اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال های لایو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

وقتی استاپ خورده میشه و معامله دوم باز میشه باید یه معامله معکوس نیز داشته باشیم .
    پس معامله معکوس سل رو ست می کنیم :

buystop @ 1.3002 *** tp = 1.3032 *** sl = 1.2980 ***Lot X2

نظر

سلام دوستان عزیز

من این تاپیک تا به حال دنبال نکرده بودم.انشالله از هفته جدید پیگیر مطالب و سیگنال های شما خواهم بود

ارادت

نظر

خوب دوستان اگر دقت کنید معامله دوم گرچه به 3 پیپی نی پی مون رسید ولی تی پی مون رو نزد .نتها تی پی مون رو نزد بلکه استاپ خوردیم و معامله بای که ست کرده بودیم فعال شد .
        پس دوباره باید یه معامله معکوس ست کنیم :
        sellstop @ 1.2980 *** tp = 1.2950 *** sl = 1.3006 *** Lot X2

نظر

خوب دوستان در این پست نتایج سیگنال های روز جمعه 31/06/91 رو براتون قرار میدم .امیدوارم به کارایی این سیگنال ها پی برده باشید .
          با تشکر

نظر

نتیجه یک ماه ترید
            فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              سلام دوستان عزیز

من این تاپیک تا به حال دنبال نکرده بودم.انشالله از هفته جدید پیگیر مطالب و سیگنال های شما خواهم بود

ارادت
              سلام
              خوشحالم نظر شما به این تاپیک جلب شد .امیدوارم هفته پر پیپی داشته باشید .
              با تشکر

نظر

اگه یه بار پنج تا تریدت حد ضرر بخوره چی میشه ؟ تحمل ترید ششم رو داری ؟
                Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                Epicurus

نظر

نوشته اصلی توسط Farshad75 نمایش پست ها
                  اگه یه بار پنج تا تریدت حد ضرر بخوره چی میشه ؟ تحمل ترید ششم رو داری ؟
                  اگر با استانداردی که در صفحه ی اول عرض کردم ، پنج ترید به استاپ هم بخوره نه تنها تحمل ترید ششم بلکه تحمل ترید دهم رو هم داره .

نظر

سلام خدمت دوستان خوبم
                    اول از دوستان عذرخواهی کنم بخاطر اینکه نمی تونم به موقع سیگنال ها رو قرار بدم. بخاطر همین تصمیم گرفتم که دوستانی که تا اینجا همراه ما بودند رو به جمع خودمان دعوت کنم .امیدوارم با این کار جبران کاستی های خودم رو کرده باشم .
                    فقط یه خواهشی دارم از همه ی دوستان سعی کنن مطالب رو با دقت بخونن و بعد وارد گروه بشن .
                    با تشکر

نظر

خوب دوستانی که تمایل دارند سیگنال ها رو پیگیری کنند و همچنین دوست دارند در گرو هم باشند می تونند با نصب برنامه skype و اد کردن ایدی fx.ali2012 به جمع ما اضافه بشن .
                      به همین راحتی .
                      البته همچنان در خدمت دوستان در این تاپیک هستم .
                      با تشکر

نظر

با سلام : جناب احسان ضمن تشکر از اینکه شما ار در اینجا میبینم خوشحالم بنده مدتی است از این مدیریت سرمایه با استفاده از ابوناچی جدید استفاده میکنم . میخواستم نظر شما را بدانم .از انجائیکه جناب علی اقا روش سیگنال گری را توضیح نداده اند .من از ابوناچی استفاده کرده ام .نتایج خوب است . یک سوال اساسی وجود دارد . 1- ایا حجم اولیه کافی است ؟چون معمولا حسابها کوچک هستند .اگر پوزیشن اول به سود برسد ومثلا چند روز پشت هم ، سود بدست امده زیاد نیست . ایا بهتر نیست تی پی را بیشتر در نظر بگیریم تا این نقیصه رفع شود . متشکرم
                        زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanyad نمایش پست ها
                          خوب دوستانی که تمایل دارند سیگنال ها رو پیگیری کنند و همچنین دوست دارند در گرو هم باشند می تونند با نصب برنامه skype و اد کردن ایدی fx.ali2012 به جمع ما اضافه بشن .
                          به همین راحتی .
                          البته همچنان در خدمت دوستان در این تاپیک هستم .
                          با تشکر
                          سلام و درود

