اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای تقریبا قطعی Ehsan M

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یورو به احتمال زیاد سل بشه تا 1.2580
    استاپ 150 پیپ
    تی پی 925 پیپ
    قیمت فعلی 1.3505
    روز خوش
    نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه استاپ خوردم.ولی به احتمال بالا تی پی هم لمس خواهد شد که هزار پیپ پایینتر میشه.

به احتمال بسیار بالا یورو به ین 1.2350 وپایین تر از آن را خواهد زد.قیمت فعلی 1.2600
    استاپ250پیپ وتی پی هم 250پیپ.

روز خوش
    سلام دوستان
    به گمانم يورو فعلا ديگه توي فاز باي سير ميكنه تا حدوداي 200پيپ و بعدا تي پي 1.2580 رو ميزنه.
    قيمت فعلي 1.3017
    روز خوش.
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

• سلام
      يورو به ين سل با استاپ 50 و تي پي 100 پيپ.
      قيمت فعلي 124.87

نظر

سلام
        يورو به ين سل با استاپ 50 و تي پي 100 پيپ.
        قيمت فعلي 124.87
        سلام احسان جان
        لطفا تي بي و استاب رو بزار

نظر

• نوشته اصلی توسط alifx630 نمایش پست ها
          سلام احسان جان
          لطفا تي بي و استاب رو بزار
          با استاپ 50 پيپ ميشه.125.37
          و تي پي 123.87

نظر

• احسان جان ميشه توضيح بدين بر جه اساسي اين معامله رو انجام دادين ؟
            دلايلشو برامون بزار
            قربانت

نظر

• سلام مرسی از سیگنال های خوبت کاش ماهی گیری رو هم بهمون یاد بدی ...
              پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

نظر

• سلام مجدد

يورو به دلار باي با استاپ و تي پي مساوي 60 پيپ.
                قيمت فعلي 1.2998
                تي پي=13058
                استاپ =1.2938

نظر

• سلام
                  ساعت 3 امروز رفتم دندانپزشكي و الان كه برگشتم علاوه بر 200هزار تومان هزينه امروز دندانم. استاپ اين سيگنال و كال شدن حساب 90 دلاري هم اومد روش. شد غوز بالا غوز.

پ.ن. به همه دوستاني كه جوانتر از خودم هستند توصيه ميكنم حتما داندانهايشان را از هر سياهي و پوسيدگي هرچه سريعتر پاك كنند تا كار به عصب و كشيدن دندان نرسيده.

نظر

• احساس جان یه پیشنهاد برات دارم

تو این مدت که سیگنال هاتونو دنبال میکنم
                    شما تحلیل گر خوبی هستید
                    مطمئنم که بحث مدیریت سرمایه رو کلاً بی کم و کاست واردین( فقط رعایت نمیکنید)

پیشنهادم اینه یه حساب مشترک(فقط 2نفر) باز کنید که شما سیگنال بدین شریک شما با مدیریت سرمایه وارد بشه

فک میکنم نمودار بالانستون بلند مدت صعودی بشه

چند وقته میخوام این رو بگم ولی موقعیتش پیش نیومد
                    ولی با کال شدنتون بی نهایت ناراحت شدم چون شما لایق بالاتر از این ها میدونم

احساسم میگه این به شما جواب میده

در کل موفق باشین
                    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام
                      بايد بگم كه پيشنهادي كه دادي راه حل قطعي و تضميني سود گرفتن از فاركس است. ولي متاسفانه مشكلاتي هم براي اجراي اين ايده وجود داره كه 1-بايد هر وقتي سيگنال ببينم بايد طرف همون موقع پاي سيستم باشه و جايي نرفته باشه و يا خواب نباشه.2-طرف بيكار باشه و وقت پاي سيستم نشستن رو داشته باشه و براي امرار معاشش از اين حسابي روش كار ميكنه پول زيادي نخواد.3-طرف ورود ها و خروجها را بدون درنگ رعايت كنه كه ممكنه بعضي وقتها كمي دير عمل كنه.

من از يكم اسفند طلايي ترين دوران سودم را در فاركس داشتم ده روز متوالي روزانه بين 700 تا900 هزار تومان سود برداشت ميكردم ( و در مسابقه اي هم رتبه اي كسب كردم) با سرمايه فقط دوميليون توماني.متاسفانه از 4 مارچ كه دندانم را با سه تا ريشه كشيدم ديگه نميدونم مال غذا نخوردن بود يا آمپول و قرصهاي مسكن يا مال دست از ورزش كشيدن كه ديگه روز مثبت نداشتم(اون برداشت 800 دلاري هم توي عكس هست مال قبل از 4 مارچ است كه 5 ام برداشت شده) و شايد 7 -8مرتبه حسابهام كال شد ولي حساب كردم ديدم از يكم اسفند تا الان 700هزار تومان توي سودم.
                      شايد يكي دو هفته ديگه بتونم روي فرم بيام و ....

