اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای تقریبا قطعی Ehsan M

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام یورو و پوند قطعا قطعا سل هستند.
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
      سلام یورو و پوند قطعا قطعا سل هستند.
      و tp هر کدام 100 تا 150پیپ.

نظر

و tp هر کدام 100 تا 150پیپ.
        اقا هیچوقت قاطعیت تو بازار نیست شما اینطوری صحبت میکنید ممکنه تازه واردان روی حرف شما ضرر کنن

نظر

نوشته اصلی توسط nikoubin1234 نمایش پست ها
          این جور توضیح دادن فایده ندارد لطفا عکس های سودتان را بگذارید یا مزد تمام یا منت
          اره اول یک برایند از سیگنالات بگیر بعد سیگنال بده

نظر

درود احسان جان
            ببخشید شما رو چه تایم فریمی صحبت میکنید؟ ایا تی پی و استاپ مشخصی هم دارید؟

نظر

یورو و پوند تا حالا که بالا رفته .

نظر

سلام
                کلا اما و اگر رادوست ندارم. اگه بشکنه و اگه نشکنه و ...از این حرفا. باید وقتی شکست اون موقع اعلام بشه . نقطه ورود با استاپ وتی پی باید کاملا مشخص باشه. من خودم اگر رابرای نزدیکای 5 پیپ میگم تا دوستانی که دیر پست را میبینند بتونن وارد بشن.
                گمان کنم تحلیلهاتون رو توی تحلیل همگانی درج کنی بیشتر بیننده داشته باشه. واینجا چونکه اسم تاپیکش لفظ تقریبا قطعی داره اگه سیگنالی را نزدیک به قطعی دیدی بنویس و گرنه ننویس.
                دوست عزیز هیچوقت در بازار که همان نشان دهنده تعاملات بشری است قطعیت وجود ندارد و قطعیت تنها در وقایع اتفاق افتاده و گذشته است.

کار ما شبیه به پیشبینی هواشناسی است با این تفاوت که پیشبینی هواشناسی شاید دقیق تر و احتمال وقوعش بیشتر باشد.

لطفا در نوشته هایت حتما ذکر کن که پیشبینی است و تنها احتمال وقوع آن را زیاد میدهی ،احتمال ضرر و زیان دیدن دوستان کم تجربه و بی تجربه در این مواقع زیاد است.
                از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

نوشته اصلی توسط amir.j نمایش پست ها
                  دوست عزیز هیچوقت در بازار که همان نشان دهنده تعاملات بشری است قطعیت وجود ندارد و قطعیت تنها در وقایع اتفاق افتاده و گذشته است. کار ما شبیه به پیشبینی هواشناسی است با این تفاوت که پیشبینی هواشناسی شاید دقیق تر و احتمال وقوعش بیشتر باشد. لطفا در نوشته هایت حتما ذکر کن که پیشبینی است و تنها احتمال وقوع آن را زیاد میدهی ،احتمال ضرر و زیان دیدن دوستان کم تجربه و بی تجربه در این مواقع زیاد است.
                  دوست عزیز اون زمانی که 2 3 تا از سیگنالهای اول این تاپیک همه در جهت موافق رفتند کجا بودی که بیای پست بزنی؟ راستش را بخوای چونکه زیاد استقبال گرمی از اون چند تای اول نشد دیگه من ... ------------ یه مرتبه 6 تا سیگنال پشت سر هم درست برای یکی از تریدرها فرستادم دیدم اصلا انگار نه انگار که سیگنال میگیره به قول خودش میخواست من رو دوبی ببره پیش اقای مدیرعامل بروکر(اگه فامیلیشون رو درست نوشته باشم).خلاصه منم عمدا یکی دوتا سیگنال دیکه براش فرستادم که صد پیپ توی ضرر رفتند -بعدش دیدم سر وکلش پیدا شد و گفت روی یه حساب 20 30 هزار تایی با حجم زیاد با این سیگنالهای آخرت که اشتباه بوده وارد شدم و ضرر شد.(سیگنالهای ضرر هر دو سل بودند در قیمت و 1.3380 1.3350 که صد پیپ در جهت مخالف ولی 1300پیپ بعد در جهت سل وموافقم رفتند) -------------- در ضمن تا حالا توی این 3 4 سال گذشته قیمتی رو پیش بینی نکرده ام که قیمت اون رو نزده باشه. و در آخر هم باید بگم که رعایت مدیریت سرمایه برای همه الزامیست و اینکه تازه کار به هیچ عنوان نباید حساب ریل داشته باشه.
                  ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 09-12-2012, 03:42 PM