جناب احسان اگر هدف عام المنفعه باشه من فکر میکنم وقتی که برای نوشتن پیام در skyp صرف میشه با در تاپیک نوشتن فرقی نداشته باشه . و فرق تاپیک در این است که مخاطبین بیشتری را میتونه در بر داشته باشه و نفرات بیشتری را تحت پوشش قرار دهد اما اگر صرف مقاصد دیگر باشد که فبح المراد میشه به سایتهای تبلیغاتی مراجعه کرد .

موفق باشید
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                            سلام و درود

جناب احسان اگر هدف عام المنفعه باشه من فکر میکنم وقتی که برای نوشتن پیام در skyp صرف میشه با در تاپیک نوشتن فرقی نداشته باشه . و فرق تاپیک در این است که مخاطبین بیشتری را میتونه در بر داشته باشه و نفرات بیشتری را تحت پوشش قرار دهد اما اگر صرف مقاصد دیگر باشد که فبح المراد میشه به سایتهای تبلیغاتی مراجعه کرد .

موفق باشید
                            سلام .دوست عزیز بنده راه گرفتن سیگنال ها مستقیم از دوست خوبم (و به زودی دوست همه ی بچه هایی ایرانی ) رو گفتم . حداقل برای امتحان که شده این کار رو انجام بدید تا خودتون همه چیز رو متوجه بشید .
                            در چند پست قبلی هم عرض کردم بخاطر کندی ارسال سیگنال در این تاپیک تصمیم گرفتم که دوستان رو به گروه اصلی وصل کنم که مشکلی پیش نیاد . درضمن نمی دونم منظورتون از صرف مقاصد دیگه چیه ولی اگر منظورتون گرفتن پوله باید بگم که این طوری نیست کاملا رایگان هستش .
                            به امید موفقیت همه ی ایرونی ها
                            باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                              با سلام : جناب احسان ضمن تشکر از اینکه شما ار در اینجا میبینم خوشحالم بنده مدتی است از این مدیریت سرمایه با استفاده از ابوناچی جدید استفاده میکنم . میخواستم نظر شما را بدانم .از انجائیکه جناب علی اقا روش سیگنال گری را توضیح نداده اند .من از ابوناچی استفاده کرده ام .نتایج خوب است . یک سوال اساسی وجود دارد . 1- ایا حجم اولیه کافی است ؟چون معمولا حسابها کوچک هستند .اگر پوزیشن اول به سود برسد ومثلا چند روز پشت هم ، سود بدست امده زیاد نیست . ایا بهتر نیست تی پی را بیشتر در نظر بگیریم تا این نقیصه رفع شود . متشکرم
                              سلام . من مثل شما از ابوناچی تاید سیگنال ها رو میگیرم و بعد وارد پوزیشین می شم . دوحالت رو من مد نظر قرار می دم : 1- وقتی که پوزشین رو ابوناچی تایید می کند حجمم رو بیشتر می کنم و یا تی پی بیشتری می گیرم
                              2- در حالت دوم زمانی که ابوناچی سیگنال رو تایید نمی کنه سعی می کنم طبق استاندارد رفتار کنم .
                              با تشکر

نظر

با سلام
                                من توی این فروم تا صفحه 5 رو بیشتر نمی تونم باز کنم برای باز کردن صفحات بیشتر چکار باید بکنم؟

نظر

پردازش ...
                                X