پ.ن -دوستان احتمال ريزش بي بازگشت و شايد به صورت شارپ يورو به ين وجود دارد. قيمت فعلي 124.36

نظر

• سلام اقا احسان
                        امیدوارم زودتر حالت خوب بشه و ارزوی سلامتی برات دارم
                        دو سه روز پیش بهت پیام خصوصی دادم شاید ما را قابل نمی دونی
                        چند ماه پیش هم باهات یه گپی زدم در مورد روشت اما اصلا شما چیزی نگفتی (البته براش زحمت کشیدی و تا اینجا رسیدی) در ضمن تو این مدت یه چیزا فهمیدم که روی طلا ریسک نکردی و نخواهی کرد چون واقعا حرکتاش غیر قابل پیش بینی
                        منم چند وقتی هست که یه جورایی میتونم ورود های خوب و خروج های خوب را تشخیص بدم . الیوتم بدی نیست البته در تایم های بالا
                        اگه یادت باشه ازتم پرسیدم که جایی کلاس چیزی رفتی شما فرمودی نه
                        یکی از دوستان حرف خوبی زد محسن فیاض گفته بود که من 12 سال درس خوندم تا دیپلم گرفتم حالا اینجا هم (فارکس )مثل مقاطع تحصیلی میمونه هرچی بیشتر تو بازار باشی تجربه میره بالا
                        یه پیشنهاد
                        کار گروهی میتونه بعضی از مشکلات شما را حل کنه همان طور چند وقته پیش نمیدونم شاهد بودی یا نه که اقا مسلم دنبال همشهری اهوازی میگشت و انگاری چند نفری اعلام امادگی کردند
                        من زیاد پشت سیستم نیستم در طول روز جایی هم کار باری نمیرم ومتاسفانه اینجا که من هستم قطب صنعتی کشور استان اصفهان بیکارم
                        هرکسی دوست داره از این بازار سود ببره و حتی امرار معاش کنه به نظر من حتی در یک ماه هم 1000 دلار ادم سود کنه بسه
                        اگر در این بازار طمع ادم را بگیره نمیتونه به اهدافش برسه مدیریت سرمایه و نداشتن طمع
                        به حرحال من در خدمت هستم اگه کمکی از عهده من بر میاد در خدمتم و اگه چیزی داری که به درد این بچه های این فروم بخوره مطرح کن حالا چه مجانی و یا چه غیر مجانی
                        ارادت
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• سلام و درود

احسان جان باید بگم که اگر کمی دقت کنی متوجه میشی که زیان هایی که دادی مربوط به دندان و ورزش نکردن نیست درسته که اینها آدمو کسلو و دمق میکنه و درد هم شاید در فکر تاثیر بذاره اما اگر با دقت بیشتر به استیتمنتهات نگاه کنی تنها چیز عدم مدیریت در پوزیشن گیری و رعایت نکردن مدیریت سرمایه است . از قدیم گفتن پول باد آورده را باد خواهد برد . اکثر ماها به دلیل غرور بی جای خودمون دچار زیان میشیم تا چند تا سود عایدمون میشه میگیم دیگه خدای تحلیل شدیم و غره و شروع میکنیم به اعتماد به تحلیل و گرفتن پوزیشن خارج از قاعده غافل از اینکه این بازار بی رحم تر و نامرد تر از آن است که منو شما بخواهیم به آن فکر کنیم .
                          به همین دلیل است که مدام تاکید میشه مدیریت سرمایه را فراموش نکنید . همیشه در این فکر باشید که کسی آنطرف نشسته با زور بیشتر پول بیشتر و فکر بهتر از منو شما (که واقعیت دارد ) حالا من با پول کم زور کم و فکر و دانش کمتر میخوام برم به چنگ آن شخص چند درصد شانس پیروزی دارم با این تفاسیر شانس من همان یک درصد بیشتر نخواهد بود . اون یک درصد هم به خاطر اینکه بتوانم از طرفندی استفاده کنم که طرف مقابل را فریب بدم و از فرصت استفاده کنم .
                          البته بحث در این موارد زیاد است که در غالب اینجا نمیگنجد اما بدان به خاطر همین است که میگن مدیریت سرمایه را رعایت کنید که فرصتهای بیشتری برای فریب رغیبت داشته باشی .
                          امیدوارم که حسارت منو ببخشید هدف ایراد نبود فقط نصیحت بود آرزوی من پر سود و پیپ بودن شما عزیزان است .

موفق باشید
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام دوستان
                            پوند باي با استاپ150 پيپ و تي پي 300تا 600پيپ و شايد بيشتر تا 1.5800

قيمت فعلي1.4879
                            نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                            پ.ن -دوستان احتمال ريزش بي بازگشت و شايد به صورت شارپ يورو به ين وجود دارد. قيمت فعلي 124.36
                            سلام دوستان
                            سيگنال باي يورو به دلار بعد از اينكه استاپ خورد تي پي را هم زد.
                            سيگنال باي پوند از1.4879 هم تاي 300پيپ رفته توي سود.
                            و سيگنال سل بي بازگشت يورو به ين بعد از 2 روز كاري حدود 260 پيپ فعلا توي سوده (البته امروز تا 500 پيپ هم توي سود رفته).ولي هنوز بازار باز نشده.(قيمت فعلي يورو به ين 121.80 است).
                            شب خوش
                            ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 03-17-2013, 11:56 PM

نظر

• سلام و تشکر بابت سیگنال های خوبتون

ولی جسارتا یورو ین رو چطوری حساب کردید که از 124.36 500 پیپ تو سوده در نقطه 121.80

نظر

• نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                                سلام و تشکر بابت سیگنال های خوبتون

ولی جسارتا یورو ین رو چطوری حساب کردید که از 124.36 500 پیپ تو سوده در نقطه 121.80
                                EURJPY 122.27 122.30 119.35 124.57
                                سلام موقع ارسال پست من 260 پیپ توی سود بود و کمی قبلتر از زمان ارسال پستم تا 119.35 هم پایین رفته بود.

نظر

پردازش ...
                                X