل نداديد تقاضا مي كنم بفرماييد كه شما حساب باز مي كنيد يا بايد خودمون اينكار بكنيم؟

بنده حسين نكويي هستم با امضاي " باباي دارا "

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
                    سلام

بازهم شاهد يه طرح جديد هستيم كه نشونه پويا بودن بروكر پرسپوليسه كه من از اين بابت خيلي خوشحالم و تشكر مي كنم
                    در مسابقه اي كه برگزار شد من متاسفانه حذف شدم و فهميدم كه هنوز خيلي براي تريد كردن بايد تلاش كنم لذا به اين طرح خيلي نياز داشتم

اميدوارم بتونم در كنار ساير بزرگان و دوستان باشم
                    فقط اينكه من اينجا تاپيك شخصي ندارم البته اگه بود دوست داشتم اسمش " خواندني هاي نمودار قيمت " باشه

به هر حال در مورد افتتاح حساب دمو توضيح كامل نداديد تقاضا مي كنم بفرماييد كه شما حساب باز مي كنيد يا بايد خودمون اينكار بكنيم؟

بنده حسين نكويي هستم با امضاي " باباي دارا "
                    با سلام

ضمن سپاس از حسن توجه شما

به محض به حد نصاب رسیدن افراد شرکت کننده در طرح ما لینک ثبت نام برای باز کردن حساب دمو رو در اختیار دوستان قرار میدهیم

نظر

با سلام وخسته نباشید

به امید پیروزی هر چه بیشتر ایران وایرانی در بازارهای مالی وخصوصا بروکر پرسپولیس

اگر واجدشرایط باشم در طرح ارتقای تحلیلگران شرکت میکنم باشد که انشالله جایی و حرفی برای گفتن در بازار این حقیر داشته باشم .

نام پست تالار تحلیل های منdjrezafx

سپاس
                      فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
                      YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

سلام

لطفا اسم بنده را هم اضافه کنید

ممنون
                        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

با سلام من هم امادگیه خودم رو اعلام میکنم

اما هرچی میخوام تاپیک ایجاد کنم نمیشه
                          ممنون
                          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                            با سلام من هم امادگیه خودم رو اعلام میکنم

اما هرچی میخوام تاپیک ایجاد کنم نمیشه
                            ممنون
                            سلام

یک تاپیک مجزا برای این کار در نظر گرفته خواهد شد که به موقعش اعلام میشه .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              سلام

یک تاپیک مجزا برای این کار در نظر گرفته خواهد شد که به موقعش اعلام میشه .

منم بعد از که دوره پیچیده برگشتم و دوست دارم طوی این گروه شرکت کنم ...
                              البته توی یک تاپیک مجزا.

نظر

اساتید بزرگوار اجازه میدن ماهم باشیم

اگه بله که هستیم

ممنونم
                                صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

پردازش ...
                                X