اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای تقریبا قطعی Ehsan M

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان به نظرم یورو یه سل حداقل 20 پیپی در پیش خواهد داشت.
    اگه شما هم موافقید بفرمایید.
    الان 1.2915
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
      دوستان به نظرم یورو یه سل حداقل 20 پیپی در پیش خواهد داشت.
      اگه شما هم موافقید بفرمایید.
      الان 1.2915
      تی پی حداقل 20 پیپ زده شد ولی نه نظری و نه تشکری ...
      پ.ن-گمان کنم در رفرش کردن صفحه اصلی انجمن چونکه در تاپیک دیگه ای پستی ما بین این دوپست آخر من زده نشده بود کمتر این پست به چشم آمد.

نظر

سلام و درود

خسته نباشی آقا احسان ممنون از سیگنالهایی که در تاپیک قرار میدی .
        یک نکته را خاطر نشان کنم متاسفانه بچه های این فروم فقط عادت کردن ببینندو برن
        نوک انگشتشان از زدن دکمه تشکر خسته میشه .
        همه ما هم فقط برای دل خودمون اینجا پست میزاریم و قرار میدیم به امید اینکه
        ذره ای مفید واقع بشه و دنبال تشکر و قدردانیش نیستیم فقط اگر مطوئن بشیم
        که تونستیم مفید واقع بشیم ما را بس.
        شما هم مطوئن باش که پستهات بازدید کننده داره حالا اگر یک پستم دریغ از یک تشکر
        اونم به خاطر رفرش پست هست نگران نباش و به نهضت خودت ادامه بده .

موفق و موئی باشی
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

یورو را بای میبینم .ولی چونکه همونطوری که قبلا هم گفتم بلند مدتش را سل میبینم حتما استاپ برای این سیگنال قید میکنم. الان 1.2900است. ورود در دو مرحله انجام میشه .الان و قیمت اگه پایینتر هم رفت روی 1.2990 و استاپ هر دو 1.2875 قرار میگیره.

نظر

ورود دوم در پست قبل 1.2890 میباشد که اشتباها 1.2990 تایپ شد.

نظر

با عرض سلام

شما در چه تایم فریمی پوزیشن میگیرید؟

پیروز باشی

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                با عرض سلام

شما در چه تایم فریمی پوزیشن میگیرید؟

پیروز باشی
                دوست عزیز ممنون از توجه شما.
                من چارت ام یک را نگاه میییکنم ولی بر اساس تکنیکال پوزیشن نمیزنم- یه عکسی از نقاط ورود وخروج خودم در روی چارت را بعدا میزارم چونکه الان روی این لب تابم نیست.روی کامپیوتر خونه هستش. اون موقع بیشتر متوجه این موضوع خواهید شد.
                من 30درصداز چشم هایم استفاده میکنم و70درصد از گوش هایم ویک سیستم مختص به خودم و ساخت خودم را دارم.چونکه معتقدم اون کسایی که سیستم نوشته اند بیشتر از من فعالیت ریل به صورت مستمر توی این کار نداشته اند.من در این کار نه تنها پول زیادی بلکه دوستان زیادی هم را از دست داده ام (از عضو مشکی و افتخاری این سایت گرفته تا دوستان فابریک و...)تا به یه جایی رسیده ام و یه چیزایی پیداکرده ام .
                پ.ن به دلیل اینکه پوزیشن بالا ابتدا حدود 15 پیپ در سود رفته دیگه ورود دومی در کار نمیباشد و استاپ ورود اولی هم 10 پیپ و 1.2890 قرار میگیره.

نظر

من چارت ام یک را نگاه میییکنم ولی بر اساس تکنیکال پوزیشن نمیزنم- یه عکسی از نقاط ورود وخروج خودم در روی چارت را بعدا میزارم چونکه الان روی این لب تابم نیست.روی کامپیوتر خونه هستش. اون موقع بیشتر متوجه این موضوع خواهید شد.
                  من 30درصداز چشم هایم استفاده میکنم و70درصد از گوش هایم ویک سیستم مختص به خودم و ساخت خودم را دارم.چونکه معتقدم اون کسایی که سیستم نوشته اند بیشتر از من فعالیت ریل به صورت مستمر توی این کار نداشته اند.من در این کار نه تنها پول زیادی بلکه دوستان زیادی هم را از دست داده ام (از عضو مشکی و افتخاری این سایت گرفته تا دوستان فابریک و...)تا به یه جایی رسیده ام و یه چیزایی پیداکرده ام .
                  پ.ن به دلیل اینکه پوزیشن بالا ابتدا حدود 15 پیپ در سود رفته دیگه ورود دومی در کار نمیباشد و استاپ ورود اولی هم 10 پیپ و 1.2890 قرار میگیره.
                  احسان عزیز