نظر

آقا احسان یورو به نظرتون تا کجا بالا میره؟
                    داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط majidlars نمایش پست ها
                      آقا احسان یورو به نظرتون تا کجا بالا میره؟
                      مجید جان اگه توجه کرده باشی من توی تاپیک حرکات شارپ و این تاپیک از جمعه به بعد حرفی از بای نزده ام و همش سل نوشتم که این بنابه تجربه ای که دارم شاید سلی حدود 300 تا 500 پیپ باشه که به احتمال بالای 50 درصد 100 تا 200 پیپ از این مسیر را امروز بپیماید.
                      2-سلهای استرالیا جمعا با سل دیروز 85 پیپ ضرر.(3 پوزیشن-گرچه که استاپهای استرالیا زده شد ولی طی تجربه ای که دارم باید سل بزرگی در این استرالیا خوابیده باشه که زیاد به سل استرالیا تاکید میکردم
                      استرالیا 350 پیپ ریخت بعدش

نظر

دوست عزیز اون زمانی که 2 3 تا از سیگنالهای اول این تاپیک همه در جهت موافق رفتند کجا بودی که بیای پست بزنی؟ راستش را بخوای چونکه زیاد استقبال گرمی از اون چند تای اول نشد دیگه من ... ------------ یه مرتبه 6 تا سیگنال پشت سر هم درست برای یکی از تریدرها فرستادم دیدم اصلا انگار نه انگار که سیگنال میگیره به قول خودش میخواست من رو دوبی ببره پیش اقای مدیرعامل بروکر(اگه فامیلیشون رو درست نوشته باشم).خلاصه منم عمدا یکی دوتا سیگنال دیکه براش فرستادم که صد پیپ توی ضرر رفتند -بعدش دیدم سر وکلش پیدا شد و گفت روی یه حساب 20 30 هزار تایی با حجم زیاد با این سیگنالهای آخرت که اشتباه بوده وارد شدم و ضرر شد.(سیگنالهای ضرر هر دو سل بودند در قیمت و 1.3380 1.3350 که صد پیپ در جهت مخالف ولی 1300پیپ بعد در جهت سل وموافقم رفتند) -------------- در ضمن تا حالا توی این 3 4 سال گذشته قیمتی رو پیش بینی نکرده ام که قیمت اون رو نزده باشه. و در آخر هم باید بگم که رعایت مدیریت سرمایه برای همه الزامیست و اینکه تازه کار به هیچ عنوان نباید حساب ریل داشته باشه.
                        احسان عزیز

سلام
                        از اینکه به خودت در فارکس مطمئنی بسیار خوشحالم .

امروز اولین باری بود که انجمن ایجاد شده توسط شما را دیدیم ،در نوشته ام گفتم جانب احتیاط در نوشته هاتون رعایت شود که افراد تازه وارد حتما با تعمق و تعقل به پیشبینی های شما توجه کنند و دچار ضرر و زیان نشوند،

بنده به اندازه دوستان حرفه ایی مانند نیما آزادی عزیز و فرد .عزیز .... که در انجمن ها هستند دانش ندارم اما توانسته ام تا حدودی خوب عمل کنم و سیستم خودم رو داشته باشم و البته چیزهای خوبی هم از این دوستان و انجمن ها یاد بگیرم.

اینکه گفتی استقبال نشد فکر میکنم نیاز به تداوم در نوشته هات دارد و اینکه انتظار نداشته باشی از دیگران و خیر خواه و صبور باشی ، به مرور زمان ارزشها مشخص میشود.

موفق باشی

ارادتمند

امیر

در ضمن افراد مختلف متفاوت هستند(بعضی ها نمک میخورند و نمکدان میشکنند) انتظار تقدبر و تشکر از همه نداشته باش .
                        از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

سلام دوستان
                          به نظرم دلار به ین یه سل حد اقل کوچولو
                          ۱۵پیپی
                          در پیش داره. نظر شما چیه؟
                          الان ۷۷.۹۰

نظر

سلام دوستان
                            به نظرم eur/usd یه سل حد اقل کوچولو
                            ۱۵پیپی
                            در پیش داره. نظر شما چیه؟
                            الان 1.2920

نظر

سلام

احسان جان اوضاع خوبه ؟

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
                                سلام

احسان جان اوضاع خوبه ؟

ارادت
                                مخلصیم جواد جان
                                شکر -بد نیست.با این سل یورو بهتر شدم.
                                پ .ن-درسته که سل دلاربه ین بدون اینکه یک پیپ در ضرر بره تی پی ام رو زد ولی سودی که از سل یورو کردم بیش از اون بود.

نظر

پردازش ...
                                X