ممنون از پاسخت

منتظر تصویر پوزیشن گیری از روش منحصر به فردت می مانم

برایت آرزوی موفقیت دارم

نظر

از گوشهات چطور استفاده ميكني؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mostafa eslami نمایش پست ها
                      از گوشهات چطور استفاده ميكني؟؟؟
                      اگه بگم که همه چیز را گفته ام .در حالی که دنگ و فنگ زیادی داره.
                      چشم . گوش . حس لامسه و بویایی اینها همه ورودی های بدن هستند که من از دوتای اول استقاده میکنم و شاید راه استفاده از دوتای بعدی را تا صد سال هم پای چارت باشم نتونم کشف کنم.
                      ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 09-25-2012, 01:53 PM

نظر

اگه بگم که همه چیز را گفته ام .در حالی که دنگ و فنگ زیادی داره.
                        چشم . گوش . حس لامسه و بویایی اینها همه ورودی های بدن هستند که من از دوتای اول استقاده میکنم و شاید راه استفاده از دوتای بعدی را تا صد سال هم پای چارت باشم نتونم کشف کنم.
                        خسته نباشي!!!

نظر

ابتدا از پوزیشن بای با 40 پیپ سود خارج میشم.
                          اینم از عکس مورد نظر که نتیجه پوزیشنهای من در حساب ریل در روی چارت ام یک هستش.
                          که نکته بارزش خروج از پوزیشن و ورود در جهت عکس پوزیشن قبلی و سود ده بودن پوزیشن و پشت سر هم بودن بدون وقفه زمانی و مکث میباشد.اگه اسپرد را در شکل لحاظ نکنیم پیش بینی دقیق بازار خیلی واضحتر نشون داده میشه.
                          من معتقدم که سود گرفتن از بازار امکانش زیاده و... تحلیلهای درست امکانش زیاده به عبارتی شدنی است.ولی راستش رو بخواید این چنین عمل کردن احتمالی نزدیک به صفر داره .
                          حالا در پاسخ به اون دوستی که فرمودند در چه تایمی ترید میکنی میپرسم که آیا با تایم های کوچک و یا بزرگ میشه مثل کاری که در این عکس داشته ام انجام بشه؟ پس من با هیچ تایمی کار نمیکنم.
                          http://www.pic1.iran-forum.ir/images...4913130866.gif

نظر

وقتی بین عکسهای روی سیستمم جستجو میکردم به این عکس برخوردم که همیشه مایه افتخار من بوده و هست که استاد بهزادی لب به تحسین و تایید بنده گشودند.
                            امیدوارم هرجا که هستند خوش و خرم باشند

خب دوستان از اینکه من رو تحمل کردید سپاسگزارم.اگه خدا بخواد من به مدت یک ماه از سایتها دور خواهم بود. اگه کسی از دوستان پیغامی برام داشت میتونه به ای دی مسنجر sadegh_157@yagho.com بفرسته. روز خوش
                            .http://www.pic1.iran-forum.ir/images...2773865619.png

نظر

سلام دوستان
                              به نظرم سکه تمام یه سل 250هزار تومانی در پیش داره تا 800هزار تومان.
                              نظر شما چیه؟
                              قیمت تقریبی الان 1.050میلیون تومان.

پ.ن -1)اینم یه پیش بینی از بازار آشفته ایران.

2)اگه خدا بخواد تا یکماه دیگه از سایتها دور خواهم بود.

نظر

سلام

عجب عکسی

من میگم چرا این همه ضررمیکنم تازه علتشو فهمیدم (خوب خودتونو لو دادین)
                                هرچی سوده که شما جمع می کنین مونده ضرراش که اونم نصیب من میشه
                                اقا احسان انشالله وقتی از سفر برگشتین یا فوت کوزه گری را هم به ما یاد میدین
                                یا یه زحمتی میکشین ضررهای منو هم که همش هم تقصیر شماست با این تریدهای عالیتون باهم حساب می کنیم

سفر هم که مقصد جزایر قناری بود که می گفتن خیلی خوش اب و هواست (هنوزخدا قسمت نکرده ماهم مشرف بشیم) خوش بگذره

یه وقت فکر نکنین شوخی بوداا خیلیم جدی بگیرین(منتظرتون هستم)

همیشه شاد و موفق باشید
                                یا علی

نظر

پردازش ...
                                X